انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:55pm

پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 
 جن زدگان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
لطفا دوستان عزیز در مورد این موضوع نظر خودشون رو بگن که آیا همچین چیزی صحت داره یا نه که یک فرد جن زده بشه

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

دوشنبه 6 آبان1392 - 10:53pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
micro عزیز این موضوع کاملا صحت داره و ممکنه شخص دستخوش جنیان بشه و به اصطلاح جن زده بشه.
البته این موضوع مختص مسمانان و دین اسلام نیست بلکه در تمام ادیان الهی مطرح بوده.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 7 آبان1392 - 8:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
ایا میشه از این حالت رهایی پیدا کرد یا اینکه خیلی سخته

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

سه شنبه 7 آبان1392 - 5:36pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
ميكروي عزيز هيچ كاري نشد نداره قطعا براي هر كاري راهي وجود داره.
در اين مورد هم رهايي فرد بستگي به ميزان تاثير اجانين در شخص داره ولي بهرحال قابل حله.
ياحق --- غقيائيل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 7 آبان1392 - 9:36pm

اجانین سنج موجود است با گارانتی یک ساله .در صورت نیاز پیام خصوصی بدید

اعتماد شما سرمایه ماست
(هر جا سخن از اعتماد است نام شیاد میدرخشد)

پنج شنبه 15 اسفند1392 - 9:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bina نوشته است:
سلام دوستان
ميكروي عزيز هيچ كاري نشد نداره قطعا براي هر كاري راهي وجود داره.
در اين مورد هم رهايي فرد بستگي به ميزان تاثير اجانين در شخص داره ولي بهرحال قابل حله.
ياحق --- غقيائيل

درود. استاد بینا ی بنده خدایی هستش پسرش بیستوچند سالشه تقریبا 1سالی هستش ک با خودش حرف میزنه و قیافشم رنگ پریده و آشفته هستش، خیلی ب هم ریختس هرکاری هم ک فکرشو بکنی کردن براش خونوادش، از دارو تا دعا! من خودم ب شخصه دیدم وقتی از خواب پا شد ب کنارش نگاه کرد و گفت برو برو و با دستشم اشاره میکرد ک برو! حتی نمیتونه لباساشو خودش تنش کنه! خودش گفته ب مادرش ک یه چیزی بهم چسبیده ولم نمیکنه.. ایمان پیدا کردم ک اجنه تسخیرش کردن.. شما اگ راه حلی دارین بگین اجرا کنیم گناه داره واقعا دلم براش خیلی میسوزه

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 6 اردیبهشت1393 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من سورونا جن زدگي همونطور كه استاد بينا گفتند صحت داره ولي بايد بدونيد كه خيلي از بيماريهاي روحي هم هستند كه شحص رو دچار حالاتي ميكنه كه شباهت زيادگي به جن زدگي داره اما اينو بدون دوست من جن از دو طريق وارد شخص ميشن يكي از روش ها خودشون ميرن داخل شخص به سبب آزار و اذيت كه از شياطينند اكثرا مثلا در حمام و دستشويي يا وقتي كه نا خاسته و ندونسته ازاري بهشون ميرسونيم و ديگري خود جن تسخير ميشه توسط يك ساحر و به فرمان اون وارد جلد فرد مورد نظر ساحر ميشه البته اي رو بگم كه تنها قدرتي كه دارن قدرت وسوسه هستش احتمال داره خيلي از افراد موفق هم توسط شخص حسودي توسط ساحري زن زده ميشه و با وسوسه هايي كه در شخص ايجاد ميكنه روي تصميماتش اثر ميزاره و ديگه رفته رفته اون موفقيت قبلي رو از دست ميده كه البته دو راه براي ابطالش وجود داره يكي توسط دعانويسي و سحر و جادو كه در اين روش شايد فرد به بهبودي برسه اما مطيع امر شيطان شده و آخرتش رو از دست ميده مگر اينكه قبل از مرگش توبه كنه و دومين راه راه شريعت اسلاميه كه پيش فرد قاريه شرعي واردي ميره و رقيه شرعي رو روش ميخونه يعني فقط با آيات خاصي از قرآن جن رو به حرف وا ميداره و ضمينه رو براي خروج از جلد شخص فراهم ميكنه و بعد به اذن الله كه تاثير كلام الله هست خارج ميشه و در قبال اين كار كوچكترين متاعي از شخص نخواهد گرفت
موفق باشين

صدور هيچ ويزا و گذر نامه اي لازم نيست وقتي به الله پناهنده ميشويد

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 2:00pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

Kaniii نوشته است:
دوست من سورونا جن زدگي همونطور كه استاد بينا گفتند صحت داره ولي بايد بدونيد كه خيلي از بيماريهاي روحي هم هستند كه شحص رو دچار حالاتي ميكنه كه شباهت زيادگي به جن زدگي داره اما اينو بدون دوست من جن از دو طريق وارد شخص ميشن يكي از روش ها خودشون ميرن داخل شخص به سبب آزار و اذيت كه از شياطينند اكثرا مثلا در حمام و دستشويي يا وقتي كه نا خاسته و ندونسته ازاري بهشون ميرسونيم و ديگري خود جن تسخير ميشه توسط يك ساحر و به فرمان اون وارد جلد فرد مورد نظر ساحر ميشه البته اي رو بگم كه تنها قدرتي كه دارن قدرت وسوسه هستش احتمال داره خيلي از افراد موفق هم توسط شخص حسودي توسط ساحري زن زده ميشه و با وسوسه هايي كه در شخص ايجاد ميكنه روي تصميماتش اثر ميزاره و ديگه رفته رفته اون موفقيت قبلي رو از دست ميده كه البته دو راه براي ابطالش وجود داره يكي توسط دعانويسي و سحر و جادو كه در اين روش شايد فرد به بهبودي برسه اما مطيع امر شيطان شده و آخرتش رو از دست ميده مگر اينكه قبل از مرگش توبه كنه و دومين راه راه شريعت اسلاميه كه پيش فرد قاريه شرعي واردي ميره و رقيه شرعي رو روش ميخونه يعني فقط با آيات خاصي از قرآن جن رو به حرف وا ميداره و ضمينه رو براي خروج از جلد شخص فراهم ميكنه و بعد به اذن الله كه تاثير كلام الله هست خارج ميشه و در قبال اين كار كوچكترين متاعي از شخص نخواهد گرفت
موفق باشين

بسیار عالی
دوستمون آقای افشین1 هم در تایپک های محتلف میخواستن همینو مطرح کنند که متاسفانه خیلی ها بهش حمله ور شدن و نه تنها بهش اجازه فعالیت مفید ندادند بلکه کوله باری از ادب و نزاکت و فرهنگ (فحش و ناسزا) بارش کردن
من این فرمایشات رو تصدیق میکنم @};-

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 3:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. سپاس ازت دوست گرامی. آدرس ی دعانویس رو بهشون دادم برن اونجا ببینیم چطو میشه. استاد بینا هم توی خصوصی کمک کردن توکل ب حق..بازم سپاس ازتون.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 3:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 9 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure