انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت1403 - 2:21am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 156 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16
 جن،سحر،طلسم،چشم زخم و... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
ضمن تقدیر وتشکر از استاد بینا بخاطر متانتی که در گفتار دارن

ولی شما جناب افشین خدا یه صبری به ما بده یه عقل خود شناسی به شما بعد ادعای خدا شناسی حضرت اقا

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 8 آبان1392 - 10:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

افشین1 نوشته است:
(30)
اعوذ باالله من الشیطان الرجیم. بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ‌.(مدد یا کافی).
با سلام و ادب محضر دوستان @};-
موضوع: سکوت در برابر ابلهان و پاسخ به ziitova و عاقلان.
همانطور که قول داده بودم، صبر کردم و میکنم و در مقابل ابلهان فتنه گر و هوچی گران پوچ گرا سکوت میکنم! از عاقلان سوال میکنم: بنده کجا مدعی شدم که جن دیدم یا دارم ؟؟؟ موضوعی که باید توجه کنیم اینه که: در یه شهر مثلا صد هزار نفری ، چند نفر جن دیده؟ آیا همه میبینن؟ نخیر. شاید به تعداد انگشتان دست هم نرسه و اون هم در شرایط خاصی اتفاق می افته. در منابع اسلامی اومده که در همۀ قبرستانها جن وجود داره. اگه از دانشمندان اسلامی سوال بشه، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میده.
در ضمن پیامبر پاک اسلام میفرمایند: اگز زمانی در جایی به تاریکی شب خوردید و خواستید شب را استراحت کنید، بهتره که در قبرستان مسلمانان شب را سپری کنید.
در پست (1) هم عرض کردم : کسی که موکل داره به من گفت تعداشون فلان تعداد بود.راست و دروغش بپای خودش! ولی قدر مسلم اینکه: اون اتفاق برام افتاد! و اون مسئله را من عملا تجربه کردم. حالا بجای اینکه با ادبانه بیاییم و سوال کنیم که موضوع از چه قراره، باید هوچی گری و کلاشی راه بندازیم ؟؟؟!!! مگه من به خاطر این تجربه ام، از کسی چیزی خواستم یا بازار کسی را کساد ویا خراب کردم؟خطاب من فقط به عقلاست و خواهشن نظر بدن. ولی با این واکنش شدید هوچی گرایانه، قطعا نون کلاشان همچی گرا را آجر کردم که اینگونه با من برخورد کردند!.
آقای ziitova عزیز، خیلی مایلم بدونم که از کِی تا حالا علم غیب دارید؟ از کجا فهمیدید که دروغه؟ لطفا این موضوع را توضیح دهید. :-w
من نمیدونم چند سالته و تحصیلاتت چقدره، ولی این نحوۀ پاسخ و عکس العمل عاقلانه و باادبانه در برابر یه مسئله ای که هیچ اشرافیتی در باره اش نداریم نیست! روش رد مودبانه و اخلاقی اینه که بگیم:باورش برام سخته! یا: من نمی تونم باور کنم! یا واکنش هایی از این دست. نباید اسیر افکار هوچی گران باشیم و در صف آنان قرار بگیریم. البته این تاپیک باعث شد که شخصیت بعضی افراد برای همگان معلوم بشه!
در مورد کوتوله من نظر دادم. لطفا رجوع کنید و نحوۀ رد مؤدبانه را یاد بگیرید. باید یاد بگیریم که چگونه به دیگران احترام بذاریم و کسی را که نمی شناسیم ،با چه لحنی با او صحبت کنیم.
البته اگه همۀ پستها رو میخوندید، به شخصیت و افکار من بهتر پی میبردید! لطفا در صفحۀ 8 پستهای 20و21 را با دقت مطالعه کنید و همچنین در قسمت "بحث آزاد" موضوع " سلام فلز جو" را با دقت مطالعه کنید و پستهای بعد از اونو هم با دقت مطالعه کنید. در انجمن علوم غریبه،موضوع " طلسم" را با دقت مطالعه کنید،ببنینید: کسی که اون تاپیک را ایجاد کرده، با اظهار نظر کنندگان چگونه برخورد کرده، تا جایی که مدیریت محترم، مجبور شده اون موضوع را قفل کنه! البته اینجا هم همش داره همچی گری و فتنه گری میکنه، تا اینکه باعث قفل شدن این موضوع بشه ! این موجود و چند نفری که اجیر افکارش شدن، متأسفانه مریضند و گرفتار شیطان! خدا نجاتشون بده و هدایتشون کنه.
همانطور که گفتم، بخدا قسم! برای تمام اون کپی پیستهایی که منبع آنرا هم ذکر کردن، پاسخ از قرآن دارم.اون مطالب همش گمراه کننده و در وادی دیگری هستند و اون اسناد،یا معتبر نیستند و یا تغییر در معنی و مفهوم آن داده شده است! حتی در معنی و مفهوم قرآن هم به خطا رفتن. ببینید چگونه با هم هماهنگی کردند! زمان کپی پیستها را دقت کنید! ایا این همه مطالب بی ربط و باربط، پشت سر هم و چند صفحه را پر کردن، توهین به شعور مخاطبان این سایت نیست؟ آیا این رفتار نشان از ضعف و ناپختگی و فقدان پشتوانۀ علمی آنان نیست؟ آیا این رفتار نشان از آویزان بودن به افکار و تصمیمات دیگران نیست؟ آیا این رفتار چیزی جز تقلید کور کورانه نیست؟ایا در مورد منبع، نمیتونستند فقط لینکش را قرار بدن و دوستان رجوع میکردن؟و اینقدر مخاطبان را ناراحت و خسته کنند؟ آیا بنده هم چنین رفتاری کردم؟ بزرگترین پست من چقدره؟ و در پاسخ به کیست؟ استناد من چیست؟ و سوالات دیگر....
چون قول دادم، نمی خوام هیچ پاسخی در این تاپیک بدم. ولی در تاپیکی که بر علیه من ایجاد کردن،به نام " (شفا و درمان با تکیه بر قرآن و احادیث) توسط افشین1" پاسخ مناسب خوام داد.ان شاءالله. کما اینکه اولین پست را هم من زدم. آنرا که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است!
در این تاپیک ،فقط میخوام به موضوع مربوطه بپردازم.
از اولین پست تا آخرین، همش خواهش کردم که بحث را منحرف نکنید و توهین نکنید، ولی عاقلان و اهل ایمان قضاوت کنند که چه کسانی بحث را منحرف کردند و به بیراهه کشوندند!
ببخسید که طولانی شد!. @};-
همۀ شما را به الله ذوالجلال میسپارم. ^:)^
شاد و سربلند باشید. @};-

میگن گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف چه بوی بدی داره :))
والله خیلی پررو و روداری روت مثل سنگ پا قزوین میمونه تو دیگه چه جور روت میشه سرتو بگیری بالا و پست بدی اگر خیلی بیماریت حاد و لاعلاجه و پول نداری بگو بچه ها کمکت کنند درمان بشی
تو حسابت اینقدر کثیف و ناپاکه که نمیتونی خودت رو از بند کیفر این حساب ناپاک نجات بدی و عنصر حماقت و نا پختگی مثل کنه بهت چسبیده و ولت نمیکنه و مثل یه چوب که در اتش میسوزه داری تو اتش حماقت و نادونی کسانی که این افکار رو بهت خوروندن میسوزی
تو همه رو بی شعور و احمق فرض میکنی در حالی که خودت خدای حماقت و تهی از بلوغ فکری هستی
اول قران رو دست اویز خودت کردی مثل خوارج و اخر کار که جواب نداشتی قران رو هم زیر سوال بردی و این بر میگرده به بیماری دوگانگی شخصیت تو
تو هی قول دادی که هیچ پاسخی ندی چون پاسخی نداری که بدی ولی ده بار قولتو شکستی از همین نکته میشه فهمید که تو اختیارت دست خودت نیست و مغز تو شستشو داده شده و مهمتر از همه تو دچار بیماری اسکیزو فرنی شدی
حال این بیماری رو تشریح میکنم که دوستان خصوصیات شخصیتی این فرد رو به خوبی بشناسند
اسکیزوفرنی یک اختلال روانی است که مشخصه آن از کار افتادگی فرآیندهای فکری و پاسخگویی عاطفی ضعیف می‌باشد. این بیماری معمولا خود را به صورت توهم شنیداری، توهم‌های جنون آمیز یا عجیب و غریب، یا تکلم و تفکر آشفته نشان می‌دهد، و با اختلال در عملکرد اجتماعی یا شغلی قابل توجهی همراه است
فرد مبتلا به اسکیزوفرنی ممکن است دچار توهم‌هایی شود (که اغلب به صورت شنیدن صداها گزارش شده است)، خیالات (اغلب عجیب و غریب یا سرکوب گرانه در طبیعت)این مورد در این فرد به صورت کتک خوردن از هفت جن بروز پیدا کرده و آشفتگی فکری و کلامی می‌باشند. مورد دوم ممکن است از از دست دادن قطار اندیشه، تا جملات با اتصال نامنظم در معنی، تا تناقض شناخته شده به عنوان آشفته گویی در موارد حاد متغیر باشد. گوشه گیری اجتماعی، نامرتبی لباس و بهداشت، و از دست دادن انگیزه و قضاوت تماما موارد عادی موجود در اسکیزوفرنی می‌باشند و............
بچه بیشتر از این بخوای حرف بزنی تماما با دلیل و شدیدتر جوابت رو پس میگیری پس مراقب باش بگو خوب :-w

چهارشنبه 8 آبان1392 - 11:11am

[quote="amir92"]من تقريبا همه نظرات رو خوندم و به عنوان يك انسان هميشه ادم ميتونه تو برداشتش از قضايا با ديگران فرق كنه.
تو جوابهايي كه دوستان به هم ديگه دادن جمله بنديهايي هست و بعضا كلماتي استفاده شده كه تعبير و تفسريش خارج از بحث معني كلمه كار سختيه ولي برداشت خودم رو از اين جدل بيان ميكنم و نظرات خودم رو هم ميگم.
1- جن واقعيت داره و خودم هم ديدم و صداشون رو شنيدم و كساني هستن كه به اندازه چشم هام بهشون اعتماد دارم و اونا هم موضوعاتي رو گفتن يعني خودشون ديدن كه اگه لازم بود سر فرصت بيان ميكنم .
2- جن ها با توجه به جنسشون از خيلي چيزها خبر دارن چون ميتونن در ان واحد به جاهايي كه ما بيان ميكنيم سرك بكشن و زود خبر بگيرن.
3- بعضي از اجنه كارشون اينه كه افراد رو خصوصا مرد ها رو از لحاظ ترسو بودن يا با جرات بود آزمايش ميكنن يعني به شكي ميترسونن اه بترسي ديگه جاهايي كه داشته باشه يبشتر از بقيه ميبينيشون و ميترسوننت اما اگه نترسي گاها ژيش مياد كه اونا رو ببيني ولي اوننا نبيننت وتا ببيننت فرار ميكنن.
4- انسان ميتونه جن رو مسخر خودش بكنه حالا يا كه چندين روش داره يكيش اينه كه ادم كاملا مومني باشه كه بعضي از اجنه گوش به حرفش باشن(جن هاي مومن) -ديگري اينكه با دعا و رمل و اعمال خلاف انساني و ضد ديني اونا رو تحت كنترل در بياري كه اين دسته اجنه هم معمولا از نوع كافر هستن(اين دسته آدمها معمولا با توهين به قرآن و خدا و ... به اين درجه ميرسن و هميشه زير پاشون آيات قران هست كه به عنوان توهين زير پا ميزارن و اگر در حين اينكه دارن پيش بيني ميكنن اونو از زير پاشون بكشي ديگه ميشن يه ادم معمولي - و آخر اينكه بتوني در حين اينكه لخت هستن مثلا براي آب تني و .... بتوني مثلا لباس هاشونو بدزدي چون نميتونن به اون شكل فرار كنن بهت باج ميدن كه لبا س ها رو پس بدي. و آخر اينكه بتوني چيزي مادي بهشون وصل كني مثل يك سوزن
(دوستانم همه اونايي رو كه گفتم براشون دليل زنده دارم پس خواهش ميكنم با هام بحث و جدل نكنيد سر اينكه آققققا دروووووووغه يا ....... چون اصولا خودم تا چيزي رو نبينم باور نميكنم يا از كسي كه بهش اعتماد دارم نشونم).
5- هه افراد اين سايت ب هم برابر هستن و هيچ كدوم برتري نداره . برتري فقط در مورد اطلاعاتي هست كه شخص در مورد علم مورد نياز ما داره و لا غير. مثلا همين استاد پارسي كه از نظر من براي سايت يك دنيا ارزش داره يا اساتيد ديگه اي مثل پروشا ، آريا، دستان و... يا افراد ديگه مثل حمزه و جاويد كه كاري كه ميكنن رو خداييش هيچ عضو ديگه اي انجام نميده اگه استاد حميد نباشه طرحي به نام ردياب سر نميگيره و يا استاد مجتبي اگه نباشه ردياب وجود خارجي پيدا نميكنه. افراد غيرتي سايت هم كه اريانا، احسان، بينا، ژنرال هستن كه اگه بخوام بگم چندين نفر ديگه هم هستن.
2- مسائلي رو كه افشين 1 مطرح كرده بود هر كاري كردم با تشيع و تسنن جور در نميومد و مسير جمله بند و مباحثش نشون ميده كه يه طرحي تو ذهنش هست كه ميخواد بگه ولي چون به هر دليلي نميتونه مستقيم بگه داره سفسطه ميكنه. و بر خلاف چيزي كه ميگه به هيچ وجه نقد پذير نيست چون به نظر من مطالبش زاييده ذهن خلاق خودش نيست بلكه مصنوعي هستن.(اميدوارم متوجه بشين چي ميگم). دليلش هم اينه كه 2 شكل در نوشته هاش هست يكي موقعي كه داره بحث ديني و قرآني ميكنه كه مطالبش خشك و كتابي و اصلا هيچ سنخيتي با فارسي روان نداره و ديگري موقعي كه به شكل عادي مينويسه كه كاملا عين بقيه بچه هاي روان مينويسه و هيچ مشكلي نيست.
6- آقاي افشين 1 بر خلاف آنچه كه ميخواد خودش رو فردي قرآني و مسلمان مطرح كنه اساس دين رو به شكل كاملا ماهرانه اي(عمد و سهو بماند) زير سوال ميبره (دقيقا مثل شبكه اي شبيه بي بي سي كه از هر دو طرف دعوا مسائلي رو يكسان بيان ميكنه ولي ناخواسته مخاطب اوني رو ميپذيره كه خود بي بي سي ميخواد)
7- افشين 1 به قرآن استناد ميكنه و برداشت خودش رو از قرآن ميگه برا رد يا تاييد مطلبي ولي وقتي به شكل متقن و منطقي كسي مثل پارسي و بينا بهش جواب ميده همين قرآن رو قبول نداره كه تفكرات تكفير ها و بعضي مواقع وهابيت رو در ذهن تداعي ميكنه
8- افشين 1 در مقابل كوچكترين نظر بچه ها خصوصا پارسي (پارسي از اساتيد برجسته سايت هستن كه گرمي سايت تو بيشتر مواقع با حضور و نظر ايشون برا بچه ها ست) ااز كلماتي مثل ترور و تروريست استفاده ميكنه كه واقعا توي يك سايت دوستانه عجيبه و حتي تكرار اين كلمه در تمامي مباحث ايشون و استفاده از كلمه "اين موجود" و "اين بي دين" و ..... نشون ميده كه اين كلمات ورد زبان و ملكه ذهنش شده كه اين اميدوارم برداشتم اشتباه باشه وگرنه ايشون افكار خطرناكي در ذهن دارند كه خدا عاقبت همه رو به خير كنه.
9-بيشترين تعجب من از اقا حميد هست كه در عين ناباوري به عنوان يك داور كاملا حق رو به اين آقا داده و به پارسي تذكر ميده @-) و به عنوان يك عضو كوچيك انجمن ميگم كه پارسي از بچه هاي خب و با معرفت انجمن هست كه هيچ موقع انجمن رو تنها نذاشته و گيرم تو 10 انجمن ديگه هم عضو باشه تا الان كه نه تنها باعث تخريب انجمن نشده بلكه دلگرمي بچه هاست
-------------------------------------------------------------

آفرین امیر جان حق مطلبو ادا کردی منم وقتی کل این قضایا رو خوندم دقیقا به این نتیجه رسیدم. در مورد جن هم عرض کنم که همه ما میدونیم که وجود داره ولی در خود قران اومده که به اذن خدا دنیای اونها از دنیای انسانها جداشده و عملا جنها نمیتوتنن در امورات ما دخالت کنن. در مورد کتک کاری با اجنه هم اولین باری هست که من میشنوم جن با انسان ارتباط فیزیکی داره. چیزی که من از گفته های افشین استنباط کردم اینه که قصد داره اول خودشو انسان مومن و روشنفکری نشون بده و بعد با فعالیت در قسمت علوم غریبه و ادعای جنگیری اصطلاحا به مقام استادی برسه و بعد به دوستانی که توهم طلسم در منطقه کارشون دارن کمک کنه. اونم از اون نوع کمکها :D البته این نظر بنده براساس روند موجود در برخی از انجمنهای دیگست که اول شخص خودشو انسان با کمالاتی نشون میده و بعد از افراد ساده لوح کلاهبرداری میکنه که نمونشو من زیاد دیدم. انشاله که این مورد از اون موردها نباشه و فقط توهمات من باشه. با ارزوی سلامتی همه

چهارشنبه 8 آبان1392 - 2:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
[size=150]سلام و درود......
دوستان عزیز این توهمات و خرافات از جن ها از قدیم نسل به نسل تقدیم ما شده و الا جن به هیچ عنوان نمیتونه کاری به کار ما ادما داشته باشه
درسته بعضی از ادما جن زده میشن این دلیل بر این نمیشه که بیان ادم رو کتک کاری کنن ...چون جایگاه ادمیان نزد خدا خیلی بالاس از همه ی فرشتگان و اجنه و حتی شیاطین
بابا قدیما ادما سواد کمی نسبت به ما داشتن و از میان این ادما ی عوام همیشه سیاست مدارانی وجود داشتن تا بتونن حکومت کنن و اغتشاش و هرج و مرج بو جود نیاد
اگه قدیما هم مثه ما با هم زیاد ی ارتباط می داشتن الان تو کل این کره ی خاکی اصلا چیزی به عنوان زیر خاکی یا دفینه وجود نداشت
مثلا بارسی جان میره یه جایی حفاری میکنه بعد میرسه به بعضی از علایم خوب این تجربه باعث میشه نا ایشون هم بیاد ما رو با خبر سازه از این علایم و ما هم این تجربیات رو به یکی دیگه میگیم
بابا منطقه ی ما یه جای باستانی هستش این همه دفینه .سکه . از مزار ها از زیر خاک در اومده اما یکی از این افراد تا الان نشده کتک بخوره یا چیزیش بشه......هرکی هم دنبال دفینه هستش فقط بره دنبال علایم و ردیاب دیگه کاری به طلسم نداشته باشه.... بخدا طلسم فقط از رو توهم و خستگی ادما بوجود میاد من اینا از طرف دوستانی که دفینه کشف کردن واسم ثابت شده است ........خودتونم این همه میرین تو کوه و دره و قبرستون ها حفاری میکنین کدوم یکی از شما تا الان کتک خورده .....مثلا میگن طلسم مورچه بابا مورچه چیکارت میکنه؟// یه اسبری با خودت ببر همه رو بکش یا مار بخدا اینا فقط بخاطر این الان تو ذهن ما ایرانی های بدبخت وجود داره چون خرافه برست هستیم و تو واقعیت سیر نمیکنیم......تا حالا شده یکی از شما با برنامه ریزی کاری کرده باشه ولی واسش مشکلی بیش بیاد؟ یه جایی تو نزدیکی منطقه ی ما چند نفر رفته بودن حفاری نصفه کار با هم دعواشون شده بود و یکی از اونها همه رو لو داده بود بعد سباه باسدارن میاد همه رو میگیره و خودش گنج رو میبره اگه اونچند نفر درست انتخاب میکردن ایا اینطوری میشد قطعا اینطوری نمیشد.....بلایایبلایای طبیعی به کنار.جز ادما میتونن به هم دیگه صدمه بزنن کسی نمیتونه.... بیشترین صدمه زدن به دنیا و خود انسانها فقط انسانها هستن اینا در طول تاریخ به همه اثبات شده است و نمیدونم چرا هنوزم داریم به هم دیگه صدمه میزنیم[/size]

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 8 آبان1392 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
haloo جان منم کاملا باهات موافقم
دنیای ما از اجنه جداست ولی همونطور که ما در امور اونها دخالت میکنیم اونها هم بعضی موارد همین کار رو میکنن. البته ضربه ای که میزنن(که خیلی نادر هست) روحی هست تا جسمی. مثلا فرض کن ببینی یه مار بزرگ یهو به سمتت میاد خوب این اگر مار واقعی باشه که هیچ یه لقمه چپت میکنه ولی اگر طلسم( توهم ایجاد شده توسط شخص با دخالت جن و ..) باشه اگه بترسی خوب یا فرار میکنی که در حین فرار ممکنه زمین بخوری یا از کوه پرت بشی یا اینکه اسپاسم شدید عضلانی ناشی از ترس در ماهیچه ها بوجود بیاد یا سکته کنی که همش میشه ضربه جسمی که خود جن دخالت نداشته بشکل فیزیکی ولی خوب باعثش بوده.
البته من متاسفانه الان کم میام انجمن بدلیل مشغله کاری ولی ان شا اله فرصت دست بده داستانهای واقعی از اجنه براتون بازگو میکنم تا خودتون قضاوت کنید.

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

پنج شنبه 8 آبان1392 - 12:47am
مدیر کل
مدیر کل

بنا به درخواست دوستان بنده فعلا تاپیک رو قفل میکنم! اگر اینجور بحثها بخواد باعث تفرقه و دعوا بین بچه های انجمن بشه همون بهتر اصلا همچین تاپیکهایی نداشته باشیم! چندین باز تاکید شد بحثهای دینی و عقیدتی هیچوقت هیچ کجا به جایی نرسیدن که اینجا جای دومش باشه! در خانه اگر کس است یک حرف بس است! پس به قانون انجمن احترام بذارین. ماشالا بعضی دوستانی هم که خیلی ادعا دارن بقدری تعصبات اعتقادی تمام وجودشونو فرا گرفته که اصلا نمیدونن چطور باید با حفظ ادب و اصول اخلاقی در یک بحث شرکت کنن!

پنج شنبه 9 آبان1392 - 1:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 156 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 11 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure