انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت1403 - 3:17am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 156 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16  بعدی
 جن،سحر،طلسم،چشم زخم و... 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

arash.irani نوشته است:
با درود به همه

ما یه چیزی رو یادمون رفته
ما همه ایرانی هستیم
چرا همیشه ایرانی بودن خودمون رو فراموش میکنیم ؟
چقدر ایران رو می شناسیم؟تاریخمون؟
همه چیزمون شده تاریخ دیگران فرهنگ دیگران
اعضای این انجمن به نظرم باید روشنفکرتر از اینها باشن چون با تاریخ و باستانشناسی سر و کار دارند
ما از تاریخمون فقط طلا و جواهرش رو میخوایم؟
قبل از اسلام تو این مملکت اونقدر درست بودن مردم که جلوی چشمشون طلا و نقره تو قبر میذاشتن ولی کسی دست درازی به اون نمیکردن
کوروش بزرگ وقتی وارد بابل شد چون اهالی اونجا بت پرست بودن به اعتقاد اونها احترام گذاشت
ولی الان دو نفر از یک دین به هم احترام نمیذارند
دین و نماز یا مسجد رفتن مهم نیست
انسان بودن
احترام گذاشتن مهم است
فرهنگ مهم است
اینقدر که ما تاریخ و فرهنگ اعراب رو میشناسیم از خودمون از گذشته مون چی میدونیم؟
آیا میدانیم که بسیاری از آموزه های مسیحیت و اسلام برگرفته از زرتشت است؟
نه نمیدانیم
ما بیگانه پرستان هم میهن
وای بر ما که تاریخ و هویت خود را فراموش کردیم و سنگ دیگران را به سینه میزنیم.

:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

سه شنبه 7 آبان1392 - 10:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر ارش ایرانی
دقیقا باهاتون موافقم
و اینکه همیشه تعصب بیجامون مانع از تعقل شده است

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

سه شنبه 7 آبان1392 - 1:53pm

افشین1 نوشته است:
(2)با سلام و ادب و تشکر از توجه شما
یه بار دوستی به من گفت بریم یه جایی برام دستگاه بزن. ولی دقیقا مشخص نکردن که اون مکان کجاست.البته ما پنج نفر بودیم. رفتیم و قبل از رسیدن به محل اصلی، گفتن که محل، یه قبرستانه! هیچ کدوم جرأت نکردن جلو بیان و تو دویست متری موندن.یکیشونو دلداری دادم و آوردم. یکی از اونایی که جلو نیومد ، قبلا بر اثر ضربه ای که خودش نمیدونست حتی به کجاش خورده، در همون مکان بیهوش شده بود! و در بیمارستان بعد از ساعتها بهوش اومده بود! وقتی دیدم که اونا جلو نمیان، موضوع را پرسیدم و توضیح دادن! بعد خودمو آماده کردم و رفتم قبرستون! البته اون دوست اصلیم اصلا با ما نیومد! و دوستش رو همراه من فرستاد!چون شب کار بود. رفتیم تو قبرستان که میگن اولیایی هم اونجا دفنه،گفتش اینجا برام دستگاه بزن.من جی پی 5000 داشتم. گفتش قبلا اینجا ردیاب زدیم و این نقطه رو گرفته. اون نقطه دقیقا داخل بقعه بود! گفتم من که چنین کاری نمیکنم.تازه اگه هم برات دستگاه بزنم و علامت مثبت بده، میلیارد هم به من بدی، نبش قبر نمیکنم!پس چی میخوای؟ خیلی اصرار کرد و خواهش کرد. گفتم برات میزنم ولی هیچ کار دیگه نمیکنم و میرم.قبول کرد.یکی از دوستان ایشون هم با ما اومد و که کمی دورتر از ما داشت نگاه میکرد،همین که دستگاه را روشن کردم، یه ضربه به سرم و ضربه ای هم به پشت زانوم زدن که زانوم کمی خم شد! حتی دوستان همراه من هم متوجه موضوع شدن! من فهمیدم موضوع از چه قراره.چون قبل از روشن کردن دستگاه و شروع به کار ، آمادگی این موضوع را داشتم، به اذن الله نتونستند آسیبی به من بزنند.بعد دستگاه را زدم داخل بقعه و هیچ علامتی نداد و رفتیم. دو روز در سرم احساس سنگینی خیلی خفیفی کردم! همانطور که خدمت دوستان عرض کردم،چند سالیست یکی از بستگان نزدیک من دو تا جن مسلمان داره. رابطۀ من هم با ایشون خیلی خوبه.چون با ایشون در ارتباط بودم،برای اطمینان، موضوع را از ایشون پرسیدم، گفت هفت نفر جن مرد بودند و قصد آسیب زدن بهت را داشتن! گفت: اگه زمین میزدنت، قطعا میکشتنت! گفت خیلی هم قوی بودند! گفت : چون با شرایطی که برای خودت آماده کرده بودی، خدا نجاتت داد و نتونستند کاری بکنند و کاری کردم که فرار کردند. ولی به چشم ندیدمشون و شب بود. بعضی مسائل را هم نمیشه زیاد باز کرد! چون ممکنه کسی کاری بکنه و مشکلاتی را برای اون همراه داشته باشه!
البته اتفاق مشابه برام بوده که صدای پا و صحبتشون را شنیدم در شب. (اون شخص موکل دار) خیلی تعجب کرد و به من گفت شاید هر کسی جای بود، مرده بود ! بالاخره این هم از الطاف بیحد الله متعاله.
شما را به الله مستعان میسپارم. @};-
یا کافی مدد. ^:)^

همه ی این مطالب دروغ است...

سه شنبه 7 آبان1392 - 2:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
سلام و درود به هموطنان عزیز ....ما چندین سال هستش که شبا تنهایی میرم جایی اما تا حالا نشده یه صدایی از جن یا ضربه ای ازشون بخورم و اما بحث دفینه به نظر من اصلا جن کاری به این چیزا نداره اخه خودتون یکم فکر کنین .... جن چه نیازی به دفینه داره؟ میخواد چکارش کنه ایا میخواد ماشین بخره ..خونه بخره. بابا تله تو دفینه وجود داره ولی جن ها اصلا کاری به این موضوعات ندارن....

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 7 آبان1392 - 5:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جنگ هفتادو دو ملت همه رو هیچ بنه. چون ندانستند حقیقت ره افسانه زدند
ببینید دوستان این سایت اسمش روشه اگه هر عزیزی در این رابطه میتونه از ته دل و خالصانه به بچه ها کمک کنه بسم الله چون اگه صدتا کتابخونه رو بگردی و همه کتابفروشی های ایران رو بگردید در زمینه دفینه و دستگاهها فکر نکنم کتابی بشه پیدا کرد
ولی این مطلبی که بعضی از دوستان چندین و چند صفحه کپی پیس میکنند و تو این انجمن گذاشتند حالا کار ندارم که حتی از قرآن هستش ولی هر جایی رو بگردی اینارو به راحتی میشه پیدا کرد و طالبش اگه بره ( ببخشید معذرت میخوام) بقالی سر کوچه و سفارش کتاب بده واسه تهیه میکنه و میاره، پس دوستان با این مطالب لطفا وقت دوستان را نگیرند و خواهشا در مورد مطلبی که مبحث انجمن نیست تایپی ایجاد نکنید تا این مسائل تفرقه انگیز و وقت گیر پیش نیاد البته من به مدیران عزیز و دوست داشتنی انجمن این اخطار رو میدم و زنگ خطر رو به صدا در میارم که دوستان بعضیها از صمیمیتی که در این سایت وجود داره خیلی ناراحتند و یه جورایی میخوان جو رو بهم بزنند آخه شما پستهای این انجمن رو نگاه کنید که دوستان اعضا همدیگرو با واژه های دوست داشتنی (عزیز . جان و......) صدا میکنند شما کجا این جو صمیمی رو میبینید تورو خدا یه کاری بکنید تا همیشه در کنار هم. و با همین صمیمیت بمانیم. خدا همه ما رو به ره راست هدایت فرماید
این آخرم یه چیزی بگم چون تو دلم مونده خدا هدایت کنه اون کسی رو که وقت این استاد پارسی رو تو این تایپیک گرفت و فرصت نمیدن که دوستان از تجربه ی ایشان در امر آثار شناسی استفاده کنند

چهارشنبه 7 آبان1392 - 12:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

(30)
اعوذ باالله من الشیطان الرجیم. بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمٰنِ الرَّحِيمِ‌.(مدد یا کافی).
با سلام و ادب محضر دوستان @};-
موضوع: سکوت در برابر ابلهان و پاسخ به ziitova و عاقلان.
همانطور که قول داده بودم، صبر کردم و میکنم و در مقابل ابلهان فتنه گر و هوچی گران پوچ گرا سکوت میکنم! از عاقلان سوال میکنم: بنده کجا مدعی شدم که جن دیدم یا دارم ؟؟؟ موضوعی که باید توجه کنیم اینه که: در یه شهر مثلا صد هزار نفری ، چند نفر جن دیده؟ آیا همه میبینن؟ نخیر. شاید به تعداد انگشتان دست هم نرسه و اون هم در شرایط خاصی اتفاق می افته. در منابع اسلامی اومده که در همۀ قبرستانها جن وجود داره. اگه از دانشمندان اسلامی سوال بشه، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میده.
در ضمن پیامبر پاک اسلام میفرمایند: اگز زمانی در جایی به تاریکی شب خوردید و خواستید شب را استراحت کنید، بهتره که در قبرستان مسلمانان شب را سپری کنید.
در پست (1) هم عرض کردم : کسی که موکل داره به من گفت تعداشون فلان تعداد بود.راست و دروغش بپای خودش! ولی قدر مسلم اینکه: اون اتفاق برام افتاد! و اون مسئله را من عملا تجربه کردم. حالا بجای اینکه با ادبانه بیاییم و سوال کنیم که موضوع از چه قراره، باید هوچی گری و کلاشی راه بندازیم ؟؟؟!!! مگه من به خاطر این تجربه ام، از کسی چیزی خواستم یا بازار کسی را کساد ویا خراب کردم؟خطاب من فقط به عقلاست و خواهشن نظر بدن. ولی با این واکنش شدید هوچی گرایانه، قطعا نون کلاشان همچی گرا را آجر کردم که اینگونه با من برخورد کردند!.
آقای ziitova عزیز، خیلی مایلم بدونم که از کِی تا حالا علم غیب دارید؟ از کجا فهمیدید که دروغه؟ لطفا این موضوع را توضیح دهید. :-w
من نمیدونم چند سالته و تحصیلاتت چقدره، ولی این نحوۀ پاسخ و عکس العمل عاقلانه و باادبانه در برابر یه مسئله ای که هیچ اشرافیتی در باره اش نداریم نیست! روش رد مودبانه و اخلاقی اینه که بگیم:باورش برام سخته! یا: من نمی تونم باور کنم! یا واکنش هایی از این دست. نباید اسیر افکار هوچی گران باشیم و در صف آنان قرار بگیریم. البته این تاپیک باعث شد که شخصیت بعضی افراد برای همگان معلوم بشه!
در مورد کوتوله من نظر دادم. لطفا رجوع کنید و نحوۀ رد مؤدبانه را یاد بگیرید. باید یاد بگیریم که چگونه به دیگران احترام بذاریم و کسی را که نمی شناسیم ،با چه لحنی با او صحبت کنیم.
البته اگه همۀ پستها رو میخوندید، به شخصیت و افکار من بهتر پی میبردید! لطفا در صفحۀ 8 پستهای 20و21 را با دقت مطالعه کنید و همچنین در قسمت "بحث آزاد" موضوع " سلام فلز جو" را با دقت مطالعه کنید و پستهای بعد از اونو هم با دقت مطالعه کنید. در انجمن علوم غریبه،موضوع " طلسم" را با دقت مطالعه کنید،ببنینید: کسی که اون تاپیک را ایجاد کرده، با اظهار نظر کنندگان چگونه برخورد کرده، تا جایی که مدیریت محترم، مجبور شده اون موضوع را قفل کنه! البته اینجا هم همش داره همچی گری و فتنه گری میکنه، تا اینکه باعث قفل شدن این موضوع بشه ! این موجود و چند نفری که اجیر افکارش شدن، متأسفانه مریضند و گرفتار شیطان! خدا نجاتشون بده و هدایتشون کنه.
همانطور که گفتم، بخدا قسم! برای تمام اون کپی پیستهایی که منبع آنرا هم ذکر کردن، پاسخ از قرآن دارم.اون مطالب همش گمراه کننده و در وادی دیگری هستند و اون اسناد،یا معتبر نیستند و یا تغییر در معنی و مفهوم آن داده شده است! حتی در معنی و مفهوم قرآن هم به خطا رفتن. ببینید چگونه با هم هماهنگی کردند! زمان کپی پیستها را دقت کنید! ایا این همه مطالب بی ربط و باربط، پشت سر هم و چند صفحه را پر کردن، توهین به شعور مخاطبان این سایت نیست؟ آیا این رفتار نشان از ضعف و ناپختگی و فقدان پشتوانۀ علمی آنان نیست؟ آیا این رفتار نشان از آویزان بودن به افکار و تصمیمات دیگران نیست؟ آیا این رفتار چیزی جز تقلید کور کورانه نیست؟ایا در مورد منبع، نمیتونستند فقط لینکش را قرار بدن و دوستان رجوع میکردن؟و اینقدر مخاطبان را ناراحت و خسته کنند؟ آیا بنده هم چنین رفتاری کردم؟ بزرگترین پست من چقدره؟ و در پاسخ به کیست؟ استناد من چیست؟ و سوالات دیگر....
چون قول دادم، نمی خوام هیچ پاسخی در این تاپیک بدم. ولی در تاپیکی که بر علیه من ایجاد کردن،به نام " (شفا و درمان با تکیه بر قرآن و احادیث) توسط افشین1" پاسخ مناسب خوام داد.ان شاءالله. کما اینکه اولین پست را هم من زدم. آنرا که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است!
در این تاپیک ،فقط میخوام به موضوع مربوطه بپردازم.
از اولین پست تا آخرین، همش خواهش کردم که بحث را منحرف نکنید و توهین نکنید، ولی عاقلان و اهل ایمان قضاوت کنند که چه کسانی بحث را منحرف کردند و به بیراهه کشوندند!
ببخسید که طولانی شد!. @};-
همۀ شما را به الله ذوالجلال میسپارم. ^:)^
شاد و سربلند باشید. @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

چهارشنبه 8 آبان1392 - 8:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
parsi نوشته است:
سلام
من نمیخواستم وارد این بحث بشم ولی چاره ای نیست
اما در مورد ادیان این پسره اذعان کرده که به چیزی غیر از قران نمیشه اعتنا کرد تو اگر قران رو قبول داری محکوم به قبول پیامبر اسلام هستی و باید سخن این فرد هم مورد قبولت باشه اگر بخوای سخن این شخصیت والا مقام رو نقض کنی پس باید قران رو هم رها کنی پس بهتره قشنگ گوش بدی
فکر میکنم حدیث مستحکم ثقلین رو شنیده باشی طبق این حدیث تو اگر قران رو قبول داری باید اهل بیت رو هم قبول داشته وگرنه محکوم به شکستی چون اگر پیامبر میخواست بگه فقط قران میگفت قران و لزومی نداشت که قران و اهلبیت رو کنار هم ذکر کنه حالا یکی یکی میریم جلو
تمام موارد هم از خود اهل سنت ذکر شده
نبي مکرم (صلي الله عليه و آله و سلم) فرموده که:

اني تارک فيکم الثقلين، کتاب الله و عترتي اهل بيتي.

کتاب خدا و اهل بيت (عليهم السلام) و عترتم را در ميان شما به عنوان يک ثقل و مايه گرانبها مي گذارم.

صحيح مسلم، ج4، ص1873 (چاپ جديد) - صحيح مسلم، ج7، ص123

همچنين جناب ترمذي با سند صحيح نقل مي کند:

إني تارك فيكم ما إن تمسكتم به لن تضلوا بعدي أحدهما أعظم من الآخر كتاب الله حبل ممدود من السماء إلى الأرض وعترتي أهل بيتي ولن يتفرقا حتى يردا على الحوض فانظروا كيف تخلفوني فيهما.

من ميان شما، کتاب خدا و عترتم اهل بيتم را مي گذارم و اينها از همديگر جدا نمي شوند تا اينکه در کنار حوض به من برسند.

سنن الترمذي، ج5، ص329

ابن کثير دمشقي، با اينکه نهايت اهتمام دارد که روايات مربوط به فضائل اميرالمومنين (عليه السلام) را تضعيف کند و متهم به وضع و جعل کند، مي گويد:

و قد ثبت في الصحيح أن رسول الله صلى الله عليه و سلم قال في خطبته بغدير خم: إني تارك فيكم الثقلين كتاب الله و عترتي و إنهما لم يفترقا حتى يردا على الحوض.

در سند صحيح آمده که پيامبر اکرم (صلي الله عليه و آله و سلم) مردم را به کتاب خدا و عترت (عليهم السلام) توصيه کرده است.

تفسير ابن كثير، ج4، ص122

ابن كثير باز هم در كتاب البدايه و النهايه مي گويد:

قال شيخنا ابو عبدالله الذهبي: و هذا حديث صحيح.

استاد من، ذهبي - که از استوانه هاي علمي اهل سنت و از رجال شناسان بنام اهل سنت است - مي‌گويد: اين روايت صحيح است.

البدايه و النهايه لإبن كثير، ج5، ص228

ناصر الدين الباني مي گويد:

حديث ثقلين صحيح است.

صحيح جامع صغير، ج2، ص217

هيثمي مي گويد:

حديث ثقلين صحيح است.

مجمع الزوائد هيثمي، ج1، ص170

حاکم نيشابوري مي گويد:

حديث ثقلين صحيح است بنابر شرط شيخين.

مستدرک حاکم، ج9، ص109

ابن حجر مکي مي گويد:

روايت صحيح است.

الصواعق المحرقه، ص122

ابن حجر مي‌گويد:

ثم اعلم أن لحديث التمسك بهما طرق كثيرة وردت عن نيف و عشرين صحابيا.

حديث ثقلين از بيست و چند نفر از صحابه نقل شده است.

بعد ايشان مي‌گويد بعضي از آنها در حجة الوداع بوده، بعضي در مدينه بوده و در غدير خم و هنگام مراجعت از طائف، نبي مكرم (صلي الله عليه و آله و سلم) حديث ثقلين را نقل کرده است.

الصواعق المحرقه، ص 124، طبع مصر

ثاني بن انور مصري شافعي مذهب، مي گويد:

حديث ثقلين در حد تواتر است.

الزهرة العشرة في حديث العترة، ص69

پس اينکه شيعه سراغ صحابه نمي رود يا سراغ صحيح بخاري و صحيح مسلم يا ديگر صحاح نمي رود، به خاطر توصيه پيامبر اکرم (صلي الله عليه و آله و سلم) است که شما به سراغ کتاب خدا و عترت برويد.

پاسخ متين و دندان شكني است به انسانهاي مغرور و خودخواه. همچنين پاسخي محكم به تكفيري ها و بهاييون

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

چهارشنبه 8 آبان1392 - 8:40am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مهدی6 نوشته است:
جنگ هفتادو دو ملت همه رو هیچ بنه. چون ندانستند حقیقت ره افسانه زدند
ببینید دوستان این سایت اسمش روشه اگه هر عزیزی در این رابطه میتونه از ته دل و خالصانه به بچه ها کمک کنه بسم الله چون اگه صدتا کتابخونه رو بگردی و همه کتابفروشی های ایران رو بگردید در زمینه دفینه و دستگاهها فکر نکنم کتابی بشه پیدا کرد
ولی این مطلبی که بعضی از دوستان چندین و چند صفحه کپی پیس میکنند و تو این انجمن گذاشتند حالا کار ندارم که حتی از قرآن هستش ولی هر جایی رو بگردی اینارو به راحتی میشه پیدا کرد و طالبش اگه بره ( ببخشید معذرت میخوام) بقالی سر کوچه و سفارش کتاب بده واسه تهیه میکنه و میاره، پس دوستان با این مطالب لطفا وقت دوستان را نگیرند و خواهشا در مورد مطلبی که مبحث انجمن نیست تایپی ایجاد نکنید تا این مسائل تفرقه انگیز و وقت گیر پیش نیاد البته من به مدیران عزیز و دوست داشتنی انجمن این اخطار رو میدم و زنگ خطر رو به صدا در میارم که دوستان بعضیها از صمیمیتی که در این سایت وجود داره خیلی ناراحتند و یه جورایی میخوان جو رو بهم بزنند آخه شما پستهای این انجمن رو نگاه کنید که دوستان اعضا همدیگرو با واژه های دوست داشتنی (عزیز . جان و......) صدا میکنند شما کجا این جو صمیمی رو میبینید تورو خدا یه کاری بکنید تا همیشه در کنار هم. و با همین صمیمیت بمانیم. خدا همه ما رو به ره راست هدایت فرماید
این آخرم یه چیزی بگم چون تو دلم مونده خدا هدایت کنه اون کسی رو که وقت این استاد پارسی رو تو این تایپیک گرفت و فرصت نمیدن که دوستان از تجربه ی ایشان در امر آثار شناسی استفاده کنند

با نظر شما موافقم و مطمعنم با این بحثها به هیچ نتیجه ای نمی رسید

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

چهارشنبه 8 آبان1392 - 9:12am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

786
سلام دوستان
من بازم از همه دوستان بابت این مطالبی که میخوام بنویسم عذر خواهی میکنم بخاطر اینکه میدونم سخن به اطاله کشیده میشه ولی بهرحال باید یه مطلب رو به افشین 1 عزیز تذکرا عرض کنم.
افشین1 جان شما هی از دوستان سطح سواد و تحصیلات و تجربه میپرسین لطفا اول خودت رو معرفی کن و اطلاعات تحصیلی و گرایشهای فکری و عقیدتی خودتو بیان کن بعد هرکی خواست پای منبرت بشینه بسم ا... آزاده.
شما همه رو محکوم به بی دینی و کفر و جن زدگی و شیطان پرستی و نهایتا تروریست علیه خودت میکنی ولی آیا فکر میکنی شما اونقدر مهم و ارزشمند هستی که ارزش ترور کردن داشته باشی؟ ولی همه شاهدن که شما فقط میخوای حرفاتو بزور و با دستآویزهای دینی و قرآنی به کرسی بنشونی و هرگز در برابر انتقاد یا پیشنهاد هیچ حنبه پذیرشی نداره و بنابراین بخاطر روحیه خشکی که داری خیلی شکننده و شکست پذیر هستی.
مرد مومن خدا پیامبران الهی و ائمه اطهار (ع) هرگز به اندازه شما در راه راست و الهی که داشتن برای دعوت و تبلیغ یکتا پرستی چنین حربه هایی رو پیش نمیگرفتن ولی حالا شما پا رو فراتر از اونا نهادی و با تهدید و ... همه رو مجبور به قبول عقاید ... میکنی؟
هدف همه اولیای الهی دعوت به یکتا پرستی و برادری و جلوگیری از نفاق و تفرقه بود ولی کار شما دقیقا برعکس همه اوناست.
افشین 1 جان ببین دوست من این همه شما آیات رو مکررا تکرار کردین و گفتین پاسخی نمیدین ولی دهها سطر تکراری نوشتین و دلیل خواستین و همه بیشتر اوقات نظاره گر بودن.
حالا که بعضی از دوستان و خود بنده استناد قرآنی آوردیم شما دارین از ما منبع میخواین.
آیا منبعی بالاتر از قرآن وجود داره؟ من از خود دوستان انجمن سوال میکنم.
بخاطر جلوگیری از مخاطرات بی مورد بنده با هماهنگی مدیران محترم انجمن تاپیک جدید براتون زدم تا فعایتتون رو در مورد ادعایی که دارین شروع کنین ولی باز شما دنبال اهداف دیگه ای هستین و مطلب مفیدی ارائه نکردین.
دوست من اینجا حوزه علمیه نیست که همه مجبور باشن پای منبرت به حرفهای اسلام نمایانه و مقدس مآبانه و نصایح یکجانبه شما گوش بدن.
بنابراین بنده برای آخرین بار از شما خواهش میکنم لطفا مسائل حاشیه رو ول کنین و خیلی ساده و با زبان صریح علمی که دارین آموزش بدین.
از دوستان عزیز انجمن خواهش میکنم اگر در عرایض بنده نقص و مشکلی باشه حتما گوشزد بفرمایند.
یاحق --- غقیائیل
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 8 آبان1392 - 9:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
من تقريبا همه نظرات رو خوندم و به عنوان يك انسان هميشه ادم ميتونه تو برداشتش از قضايا با ديگران فرق كنه.
تو جوابهايي كه دوستان به هم ديگه دادن جمله بنديهايي هست و بعضا كلماتي استفاده شده كه تعبير و تفسريش خارج از بحث معني كلمه كار سختيه ولي برداشت خودم رو از اين جدل بيان ميكنم و نظرات خودم رو هم ميگم.
1- جن واقعيت داره و خودم هم ديدم و صداشون رو شنيدم و كساني هستن كه به اندازه چشم هام بهشون اعتماد دارم و اونا هم موضوعاتي رو گفتن يعني خودشون ديدن كه اگه لازم بود سر فرصت بيان ميكنم .
2- جن ها با توجه به جنسشون از خيلي چيزها خبر دارن چون ميتونن در ان واحد به جاهايي كه ما بيان ميكنيم سرك بكشن و زود خبر بگيرن.
3- بعضي از اجنه كارشون اينه كه افراد رو خصوصا مرد ها رو از لحاظ ترسو بودن يا با جرات بود آزمايش ميكنن يعني به شكي ميترسونن اه بترسي ديگه جاهايي كه داشته باشه يبشتر از بقيه ميبينيشون و ميترسوننت اما اگه نترسي گاها ژيش مياد كه اونا رو ببيني ولي اوننا نبيننت وتا ببيننت فرار ميكنن.
4- انسان ميتونه جن رو مسخر خودش بكنه حالا يا كه چندين روش داره يكيش اينه كه ادم كاملا مومني باشه كه بعضي از اجنه گوش به حرفش باشن(جن هاي مومن) -ديگري اينكه با دعا و رمل و اعمال خلاف انساني و ضد ديني اونا رو تحت كنترل در بياري كه اين دسته اجنه هم معمولا از نوع كافر هستن(اين دسته آدمها معمولا با توهين به قرآن و خدا و ... به اين درجه ميرسن و هميشه زير پاشون آيات قران هست كه به عنوان توهين زير پا ميزارن و اگر در حين اينكه دارن پيش بيني ميكنن اونو از زير پاشون بكشي ديگه ميشن يه ادم معمولي - و آخر اينكه بتوني در حين اينكه لخت هستن مثلا براي آب تني و .... بتوني مثلا لباس هاشونو بدزدي چون نميتونن به اون شكل فرار كنن بهت باج ميدن كه لبا س ها رو پس بدي. و آخر اينكه بتوني چيزي مادي بهشون وصل كني مثل يك سوزن
(دوستانم همه اونايي رو كه گفتم براشون دليل زنده دارم پس خواهش ميكنم با هام بحث و جدل نكنيد سر اينكه آققققا دروووووووغه يا ....... چون اصولا خودم تا چيزي رو نبينم باور نميكنم يا از كسي كه بهش اعتماد دارم نشونم).
5- هه افراد اين سايت ب هم برابر هستن و هيچ كدوم برتري نداره . برتري فقط در مورد اطلاعاتي هست كه شخص در مورد علم مورد نياز ما داره و لا غير. مثلا همين استاد پارسي كه از نظر من براي سايت يك دنيا ارزش داره يا اساتيد ديگه اي مثل پروشا ، آريا، دستان و... يا افراد ديگه مثل حمزه و جاويد كه كاري كه ميكنن رو خداييش هيچ عضو ديگه اي انجام نميده اگه استاد حميد نباشه طرحي به نام ردياب سر نميگيره و يا استاد مجتبي اگه نباشه ردياب وجود خارجي پيدا نميكنه. افراد غيرتي سايت هم كه اريانا، احسان، بينا، ژنرال هستن كه اگه بخوام بگم چندين نفر ديگه هم هستن.
2- مسائلي رو كه افشين 1 مطرح كرده بود هر كاري كردم با تشيع و تسنن جور در نميومد و مسير جمله بند و مباحثش نشون ميده كه يه طرحي تو ذهنش هست كه ميخواد بگه ولي چون به هر دليلي نميتونه مستقيم بگه داره سفسطه ميكنه. و بر خلاف چيزي كه ميگه به هيچ وجه نقد پذير نيست چون به نظر من مطالبش زاييده ذهن خلاق خودش نيست بلكه مصنوعي هستن.(اميدوارم متوجه بشين چي ميگم). دليلش هم اينه كه 2 شكل در نوشته هاش هست يكي موقعي كه داره بحث ديني و قرآني ميكنه كه مطالبش خشك و كتابي و اصلا هيچ سنخيتي با فارسي روان نداره و ديگري موقعي كه به شكل عادي مينويسه كه كاملا عين بقيه بچه هاي روان مينويسه و هيچ مشكلي نيست.
6- آقاي افشين 1 بر خلاف آنچه كه ميخواد خودش رو فردي قرآني و مسلمان مطرح كنه اساس دين رو به شكل كاملا ماهرانه اي(عمد و سهو بماند) زير سوال ميبره (دقيقا مثل شبكه اي شبيه بي بي سي كه از هر دو طرف دعوا مسائلي رو يكسان بيان ميكنه ولي ناخواسته مخاطب اوني رو ميپذيره كه خود بي بي سي ميخواد)
7- افشين 1 به قرآن استناد ميكنه و برداشت خودش رو از قرآن ميگه برا رد يا تاييد مطلبي ولي وقتي به شكل متقن و منطقي كسي مثل پارسي و بينا بهش جواب ميده همين قرآن رو قبول نداره كه تفكرات تكفير ها و بعضي مواقع وهابيت رو در ذهن تداعي ميكنه
8- افشين 1 در مقابل كوچكترين نظر بچه ها خصوصا پارسي (پارسي از اساتيد برجسته سايت هستن كه گرمي سايت تو بيشتر مواقع با حضور و نظر ايشون برا بچه ها ست) ااز كلماتي مثل ترور و تروريست استفاده ميكنه كه واقعا توي يك سايت دوستانه عجيبه و حتي تكرار اين كلمه در تمامي مباحث ايشون و استفاده از كلمه "اين موجود" و "اين بي دين" و ..... نشون ميده كه اين كلمات ورد زبان و ملكه ذهنش شده كه اين اميدوارم برداشتم اشتباه باشه وگرنه ايشون افكار خطرناكي در ذهن دارند كه خدا عاقبت همه رو به خير كنه.
9-بيشترين تعجب من از اقا حميد هست كه در عين ناباوري به عنوان يك داور كاملا حق رو به اين آقا داده و به پارسي تذكر ميده @-) و به عنوان يك عضو كوچيك انجمن ميگم كه پارسي از بچه هاي خب و با معرفت انجمن هست كه هيچ موقع انجمن رو تنها نذاشته و گيرم تو 10 انجمن ديگه هم عضو باشه تا الان كه نه تنها باعث تخريب انجمن نشده بلكه دلگرمي بچه هاست
-------------------------------------------------------------
بنده مسلمان و قبل تر از اون ايرانيم هر كسي هر دين و مسلكي كه داره مهم اينه كه انسان باشه پس خواهشن گير بيخودي به دين و مذهب من و خودتون و ديگه ندين چون من مخالف هيچ كس نيستم
من قصد نوشتن نداشتم ولي ديدم كه با اين حرفهايي كه بعضي ها ميزنن واقعا نميتونم چيزي نگم و لازم به ياد آوري هست شايد بالاي 70 درصد بچه هاي انجمن ليسانس و بالاي اونو دارن پس بيخودي سواد تون رو به رخ همديگه نكشيد .
از همه دوستان به خاطر مطالب طولانيم معذرت ميخوام

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

چهارشنبه 8 آبان1392 - 10:02am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 156 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure