انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت1403 - 3:17am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 156 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16  بعدی
 جن،سحر،طلسم،چشم زخم و... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
اریانا جان چرا بحث رو به شیعه و سنی میکشونی داداش

هالو جان کی اریانا به سنی ها چیزی گفته افراد جاهل و فتنه گر رو مورد خطاب قرار داده ما هم تلاشمون اینه که کسی نتونه فتنه کنه و تفرقه بندازه داداش ;)

دوشنبه 6 آبان1392 - 11:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
بارسی جان اخه تو یه بحث دیگه هم همین چیزا رو گفته بود البته واسه من این حرفا اصلا مهم نیست فقط دوس ندارم تو انجمن اختلاف نظرها زیاد بشن اگه اینطوری بیش برین باید سایت رو تخته کنن.......در ضمن در دین هیچ اجباری نیست بارسی جان هر کی دین خودش بس شما همانطور که میگفتین عصر عصر بیشرفته ... حالا همه دارین ایات قرانی رو تو تایبک ها میزنین ........بنظر خودت داداش ایا اینطوری به نتیجه ای میرسین؟ من این حرف رو میزنم ولی باور کنین همه به این حرف میرسین اگه این بست رو مدیران حذف نکنن در کوتاه ترین مدت همه ی اعضای این سایت با هم درگیر میشن .........هزار بار گفتم بازم میگم اولا من کاملا از اعراب بدم میاد اگه به ایران حمله نمیکردن الان این وضعیت بد رو نداشتیم و ابر قدرت جهان ما ایرانیا می بودیم..........هنوزم دارن ازمون استفاده میکنن میدونی سالانه چند هزار دختر ایرانی از ایران قاچاق میشن برای اعراب؟حالا هی ه سرو کله ی همدیگه بزنین و به هم سرکوفت بزنین تا بیشرفت بکنیم.........من به عنوان یک ایرانی با انکه کرد هستم ولی اولین چیزی که برام مهمه خاکمه که اسمش ایرانه .......و برام هیچ قومی فرقی نداره نه ترک نه لر نه بلوچ نه فارس نه کرد همه ایرانی هستیم ....ولی خدایششششششش هر چی سرمون میاد حقمونه....خواهشا یکم کوتاه بیا.. تا ما از اطلاعاتت بهره بگیریم نه اینکه دلسرد بشیم باور کن یه چند وقت که میام و این چیزا رو میبینم دیگه حوصله ندارم برم چیزی رو جستجو کنم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 6 آبان1392 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هالو جان اصلا بحث دین و مذهب نیست هر کسی دین و مذهب خودش رو داره و به اون اعتقاد داره
قران میفرماید لا اکراه فی الدین
اینجا بحث سر اینه که یکی اومده میخواد بین فرق اختلاف بندازه و باید مراقب بود نباید بزاریم از حربه و خدعه خودش سود ببره
وگرنه تمام ادیان الهی در برابر هم ملزوم به احترام به هم هستند :YMPEACE:

دوشنبه 6 آبان1392 - 12:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنظر شما این راه حلشه؟بخدا هزار راه دیگه داره بابا این یارو رو یا از سایت بندازین بیرون یا بست هاش رو حذف کنین یا اینکه اصلا تو این تایبک ج ندین الان خودتم که خوب میدونی همه ی سایت شده لج و لج بازی استاد بینا هم اومده تایبک زده میگه شفا از طریق قران بابا بخدا انقد حرکات بچه گونه س که نگو ....این افشین هم اگه تفرقه می اندازه بذار بندازه وقتی ببینه هیچ مخاطبی نداره خودش جور ور بلاسش رو جم میکنه میره

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 6 آبان1392 - 12:37pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
haloo جان راستش من همیشه عرض کردم همه باید به هم و عقاید هم احترام بذاریم و موجب رنجش همدیگه نشیم.
ولی متاسفانه شما اگه از اول تاپیک مطالعه کنین متوجه بعضی ریزه کاریها خواهید شد که موجبات تفرقه و نفاق میشه و من هم چندین بار گوشزد کردم ولی افاقه نکرد.
شما قضاوت کن عنوان تاپیک (جن،سحر،طلسم،چشم زخم و...) هستش ولی آقا افشین بحث رو به کجا کشید؟ حالا برای چی ؟ بماند.
من هم با هماهنگی مدیران سایت تاپیک جدید رو براش ایجاد کردم تا ایشون در چهارچوب عنوان تاپیک ادامه فعالیت کنن که متاسفانه ظاهرا افاقه نداره.
بهرحال بنده توصیه ام اول به خودم بعد به همه دوستان همدلی و اتحاد و برادریه.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 6 آبان1392 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
parsi نوشته است:
هالو جان اصلا بحث دین و مذهب نیست هر کسی دین و مذهب خودش رو داره و به اون اعتقاد داره
قران میفرماید لا اکراه فی الدین
اینجا بحث سر اینه که یکی اومده میخواد بین فرق اختلاف بندازه و باید مراقب بود نباید بزاریم از حربه و خدعه خودش سود ببره
وگرنه تمام ادیان الهی در برابر هم ملزوم به احترام به هم هستند :YMPEACE:

هالو جان همانطور که استاد پارسی واستاد بینا فرمودنند مورد خطاب من با افرادی هست که خیلی زیرکانه و هوشیار با لطایف الحیل و دین ستایی وخود ستایی قصد بر ایجاد تفرقه داشته و بارها بارها آنچه را که مقصودشان بود بصورت ابهام انگیزی در بین سخنان گوهر بارشان عنوان نمودن و به اعتقاد یه ملت توهین نمودن ولی دوستان اگاه و هوشیار دست این تفرقه افکن و بانی این جنجال را خوانده و جواب این نادانی که خود را مظلوم و عالم ربانی خوانده را تقدیمش نمودن لذا دوستان و برادارن سنی و یا هر دین مذهبی اینجا گرد هم جمع شدن تا در محیطی سالم و عاری از هر گونه تفرقه و نفاق دانشی هر چند اندک بر علمشان بیفزایند واگر در این راه کسانی بخواهند سنگ اندازی کنند و این محیط علمی را به بیراهه بکشانند باید جواب بگیرند و در نطفه خاموششان کرد

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

دوشنبه 6 آبان1392 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اریانا جان من متن شما رو اشتباه برداشت کردم ببخشید داداش..... ولی به نظر من بهتره این بحث زیادی طول نکشه و باید مدیران سایت یه فکری به حال این تایبک بکنن یا این رو حذف کنن یا یه تذکر به افشین1 بدن که دیگر تایبک ها رو به اغتشاش نکشه یا هر ادم دیگه هیچ فرقی ندار

نه در آنچه مینگری

دوشنبه 6 آبان1392 - 3:38pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دوستان اگه قرار باشه به یه دین یا فرقه و یا مذهبی توهین بشه من خودم از این سایت میرم.هر تفکری تو هر مذهبی برای من محترم هستش.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

سه شنبه 6 آبان1392 - 12:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

با درود به همه

ما یه چیزی رو یادمون رفته
ما همه ایرانی هستیم
چرا همیشه ایرانی بودن خودمون رو فراموش میکنیم ؟
چقدر ایران رو می شناسیم؟تاریخمون؟
همه چیزمون شده تاریخ دیگران فرهنگ دیگران
اعضای این انجمن به نظرم باید روشنفکرتر از اینها باشن چون با تاریخ و باستانشناسی سر و کار دارند
ما از تاریخمون فقط طلا و جواهرش رو میخوایم؟
قبل از اسلام تو این مملکت اونقدر درست بودن مردم که جلوی چشمشون طلا و نقره تو قبر میذاشتن ولی کسی دست درازی به اون نمیکردن
کوروش بزرگ وقتی وارد بابل شد چون اهالی اونجا بت پرست بودن به اعتقاد اونها احترام گذاشت
ولی الان دو نفر از یک دین به هم احترام نمیذارند
دین و نماز یا مسجد رفتن مهم نیست
انسان بودن
احترام گذاشتن مهم است
فرهنگ مهم است
اینقدر که ما تاریخ و فرهنگ اعراب رو میشناسیم از خودمون از گذشته مون چی میدونیم؟
آیا میدانیم که بسیاری از آموزه های مسیحیت و اسلام برگرفته از زرتشت است؟
نه نمیدانیم
ما بیگانه پرستان هم میهن
وای بر ما که تاریخ و هویت خود را فراموش کردیم و سنگ دیگران را به سینه میزنیم.

سه شنبه 6 آبان1392 - 1:25am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: قلب دوستان
arash.irani نوشته است:
با درود به همه

ما یه چیزی رو یادمون رفته
ما همه ایرانی هستیم
چرا همیشه ایرانی بودن خودمون رو فراموش میکنیم ؟
چقدر ایران رو می شناسیم؟تاریخمون؟
همه چیزمون شده تاریخ دیگران فرهنگ دیگران
اعضای این انجمن به نظرم باید روشنفکرتر از اینها باشن چون با تاریخ و باستانشناسی سر و کار دارند
ما از تاریخمون فقط طلا و جواهرش رو میخوایم؟
قبل از اسلام تو این مملکت اونقدر درست بودن مردم که جلوی چشمشون طلا و نقره تو قبر میذاشتن ولی کسی دست درازی به اون نمیکردن
کوروش بزرگ وقتی وارد بابل شد چون اهالی اونجا بت پرست بودن به اعتقاد اونها احترام گذاشت
ولی الان دو نفر از یک دین به هم احترام نمیذارند
دین و نماز یا مسجد رفتن مهم نیست
انسان بودن
احترام گذاشتن مهم است
فرهنگ مهم است
اینقدر که ما تاریخ و فرهنگ اعراب رو میشناسیم از خودمون از گذشته مون چی میدونیم؟
آیا میدانیم که بسیاری از آموزه های مسیحیت و اسلام برگرفته از زرتشت است؟
نه نمیدانیم
ما بیگانه پرستان هم میهن
وای بر ما که تاریخ و هویت خود را فراموش کردیم و سنگ دیگران را به سینه میزنیم.

احسنت
:ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

تمام ادیان عالم در این سه جمله خلاصه می شوند:
پندار نیک گفتار نیک کردار نیک

چو بخت عرب بر عجم چیره گشت
همه روز ایرانیان تیره گشت
ز شیر شتر خوردن و سوسمار
عرب را بجائی رسیده است کار
که تاج کیانی کند آرزو
تُفو بر تو‌ای چرخ گردون تفو
دریغ است ایران که ویران شود
کنام پلنگان و شیران شود

سه شنبه 7 آبان1392 - 5:19am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 156 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure