انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 30 اردیبهشت1403 - 3:17am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 156 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16  بعدی
 جن،سحر،طلسم،چشم زخم و... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با توکل و استعانت از الله متعال و با سلام و درود خالصانه به پیامبران پاکش، بخصوص حضرت محمد مصطفی(ص) و اصحاب و اهل بیت پاک آنحضرت و بزرگان دین اسلام و با سلام و عرض ادب و احترام خدمت مدیران محترم سایت و اساتید بزرگوار و دوستان ارجمند. @};- @};- @};-
این بحث با هماهنگی استاد "حمید" بزرگوار ایجاد شده است. @};-
برای شروع کار، مختصر و شمه ای دربارۀ "جن،سحر،طلسم،چشم زخم، وسواس و ...." توضیح میدم. اگه دوستان و سروران گرامی سوالی و یا مشکلی داشتند ،به اذن خداوند پاسخ مناسب داده خواهد شد.
ذکر این نکته ضروریست که موضوع حاضر با توجه به منابع معتبر اسلامی، در رأس آنها، قرآن و سنت پاک حضرت محمد مصطفی (ص) و تجربیات شخصی خودم و بعضا دوستان و اساتید فن مطرح و پاسخ داده خواهد شد. از الله مستعان تمنا دارم در این مأموریت مهم،این بندۀ ناچیزش را یاری کند.آمین.
در مورد اینکه چرا این موضوع را مطرح و ایجاد کردم:1- در قرآن سوره ای به نام "سورۀ جن" داریم و جن در قرآن 22 بار تکرار شده است.2- قبل از انسان خلق شده است.3- در همه جا و همۀ زمانها وجود دارند.4- ارتباط مستقیم ویا غیر مستقیم با انسانها دارند.5- باعث ایجاد مشکلات و آسیبهای زیادی حتی مرگ نیز برای انسان میشوند.6- هر انسانی باید دربارۀ جن علم حداقلی داشته باشد تا نحوۀ برخورد صحیح با آنها را بداند.و...
جن از آتش خلق شده است. موجودات نامرئی و دارای عمر طولانی هستند. مرد و زن دارند و ازدواج میکنند و زاد و ولد میکنند و میمیرند.جنها سه دسته اند. مثل انسانها دارای ادیان مختلفی هستند.قبل از خلقت حضرت آدم علیه السلام، جنها پیامبرانی از جنس خودشان داشتند ولی بعداز بعثت حضرت آدم علیه السلام هیچ پیامبر جنی مبعوث نشده و تمام اجنه، تابع انبیاء انسی بوده اند تا روز قیامت. یعنی خداوند انسان را بر اجنه برتری ویژه ای بخشید. بخاطر همین برتری، زیاد از انسانها خوششون نمیاد و حسادت شدیدی نسبت به انسان دارند و بهمین دلیل دائما در فکر انحراف و صدمه زدن به انسانها هستند. البته جنهای مومن و مسلمان این خصلت را ندارند کما اینکه از انسانها علوم دینی یاد میگیرند و حتی در مدارس و دانشگاههای انسانها نیز شرکت میکنند،در بیشتر موارد، حتی بدون اینکه انسانها متوجه شوند! خلاصه جنها در هرخانه و مکانی ممکنه وجود داشته باشند.در هر زمان و مکانی ممکنه موجود باشند. جنهای شرور ، به انسانها آسیبهای جدی وارد میکنند، از قبیل : دیوانه کردن انسان، بیماری صعب العلاج و یا لاعلاج، جدایی زن و شوهراز همدیگر، بدبینی زوجین و اعضای خانواده و دوستان نسبت به همدیگر، افسردگی، بیقراری ، تشنج ، بدخوابی و خیلی مشکلات دیگر را برای انساها بوجود می آورند. حتی باعث سرطان و تومور نیز میشوند!
در مورد سحر و طلسم: نیز باید بگم که اینها وجود دارند و میتوانند بسیار خطرناک و حتی باعث مرگ نیز میشوند. بیماریهایی که در بالا عنوان شد، میتوانند توسط سحر و طلسم نیز صورت گیرند.سحر و طلسم، یه سری اعمال ضد قرآنی و ضد پیام الهی هستند که با اعمال شرک آلود و کفر آمیز صورت میگیرند.هرقدر که کفر و شرک ساحر نسبت به خدا و قرآن بیشتر باشد،به همان اندازه سحر و طلسم او نافذتر میشود.
چشم زخم، نیز حق است و وجود دارد. پیامبر پاک اسلام میفرماید: «بیشترین امت من بعد از قضا و قدر الهی بر اثر چشم زخم »!. ونیز میفرماید: «چشم خوردن، آدمی را روانه قبرستان و شتر را وارد ديگ آشپز می‌کند».
در حدیثی صحیح آمده است: «چشم زدن حقیقت دارد و شیطان و حسادت انسان باعث آن می‌شوند». به مقتضای این حدیث شریف پیرامون هر انسانی شیاطینی در کمین‌اند تا او را گرفتار سازند و هر انسانی در معرض حسادت قرار دارد و هر کسی را که خدا حفظش نکند، چشم می‌خورد.
بیماری‌های متنوعی از جمله: بیماری‌های معده، سرطانها، آسیبهای تصادفات و ... که باعث مرگ افراد می‌شوند، اکثراً بیماری‌هایی هستند که در اثر چشم زدن ـ بعد از قضاء و قدر ـ پدید می‌آیند.
شیوع سحر و طلسم بسیار کمتر از بیماری چشم زخم است.چون چشم زخم توسط هر شخصی و درهر زمان و مکانی ممکن است صورت گیرد.
حسادت: حسادت یکی از بیماریهای روحی و بیماری فراگیری است که کمتر کسی از آن نجات می‌یابند و به همین دلیل گفته شده: هیچ جسدی از حسد خالی نیست، ولی انسان پَست آن را اظهار کرده و انسان بزرگوار آن را می‌پوشاند، به حسن بصری گفته شد: آیا مؤمن حسادت می‌ورزد؟ جواب داد: آیا برادران حضرت یوسف را فراموش کرده‌ای، اما اگر کسی آنرا بپوشاند و دست و زبانش را به آن آلوده نگرداند، ضرری نخواهد داشت».
یکی از بزرگان گفته است: حسادت اولین گناهی است که با آن در آسمان از خداوند سرپیچی شده، یعنی: حسادت ابلیس نسبت به آدم علیه السلام؛ و همچنین حسادت اولین گناهی است که با آن بر روی زمین از خداوند سرپیچی شده، یعنی: حسادت یکی از دو فرزندان آدم به برادرش که منجر به قتل او شد.و پیغمبر (ص) فرمودند: «بیشترین تعداد از امت من، بعد از قضا و قدر الهی، در اثر چشم خوردن می‌میرند» که منشأ آن شیطان و حسادت است.
وسواس: وسواس نیز ارتباط مستقیم با جن دارد و منشأ جنی دارد.بهمین دلیل، سوره های فلق و ناس برای درمان سحر و وسواس نازل شده است.لطفا در معانی این دو سوره دقت نمایید تا به سبب نزول آن پی ببرید که خداوند چه خیر عظیمی را برای بندگانش اراده نموده اند و دفع شر از انسان نموده است.
دوستان عزیز و سروران گرامی، همۀ موارد ذکر شده و موارد و مسائل مشابه، منشأ جنی دارند و در ارتباط مستقیم ویا غیر مستقیم با هدیگرند.
البته خداوند و پیامبر پاکش حضرت محمد (ص) راههای مقابله و مبارزه با آنها را به ما آموزش داده اند که در صورت استفاده از تعالیم یاد شده، از همۀ جنها و مشکلاتشان در امان خواهیم بود و بیماریهای یاد شده را هم میتوانیم با این تعالیم درمان کنیم.
جنهای کافر و شرور را شیطان میگویند .همان که به آدم ع سجده نکرد و از درگاه خداوند رانده شد.
دوستان و سروران گرامی، اساسی ترین راه حل محفوظ ماندن از خطرات یاد شده،پایبندی به نمازهای روزانه و ذکر اوراد بعداز نماز است. و علت اصلی نفوذ این مشکلات در انسان، همانا بی نمازی است.
این مطالب را بصورت بسیار مختصر و کلی عرض کردم، تا بنابر سوالات و نظرات دوستان جلو بریم، ان شاالله.
فقط از دوستان و سروران گرامی خواهشمندم با مطالعه پیرامون این موضوعات، اظهار نظر کنند و از خرافات و مسائلی که باعث انحراف، تنش ، ایجاد بدبینی ، برداشت غلط و منفی میشه، جدا پرهیز کنند!.
خواهشمندم اگه اگه کسی در این مورد اطلاعات نداره، به هیچ وجه اظهار نظر نکنه و فقط سوال کنه!. اگه تصور کردید که نظر اشتباه دادم، لطفا یه بار تذکر دهید کافیست و اشتباهم را اصلاح میکنم. یا تصور و برداشت اشتباه دوستان را توضیح میدم، با توکل به خداوند متعال.
چون موضوعات یاد شده جزو علوم متافیزیکند و تقریبا با هیچ کدام از علوم مادی قابل مطالعه و درک نیستند، پس قیاس کردن آن با علوم مادی ، انحراف در اصل موضوع است. لطفا از این کار جدا پرهیز کنید!. @};-
از الله مستعان تمنا دارم به همۀ ما و شما ایمان کامل عطا فرماید و به راه راست هدایت کند و در راه راست ثابت قدم نگه دارد و از شر شیاطین جن و انس مصون و محفوظ نگه دارد. آمین. ^:)^
در پناه الله مستعان باشید.
مدد یا کافی الله.
^:)^ ^:)^ ^:)^

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

شنبه 27 مهر1392 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود بر شما
ممنون اقا افشین اما کاش اینو تو علوم غریبه قرار میدادید
من یک سوال دارم؟
ایا راهی روشی کاری عملی چیزی هست که کلا من بتونم با این اجنه ارتباط برقرار کنم؟

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 27 مهر1392 - 12:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

(1)سلام برادر عزیز.
راستش ارتباط با اجنه دو راه داره. 1-راه شیطانی که از طریق اعمال کفر و شرک آمیز که با احضار اجنه صورت میگیره.که هر کس چنین روشی را انتخاب کنه قرآن و خدا را انکار کرده و هیچ عبادتی ازش مورد قبول نیست. 2- راه رحمانی، و آن هم از طریق عبادته. کسی که به قرب الهی میرسه و کاملا وارسته میشه تا جایی که با هر کدام از اولیاالله بتونه ارتباط روحی و جسمی برقرار کنه، خداوند اجنه را مسخر وی میکنه. یه راه دیگه ای هم هست که خلاف شرع نیست و میشه انجامش داد. راستش من خودم درصدد انجام این کار هستم . ولی به کمی زمان نیاز دارم.ان شاالله نتیجه رو اعلام میکنم .فقط گفتم مدتی زمان نیاز دارم. البته چند نفری هستند که جن اذیتشون میکنه. من میخوام به اذن الهی و با توکل به الله مستعان ، دفع جن کنم . ببینم چه ارتباطی میشه با اونا برقرار کرد.چون مریض هایی که تا بحال به اذن الله درمان کردم، جن نداشتند و فقط سحر و جادو و چشم زخم و این جور مسائل بود.یکی از بستگان نزدیک من دو تا جن مسلمان داره. چون این شخص بی سواد است، متأسفانه نمیتونه جنها را تحت کنترل خودش بگیره و خودش تابع اونهاست.چند بار هم تقاضای دوستی کردم ولی نپذیرفتند. بعضی کمکها را به مردم میده و من هم بارها ازش سوالاتی کردم. خودش اهل عبادته و اصلا دروغ نمیگه. ولی جنها بهش دروغ میگن و اون بیچاره هم حرف اونا رو به مردم تحویل میده و باعث میشه که دروغگو از آب درباید. در کل کسی که میخواد با جن ارتباط داشته باشه، حتما باید آشنایی و تسلط کامل به قرآن و سنت پیامبر پاک اسلام داشته باشه تا دچار انحراف و بحران نشه و خدای ناکرده در خطر جدی قرار نگیره. جنها بسیار دروغگو و حقه بازند.اگه لج کنند، آسیب جدی با انسان میزنند و ول کن قضیه هم نمیشن! چون از انسان ضعیفند.فقط مکر میکنند.مگر اینکه مسلمان و مومن معتقد باشند.البته باز هم دروغ میگن ولی کمتر و بر طبق مصلحت و صلاح میگن. یکی از دوستان خانوادگی ما که دختر خانمی بود، سالها بود که چند تا جن داشت،ولی اواخر خیلی اذیتش کردند تا اینکه ناچار شد توسط اساتید فن، و با قرآن و دعا و غیره اونارو از خودش دور کنه. در کل دوستی با جنها دردسر خودشو داره و همواره دارای مشکلات! در مورد دفینه هم خیلی سوال کردم، همش دورغ میگفتند! من جی پی 5000 داشتم.حتی چند مورد که احتمال موفقیت من وجود داشت، چون با اون شخص مشورت میکردم، جنها اون برنامۀ منو بهم میزدند! البته مشورت گرفتن از شخصی که از طریق جن نظر میده، شرک است. اون زمان من به شرک بودنش مطمئن نبودم و اینکه من میخواستم این روش را امتحان کنم. خودم میدونستم که گناهه و دروغ هم میگن. ولی فقط میخواستم امتحان کنم تا به یقین کامل برسم.البته حرف در این زمینه خیلی زیاده.ولی برای اشراف داشتن شما به موضوع ف فکر کنم کافی باشه.
خلاصه من عملا خیلی با اینها کلنجار رفتم ولی با توکل به الله هرگز نتونستند کوچکترین آسیبی به من بزنند. فقط یه بار که هفتاشون به من حمله کردند، دو سه روز به مقدار خیلی جزیی در سرم احساس سنگینی کردم. همین.البته چون من با آمادگی با اونا روبرو شدم، آسیبی ندیدم. والا کسی که همراه من بود، بیش از دویست متری محل موند و جلو نیومد . چون قبلا بر اثر ضربه ای بیهوشش کرده بودند که تقریبا نزدیک به یک روز بعد در یه بیمارستان تخصصی به هوش آمد.
شما را به الله کافی میپارم @};- @};- @};-

یکشنبه 27 مهر1392 - 1:24am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
افشین عزیز خوشحالم که این بحث جالب رو پیش کشیدید . امیدوارم همه دوستان استفاده کنن.
راستی اینکه فرمودین با 7 تاشون :ymdevil: درگیر شدی میشه لطفا بگین چطور دیدیشون ؟
و لطفا اگه میشه کمی توضیح بدین.
یاحق --- غقیائیل
@};-

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 28 مهر1392 - 3:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

(2)با سلام و ادب و تشکر از توجه شما
یه بار دوستی به من گفت بریم یه جایی برام دستگاه بزن. ولی دقیقا مشخص نکردن که اون مکان کجاست.البته ما پنج نفر بودیم. رفتیم و قبل از رسیدن به محل اصلی، گفتن که محل، یه قبرستانه! هیچ کدوم جرأت نکردن جلو بیان و تو دویست متری موندن.یکیشونو دلداری دادم و آوردم. یکی از اونایی که جلو نیومد ، قبلا بر اثر ضربه ای که خودش نمیدونست حتی به کجاش خورده، در همون مکان بیهوش شده بود! و در بیمارستان بعد از ساعتها بهوش اومده بود! وقتی دیدم که اونا جلو نمیان، موضوع را پرسیدم و توضیح دادن! بعد خودمو آماده کردم و رفتم قبرستون! البته اون دوست اصلیم اصلا با ما نیومد! و دوستش رو همراه من فرستاد!چون شب کار بود. رفتیم تو قبرستان که میگن اولیایی هم اونجا دفنه،گفتش اینجا برام دستگاه بزن.من جی پی 5000 داشتم. گفتش قبلا اینجا ردیاب زدیم و این نقطه رو گرفته. اون نقطه دقیقا داخل بقعه بود! گفتم من که چنین کاری نمیکنم.تازه اگه هم برات دستگاه بزنم و علامت مثبت بده، میلیارد هم به من بدی، نبش قبر نمیکنم!پس چی میخوای؟ خیلی اصرار کرد و خواهش کرد. گفتم برات میزنم ولی هیچ کار دیگه نمیکنم و میرم.قبول کرد.یکی از دوستان ایشون هم با ما اومد و که کمی دورتر از ما داشت نگاه میکرد،همین که دستگاه را روشن کردم، یه ضربه به سرم و ضربه ای هم به پشت زانوم زدن که زانوم کمی خم شد! حتی دوستان همراه من هم متوجه موضوع شدن! من فهمیدم موضوع از چه قراره.چون قبل از روشن کردن دستگاه و شروع به کار ، آمادگی این موضوع را داشتم، به اذن الله نتونستند آسیبی به من بزنند.بعد دستگاه را زدم داخل بقعه و هیچ علامتی نداد و رفتیم. دو روز در سرم احساس سنگینی خیلی خفیفی کردم! همانطور که خدمت دوستان عرض کردم،چند سالیست یکی از بستگان نزدیک من دو تا جن مسلمان داره. رابطۀ من هم با ایشون خیلی خوبه.چون با ایشون در ارتباط بودم،برای اطمینان، موضوع را از ایشون پرسیدم، گفت هفت نفر جن مرد بودند و قصد آسیب زدن بهت را داشتن! گفت: اگه زمین میزدنت، قطعا میکشتنت! گفت خیلی هم قوی بودند! گفت : چون با شرایطی که برای خودت آماده کرده بودی، خدا نجاتت داد و نتونستند کاری بکنند و کاری کردم که فرار کردند. ولی به چشم ندیدمشون و شب بود. بعضی مسائل را هم نمیشه زیاد باز کرد! چون ممکنه کسی کاری بکنه و مشکلاتی را برای اون همراه داشته باشه!
البته اتفاق مشابه برام بوده که صدای پا و صحبتشون را شنیدم در شب. (اون شخص موکل دار) خیلی تعجب کرد و به من گفت شاید هر کسی جای بود، مرده بود ! بالاخره این هم از الطاف بیحد الله متعاله.
شما را به الله مستعان میسپارم. @};-
یا کافی مدد. ^:)^

یکشنبه 28 مهر1392 - 7:43pm
استادیار
استادیار

دوستان بحث جن هم دقیقا مانند حرکت آنتنها در ردیاب میباشد که هنوز علم نتونسته ثابت کنه!!

یکشنبه 28 مهر1392 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

(3)با سلام و ادب خدمت دوستان عزیز بخصوص استاد آرش محترم @};-
ابتدا باید علم را تعریف کنیم و شاخه های علم را بشناسیم بعد مسائل مختلف را با توجه به آن شاخه های علمی تعریف و تحلیل کنیم. باید بدانیم که ما با کدام شاخه میتوانیم مسئلۀ خود را تعریف و تحلیل کنیم؟ مثلا: روح ، وجود دارد. ولی با کدام یک از علوم میتوانیم تعریفش کنیم و در قالب کدام علم جا میگیرد؟ یا هوا؟ جن هم همینطوره. با علوم جدید مثل رایانه و فیزیک و شیمی و پزشکی و هوا و فضا و هواپیماسازی و امثالهم نمیشه تعریفی از جن دست داد یا آنرا به محک آزمایش دراورد. پس از طریق علوم دیگری مثل علوم اسلامی( علم ادیان الهی) میشود به این نتیجه رسید که "جن" وجود دارد و حتی میشه با آنها ارتباط برقرار کرد. هر چیزی که دیده نمیشه دلیل بر نبودن نیست. مثل: روح، هوا، جریات الکتریسیته و امثالهم.
یا کافی مدد. ^:)^

دوشنبه 29 مهر1392 - 6:54am
استادیار
استادیار

دوست عزیز نظر شما کاملا صحیح و محترمه منظور من کارکرد واقی ردیابها بود که بعضی افراد اون رو نفی میکنن :)

دوشنبه 29 مهر1392 - 12:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام افشین خان بهتره بس کنید این داستانها رو دوست عزیز عصر عصر تکنولوزی است نه عصر قرون وسطایی جنها بیکار نیستند :YMPEACE:
با تشکر

سه شنبه 30 مهر1392 - 4:27pm
مدیر سایت
مدیر سایت

والا منم با نظر پارسی جان موافقم
این حرفها باد هواست
بهتر بگم چرت و پرته و توهین به شعور مخاطبه
مگه ما از پشت کوه اومدیم که این داستانارو سر هم میکنین اونم توی یه انجمن تخصصی درباره فلزیاب و ردیاب
خب اگه اینجوره بهتره دیگه همه دانشگاهها رو تخته کنن که شما بیای برای هر چیزی از اجنه راهکار بگیری
من نمیدونم دوستانی که توی این نجمنهای خارجی عضویت دارن چرا تا به حال از این حرفا نشنیدن؟
چرا از این حرفا فقط توی ایران هست؟
حتی دیگه از این حرفارو عربها هم دیگه نمیزنن
هرچی سحر و جادو و طلسم هست به زبان عربیه چرا؟
مگه فقط جنها توی آسیا و این قسمتهای عرب نشین ساکن هستن؟
آمریکا جن نداره؟
اروپا نداره؟
قطب جنوب و شمال نداره؟
فقط ایران داره اونم به زبان عربی صحبت میکنن؟
چرا به زبان فارسی صحبت نمیکنن؟
بابا بس کنید خجالت بکشید از این همه دروغ و چرت و پرت

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 30 مهر1392 - 5:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 156 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure