انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:03pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 متافیزیک و انرژی درمانی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

انرژی درمانی 2 دوستان داستان های بنده تجارب بنده شا ید بدرتتون بخوره تاحالا شده حس کنی روح دستت از دستت خارج میشه این یک مورد
مورد دوم داشته دستگاه فلز جورو ی شب تمرین باز بسته میکردم که سریع ببندم سریع جمع کنم دیدم ی صدایی اومد کنارمو در حال نگاه کردم
دیدم ی مرد قد بلند شنل پوش کنارم وایستاده و با چش های وحشتناک دندون های وحشت ناک داره نگاهم میکنه در طول 5 دقیه سریع قیب شد
جالب اینجاست جن ها قد بلندی دارن من رفتم خابیدم دیدم صدای پا از حال به اتاقم از اتاق به حال مرتب میاد من از ترسم تا صبح پشت سرمو نگاه نمیکردم :D

چهارشنبه 15 مهر1394 - 5:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام ممنون از توضیحتون،ارش جان اینا برام عادیهچون به واضح میبینمشون،حتی رفتامدشونم چک میکنم،در ضمن دوست عزیز اگه جن بود دورو بر قران نمیگشت،من این حاله ههای نور روکنار قرانم میبینم،یه چیز دیگه میبینم دوست دارم زمانی که کسی درست تونست راهنماییم کنه به اون بگم،خودمم تجربش کرد نه یکبار چنبار

چهارشنبه 15 مهر1394 - 5:24pm
استادیار
استادیار

arash111 نوشته است:
انرژی درمانی 2 دوستان داستان های بنده تجارب بنده شا ید بدرتتون بخوره تاحالا شده حس کنی روح دستت از دستت خارج میشه این یک مورد
مورد دوم داشته دستگاه فلز جورو ی شب تمرین باز بسته میکردم که سریع ببندم سریع جمع کنم دیدم ی صدایی اومد کنارمو در حال نگاه کردم
دیدم ی مرد قد بلند شنل پوش کنارم وایستاده و با چش های وحشتناک دندون های وحشت ناک داره نگاهم میکنه در طول 5 دقیه سریع قیب شد
جالب اینجاست جن ها قد بلندی دارن من رفتم خابیدم دیدم صدای پا از حال به اتاقم از اتاق به حال مرتب میاد من از ترسم تا صبح پشت سرمو نگاه نمیکردم :D

آرش جان اینکه شما دیدی مدزما بوده

چهارشنبه 15 مهر1394 - 6:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ببنید این نور شما هم عجیبه ولی یفیلمی میتونید از ان برداری کنید احتمالا بهتره من سعی میکنم از وجود جن در خانه فیلم تهیه کنم که ظروف ساعت ظهر مصل 1 تکون میخورد برای انجمن قرار بدم اگر امنیت باشه
بنظر من کسانی که در کار دفینه هستند میبینند حالا من یک مرد 3 دیدم از تخت فاصله گرفتم یک بار بختک شدم اولا از تشکر شما ممنونم توضیح بختک یک بار قشنگ داشتم خفه میشدم دیدم کی گلومو قشنگ گرفته چشام داشت تیره تیره میشد جوری بود نفس بالا نمیامد گفتم خدایا چچی کار مکنم فکرم هنگ کرده بود یه هو گفتم ازوبلاه مننل شیطان رجیم بسملاه رحمان رحیم شب ها قبل خاب اینو میگم چیزی نبیبنم اینو که گفتم نفسم باز شد و بختک رفت نکته 3 وم پراوز روح
بنده تجارب زیادی دارم بای جازه اساتید بیان میکنم یک بار رو تخت خاب بودم دیدیم بدم سبک سبک گفتم انگار رو ابرم چشامو باز کردم گیج گیج بودم دیدم نگاهم روی صقفه دیدم گفتم خدایا چرا انقد به صقف نزدیک هستم بد برگشتم تختو نگاه کردم دیدم بله از تخت یک متر فاصله دارم که با دیدن فاصله بنده از تخت بیهوش شدم و خیلی اروم امدم پایین خدم میفهمیدم ولی خاب بیدار بودم حالا یکی یکی بیان میکنم.

چهارشنبه 15 مهر1394 - 6:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آرش جان اینکه شما دیدی مدزما بوده
منظور از مدزما یعنی چی دوست عزیز

چهارشنبه 15 مهر1394 - 6:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

shahin.mi نوشته است:
سلام ممنون از توضیحتون،ارش جان اینا برام عادیهچون به واضح میبینمشون،حتی رفتامدشونم چک میکنم،در ضمن دوست عزیز اگه جن بود دورو بر قران نمیگشت،من این حاله ههای نور روکنار قرانم میبینم،یه چیز دیگه میبینم دوست دارم زمانی که کسی درست تونست راهنماییم کنه به اون بگم،خودمم تجربش کرد نه یکبار چنبار

سلام
حالا درسته من گفتم اینا نظرات منه و قابل اتکا نیست چون نظرم اینه هیچ چیز رو نمیشه صد در صد تایید کرد ولی این نظرات مربوط میشه به10 سال تجربه من در این زمینه. ;) من تاکیدد آنچنانی ندارم که این نورها حتما جن هستن اما
دوست عزیز این چیزی که باب شده و شما همه جا هم میشنوی و از قدیم هم بوده که جن جایی که قران هست نمیاد یا جایی که آهن چاقو هست واقعا مضحک و مسخره ست
اول که باید گفت اجنه یا مسلمانن یا کافر اونا هم دارن زندگی میکنن تو این دنیا فقط به دلیل تفاوت فرکانسشون قابل مشاهده نیستن که اون هم محدودیتش از جانب خداست
این که میگید دور قرآن جن نمیاد واقعا خنده دار و اشتباهیه که جا افتاده از قدیم و از خرافاته کاش قرآن رو به طور واقعی بشناسیم و بدونیم برای چی نازل شده.
توو ایران خودمون تقریبا هر خونه یه قران هست حالا جنا کجان؟حتما رفتن آمریکا :)) بهتره یکم بیشتر فکر کنیم
مثل این میمونه بگید مثلا کافر یا آدم گناه کار نمیتونه به قرآن نزدیک بشه این حرفا چیه آخه اونام دارن زندگی میکنن اونام مسائل حتی فقهی براشون پیش میاد اونا هم جهنم و بهشت دارن حالا نمیتونن به قرآن نزدیک شن؟ من اگر میدونستم دید شما به جن انقدر عامیانه است زحمت اون همه تایپ هم به خودم نمیدادم ;)
اگر در خانه کس است ،اورا یک حرف بس است
به هرحال امیدوارم موفق باشید @};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

چهارشنبه 15 مهر1394 - 10:43pm
استادیار
استادیار

اینم مدزما:
پیوست:
9a968b041674a9753fd5030771b4fd742828205-360p__46627.mp4

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 15 مهر1394 - 1:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد ارش افرین همین چیزی که دیدم درسته خدشه خیلی سریع قیب شده میشه خصوصی کمی اطلاعات در باره ی این مجود بدی چرا شنل داشت

پنج شنبه 15 مهر1394 - 2:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز شما چرا منظور من نمیگیری ببخشید دیگه رک گفتم،اگه یکم در مورد این چیزی که من بهش رسیدم بهت بگم مغزت صوت میکشه ببخشید دیگه دیگه اینقد رک گفتم،خوب اینو ما هم میدونیم چه نوع جنی میتونه کنار قران بیاد یا نه فرق جن با بقیرم میدونیم شما ندونستی من از اول چی گفتم من چرا این جن و بقوله شما بجا میبینم،جاهای دیگه نمیبینم،منم گفتم جنو میبینم،نمیخوام بحثشو زیاد باز کنم،ولی این حالخ ای که من میبینم ربطی به جن نداره دیگه اینو مطمعنم بخاطر خیلی چیزا!!!!

پنج شنبه 16 مهر1394 - 11:22am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

shahin.mi نوشته است:
سلام دوست عزیز شما چرا منظور من نمیگیری ببخشید دیگه رک گفتم،اگه یکم در مورد این چیزی که من بهش رسیدم بهت بگم مغزت صوت میکشه ببخشید دیگه دیگه اینقد رک گفتم،خوب اینو ما هم میدونیم چه نوع جنی میتونه کنار قران بیاد یا نه فرق جن با بقیرم میدونیم شما ندونستی من از اول چی گفتم من چرا این جن و بقوله شما بجا میبینم،جاهای دیگه نمیبینم،منم گفتم جنو میبینم،نمیخوام بحثشو زیاد باز کنم،ولی این حالخ ای که من میبینم ربطی به جن نداره دیگه اینو مطمعنم بخاطر خیلی چیزا!!!!

سلام
دوست عزیز شما هم که منظور منو نمیگیری
چون پستای قبلیه منو کامل نخوندی من نگفتم این نوری که شما میبینی صد درصد جنه من فقط چنتا از هزاران احتمالی که میتونه عامل نور باشه رو بررسی کردم اگه تو پستای قبلی من هم خوب دقت کنی اینو گفتم احتمالش قویه!
در مورد جن هم معلومه بازم کامل منظور منو نگرفتی من نگفتم چه نوعی میتونه کنار قرآن بیاد، بلکه گفتم هر نوعیش میتونه بیاد
به هر حال امیدوارم موفق باشی و به جواب مطلوبت برسی
یا حق
@};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

پنج شنبه 16 مهر1394 - 12:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure