انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 7:06pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 متافیزیک و انرژی درمانی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اتفاق عجیب انرژی نیرو تجسمی
ببخشید دوستان اینو میگم نمیخاهم کسیو ناراحت کنم دیشب خاب بودم دیدم تختم داره بد جور می لرزه دیدم شیشه بالکنمم داره می لرزه ی ان قشنگ حس کردم زل زله داره میاد منزل ماهم اپارتمانی هست نزدیک فرود گاه هم نیست به نظر من ممکنه چی باشه حس کنی زل زله کمی اومده ایا یعنی داره زلزله میاد کسی هست راهنمایی کنه

جمعه 16 مهر1394 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ی سوال دیگه گفته شده است قزیه منا تو قر ان اومده که قبلا راجع بهش صحبت شده بعد خیلی از فامیلامون میگن منظور منا همون نزدیک به قیمات است بانند جرثقیلی که افتاده ببخشید این سوالارو میکنم کنج کاوم میخاستم بدونم صحت داره منا تو قران اومده

جمعه 16 مهر1394 - 12:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بیخیال برادر من نور و این خزعبلاتو بزارید کنار رفتم بیابون فلان صدا اومد خونمون صدا میاد یکی بهم میگه فلان جا گنج داره وووو... خدا شاهده من موندم با این طرز فکر چطور افتادین دنبال این کار. بس کنید یک سیستم خوب کاوش شامل ردیاب، نقطه زن، تیم معتمد و باهوش دستو پا کنید و بدنبال علائم مربوطه برید و با یک به نام خدا کاوش رو شروع کنید. اون متافیزیک و انرژی درمانی با مقوله گنج یابی فرق میکنه اصلا کلا مسیر تاپیک رو عوض کردین! ببخشید پست خارج بحث زدم. پاینده باشید.

جمعه 17 مهر1394 - 11:50am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

باربد نوشته است:
بیخیال برادر من نور و این خزعبلاتو بزارید کنار رفتم بیابون فلان صدا اومد خونمون صدا میاد یکی بهم میگه فلان جا گنج داره وووو... خدا شاهده من موندم با این طرز فکر چطور افتادین دنبال این کار. بس کنید یک سیستم خوب کاوش شامل ردیاب، نقطه زن، تیم معتمد و باهوش دستو پا کنید و بدنبال علائم مربوطه برید و با یک به نام خدا کاوش رو شروع کنید. اون متافیزیک و انرژی درمانی با مقوله گنج یابی فرق میکنه اصلا کلا مسیر تاپیک رو عوض کردین! ببخشید پست خارج بحث زدم. پاینده باشید.

سلام
دوست عزیز عجب دل پری داری ها :))
اول یه نکته ای رو بگم که مهمه اینه که من به شخصه اگر سوالی رو اینجا جواب میدم دلیل نمیشه که اون موضوع رو قبول کردم یا باورم شده اتفاقا خیر من خیلی سخت این داستان های دوستان رو که امیدوارم راست باشه رو باور میکنم ولی خوب بنا رو بر صحت میذارم (جسارت به دوستان نباشه)
و اصلا هم توصیه نمیکنم کسی سمت این علوم بره
به عقیده من خدا مهمترین موضوع توزندگی و من خودم رو میگم اگر به جای اینکه این همه سال دنبال این علوم بودم دنبال خدا و خداشناسی و رضایت خدا بودم نه تنها همه این علوم رو داشتم بلکه چیزایی بالاتر از این بهم داده میشد که وصف ناشدنیه پس توصیه ام اینه به همه فقط دنبال خدا باشید و به قول آیت الله بهجت (ره) ترک محرمات و انجام واجبات خود به خود باعث میشه خدا علم های جدیدی به انسان بده و موجب سیر و سلوک بشه
و در خصوص این موضوعات که شما اون رو به خزعبلات تعبیر میکنید باید بگم که علوم غریبه و متافیزیک وجود داره و انکار شدنی هم نیست ولی خوب اینکه این همه اتفاق برای یک نفر بیوفته با این فاصله زمانی کم ،به نظر یکم داره راجع بهش اغراق میشه
این دوستمون آرش خان هم فک کنم بشه کاربر حرفه ای دیگه از این اتفاقا براش نیفته در کل من که چیزی از نوشته هاش نمیفهمم :)) @};-
در خصوص مقوله گنجیابی هم که فرمودین بله با متافیزیک فرق میکنه که البته یه جاهایی این دو علم به هم میرسن که حالا جای بحثش نیست ولی اگر به نام تاپیک دقت کنید میبینید که مسیر تاپیک عوض نشده و در همون حیطه داره بحث میشه ;)
البته من هم با طرز فکر شما که سیستم خوب و علائم اینا مهمه و نباید از این علوم در بحث گنج یابی استفاده کرد موافقم ولی ممکنه گاهی ناخواسته درگیر این موضوعات بشید.
فکر میکنم هر عقل سلیمی این رو قبول داشته باشه که علم داشتن در همه علوم به اندازه ای که گاهی بتونیم در اون موضوع گلیم خودمون رو از آب بکشیم بیرون بهتر از نداشتنش هست
در کل برای شما دوست عزیز آرزوی موفقیت دارم @};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

جمعه 17 مهر1394 - 7:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بله دوستان شاید حرف های بندرو متوجه نشن اخه بابد جان عزیزم ما که بی کار نیستیم جن زاحر کنیم یا شمارو ناراحت کنیم یا ما جیزایی دیدیم شما بخاهید سخت باور کنید
بله درسته جن به دفین حساس است اگر شما وارد منطقه قدیمی بشید جادوی طلسم شمارو خاهد گرفت من رفتم یک روستا ی بخاری سفید رنگ موقع دستگاه زدن دیدم رفت توی خونه قدیمیه یکی از دوستانمون خونه قدیمی ها دیدی پنجره زیاد داره ی هو بخار سفید رفت تو خونه هب صداد و پنجره های خونه قدیمی تا ته باز شد خد اهالی روستا تایید میکنن جن داره من دنبال مستندی هستم برای این تاپیک که بعضی ها نوشته من را متوجه نمیشن با صدا براشون توصیف کنم ما قصد موضوع منحرف کردن تاپیک هم نداریم که دوستان نارحت شد این تجارب بنده است

جمعه 17 مهر1394 - 10:22pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 12 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure