انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:13pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 متافیزیک و انرژی درمانی 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

باسلام
دوستان اگه سوالی در این زمینه دارند بنده در حد توانم درخدمتم

چهارشنبه 24 مهر1392 - 12:39pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
آرش عزیز شما اگه ممکنه لطفا مطالب خودتون رو سرفصل بندی کنین و نسبت به آموزش اونها اقدام کنین.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

پنج شنبه 25 مهر1392 - 10:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و ادب خدمت استاد آرش عزیز
خیلی خوشحالم که این بحث را مطرح نمودید.از خداوند میخوام یاریت کنه.آمین. متافیزیک دامنۀ گسترده ای داره. منظور شما کدام شاخه از متافیزیکه؟ چون موضوعی که من مطرح کردم (جن)هم جزو متافیزیکه. خودش یه دنیایی داره.انسان هر چی در موردش بدونه باز هم کمه! اگه فقط منظورتون انرژی درمانیه، تازه اون هم از شاخه های مختلف متافیزیک میتونه صورت بگیره!لطفا نوع دقیق انرژی درمانی از طریق متافیزیک را مشخص نمایید.
با سپاس و با آرزوی موفقیت @};- @};- @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

یکشنبه 28 مهر1392 - 10:39am

محل اقامت: ایران-تبریز
انرژی درمانی شما همون انرژی در مانی استاد طاهریه یا فرق داره؟

ما به خدا اعقاد داریم

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 9:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ارش جان
به نظر من بحث خوبیه یک سوال دارم بنده کارم انرزی درمانیه ولی متاسفانه مدتیه که خیلی بیحال شدم و تمام استخوانهای بدنم درد میکنن و تیر میکشن ایا میشه علتش از همین انرژی درمانی باشه یا نه
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر....

ای کاش زندگی هم دنده عقب داشت

سه شنبه 24 شهریور1394 - 9:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

micro نوشته است:
سلام ارش جان
به نظر من بحث خوبیه یک سوال دارم بنده کارم انرزی درمانیه ولی متاسفانه مدتیه که خیلی بیحال شدم و تمام استخوانهای بدنم درد میکنن و تیر میکشن ایا میشه علتش از همین انرژی درمانی باشه یا نه
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر....

سلام دوست عزیز
باید دید انرژی درمانی شما چه سبکیه
یک نوع انرژی درمانی به این صورته که شما از انرژیه خودتون برای درمان استفاده میکنید که میشه گفت در کوتاه مدت باعث ضعف و بی حالی میشه
نوع دیگر انرژی درمانی به اینصورته که شما به عنوان کانال انرژی هستین و فقط حکم یه واسطه برای انتقال انرژی از منبع انرژی به مقصد رو دارین که طبیعتا باید انرژی خودتون در هنگام اینکار بیشتر هم بشه
یا حق
@};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

پنج شنبه 9 مهر1394 - 10:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز خسته نباشید ممنون از تایپیک خوبتون،میخوتم بدونم نظرتون در مورد نور ویه یعنی تو شب نورهایی اندازه لامپ ببینید اصلان این چی هستش؟در در ضمن این نورههار تا فاصله ۵۰کیلومتر دیده بشه تو جنگل یا هر جای تاریک ممنون میشم جوابشو بدید؟

پنج شنبه 9 مهر1394 - 8:31pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
به این تایپیک مربوط نمیشه اما
اگه چندین بار ، در زمانهای مختلف ، در یک نقطه نوری دیده بشه ^:)^
سبز آبی قرمز سفید؟
اما اینکه از فاصله ی 50 کیلومتری با چشم غیر مسلح دیده بشه ، از یه لامپ بزرگتره و چون خیلی دوره ، نمیشه از دور نظر داد .
باید بری نزدیکش
البته اگه تا شما میرین اون نرفته باشه :-s

لا اله الا هو

پنج شنبه 9 مهر1394 - 8:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

shahin.mi نوشته است:
سلام دوست عزیز خسته نباشید ممنون از تایپیک خوبتون،میخوتم بدونم نظرتون در مورد نور ویه یعنی تو شب نورهایی اندازه لامپ ببینید اصلان این چی هستش؟در در ضمن این نورههار تا فاصله ۵۰کیلومتر دیده بشه تو جنگل یا هر جای تاریک ممنون میشم جوابشو بدید؟

سلام
لزوما این پدیده به متافیزیک مربوط نمیشه البته شایدم بشه که باید بیشتر بررسی بشه ،مثلا اینکه فقط شما قادر به دیدن این نور هستین یا شخص دیگری هم میبینه
از جمله چیزهایی که به نظرم میرسه باعث این قضیه بشه اینه که چشم حیوانات و برخی حشرات خاصیت بازتابش نور رو دارن مثلا چشم یک عنکبوت کوچک رو در نظر بگیرید ساختار به شکلیه که با تابیده شدن کوچکترین نور داخل چشم این موجود بازتابی که ایجاد میشه یک درخشش زیبا داره حالا ممکنه در اندازه های مختلف باشه بنا به فاصله و غیره یا مثلا کرم شب تاب چشم گربه سگ ...
@};-

آن‌کس که نداند و نداند که نداند// در جهل مرکب ابدالدهر بماند

شنبه 11 مهر1394 - 10:47pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
بله مسئله ای که ایشون باهاش روبرو شدن از این بحث جداست . نوری که بشه از 50 کیلومتر دورتر دید مربوط به جانوران و چیزهای عادی نمیشه .
اما در مورد چشم یه چیزایی رو عرض میکنم:

نور چشم جانوران برای افراد عادی تا حدود 20 متر بخوبی دیده میشه . اگه چشمهای درشت تری داشتند از فاصله ی بیشتر هم دیده میشد .
چشم جانوران از خودش نوری نداره ، مگر اینکه به چشمشان نوری تابیده بشه و برگشت بده . مثل نور چراغ قوه

جانورانی که چشمشون این خاصیت رو داره بیشتر گربه سانان و درندگان هستن . مانند گربه و گرگ و روباه و ببر و پلنگ و ...
میزان نوردهی هم باهم فرق میکنه . چشم یه سگ به اندازه ی چشم یه گرگ نور پس نمیده

پس دوستانی که شبا میرن کاوش همیشه مواظب این نورا باشن و بمحض دیدنش یا دفاع یا فرار یا دمار ( منظور اینه که دمار از روزگارش درمیاره :D )

خودم تا حالا چند بار با گرگ روبرو شده ام و قبل رسیدنش با نور چشماش فهمیدم

اما یک نکته جالب :
شکارچیان بیرحم طرفای ما از این خاصیت نوردهی برای کشتن روباه استفاده میکنن . روباه خیلی زیرکه و وقتی آدم یا ماشینی از یه جاده رد میشه ، اول سریع مثلا نشون میده که به دوردست فرار میکنه . اما همون بغل جاده خودشو پنهان میکنه . بمحض اینکه اون ماشین از روباه رد بشه فورا میاد روی جاده ببینه که اون رهگذر چیزی به زمین انداخته که بخوره یا نه ! خوب این طرز فکر اونه :D اگه جایی به روباه برخورد کردید ازش رد بشید و بعد پشت سرتون رو نگاه کنید

شکارچی از این عادت روباه آگاهه . اونا یه ماشین صحرایی مثل جیپ یا لندرور رو میارن و روش نور افکن نصب میکنن ( البته رو به عقب ) . بعد وقتی روباهی روی جاده دیدن ، از اون که رد شدن سرعت رو کم میکنن . شکارچی روس سقف ماشین رو به عقب دراز میکشه و با نورافکن آماده میشه و مطمئنه که روباه پشت سرش میاد رو جاده . نور افکن رو روشن میکنه و مستقیم میخوره تو چشم روباه . روباه بدبخت هم نمیدونه که چشماش اینطوریه بدون حرکت وسط جاده میایسته و زل میزنه به ماشین ببینه کی میره . شکارچی تو اون تاریکی کاری به خود روباه نداره و مستقیم مابین اون دو تا نور رو نشونه میره و ته ق :-s

لا اله الا هو

شنبه 11 مهر1394 - 11:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 15 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure