انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 31 اردیبهشت1403 - 12:58am

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام

آقا آرش چی شد؟؟؟ چرا جواب ندادین؟؟؟

سه شنبه 17 تیر1392 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
mahsacc نوشته است:
اقا ارش...چند وقت پیش خواب یه پیرمرد رو دیدم البته نمیشه بگی خواب بود چون عین واقعیت بود ...اون پیرمرد که شبیه درویش ها بود منو برد توی زیرزمین یه خونه و یه چاه نشونم داد و دستشو برد توی چاه و گنج در آورد ... من خیلی پافشاری کردم که این یه خواب معمولی نبوده رفتیم اون محل رو با شاقول تست کردیم و درست همون نقطه رو که من خواب دیدم نشون داد ... حالا میخوام از راه برون فکنی مطمئن شم به نظر شما ممکنه؟؟
ممنون

ممکنه ولی راه درازی درپیش داری اماتوصیه میکنم این کارو برای پیداکردن دفینه انجام ندیدکلانبایدهدف این باشه.

Be The Change You Want To See In The World

سه شنبه 18 تیر1392 - 9:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
دوست عزیز باید بگم خواب بر دو نوعه خوابهای صادقه که قبل از اذان دیده میشن و لازمه صادقه بودن هم پاک بودن بدن و روانه و دوم خوابهای پریشان که بعداز نماز و اذان صبح هستش که وجهه واقعی نداره حالا خودت بسنج و جواب بگیر ،با پرواز روح هم امکان نداره یعنی تا الان که نشده موفق باشی

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

سه شنبه 18 تیر1392 - 1:42pm

ممنون از راهنمایی هاتون... :)

من که خیلی سعی میکنم برون فکنی کنم برای دفینه و ... نه...هدفم این نیست ..دوس دارم تجربش کنم...تو روز هم میشه انجام داد؟؟

سه شنبه 18 تیر1392 - 4:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahsacc نوشته است:
ممنون از راهنمایی هاتون... :)

من که خیلی سعی میکنم برون فکنی کنم برای دفینه و ... نه...هدفم این نیست ..دوس دارم تجربش کنم...تو روز هم میشه انجام داد؟؟

روزیک مزیت داره چون همش توی مرزخواب وبیداری هستی امابهترین زمان برای اینکارساعت 4صبحه چون ازمشغله فکری بدوری ساعت 4صبح بیدارشویه آب به دستوصورتت بزنو1دقیقه بشین وبه کاری که میخوای فکر کنونفس عمیق بکش وکارتوشروع کن.
البته نمیدونم توی کدوم مرحله هستی!وتمریناتت باچه روشیه :-?

چهارشنبه 19 تیر1392 - 9:16am

من با اون روش که روی اعضای بدن تمرکز میکنی و به خودت تلقین میکنی که روحت داره از بدن جدا میشه انجام میدم ~X(

یکشنبه 23 تیر1392 - 3:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
من خیلی وقته اینکار و تمرین رو انجام ندادم/.اما فک کنم مشکلترینش حالت ورود به خلسه یا ازادی فکره...اگر بتونید تمرکز کنید بقیه راه هموار میشه./..تمرکزش خیلی سخته اما میشه...من اولین بار که تونستم نزدیک به حالات برونفکنی بشم. حدود سه ساعت فقط سعی کردم که تمرکز کنم #-o

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 23 تیر1392 - 4:19pm

با سلام به یکایک شما دوستان گرامی
موضوع تکراری و اما جالبی است که بنده بزودی توضیحات تکمیلی را خدمت دوستان عرض خواهم کرد ان شاالله اگر فراغت حاصل شود
شاد باشید

دوشنبه 24 تیر1392 - 4:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
سلام دوستان
دوستانیکه با روش آرنج به نتیجه رسیدن اگه سوالی چیزی دارن بپرسند تا کمکشون کنم ،و کسانیکه موفق به اینکارنشدن اگه به دقت روش کارکنن حتما به نتیجه میرسن ،و تو این ماه که ماه مهمانی خداست دلها پاکترو ذهن ها آرامتره برای اجرای پرواز روح پس درخدمتم برای کمک
یاحق

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

جمعه 28 تیر1392 - 7:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ARASH05550 نوشته است:
سلام دوستان
دوستانیکه با روش آرنج به نتیجه رسیدن اگه سوالی چیزی دارن بپرسند تا کمکشون کنم ،و کسانیکه موفق به اینکارنشدن اگه به دقت روش کارکنن حتما به نتیجه میرسن ،و تو این ماه که ماه مهمانی خداست دلها پاکترو ذهن ها آرامتره برای اجرای پرواز روح پس درخدمتم برای کمک
یاحق

روش آرنج روش خوبیه امابشرطه اینکه زودبه نتیجه برسی اگه بیشتراز10یا15 دقیقه جواب نده خون به آرنج نمیرسه وتمرکز بهم میریزه دوست عزیز آرش جان هزاران روش وجودداره که بشه اینکاروانجام داداما هرروش منحصربه فرده من پیشنهادم تهیه کردن یک دفترچه یادداشت هستش دراون روزهای هفته رویادداشت کنیدبه یک روش اکتفانکنیدچون مدام ذهنیت این درشمابوجودمیادکه بایداین روش روی من کارکنه ووقتی موفق نمیشیدجنگ اعصابی شروع میشه که خودم تجربه داشتم.
روشتون روخودتون ابداکنیدمیلیون هاروش میشه خلق کرد.

جمعه 28 تیر1392 - 8:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure