انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 31 اردیبهشت1403 - 12:18am

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 21  بعدی
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام

برون فكني فقط يه اصطلاح هستش ؛ موقعي كه اين پديده رخ ميده انسان به فضاي مادي پرتاپ نميشه بلكه در فضاهاي موازي و زمانهاي موازي سير ميكنه ؛ بنابراين هيچگونه كاربردي براي فرو رفتن در زمين يا زير زمين نداره ،
[color=#800000 بنا براين ممكنه شما به حياط خانه همسايه برويد ولي در آنجا چيزهائي ببينيد كه اصلا وجود خارجي ندارند به طور مثال در يكي از خروجهاي خودم تو حياط خونه رفتم و يه دوچرخه هم ديدم در صورتي كه در عالم واقع ما اصلا دوچرخه نداريم !!!!!!!
چون حياطي كه من رفتم حياط واقعي نيست در اصل حياط مثالي هستش
بنانراين به خاطر خودتان ميگم كه اينقدر به توهمات خودتان دامن نزنيد و انرژي منفي و مخرب ذهني توليد نكنيد .
][/color]

جمعه 14 تیر1392 - 11:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
اژدها جان سلام ،اگه نظر شما اینه که با برونفکنی نمیشه به دفینه رسید که عرض میکنم حق باشماست و بنده هم تا الان هرچه تلاش نمودم نشد که نشد شاید اطلاعات کمی راجع به اینکار داریم و این بحثش جداست ،اما اگه نظرت اینه که امکان نداره برونفکنی یا پرواز روح واقعیت داشته باشه سخت دراشتباهی هرچند به نظرشما احترام قائل میشم و برای خوشی دل شما مهندس و خبره اینکار از همین ساعت این تایپیک رو تعطیل اعلام میکنم ،چون فایده نداره هرچقدر توضیح بدم مهندس دکترای اینکار اجازه پیشترفت بحث رو نمیدن

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

شنبه 15 تیر1392 - 6:46am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ناگفته نمونه هرچند این تایپیک مدیرخودش رو داره و من اجازه تعطیل این تایپیک رو ندارم،اما اژدهاجان نه من بیکاراین کارم که بیام اراجیف ببافم و نه شما مدرکت معتبره که بخوای این قضیه رو نقض کنی ،منم چون عاشق این موضوع بودم و یکسال تمام روش تحقیق میکنم و نتیجه هم گرفتم دارم تجربیاتم رو دراختیارشما قرار میدم حالا درسته میشه نقضش کرد اما اول اجرا بعدش نقض شما با روشهایی که گفتم تلاش و اجرا کن نشد بیا نقض کن

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 15 تیر1392 - 6:59am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و برای حرف آخر باید به دوستم اژدها عرض کنم ،تو پستهای قبلی دوستی پرسیدن چه شکلی هست وزمان چه جوری میگذره ،درجوابش همونجورکه شما عرض کردید موازی بازمان حال وعالم مثالی بله منم تو پست های قبلی اشاره کردم بعد از خروج دید ما از محیط کلی هست و اما با جزئیات متفاوت فراوان و دیدن چیزها و موجودات عجیب و غریب فراوان و منکرحرفت نمیشم اما باید دراین زمینه بحث و همکاری بشه برای روشن شدن قضیه اصلا برا همین اینجا هستیم نه سرد کردن و ازشور انداختن تایپیک

خداوندا چرا؟؟؟

شنبه 15 تیر1392 - 7:11am

سلام آرش جان
اولا من كي گفتم تعطيل كنيد . بحث جالبيه ، فقط اينكه بگيم باهاش بريم زير زمين اين يه كم نشان دهنده درك نادرست از اين پدبده هستش ، چون در پديده متافيزيكي قوانين فيزيكي دخيل نيستند . دوما برونفكني يا به قول شما پرواز روح در ابعاد ديگه صورت ميپذيره و خارج از جهان ماديه در صورتيكه گنج موضوع كاملا ماديه !!!
سوما درك همه اين پديدها در آجنا چاكرا اتفاق ميفته، و با تقويت اين چاكرا درك صحيح از اين موضوع حاصل ميشه واين پديده در سطوحي بالاتر تجربه ميشه نه در چاكراهاي پايين تر !!
چهارما من ميدونم كه تو همه اينهارو ميدوني ;)
پنجما تو مو ميبيني من پيچش مو :))
ودر آخر دكتر مهندس هم خودتي :D :p

شنبه 15 تیر1392 - 3:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بر دوستان و اساتید گرامی
اولا یک تشکر ویژه دارم از اقا ارش که تجربیاتی بس جالب و حتی نایاب رو در اختیار دوستان و من جمله بنده قرار میدهند
دوما اقا ارش من خیلی وقت بود یادم رفته بود که اصلا قسمتی به عنوان علوم غریبه هم داریم :D :ymblushing:
من برگشتم و حالا میبینم که دوستان عزیزی چون شمکا دارین زحمت میکشید خواستم تشکری کرده باشم و خواستار شدید ادامه مبحثم و میخام بگم دوست عزیز اقا ارش شما نباید با حرفای دوستانی که انرژی منفی میدند سریع از کوره در برید چون اگر 20 نفر مخالف باشن مطمعن باش دوبرابر همون تعداد موافق داره مبحثتون ;)
و در اخر از اقای اژدها هم میخام لطفا تجربیاتشونو بگن نه اینکه یه خط در میون ابراز نارضایتی از برونفکنی و خود تایپیک داشته باشن ...چون اگر این کار ذره ای هم خطر داشته باشه باز خیلیا میخان طرز این عمل رو یاد بگیرن چیزی هم بیخطر وجود نداره حتی انسان با یه حبه قند هم میتونه خفه بشه هنگام خوردن چای :D
پس اژدها جان اگر دوست داری به بچه ها کمک کنی خوب بکن اگر هم دوست نداری لطفا از کمک دیگران جلوگیری نکن عزیز.
دوست عزیز اقا ارش من از شما خواهش میکنم به تایپیک بازگردید و ادامه دهید

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 16 تیر1392 - 7:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
دوستان منم میخوام این مبحث ادامه داشته باشه وچندنکته هست عرض میکنم.
اول اینکه هرکسی هنگام خروج تجربه خاص خودشوداره که این تجربیات میلیون هانوع خودشوداره.وهیچکس نمیتونه تجربیات شخصه دیگروزیرسوال ببره.اما خواهشم اینه هرکسی تجربیات خودشوبیان کنه نه به استنادمطلبی که خونده یاشنیده.
آقاآرش استادگرامی این کارسنگین راه درازوتمرینای خاص خودشوداره مثلااگه بخوای قهرمان رالی بشی راهش این نیست که فقط پاتوبزاری روگاز.
چراالعان بحثوروی جهان مادی یاموازی یاغیر.....ادامه میدید؟؟؟؟؟؟وقتی درغالب روح هستیدچیزایی که میبینیدواقعاعجیبه وهیچ توضیحی واسش نیست
دوست عزیزازدها اون حیاط هم میتونه واقعی باشه هم غیرواقعی بستگی به ذهنیت شما داره وقتی شما ازدیواری عبورمیکنی این ذهنیت غالب روح شماست که تصمیم میگیره چی ببینه مثلاامکان داشت حتی شمایه تانک هم درحیاط ببینیدحتی امکان خیلی زیادی هست به جهان های پس ازمرگ هم سفرکنیدواونجابهتون ثابت میشه که هیچ چیزبه اسم تخیل وجودنداره وهرچیزی که توذهن دارید ومیتونیدتصورکنیدوجودداره.

Be The Change You Want To See In The World

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: the hell
وموضوع دیگه پیداکردن دفینه بااینکارممکنه امااستادخودشومیخوادشایدبعد10سال تجربه هم نشه حتی توغالب روح تاسره کوچتون هم برید چه برسه بخوایددفینه پیداکنیداماغیرممکن هم نیست.درضمن اگه هدف این تجربه پیداکردن دفینه باشه موفقیت درذهنیت خروج روح اندکه چراکه بایدعاشق اینکارباشیدو وقتی خروج میکنیدتولدیک زندگیه جدیده. :-BD

Be The Change You Want To See In The World

یکشنبه 16 تیر1392 - 9:42pm

دوستان برای یادگرفتن هیپنوتیزم توصیه میکنم کتاب صمد ولی زاده رو بگیرن و اگه تجربه جای خوندن رو میگیره برای اینکار از نت کتاب آسترا کالبدأختری رو دانلود و مطالعه کنن که 462صفحه درقالب ‏PDFهست ،یاحق و خدانگهدار

دوشنبه 16 تیر1392 - 12:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگه مطالعه جای تجربه و عمل رو میگیره برای درک بهتر برونفکنی توصیه میکنم کتاب آسترا رو از نت دانلود و مطالعه کنید که درقالب یک پی دی اف 465 صفحه ای هست ،هرچند خود بنده فقط چهارصفحه از این کتاب رو خوندم ،یاحق و خدانگهدار

خداوندا چرا؟؟؟

دوشنبه 16 تیر1392 - 12:52am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 21  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure