انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 12:26pm

پاسخ به موضوع  [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 17  بعدی
 جابجا کردن و انتقال اجسام در دفینه یابی به وسیله علوم غریبه! 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام. @};-
معمولا روزا اجنه زیر زمین زندگی میکنند و شبا بیرونن!
موفق باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

یکشنبه 17 آبان1393 - 12:06am

بیچاره کسی که این خرافات را باور کند و بیچاره تر از اون کسیه که دنبالش برود .همین امشب یکی از همین آقایون طلسم شکن و موکل دار رو چنون کنف کردم که با موکلش!!!!! :ymdevil: پا به فرار گذاشت. دوستان بخدا قسم که همه اش کلاهبرداری و باز کردن دکانه.

چهارشنبه 5 آذر1393 - 4:50am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
سلام.
من از هر زاویه ای به این موضوع فکر میکنم آخرش منتهی به خنده میشه. این مبحث جابجایی ديگه از اون موضوعاس.
دوستان بنده به هیچ عنوان منکر اجنه و اعمال علوم خفیه نمیشم. ولی ارتباطش با گنجینه ها و به ویژه ترانزیت زیر خاک یا همون جابجایی خیلی خنده داره. اجنه دنیای خاص خودشونو دارن. به ندرت در زندگی آدمیان وارد میشن که بیشتر به تسخیرات مربوط میشه. والا من تا همین چن وقت پیش منکر محض جنیان بودم. ولی مسائلی رو از بعضی از نزدیکان متوجه شدم که حیرت زده شدم.و مجال بازگویی ندارم.
دوستان و سروران محترم در رابطه با دفینه فقط علم و اراده رو مدنظر باید گرفت. علوم غریبه برای این جور مسائل نیست که.
اکثریت دفینه های کشف شده از روی شانس و اقبال بوده. یکی تمام عمرشو صرف پیدا کردن گنج میکنه حتی موفق نمیشه یه دونه مهره هم ببینه. یکی هم به صورت اتفاقی یه بار میره تو طبیعت گنجینه بزرگی رو تصادفی میبینه.
چند سال پیش تو یکی از روستاهای اطراف ما یه چوپون در روز بارونی گله شو از دره ای رد میکنه بعدش سر سنگی میشینه تا گل و لای چسبیده به کفششو پاک بکنه همینکه مشغول پاک کردن شد دید یه چیز زرد رنگ به کفشش چسبیده. خوب که زیر پاهاشو نیگا میکنه میبینه سکه های بسیار زیادی تو گل و لای حاشیه دره پخش شده. همشو جمع میکنه میره. حالا سوال اینه چرا اجنه از این گنج مواظبت نکردن و انتقالش ندادن ؟
بیاین با هم به چشم عقل و دانش به این موضوع نگاه بکنیم.
در پناه خدا.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

چهارشنبه 5 آذر1393 - 6:32pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
بنده نميخوام نظر دوستان رو تائيد يا رد كنم و خدايي نكرده قصدي ندارم وليكن بايد عرض كنم كه دنياي پر رمز و راز علوم فراتر از باورهاست چه برسه به محدوده علوم ماورا.
خلاصه بگم در عالم امكان غيرممكني وجود نداره اما مساله اينجاست كه هركسي نميتونه به مرزهاي اين علوم برسه و ازشون فيض ببره و كسي هم كه در وادي اين علم باشه هرگز بروز نميده.
اما در باب جابجايي اجسام و دفينه و ... بايد بگم كه اين امر ممكنه و راههاي گوناگوني داره كه بعضي طريقت شيطاني دارن و بعضي رحماني . اينكه عرض ميكنم جابجايي ممكنه پايه و اساس علمي هم داره كه مجالش اينجا نيست .
شما اگه داستان حضرت سليمان و ملكه صبا رو مطالعه كرده باشين بعضي حقايق درش مشهوده.
ببخشيد زياده گويي شد.
ياحق --- غقيائيل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 5 آذر1393 - 9:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مجددا بازگو مينمايم که اين مسئله حقيقت دارد نه به اينگونه که داريوش عزيز بيان کرده اند و اسباب خنده ى دوستان را فراهم آورده.اصلا اينچنين نيست و افرادى که چنين قدرتى دارند در ابتدا هويت خود را هرگز فاش نخواهند ساخت و ثانيا کسانى که به اين درجه عرفان الهى و قدرت رسيده اند ذره اى به فکر ماديات نخواهند بود و تنها هدف و تلاش آنها رسيدن به کمال و محبوب و معبود غيرقابل انکار يعنى خداوند متعال خواهد بود.
اينگونه داستانها را باور نکنيد دوستان.به قول دوستان اين حقير هم با خواندن اين تاپيک چند دقيقه اى را به خنديدن مشغول بودم.دنبال رسيدن به اينکه از طريق اجنه به ثروت برسيد نباشيد چون مقوله اى بسيار پيچيده و خطرناک است و خود و خانواده تان را به اين دردسر نيندازيد زيرا هر کسى از لحاظ جسمى و روحى توان و قدرت مقابله با اين مسئله را نخواهد داشت و به سوى تباهى خواهد رفت.
چيزى جاى علم را نميگيرد برادران عزيزم.. با علم کافى,تجهيزات و پشتوانه مالى دنبال اين کار را بگيريد تا درصد موفقييتان به اميد خدا بالا رود.
در پناه خدا پيروز و سربلند باشيد

چهارشنبه 5 آذر1393 - 11:08pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بحث اینجاست که در حال حاضر کسی نمیتونه ثابت کنه
حتی نمیتونه یه جسمو با اجننش جابجا کنه و فیلم بگیره و خیلی چیزای دیگه که میگن
بعد میخواید ما چه جوری حضرت سلیمان و تختشو و... قبول کنیم؟؟؟
بحث رو واقعیاته نه روایات

این نیز بگذرد

پنج شنبه 5 آذر1393 - 2:32am
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
بنده نميخوام نظر دوستان رو تائيد يا رد كنم و خدايي نكرده قصدي ندارم وليكن بايد عرض كنم كه دنياي پر رمز و راز علوم فراتر از باورهاست چه برسه به محدوده علوم ماورا.
خلاصه بگم در عالم امكان غيرممكني وجود نداره اما مساله اينجاست كه هركسي نميتونه به مرزهاي اين علوم برسه و ازشون فيض ببره و كسي هم كه در وادي اين علم باشه هرگز بروز نميده.
اما در باب جابجايي اجسام و دفينه و ... بايد بگم كه اين امر ممكنه و راههاي گوناگوني داره كه بعضي طريقت شيطاني دارن و بعضي رحماني . اينكه عرض ميكنم جابجايي ممكنه پايه و اساس علمي هم داره كه مجالش اينجا نيست .
شما اگه داستان حضرت سليمان و ملكه صبا رو مطالعه كرده باشين بعضي حقايق درش مشهوده.
ببخشيد زياده گويي شد.
ياحق --- غقيائيل

سلام عزیز جان دوستان تاحدی حق دارند اولن تاکسی تجربه نکرده باشه قبول کردنش غیر ممکنه دومن این عزیز طوری جریان رو بیان میکنن یاد قصه های مامان بزگ افتادم .برای بنده درهنگام حفاری موارد زیادی اتفاق افتاده که مربوط به موکلین مال بوده بسیار هم خطر ناک بود ولی قرار نیست این مساعل برای سرگرمی وجذب دیگران استفاده بشه البته این دوستمون ناراحت نش جابجایی مال غیر ممکن نیست ولی عزیز جان خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی پیچیده تر از این حرف هاست من خودم درویشی دارم که از راه دورتمام علاعم ومشکلات روبیان میکنه ولی درحد راهنمایی نه عملی تازه طرف خیلی خیلی گنده تشریف داره حالاچه برسه به اینکه جنس روبار فرغون کنه ببریم خونمون :D

پنج شنبه 6 آذر1393 - 5:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان @};-
لطفا توجه بفرمایید: بحثی که در این زمینه بنده ارائه میدم در چارچوب شرع مقدس اسلام است!
در این انجمن پیروان ادیان و مذاهب و گرایشهای مختلف فکری وجود داره!
از دوستانی که اظهار نظر میکنن، تقاضا دارم مستند افکار و اظهارات خودشون رو بیان بفرمایند!
مثلا بگن پیرو چه گرایش فکری و مکتبی هستند و یا اینکه به استناد چه مکتب و گرایش فکری مطالبشون رو ارائه میدن تا دارای بار ارزشی باشه!
چون نظرات افراد که ملاک و معیار نمیتونه باشه! اگه اینطور باشه، باید نظر هفت میلیارد انسانو بشنویم و بعد تصمیم بگیریم!
پس لطفا دوستان به این نکات توجه بفرمایند!
در پناه حق، موفق باشید @};-

دوشنبه 10 آذر1393 - 3:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان @};-
دوستانی که دچار خنده میشن، بهتره کمی جلوی آینه قرار بگیرن و صحبت کنن و بعد بخندن!
آقا farokh. parsi عزیز! لطفا یه بار دیگه پست خودتو خوب بخون! خودت ابتدا گفتی اصلا این مسائل را قبول نداشتی ، بعدش گفتی در حیرت موندی!!! پس چرا نوشتی که از این مسائل خندت میگیره؟ برادر عزیز، اگه از چیزی اطلاع درستی نداشته باشیم ویا قادر به انجامش نباشیم، باید به محض شنیدن این مسائل و بدون بررسی صحت و سقم آن دیگران را مسخره کنیم؟؟؟ فکر نمیکنی که مسخره به دیگران، در حقیقت مسخره به خود است؟ چون اگه ما ارزش خودمون رو حفظ نکنیم و به دیگران بخندیم و مسخره کنیم و طرف مقابل نیز این رفتار را با ما بکنه، چه کسی باعث بی حرمتی و مسخرۀ ما شده؟ بله، شخصی که در ابتدا مسخره و توهین میکنه باعث بی حرمتی به خودش شده! " ویل لکل همزة المزه " !!! لطفا بفرمایید مستند اظهارت شما چیست؟
همچنین از آقایان payan و " ایران " درخواست میشه تجربیات و یا مستند علمی خودشونو در مورد اظهاراتشون بیان کنن! لطفا بفرمایید: با توجه به کدام مکتب ویا گرایش فکری اظهار نظر نمودید؟
خودم تجربۀ جابجایی گنج بوسیلۀ جنها رو نداشتم و با این مسئله روبرو نشدم ولی یه دوستی دارم که گفت وقتی رسیدیم به بار و دستۀ کوزه رو که گرفتم، هر زور زدم نتونستم بردارم و دستۀ کوزه شکست و موند تو دستم و کوزه در زیر زمین غیب شد!!! اینو کسی گفت که هیچ ترس و ضعفی نداشت که بیاد دروغ بگه ویا اینکه من ازش سوال نکردم. بلکه در مورد دفینه صحبت شد و اون هم این مسئله رو مطرح کرد! ( حالا مسخره گرا بیان و خوب بخندن تا عقده و کینه هاشون بترکه )!
اینو بدونید: به جز زنده کردن مرده،میشه گفت تقریبا هیچ چیزی در این دنیا غیر ممکن نیست! جن یه موجود تخیلی نیست بلکه وجود دارد و دارای تواناییهای بسیار زیادیست! میتونن کاری رو بکنن که باورش واسه خیلیها غیرممکن ویا بسیار سخت و سنگینه!
لطفا پستهای قبلی منو مطالعه کنین! متوجه میشین که دیدگاه اسلام در مورد جنها چیست!
اگه شبهه ویا سوالی بود در خدمتیم!
از توجه شما خیلی سپاسگذارم!
در پناه خدای مهربون باشید @};-

دوشنبه 10 آذر1393 - 3:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
سلام به همه.
آقا افشین محترم، جمله اولی که نوشتی متاسفانه پر از بی احترامی بود و بنده از شما دلگیر شدم. بگذریم بخاطر حفظ آبروی خودم و شما و در کل به علت رعایت احترام این انجمن پاسخ این جمله شما رو نادیده میگیرم.
یه سوال از شما میپرسم : آیا صرف اعتقاد و باور به یک موضوع التزامی برای پذیرش و قبول تمام حرف و حدیث های پیرامون اون موضوع ایجاد میکنه ؟؟ به نظر حقیر اینطور نیس. اگر ما به جن اعتقاد داریم براساس منابع دینی هستش. حالا هرکسی از هرطرفی که بیاد اظهار نظر بکنه آیا باید مورد قبول قرار بگیره ؟ طبیعیه که هر شخصی موضع مخصوص بخود رو میگیره و یا قبول میکنه یا رد میکنه.
شما از احترام صحبت کردید. اولا در پست قبلی بنده کوچکترین توهین و جسارتی به احدی وارد نشده. با فرض بی احترامی و توهین از سوی بنده به موضوع تاپیک، آیا لطمه ای به شما وارد شد؟ آیا شما مورد بی حرمتی از سوی بنده قرار گرفتید ؟ اگر خدای ناکرده خنده ی بنده موجب بی احترامی شد اون کسی که متضرر ميشه شما نیستین . و نویسنده این تاپیک می بایست بنده رو مواخذه کنن.
آقا افشین گرامی، شما میتونستین در یه پیام خصوصی بنده رو مطلع کنین که خنده ی شما بی احترامیه. بخدا اینطوری بهتر بود تا اینکه متلک بندازی و بگی برو جلو آیینه بخند.
آقا افشین، در مورد اعتقاد من به دنیای ماوراء الطبیعه همونطور که گفتم تا چندی پیش واقعا نمیتونستم چنین چیزایی رو باور کنم. چون این مسایل در حوزه علوم تجربی و آزمایشگاهی قرار نداره که قابل ثبوت باشه. و خودتونم میدونین که این مسایل در حوزه علوم نقلی هستش. بنده چندی پیش با مسایلی که برای بعضی از آشناها و بستگان نزدیک اتفاق افتاده و راهنمایی بعضی از کسانی که از علوم خفیه آگاهی دارن تا حد زیادی این مسائل برام ثابت شد. اتفاقاً بنده با دوست و استاد بزرگوار آقای بینا در این مسایل بصورت خصوصی راهنمایی و مشاوره گرفتم. که از ایشون بسیار سپاسگذارم.
حرف حقیر در مورد این تاپیک این هستش که دنیای اجنه متمایز با دنیای ما آدمهاست. همونطور که استاد بینا فرمودن این موجودات از راه به انحراف کشاندن از طریق القائات میتونن شخص رو گمراه کنن.
در پایان اگر خنده این حقیر موجب اهانت و رنجش صاحب تاپیک شده باشه از ایشون حلالیت میطلبم.
قابل توجه افشین عزیز : آیا مردم رو به نیکی دعوت میکنید درحالی که خود از آن غافلید
در پناه حق.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

دوشنبه 10 آذر1393 - 7:49pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 164 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 4 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure