انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:53pm

پاسخ به موضوع  [ 31 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 اذكار و ختومات مجربه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام دوستان
کسانی که منکر دعا و اسما الهی و ... هستن لطفا با دلیل بگن تا شاید مورد قبول همه باشه.
در غیر اینصورت بهتره که فقط نظاره گر باشن.
جالبه که همه مخلوقات عالم تسبیح گوی خالقند و ما که دم از اسلام و دینداری و یکتاپرستی میزنیم میگیم توهم و خرافات.
یاحق --- غقیائیل

جناب بینای بزرگوار
این صحبت را در کمال آرامش و مهر و با تمام احترامی که برای شخصیت شما که ادب و متانتی مثال زدنی دارید بیان میکنم
راستش اصلا قرض بنده از اومدن توی این تاپیک این بود که شما عزیزانی که با این مسائل آشنایی دارید را به چالش بکشم و بحثی راه بندازم تا چنانچه واقعا اینطور ادعیه جات و ذکر ها در این حرفه ی بخصوص موثر هستند و کسی بتونه برای دیگران صحت این ادعا رو ثابت کنه ، این بحث منجر به استفاده ی همگان بشه
بنظر بنده هر امری که نتونیم خلافش را اثبات کنیم ، دلیل وقوعش نمیتونه باشه . به عنوان مثال: من مدعی میشم که توی فلان سیاره در فلان کهکشان حیات وجود داره ، حالا اگه شما نتونی اثبات کنی که اونجا حیاتی وجود نداره ، دلیل نمیشه که حق با من باشه! این بنده هستم که باید صحت این ادعای دور از ذهنم رو برای شما اثبات کنم.
در کل باید عرض کنم برای این بنده ی کمترین به تجربه ثابت شده که راه حلهای عقلانی و مبتنی بر تفکر و تلاش به نتایج مطلوبتری رسیده اند و این البته نظر اکثریت مردم موفق دنیاست.
خوشحال خواهیم شد اگر شما هم تجارب ارزنده خود را مطرح بفرمایید
پیروز باشید

توانا بود هرکه دانا بود
knowledge is power

سه شنبه 25 شهریور1393 - 3:23pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
داود جان عرض بنده مختص شما نبود لطفا دلگيري نشي.
من تجربيات زيادي در اينگونه مسائل داشتم كه خوشبختانه همشون مقطعي بودن.
همه اديان و مذاهب و فرق در خودشون آموزه هايي براي دعا دارن و در دين اسلام نيز اشارات زيادي به اين موضوع شده.
آيات زيادي نيز در قرآن كريم ذكر شده كه آيه معروف ادعوني استجب لكم و... بيانگر آن است.
در ايران باستان نيز آنجا كه كوروش بزرگ دعا ميكند خدايا اين سرزمين را از دروع در امان دار و...
بهرحال هر كسي به زباني ...
ياحق --- غقيائيل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

سه شنبه 25 شهریور1393 - 4:06pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دعایی بسیار مجرب برای حاجت گرفتن

دعایی بسیار مجرب:گندمهای دعا خوانده را به مرغان بدهید و حاجت بگیرید

دعایی به جهت برآمدن حاجت از شیخ بهاءالدین عاملی که بسیار مجرّب است:

از شیخ بهاءالدین عاملی رسیده که در شب جمعه این دعا را بر چهل و یک دانه گندم بخواند و بر بام خانه ریزد تا مرغها بخورند اگر حاجتش روا نشود بر من بد گویند.

بِسْمِ الله الرّحْمنِ الرّحیم

لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِعَوْنِکَ وَ قُدْرَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ بِحَقِکَ وَ حُرْمَتِکَ لا اِلهَ اِلاَّ اللهُ فَرَجاً فَرَجَنی مِنْ اَمْری فَرَجاً وَ مَخْرَجاً رَبَنّا یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

به هر دانه گندم یک بار بخواند.

دوستان اين رو بنده تجربه كرده و نتيجه گرفتم . و به شما هم توصيه ميكنم . نيت پاك شرط اول ميباشد .

یکشنبه 6 مهر1393 - 1:49pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دعا برای انفجار رزق

دستورات زیر برای ازدیاد رزق و روزی را به دقت انجام دهید :

1- 308 مرتبه ذکر یا رزاق هر روز اول صبح (ترجیحا بعد از نماز صبح )
2- مداومت در ذکر یا واسع بدون عدد ( به هر تعداد که می توانید )
3- آیه 2و3 سوره طلاق هر روز بعد از هر نماز سه مرتبه
4- در یک چله روزی 27 مرتبه سوره ذاریات آیه 58
5- روزی 2358 مرتبه "یا غنی یا فتاح یا رزاق"
6- مداومت در صلوات و استغفار

دستورات 4و5و6 به جهت ازدیاد یا بعبارتی انفجار رزق است

موفق باشيد دوستان.

یکشنبه 27 مهر1393 - 1:43pm

سلام ، با تشکر از زحمات شما دوست عزیز : من نیز به تاثیر اذکار وختومات معتقدم و از شما دوست عزیز در خواست دارم تا اذکار وختوماتی که در اینجا قرار میدهید را با ذکر منبع یا اگر از قول بزرگان است نام آن بزرگوار را در اینجا قرار دهید تا احیانا اگر کسی شک و شبهه ای نسبت به آن داشت بداند که آن نسخه منقول از چه کسی است و راجع به آن خود تحقیق کند ، و پیشنهاد میکنم ختومات یا اذکاری که واقعا بصورت راز هستند را بگذارید همچنان باقی بمانند وآنها را آشکار نسازید . "صلاح نیست که از پرده برون افتد راز " موفق باشید .

یکشنبه 27 مهر1393 - 11:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اگر با ختم دعا و ... همه چیز حل میشه پس ما نباید روحانی که تو زندگیش مشکل داره داشته باشیم

این نیز بگذرد

جمعه 9 آبان1393 - 6:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سپاس از آقا وحید عزیز @};-
خدا خیرت بده با این تاپیک بسیار ارزنده و علمیتون!
من قبلا یه تاپیکی باز کردم و ....ها جو را مسموم کردن و آقای مهندس حمید هم ناچارا تاپیک را قفل کرد و هرچه از ایشون تقاضا کردم که اون تاپیک را حذفش کنه، متأسفانه اهمیتی ندادند!
قرآن تأکید زیادی به دعا کردن داره و دعاهای زیادی از انبیاء علیهم السلام در قرآن وجود داره که خداوند از زبان انبیاء نحوۀ دعا کردن را به مؤمنان واقعی آموزش داده است!
از دعای حضرت آدم بگیر تا حضرت محمد صلی الله وآله و صحبه وسلم!
چند نکتۀ بسیار مهم در دعا کردن از اهمت برخورداره که بدون اینها، دعا مستجاب نمیشه!
1- خالصانه فقط به درگاه خدا دعا کند. دعا یعنی خواستن و طلب کردن است! پس فقط باید به درگاه خدا دعا کرد!
2- دعا کننده باید مؤمن و معتقد به تأثیر دعا باشه! بادلی پاک و حدالمقدور با وضو و طهارت کامل. مگر در زمانی که وضو و طهارت ممکن نباشد!
3- دعا کننده باید فقط از کسی طلب کنه که برآورنده و اجابت کنندۀ دعاست!
4- یا از دعاهای مأثوره که توسط پیامبر پاک اسلام نقل شده استفاده کنه و یا از دعاهای ائمۀ دین اسلام و همچنین میتواند به هر زبانی از خداوند طلب و تقاضا نماید!
5- در کل، دعا کردن وقت و زمان خاصی ندارد. ولی بعضی از مانها و زمانها در اجابت دعا مؤثرند! مثل: دعا در کعبه و مقابل حجرالاسود مقام ابراهیم و یا رکنهای کعبه! یا بین دو خطبۀ نماز جمعه. بین اذان و اقامه. دعای مسافر. دعای شخص مریض مقبول است. دعای مظلوم ، مقبول است و ...!
6- مداومت در دعا داشته باشد. اگر ئعا دجابت شد که خیر است و اگر اجابت نشد باز هم خیر است چون از گناهانش بخشیده میشود!
دعا هایی که موجب سکینه و آرامش قبل مومن میشوند و دعاهایی که موجب راندن شیاطین از انسان میشوند و یا دعای حفاظ، همگی در سنت پاک پیامبر اسلام وارد شده و بسیار بهتر است که از آنها استفاده کرد که نتیجۀ بهتری حاصل میشود.
در مورد تکرار آیات، مثلا: 150بار یا 1354 بار و غیره، اینها خلاف سنت پیامبر اسلام و صحابه و آل بیت و دانشمندان اسلام هستند و هیچ پشتوانۀ مستند شرعی ندارند!
اینها را با حروف ابجد محاسبه میکنند که این عمل بدعت و گناه است برادر عزیز من!
چند نمونه دعا از قرآن بیان میکنم:
دعای حضرت آدم ع:
قَالاَ رَبَّنَا ظَلَمْنَا أَنْفُسَنَا وَ إِنْ لَمْ تَغْفِرْ لَنَا وَ تَرْحَمْنَا لَنَکُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ‌ ﴿الأعراف‏، 23﴾
گفتند : « پروردگارا ، ما بر خويشتن ستم كرديم ، و اگر بر ما نبخشايى و به ما رحم نكنى ، مسلماً از زيانكاران خواهيم بود . »
دعای حضرت شعیب ع:
رَبَّنَا افْتَحْ بَيْنَنَا وَ بَيْنَ قَوْمِنَا بِالْحَقِّ وَ أَنْتَ خَيْرُ الْفَاتِحِينَ‌ ﴿الأعراف‏، 89﴾
بار پروردگارا ، ميان ما و قوم ما به حق داورى كن كه تو بهترين داورانى . »
دعای حضرت موسی ع:
قَالَ رَبِّ اغْفِرْ لِي وَ لِأَخِي وَ أَدْخِلْنَا فِي رَحْمَتِکَ وَ أَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ‌ ﴿الأعراف‏، 151﴾
[ موسى ] گفت : « پروردگارا ، من و برادرم را بيامرز و ما را در [ پناه ] رحمت خود درآور ، و تو مهربانترين مهربانانى . »
دعای حضرت موسی ع:
دوستان عزیز این دعا و نحوۀ بیان و تعلیم آن توسط خداوند بسیار با اهمیت است!
قَالَ مُوسَى لِقَوْمِهِ اسْتَعِينُوا بِاللَّهِ وَ اصْبِرُوا إِنَّ الْأَرْضَ لِلَّهِ يُورِثُهَا مَنْ يَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ وَ الْعَاقِبَةُ لِلْمُتَّقِينَ‌ ﴿الأعراف‏، 128﴾
موسى به قوم خود گفت : « از خدا يارى جوييد و پايدارى ورزيد ، كه زمين از آنِ خداست ; آن را به هر كس از بندگانش كه بخواهد مى‏دهد ; و فرجام [ نيك ] براى پرهيزگاران است . »
یعنی در حالی که حضرت موسی زنده بود و همراه قومش بود، نگفت: مرا دارید، غم مخوردید و به من متوسل شوید، بلکه گفت: متوسل به (قدرت و اقتدار لایزال خدا شوید) و صبر کنید و....
پاسخ حضرت عیسی ع به خداوند:
مَا قُلْتُ لَهُمْ إِلاَّ مَا أَمَرْتَنِي بِهِ أَنِ اعْبُدُوا اللَّهَ رَبِّي وَ رَبَّکُمْ وَ کُنْتُ عَلَيْهِمْ شَهِيداً مَا دُمْتُ فِيهِمْ فَلَمَّا تَوَفَّيْتَنِي کُنْتَ أَنْتَ الرَّقِيبَ عَلَيْهِمْ وَ أَنْتَ عَلَى کُلِّ شَيْ‌ءٍ شَهِيدٌ ﴿المائدة، 117﴾
جز آنچه مرا بدان فرمان دادى [ چيزى ] به آنان نگفتم ; [ گفته‏ ام ] كه : خدا ، پروردگار من و پروردگار خود را عبادت كنيد ، و تا وقتى در ميانشان بودم بر آنان گواه بودم ; پس چون روح مرا گرفتى ، تو خود بر آنان نگهبان بودى ، و تو بر هر چيز گواه ( و شاهد و ناظری) .
یعنی حضرت عیسی زمانی که در بین قوم و امتش بود شاهد و ناظر اعمالشان بود و از رمانی که فوت کرد،( حتی به اعتقاد ما فوت نکرده بلکه ظاهرا فوت کرده و کرۀ زمین نیست) فقط خداست که شاهد و ناظر و مراقب بندگانش است و میبیند و میشنود!
دعای اصحاب کهف ع:
إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْکَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَةً وَ هَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَداً ﴿الكهف‏، 10﴾
آن گاه كه جوانان (اصحاب کهف)به سوى غار پناه جستند و گفتند : « پروردگار ما ! از جانب خود به ما رحمتى بخش و كار ما را براى ما به سامان رسان . »
دعای حضرت موسی ع:
قَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِي صَدْرِي ﴿طه‏، 25﴾
گفت : « پروردگارا ، سينه‏ام را گشاده گردان ،
وَ يَسِّرْ لِي أَمْرِي‌ (26)
و كارم را براى من آسان ساز ،
وَ احْلُلْ عُقْدَةً مِنْ لِسَانِي‌ (27)
و از زبانم گره بگشاى ،
يَفْقَهُوا قَوْلِي‌ (28)
[ تا ] سخنم را بفهمند ،
دعای حضرت ایوب ع:
وَ أَيُّوبَ إِذْ نَادَى رَبَّهُ أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَ أَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ‌ ﴿الأنبياء، 83﴾
و ايوب را [ ياد كن ] هنگامى كه پروردگارش را ندا داد كه : « به من آسيب رسيده است و تويى مهربانترين مهربانان . »
دعای مؤمنان:
وَ الَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا اصْرِفْ عَنَّا عَذَابَ جَهَنَّمَ إِنَّ عَذَابَهَا کَانَ غَرَاماً ﴿الفرقان‏، 65﴾
و كسانى‏اند كه مى‏گويند : « پروردگارا ، عذاب جهنم را از ما بازگردان كه عذابش سخت و دايمى است .
إِنَّهَا سَاءَتْ مُسْتَقَرّاً وَ مُقَاماً (66)
و در حقيقت ، آن بد قرارگاه و جايگاهى است .
دعای حضرت موسی برای طلب خیر از الله تعالی:
فَقَالَ رَبِّ إِنِّي لِمَا أَنْزَلْتَ إِلَيَّ مِنْ خَيْرٍ فَقِيرٌ ﴿القصص‏، 24﴾
و(موسی ع) گفت : « پروردگارا ، من به هر خيرى كه سويم بفرستى سخت نيازمندم . »
دعای حضرت ابراهیم ع: نمونۀ یک دعای کامل و توحید خالص:
قَالَ هَلْ يَسْمَعُونَکُمْ إِذْ تَدْعُونَ‌ (ابراهیم ع)گفت : « آيا وقتى دعا مى‏كنيد ، از شما مى‏شنوند ؟﴿الشعراء، 72﴾
أَوْ يَنْفَعُونَکُمْ أَوْ يَضُرُّونَ‌ (73) يا به شما سود يا زيان مى‏رسانند ؟ »
قَالُوا بَلْ وَجَدْنَا آبَاءَنَا کَذٰلِکَ يَفْعَلُونَ‌ (74) گفتند : « نه ، بلكه پدران خود را يافتيم كه چنين مى‏كردند . »
قَالَ أَ فَرَأَيْتُمْ مَا کُنْتُمْ تَعْبُدُونَ‌ (75) گفت : « آيا در آنچه مى‏پرستيده‏ايد تأمّل كرده‏ايد ؟
أَنْتُمْ وَ آبَاؤُکُمُ الْأَقْدَمُونَ‌ (76) شما و پدران پيشين شما ؟
فَإِنَّهُمْ عَدُوٌّ لِي إِلاَّ رَبَّ الْعَالَمِينَ‌ (77) قطعاً همه آنها جز پروردگار جهانيان دشمن منند .
الَّذِي خَلَقَنِي فَهُوَ يَهْدِينِ‌ (78) آن كس كه مرا آفريده و همو راهنماييم مى‏كند ،
وَ الَّذِي هُوَ يُطْعِمُنِي وَ يَسْقِينِ‌ (79) و آن كس كه او به من خوراك مى‏دهد و سيرابم مى‏گرداند ،
وَ إِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ‌ (80) و چون بيمار شوم او مرا درمان مى‏بخشد ،
وَ الَّذِي يُمِيتُنِي ثُمَّ يُحْيِينِ‌ (81) و آن كس كه مرا مى‏ميراند و سپس زنده‏ام مى‏گرداند ،
وَ الَّذِي أَطْمَعُ أَنْ يَغْفِرَ لِي خَطِيئَتِي يَوْمَ الدِّينِ‌ (82) و آن كس كه اميد دارم روز پاداش ، گناهم را بر من ببخشايد . »
رَبِّ هَبْ لِي حُکْماً وَ أَلْحِقْنِي بِالصَّالِحِينَ‌ (83) پروردگارا ، به من دانش عطا كن و مرا به صالحان ملحق فرماى ،

دوستان عزیز، همانطور که از قرآن اثبت کردم، دعا فقط باید به درگاه خدا و توحید خالص باشد. دعا به درگاه خیر خدا شرک آلود است و یک انسان مسلمان جدا باید از ارتکاب چنی عمل ضد قرآنی پرهیز کند!. چرا که دعای مشرک ( شرک آلود) هرگز اجابت نمی شود!

و دعاهای بسیار زیادی که در قرآن از زبان انبیاء و مومنان وجود دارند!
خدایا ما را از بندگان و مومنان واقعی خودت قرار ده.آمین. ^:)^
التماس دعای خیر دوستان @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

سه شنبه 12 آبان1393 - 12:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بجای این همه عربی ذکر کردن ..که معنیشو نمیدونیم...بریم یه کم عاقلانه فکر کنیم ..ملت به خودتون بیاید ...دوهزار مرتبه ذکر !!!!!!! کی وقت کار و فکر و علم آموزی میمونه؟؟؟؟؟؟

چهارشنبه 13 آبان1393 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یه لحظه تصور کنید یکی مثل ادیسون ..مینشست تو خونه و هم ذکر میکرد ؟؟؟ نه واقعا یه لحظه تصورش رو بکنید ..سرنوشت بشریت بدون اختراعات این مرد الان چی بود ...لطفا جواب قانع کننده بهم بدید نه سفسطه ...

چهارشنبه 13 آبان1393 - 1:56am
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
معین جان همه موجودات عالم اعم از حیوان و جماد و ... همیشه تسبیحگوی خالق هستند و این موضوع غیر قابل انکاره .
تسبیح هم ممکنه لسانی باشه یا عملی.
کسی که کار خیری میکنه در واقع عملا لطف خدا رو جبران میکنه هر چند که خودش واقف به اون نباشه مثل همه دانشمندانی که در راه انسانیت قدم بر میدارند.
در هر صورت بهتره واقع بین باشیم و بجای اینکه همدیگرو زیر سوال ببریم با مطالعه و تحقیق همدیگرو مجاب کنیم.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

چهارشنبه 14 آبان1393 - 8:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 31 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure