انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 8:44am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10
 تناسخ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
این اسلامی که الان تو کشور ماست متاسفانه اصلا اسلام نیست و بنده به نوبه خودم بشدت ردش میکنم
اسلام واقعی چیزی فراتر از اون چیزی هست که دارن به ما تحمیل میکنند,اما در رد نظریه تناسخ به همین یک ایه قران بسنده میکنم و تو این تاپیک دیگه نمی یام چون میبینم که متاسفانه افراد بی دین و محلد اینجا هم کم نیستند.
در قران بطور مکرر در ایات مختلف بیان شده که هنگامی که ظالمان و گناهکاران رو به جهنم میبرن اون اشخاص از خداوند درخواست میکنند که یک بار دیگر انها را به دنیا باز گرادنند تا کارهای شایسته و نیکو انجام دهند و...
ایا این ایه بیانگر پوچی نظریه تناسخ نیست ؟
ایا پذیرفتن تناسخ به معنای انکار قران و خدا نیست ؟
اقای رضا نقطه زن در جایی گفتن برای درک تناسخ باید دین و مذهب و اعتقاد رو کنار گذاشت ,میشه بفرمایید ما اگر این موارد رو کنار بگذاریم داریم برای چی زنگی میکنیم ؟

وای که چقدر این جمله رو میشنویم
خوب اسلام توی ایران که درست نیست
اسلام عربستان هم که وهابیا خرابش کردن
اسلام سوریه که دست تکفیریهاست
اسلام عراق رو هم که داعش ترکونده
اسلام افغانستان و پاکستان هم که دست افراطیون طالبان هستش
اسلام ترکیه هم که جعلی و روشنفکرانست
اسلام آذربایجان هم که نمادینه
اسلام صربستان هم که کمونیستیه
اسلام تاجیکستان هم که تلفیقیه
آقا اسلام واقعی کجاست؟
برادران عزیز من دین مبین اسلام،مسیحیت و یهودیت و بوداییسم و ... همه نقشه راه هستش برای بالا بردن درجه انسانیت.
بقول یکی از مفصیرین : جالب اینجاست که مسلمانان در کشورهای غیر مسلمان راضی تر هستند و این عده کثیر کشورهای مسلمان سعی بر این دارند که اون عده قلیل رو هم مثل خودشون کنند
برداشت هرکسی از دین یک چیز شخصی هستش...واقعا قوانینی تحت بیرق دین صادر میشه که واقعا آدم رو به خنده وا میداره
مثلا توی کشورهای همسایه :جهاد نکاح و توی ایران ازدواج با دختران تحت سرپرستی
و قوانین دیگر...
نظر من درمورد هر دینی برداشت یک نقشه کلیست تا جایی که از افکار ما برتر باشند
بنیانگذار جمهوری اسلامی واقعا دستور جالبی دادند که نباید روحانیون رئیس جمهور بشوند (واقعا فرمایشاتشون درست بوده) ^:)^ ولی این رو هم رعایت نکردند و اسلامی حاکمیت میکنه توی خاور میانه که سیاسی هستش @};-

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 30 تیر1393 - 2:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با تشکر از همه دوستان که نظراتی در مورد تناسخ بیان کردند @};-
باز هم تکرار میکنم: هدف از طرح این موضوع فقط بحث و تبادله نظره، اگر دوستان فکر می کنن که با خوندن مطالب این چند صفحه ممکنه اعتقاداتشون تضعیف بشه یا از دینشون برگردن، پس بهتره نه تنها دور این تاپیک رو خط بکشن! بلکه کلا خودشون رو از دنیای اطلاعات و اینترنت و کلا دهکده جهانی دور کنن که بسیار خطرناکه :D
ما هم که به گفته آقای delta force بی دین و ملحد هستیم!
به زودی اطلاعات جدید در اختیارتون قرار خواهم داد.
سپاس @};-

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است

دوشنبه 30 تیر1393 - 2:33pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
لطفا بحث رو سیاسی نکنیم . با این کار موضوع پیچیده میشه و انجمن و کاربرا به خطر میافتن.
دلتا جان بهتره جمله رو اصلاح بکنیم و به جای اینکه بگیم این دین فلان هست و ... بگیم به دینمون درست عمل نمیکنیم.
مضافا اینکه در دین اجباری نیست و این کلام صریح قرآن هستش ولی وقتی اسلام رو قبول کردیم باید بهش درست عمل کنیم.
حالا اگه کسی درست عمل نکرد ما نباید از اسلام انتقاد کنیم بلکه باید خودمون درست باشیم و درستی ما باعث تفاوت دیدگاههای عمومی بشه.
ضمنا ما در مقامی نیستیم که بتونیم و بخوایم دینی رو رد بکنیم بلکه در حد خودمون میتونیم درباره اش نظر بدیم.
نهایتا اینکه نباید بخاطر نظر کسی اون رو بی دین و ملحد و... بنامیم . بهرحال همه در این دنیا آزاد و آزاد اندیش هستند تا جایی که برای دیگران مشکلی پیش نیاد.
یاحق --- غقیائیل

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 30 تیر1393 - 2:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

عجب ؟؟؟؟
حرفی هست است که ميگه وقتی قاطی عقايد بشى اين شعر مياد وسط
خون چرا در رگ به هم زنجير اسث؟***کفر و ايمان چه به هم نزديک است
عشق هم در دل ما سر درگم ***مثل بيراهی و راه معلوم

دوشنبه 30 تیر1393 - 7:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
Kani نوشته است:
جعفر جان این تصورات غلط چیه به خورد خودت دادی
چرا یه ذره تحقیق نمیکنید. چرا یه ذره فکر نمیکنید. مگه میشه همینطوری تو ذهن خودمون تصور کنیم که بعد از مرگ چه بلایی بر سرمون میاد؟

یعنی شما فکر میکنید این دنیا هیچ حساب و کتابی نداره؟ شما فکر میکنید مرگ هیچ قانونی برا خودش نداره؟ فکر میکنید بعد از مرگ هیچ قانونی نداره؟
چرا الکی از رو هوا و هوس تو ذهنتون واسه خودتون تصویر میسازید؟

صحبت های شما کلیاتش درسته اما جزئیاتی بیان کردی که حاصل تصورات ذهنی خودته. نکن دوست من. به جای تصویرسازی ذهنی برو کمی تحقیق کن.

کانی جان این که میگم بعد مرگ بازگشت همه ما به سمت خودشه از ته قلب قبولش دارم.این هم مطمئن هستم هر چقدر تحقیق کنیم بعد مرگ چه اتفاقی میفته , هیچ کس نمیدونه چون کسی سفر کاملی به اونجهان نداشته که برگشته باشه. ..اصلا حرف این نیست که من و شما و دیگر دوستان با چه عقیده ای زندگی میکنیم , مهم اینه که تو این دنیا احساس آرامش داشته باشیم و به مخلوقات خدا نه تنها ضرر نرسانیم بلکه از حمایت و عشق ما برخوردار باشن. چرا یه زن و شوهر بچه دار میشن فکر نکن که برای تولید مثل و دوست داشتن بچه و ...هست اصل قضیه اینه که میخان خودشون رو تو بچه شان ببینن , خدا هم همینطوره ... وظیفه من و شما اینه که تو عشق خداوند غرق بشیم....باهاش بخندیم , گریه کنیم, ناراحتش بشیم, دلتنگش بشیم ,باهاش دعوا کنیم ...باهاش زندگی کنیم....

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

دوشنبه 30 تیر1393 - 9:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

bardia نوشته است:
آقا چه بکش بکشی شده اینجا
جعفر جان خیلی باحال بود ....یعنی مردم از خنده
بنظر من مبحث روح رو نباید با عقاید و مذاهب گره زد.
موضوع روح صد در صد یک بعد از وجود همون فرد هستش...یک چیزی که خیلی ذهن من رو درگیر خودش کرده درمورد همین ادیان مختلف این هستش که چرا تابحال برای افرادی که درنقاط دور افتاده تر دنیا که جدیدا (چند قرن پیش کشف شدند) پیامبری ظهور نکرده؟مثلا برای قوم مایا و سرخپوستان و بومیان امریکای جنوبی؟چرا اونجا بیشتر بحث خدایان بوده تا فرستادگان؟مگه خداوند متعال هم خودش اونطرف دنیا رو کشف نکرده بود؟از طرفی در قرآن آمده که برای شما پیامبرانی از خودتان و زبان خودتان فرستادیم ...پس یعنی خدا هم راضی نبوده به زور شمشیر ملت رو به دین مجبور کنند...پس حالا چرا خیلی از تمدنهای دور افتاده پیامبر ندارند؟و چرا 99.99 درصد پیامبران در خاورمیانه ظهور کردند؟محمد،عیسی،موسی......یعنی سرخپوستا نیاز به هدایت نداشتند؟
از طرفی هم با آن قسمت حرفهای آرش عزیز موافقم: خداوند انقدر مرتبش پایین نیستش که بشینه اعمال ما رو نظاره کنه و از کارهای بنده های حقیرش خشمگین و خشنود بشه...
بنظر من خیلی مسخره هستش که 5 میلیارد میرن توی مذهبی ترین مکانشون یعنی کلیسا و برای پاکی از گناهان در روز عید پاک شراب میخورند و 1 میلیارد میان و میگن اگر طرف شرب خمر کرد با شلاث ادبش کنید؟مگه میشه؟برای یک عده سود داشته باشه و برای یک عده ضرر؟
اگر خداوند عالم و قادر هستش چرا یک دین و مذهب رو بنا نکرد تا همه فرستادگانش همون دین رو تبلیغ کنند؟
مگه میشه خداوند بیاد و از موضع خودش عقب بکشه؟
اینها و چندین سوال دیگه هستند که شدیدا ذهن من رو مشغول کردند

پاسخ به سوالات واقعا وقت گیر هست... اما در مورد خدا و خشمگین شدنش و...خدا احساس نداره که بخواد شاد بشه یا خشمگین...
حجالا پاسخ به بسیاری از حرف های من در اوردی که در تاپیک مشاهده شد و...بماند...

سه شنبه 31 تیر1393 - 5:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان ببخشید که این پست رو اینجا میگذارم
تاپیک مربوط به عربستان بسته شده
ولی ببینید حماس با مردم بیگناهی که قصد نجات جون خودشون رو دارند چه میکنه:
شهادت اجباری به این میگن. اون وقت ماها داریم برای چه کثافتهایی بحث میکنیم:
https://www.facebook.com/photo.php?v=10 ... =2&theater

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 12:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از این فیلم میشه هزار تا حرف و حدیث استخراج کرد
در ضمن ما کشتار وحشیانه کودکان و افراد بی گناه رو محکوم میکنیم.
مرگ بر اسراییل

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 3 مرداد1393 - 12:04am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 98 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 9 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure