انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 11:21am

پاسخ به موضوع  [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21
 تجربه ای نزدیک به برونفکنی((پرواز روح)) 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
همونطور که عرض کردم مثل اینکه برداشت شما از ماورا چیز دیگریست
منظورتون از اینکه هیچ چیز ماورایی تا حالا اثبات نشده چیه ؟ مثل چی ؟

میدونید مشکل کجاست ؟ مشکل اینجاست که افراد ناباور و همچنین خداناباور ، نمیخوان که ماورا رو جزئی از علم به حساب بیارن . فکر میکنن هرچی که کاملا واضح باشه و دیده بشه و یه بچه بتونه درک کنه و دلیلش مشخص باشه ، اون میشه علم .
اما بنده به مواردی که در عمل جواب میدن ، میگم علم چون در عمل جواب داده و بدرد بشر میخوره . دیگه مهم نیست که چگونگی مکانیزم کارکرد فلان مورد هنوز کشف نشده باشه . مهم اینه که کار بکنه و حقیقت داشته باشه
بهتره به اون علمی که شما میشناسین ، بگیم موارد علمی که چگونگی کارکردشون کشف شده ( مثل تله مکانیکی )
نه علوم اثباتی

پیشرفت علم هم نمیشه گفت ، میشه گفت پیشرفت در بعضی از شاخه های علم ( مانند فیزیک و شیمی ) وگرنه در ماورا متاسفانه پسرفت داشتیم

منظورم این نبود که با گفته های دیگران اثبات کنم . بنده خودم میتونم انجام بدم و منتظر کسی نیستم که برام انجام بده . برای شما گفتم که بپرسین از اهلش

بله میدونم که در شرایط ترس و فشار و امثالهم ، ممکنه افرادی ، تصاویر ضعیف و کمرنگی ببینن . اونم برای لحظه ای . یا مثلا در شرایط ترسناک ممکنه تنه ی درختی رو بشکل آدم ببینن ( این از حالات پازلی مغز هست )
اما چیزایی که در واقعیت ماورا دیده میشه ، فراتر از اونی هست که هر آدم عاقلی بگه بخاطر ترس یا خیالپردازی چیزی دیده

وقتی در شرایط کاملا آرام و بدون ترس و زمینه سازی ذهنی ، دهها دقیقه جایی رو ببینی و وضوح تصاویر بالا باشه و حواس کاملا جمع باشه و در هوشیاری کامل باشی و بعدا هم در حفاری ، صحت دیده ها ثابت بشه ، دیگه هیچ روانشناسی نمیتونه رد بکنه و بگه توهم و خیالات بوده ، مگر اینکه خودش دیوانه باشه

در مورد خندیدن به خرافات قدیمی ها نیز باز برعکس متوجه شدید . آن علوم از فیزیک و شیمی امروزی نبود و ایده شم از امروزیها نبود . بلکه مال قدیمیا بود و امروزیها بهش میخندیدن . بنده بسیاری از اون روشها رو از قدیم جمع آوری کردم و بیشترشون در عمل کار میکنن اما چون دلیل کارکردشون هنوز کشف نشده ، افراد نادان اون نکات رو رد میکنن
بنده نیز اینو قبول دارم که کاری رو که انجام نمیشه ، میشه رد کرد
اما کاری که در عمل انجام میشه و جواب میده ، اما چگونگی کارکردش هنوز بدست نیومده ، اینو باید بررسی و آزمایش کرد نه اینکه بهش خندید ( بیشتر موارد از همین دسته هستن )
مثلا روشی دارم که ماده ای رو به ماده ای باارزش ریالی دهها برابر ، تبدیل میکنه و هیچ کلکی هم تو کار نیست و محصولشم واقعی و با کیفیت است . شاید اول فکری که به ذهن هر کسی برسه ، شیمی باشه . اما روندش هیچ ربط خاصی به شیمی نداره و کاملا ماورایی هست ، بدون هیچ ترکیب و تقطیر و تخمیر و هیچکدام از عملهای شیمیایی که میشناسید و نمیشناسید
یا اینکه میشه طبق فلان عمل ، خواص دارویی تمام گیاهان رو کامل و واضح فهمید ( بدون مطالعه - بدون حفظ کردن - بدون سواد - بدون آزمایش گیاهان و بدون صرف وقت ) اینم ظاهرش شیمی هست اما کاملا ماورایی و هیچ ربطی به شیمی نداره
به نظر شخصی بنده ، علم قدیم گیاهشناسی ایرانی ، از این راه بدست اومده نه از آزمایش . اگه یه نگاهی به ترکیبات و عجایبات بوعلی بندازید ، خودتون متوجه میشید که ( مثلا فلان عمل که دهها مرحله داره ) از راه یک یا دو یا سه آزمایش نمیتونه بدست بیاد
( کتابهای بوعلی ، بعد از کتاب مقدس ، تا سالها ، بالاترین تیتراژ رو در اروپا داشته ، و بدون خطا )
ضمنا مورد اول تست شده
اما مورد دوم هنوز شرایطش برام بدست نیومده . چند ساله دنبالشم و قبلا انجام شده اما مدرکش متاسفانه فوت شده

لا اله الا هو

دوشنبه 21 آذر1400 - 2:29am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 201 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 17 , 18 , 19 , 20 , 21

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 10 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure