انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 8:07am

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 پیدا کردن شخص گم شده توسط علوم غریبه یا متافیزیک 
نویسنده پیغام

با سلام . از دوستان کسی اطلاع داره که توسط چه شاخه ای از علوم غریبه یا علوم متافیزیک میشه یه شخصی رو که در حال حاضر از جایی که هست و ما خبر نداریم رو پیدا کرد ؟

جمعه 1 خرداد1394 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
saeed21831 نوشته است:
با سلام . از دوستان کسی اطلاع داره که توسط چه شاخه ای از علوم غریبه یا علوم متافیزیک میشه یه شخصی رو که در حال حاضر از جایی که هست و ما خبر نداریم رو پیدا کرد ؟

با علوم غریبه امکانش هست ولی کار هر کسی نیست توی مملکت ما انگشت شمارن کسایی که بتونن این کاراهای خیرو انجام بدن ولی برای کارهای شر و خونه خراب کن تا دلت بخواهد پیدا میشه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 1 خرداد1394 - 12:05am

اون که متاسفانه بله..... ولی شخصا خودم خیلی دنبال این بودم که بتونم اگر امکانش باشه اینکارو انجام بدم ولی هنوز راهی رو پیدا نکردم .... البته خدایی ناکرده به دنبال منافع شخصی و یا اینکه بخوام از این کار سو ٕاستفاده ای کنم نیستم.....در ضمن ممنون دوست عزیز بابت پاسخت و اینکه باز اگر اطلاعاتی در این زمینه داشتی ممنون میشم راهنماییم کنی....

شنبه 1 خرداد1394 - 12:58am

از دوستان کسی نظری نداره ؟ ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

یکشنبه 3 خرداد1394 - 11:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ادم چه چیزا که نمیبینه :-?

دوشنبه 3 خرداد1394 - 12:06am
استادیار
استادیار

اینها همش تخیلات و چرت و پرت هست باور نکنید ;)

دوشنبه 3 خرداد1394 - 1:57am
کاربر فعال
کاربر فعال

یه موضوعی پیش اومده بود یک سال پیش ما با یه بنده خدا زاهدانی داشتیم یه چاه میکندیم
این موضوع هم خیلی حساس شد و اون بنده خدا دفعه اول بود که ما رو میدید اصلا و اسم هامون هم نمیدید
لازم به ذکر هست که خود زاهدانی اسم کوچه پس کوچه هایی که برده بودیمش رو بلد نبود
گفت بذار یه زنگ به شیخ ام بزنم ببینم اصلا فایده داره یا نه
زنگ زد و گفت ، صداش رو اسپیکر بود
گفت شما الان فلان جا هستید ، سه نفرید، با این مشخصات ، و...

حالا دیگه الله و اعلم که چطور فهمید

رفیقم که میگفت با پیامک به شیخه گفته و...
حتی یه مدت بعدش خودمون کار زاهدانیه داشتیم پیامک دادیم که بیا فلان جا، ۱ ساعت گذشت نیومد ، زنگش زدیم چرا نمیای، گفت چیزی که نگفتید، گفتیم پیامک، گفت من اصلا بلد نیستم بخونم و بنویسم!!!!!!

بگذریم که به خاطر یک سری مسائل اون آقای زاهدانی ترسیدند و دیگه تلفن ما رو هم جواب ندادن

درضمن جناب آرش خان به نظر من مردم چیزهایی که نمیفهمند مسخره میکنند تو قرآن هم اومده وقتی حضرت حوا گم شد ، جبرییل نازل شد و برای کمک کردن به حصرت آدم تو پیدا کردنش یه مشت خاک بهشون داد و گفت با کمک اینها پیداش کن. شاید اون سایتی که پولدار میشید باهاش
هم از نظر بنده چرت و پرت باشه ولی خوب چون سر در نمیارم و اصلا برام جالب نیست تو اذهان عمومی هیچی نمیگم.

دوشنبه 4 خرداد1394 - 7:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برادرا لطفا از چیزی که نمیدونید الکی اظهار نظر نکنید . درسته خیلی از آدما دارن به عناوین مختلف مثل رمالی و این حرفا مردم رو سر کیسه میکنند اما واقعا افرادی هم هستند که واقعا تو این کار استاد هستند . توی منطقه ما کسی هست که توی این کار استاده و الان هم خیلی پیر شده و همیشه در خونش پر از جمعیته که از کل ایران می آیند پیشش برای کمک گرفتن اما الان به علت کهولت سن کسی رو نمیبینه . به جرات میتونم بگم تو ایران جزو 5 نفر اول در علوم غریبه هستش . ماشین عموی منو دزدیده بودند تو یه شهر دیگه . اومد پیشش گفت توی فلان شهر تو فلان خونه پارک شده اینا هم رفتند با پلیس سراغش و دیدن درسته . به همین راحتی . بنابراین همچین آدمایی وجود دارن .

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 4 خرداد1394 - 9:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اقا سعید
اول این رو عرض کنم که لطفا وقتی چیزی نمیدونید اظهارنظر نکنید.ارتباطات به این شکل کاملا وجود داره و خداوند در قرانش هم این رو بارها گفته..حضرت سلیمان بیشترین روایات رو داره در اینباره.ما تو منطقمون یک سید بسیار مومن و متدین بود که مجلسش همیشه شلوغ بود و از سراسر کشور میومدن..از اعضای خونواده خودم شنیدم که وقتی کسی میومد فلان مالم گم شده..میگفت تو پنج دقیقه یه سری خط هایی رو کاغذ میکشید ک اصلا بی معنی بود..بعدش میگفت برین فلان روستا تو فلان قسمت هست بردارید..الان به رحمت خدا رفته و بچه هاش منزلش و میگردونن و به خاطر پدرشون ارجی و احترام دارن پیش مردم ولی نشنیدم که این قدرت و داشته باشن.
اساس اینکار و از ایشون پرسیده بودن جواب داده بودند:
اینکه فلان چیز گم میشه و مردم نمیدونن کجاست رو فقط از ی طریق دیگه میشه فهمید و اونم این هست که از اجنه و جنیان پرسیده بشه و اونا به شما میگن اگه دیده باشن دریغ نمیکنن و میگن.ایشون گفته بودن من با جنیان خداوند ارتباط دارم و از اون طریق هست که میفهمم.همه کس به این قدرت نایل نمیاد مگر اینکه بنده مخلص خداوند باشی و در هر گونه سواستفاده رو برنفست ببندی.داداش خودم تقریبا 20 سال پیش کتابی رو اورد که خطی بود و خیلی قدیمی و ایین و مراتب رسیدن به این مقام رو نوشته بود البته اسلامی نبود..ایین نسبتا سخت و ترسناکی هم داشت و در مراحل مختلف امتحاناتی برای فرد قرار داده شده بود که اگر از عهدش برنیاد شایسته این کار نیست.مثلا یکیش که یادمه فرو بدن سر در یک چاهی تاریک در یکی از مناطق ایران خودمون بود که مدتش طولانی بود و طی این مدتی که سرشما در چاه بود همه جانوران خطرناک از درون چاه بالا میومدن با خواندن اذکار و شما نباید سرتون رو بیرون بیارید حتی اگه به نزدیکترینتون برسن.یکی از ملاک های اون انگار داشتن شجاعت بود..خلاصه همون شب که مقداریش و جلو همه خوند خودشم پشیمون شد.
برخی ها واقعا رمالن و سودجو ولی این سید خیلی مقامش بالا بود و بزرگان به دیدنش میومدن.

دوشنبه 4 خرداد1394 - 9:35am
کاربر فعال
کاربر فعال

به همه دوستان توصیه میکنم دنبال این علوم نرن،در این راه ریاضت های مختلفی وجود داره که میتونی به یسری قدرت ها برسی.اما از نظر اسلام حرام هست،یدفه میری پیش درویش میبینی حرفایی میزنه که موهایه تنت سیخ میشه میگه الان فلان مکانی فلان کارو داری میکنی، اونا موکلینی دارن از نوع جن که به سرعت برق میرن خبر میارن،استراق سمع بالایی دارن، دوستان عزیز رو این مساعل بحث کردن خیلی زمانبر هست و یه ۵۰۰ صفحه ای نوشتن میطلبه،اما هرگز دنبال این کار و موکل گرفتن نرین،خداوند در سوره جن در ایه ۵ بیان کرده درمورد دوستی انسان و جن و اینکارو گناه و حرام کرده، دوستی با جن و موکل گرفتن رو در ۳ کلمه خلاصه میکنم اسیر،ابیر،اجیر اینا تنها ۳ کلمست اما کلی حف توشه و باید تفکر کرد،یا حق

دوشنبه 4 خرداد1394 - 2:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure