انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 7:26am

پاسخ به موضوع  [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 640  بعدی
 قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza4200 نوشته است:
سلام از دوستانی که میتوانند تقاضای راهنمایی دارم این چند تا عکس در محدوده 200 متری هم قرار دارند

بعضی از بچه ها عکسهاشون رو سایزش رو کم نمیکنن...شما دیگه خیلی کم کردی :D هر عکس حدود 100 کیلوبایت باشه کافیه...الان عکسها واضح نیست..فقط عکس اولی که مربوط به قبر هست که اگر نشانک داشته باشه اونو اندازه بگیر و به سمت اون برو(سانتی متر به متر)باید نشانه ی دیگه ی پیدا کنی..یکم توضیح بیشتر بده ببینیم چی هست اطرافش...
یه مطلبی هم خدمت دوستان عرض کنم...واسه ی اینکار شما نیاز به دستگاه دارید..ردیاب و نقطه زن که هر دو اینا مکمل هم هستند و باید هر دو باشن که شما نقطه ای که مد نظرتون هست رو تایید کنه...تفاسیر نشانه ها کلی هستند و محدوده ی مورد نظر شما رو کوچیک میکنه و نقطه ی دقیق به شما نمیده..ولی با ردیاب و نقطه زن اونجارو راحت چک میکنید تا مطمئن بشید...پس ردیاب و نقطه زن یادتون نره ;)

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 12:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون عکس ها رو با موبایل گرفتم دست به سایز نزدم اون دو تا عکس دو تا ساروج اندازه کف دست روی یه سنگ بزرگ هستند که با اون کاسه در یه محدوده هستند اگه نشانه باشه دستگاه میبرم

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 9:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza4200 نوشته است:
ممنون عکس ها رو با موبایل گرفتم دست به سایز نزدم اون دو تا عکس دو تا ساروج اندازه کف دست روی یه سنگ بزرگ هستند که با اون کاسه در یه محدوده هستند اگه نشانه باشه دستگاه میبرم

از نشانه بودن که نشانه هست...جوقن ببین علامتی نداره..اینجوری که معلوم هست دقیق نمیدونم یه شیار وصل هست بهش...اگر شیار هست اونو اندازه بگیر و در جهت همون شیار برو ببین به کجا میرسه . ایا طرف اون ساروج میره یا نه؟؟؟

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 9:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون فردا میرم محل

چهارشنبه 21 فروردین1392 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir6m نوشته است:
من که بعید میدونم اصل باشن
نظر لطفا

مگه مال خودتون نیست./شک نکن...اصله اصله ;)
تقریبا شبیه این کتیبه دیدم

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

پنج شنبه 22 فروردین1392 - 3:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ژنرال نوشته است:
amir6m نوشته است:
من که بعید میدونم اصل باشن
نظر لطفا

مگه مال خودتون نیست./شک نکن...اصله اصله ;)
تقریبا شبیه این کتیبه دیدم

ممنون ژنرال عزیز به خاطر پاسختون

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

آخرین بار توسط amir6m در جمعه 22 فروردین1392 - 3:23am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

پنج شنبه 22 فروردین1392 - 11:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ALI.D نوشته است:
amir6m نوشته است:
داخلشون راسه وضوح بیشتر رنگ شده
لطفا نظر

این علائم بیشتر در قدیم واسه محل شکار یا توسط چوپانها کشیده میشد..خیلی معنی خاصی ندارن و فکر هم نکنم مربوط به دفینه باشه..ولی برای اطمینان حتما ردیاب بزن

ممنون علی جان به خاطر پاسختون

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

پنج شنبه 22 فروردین1392 - 11:22pm
مدیر سایت
مدیر سایت

استاد آریا نظرتون رو در مورد این تصاویر بفرمائید . سپاس

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 25 فروردین1392 - 5:53pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

خواهش میکنم
در مورد تصویر اول از نظر من نمیتونه یک نشانه باشه البته همجین نشانه هایی که مشکوک هستند حتما باید از نزدیک برسی بشه اما تا جایی که من تشخیص دادم نمیتونه یک نشانه باشه در مورد تصویر دوم هم من از توی تصویر واقعا نمیتونم تشخیص بدم که ایا کار دسته یا طبیعی هستش اما اگز کار دست باشه اشاره به یک سخره تقریبا بزرگ در همون اطراف داره که یا هدف ویا نشانه بعدی در اونجا هست

mantera

یکشنبه 25 فروردین1392 - 7:30pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

reza4200 نوشته است:
سلام از دوستانی که میتوانند تقاضای راهنمایی دارم این چند تا عکس در محدوده 200 متری هم قرار دارند

تصویر اول اگر کنار اون هیج نشانه ای نیست هدف یا زیر اون ویا از3تا 6متر متر در اطراف این جوغن هستش واینکه توی جوغن رو خالی کن وبیین در انتهای کف در دیواره سوراخی کوجک یا بزرگ تعبیه شده یا نه اگر بود مسیر رو نشون میده اگر نبود بیشتر شمال شرقی وجنوب غربی مدنظرتون باشه در ظمن عمق اون باید مقداری بالا باشه حداقل بالاتر از 5متر در مورد بقیه تصاویر اگر فکر میکنی توی اون سنگها از ساروج استفاده شده بهتر ساروج رو بشکنی جون امکان داره سنگی قیمتی یا اهداف فلزی وجود داشته باشه

mantera

یکشنبه 25 فروردین1392 - 7:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure