انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 5:11am

پاسخ به موضوع  [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 522 , 523 , 524 , 525 , 526 , 527 , 528 ... 640  بعدی
 قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات 
نویسنده پیغام
آواتار کاربر

به نظر شما انتهای این غار پلمب است ؟ و این نشانه به معنای قفلی است که باید باز شود ؟!
کسی میدونه این نوشته ها به چه زبانی است ؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 26 شهریور1395 - 9:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

persian.550bc نوشته است:
سلام
به نظرتون این چی میتونه باشه

سلام دوست عزیز از روبروی سر شتر عکس بگیرید هم چنین در تصویر شما چون سر شتر و همچنین سوار هست باید رو برو بررسی کنید امکان تله وجود دارد و همچنین اگر نماد دفینه باشد در اطراف اون باید نماد های دیگری هم وجود داشته باشد

جمعه 26 شهریور1395 - 7:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بقیه عکس ها

جمعه 26 شهریور1395 - 7:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shahab58 نوشته است:
سلام خدمت تنام کارشناسان محترم و دوستان انجمن بنده چند وقت پیش به یه محلی رفتم بادوستان که بنظرم مشکوک بود دستگاه پالسی انجمن هم اوکی داد وبعد حفاری حدود90سانت ابتدا خاک بسیار نرم حدود70 سانت و بعد هم 20سانت خاک بامقدارزیاد کوزه شکسته که اکثرشون قسمت گردکوزه بودن پیدا کردیم(عکساش وگذاشتم)ومقداری سنگ کوچیک هندسی شبیه کبریت حالا کمی بزرگتر یا کوچیکتر اخرشم بعد کوزها خوردیم به سنگ ریزه شبیه شن کوبی جاده که دستگاه و روشن کردیم دیگه بوقی یاسنسی نداشتیم میخاستم نظر دوستان و اساتید رو بدونم خودم احساس میکنم جای درستو حفرنکردیم خواهشا باتوجه به حفرانجام شده اگه اساتید زود جواب بدن تاکسی به اونجا مشکوک نشده بینهایت ممنون میشم (راستی دوستان اون جوغن بزرگ حدود22 سانته ویه جوغن کوچیک داخلشه ویه جوغن کوچیک کنارش)خواهش میکنم اساتید جناب اریا، باستان شناس،پارسی،میلیاردرو...وهرکدوم ازدوستان که میتونن کمک کنن اگه شک من درسته به مکانش راهنماییم کنن

سلام دوست عزیز

جمعه 26 شهریور1395 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

tisto نوشته است:
javads2aa نوشته است:
tisto نوشته است:
سلام خدمت اساتید
من دو تا فیلم از منطقه مورد نظرم میذارم به اضافه چند تا عکس . راستش اونقدر نشانه دیدم که واقعا نمیفهمم چی به چی هستش !ممنون میشم نظرات اساتید بزرگوار رو بشنوم . فیلم ها کاملاً گویا هستن فقط کیفیتشون نسبتا پایینه . یکی از فیلم ها 12 مگابایته و اون یکی 14 مگابایت .
ارادتمند
ویدئو اول : http://s6.picofile.com/file/8266648318/ ... 2.mp4.html

ویدئو دوم : http://s7.picofile.com/file/8266648600/ ... 0.mp4.html

سلام دوست عزیز نشانه های شما نشان قبر هستن قبر هارو کاوش کنید چند قبر با ارزش داره

جسارتا گمانه ای برای محل قبر ها نداریم . از کجا شروع کنیم ؟ امکانش هست راهنمایی بفرمائین ؟

سلام دوست عزیز من فیلم شما دیدم شما در یک قبرستان قرار دارید در اخر فیلم جایی که شما قرار گرفتید و تصویر ماشین هست یک شیب هست که خاکش متفاوته سنگچین هایی هست اون سنگ چین ها نماد قبر هستن هر روز رو یکیشون وقت بزار تعداد قبرها زیاد هستن با پیدا کردن یکی از قبر ها جهت بقیه قبر را مشخص می شود در فیلم دوم پایین دره بقایی یک شهر هست که شما دارید در راه اون قدم میزارید لطفا عکس از منطقه تهیه کنید

جمعه 26 شهریور1395 - 8:13pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به اقا جواد حیف شد تو تایپیک جوغنها دیگه ادامه ندادین واقعا اموزنده بود بگذریم اقا جواد در مورد اون عکسایی که گذاشتم ازاون جوغن شما محبت کردین و دوتا گمانه ارسال کردین سپاسگزارم تو کتاب اسرار و نشانه ها اومده اگه دوتا جوغن داخل هم بود نشانه دوتااتاق که به هم راه دارن وزیر خوده سنگ نشان دار در عمق زیاد هست (حدود6متر) البته ببخشید حالا دوتا سوال دارم اول اینکه در مورده جوغنها راهی برا پی بردن عمق قبر ویا دفینه و...در خاک هست از روی ابعاد جوغن و سوال دومم اون نوشته کتاب اسرار و نشانه ها با گفته شما در مورده محل من در تضاده میشه یه کم راهنمایی کنید البته عذر میخوام برا بالا رفتن اطلاعات خودم میگم خیلی از زحمات و راهنماییاتون نسبت به دوستان انجمن سپاسگزارم من مجدد عکسهارو میزارم برا راهنمایی بیشتر امیدوارم اون تایپیک در مورده جوغن رو ادمه بدید واقعا اموزنده اس ممنون

شنبه 27 شهریور1395 - 3:38am

سلام خسته نباشید من تازه وارد هستم یه عکسی داشتم خاستم بی زحمت کارشناسی بشه ممنون

شنبه 27 شهریور1395 - 11:02am
کاربر فعال
کاربر فعال

نظر منه البته ممکن اشتباه باشه چیزی که به نظر میاد نماد حیوانی شیر هست اگه اشتباه گفتم دوستان میتونن اصلاح کنن

شنبه 27 شهریور1395 - 1:59pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

محل اقامت: کوردستان
سلام خوش آمدید @};-
گاهی میان صخرها شکلهای طبیعی هم وجود دارند که دستساز بنظر میان
اما بنده این صخره را دستساز میدانم ، بخصوص اون سوراخ مستطیل شکل که به یک اتاقک اشاره دارد
محل شما مشکوک بنظر میرسه بخصوص اون صخره و تپه ی پشت صورت
این صورتک را از زاویه های دیگر نیز بررسی کنید ( بخصوص از نیم رخ هر دو طرف ) ، اگر به حیوانی شبیه بود باید به روبروی صورتک مربوط باشه ( روبرویش صخره ی دیگری وجود دارد ؟ ) بفرمائید و اگر هم نبود ، بنده یک به جای دیگری راهنمائی میکنم
اگر هم منطقه آزاد است در خصوصی مطرح کنید و عکس بزارید که مشکل ساز نشه

لا اله الا هو

شنبه 27 شهریور1395 - 2:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

shahab58 نوشته است:
سلام به اقا جواد حیف شد تو تایپیک جوغنها دیگه ادامه ندادین واقعا اموزنده بود بگذریم اقا جواد در مورد اون عکسایی که گذاشتم ازاون جوغن شما محبت کردین و دوتا گمانه ارسال کردین سپاسگزارم تو کتاب اسرار و نشانه ها اومده اگه دوتا جوغن داخل هم بود نشانه دوتااتاق که به هم راه دارن وزیر خوده سنگ نشان دار در عمق زیاد هست (حدود6متر) البته ببخشید حالا دوتا سوال دارم اول اینکه در مورده جوغنها راهی برا پی بردن عمق قبر ویا دفینه و...در خاک هست از روی ابعاد جوغن و سوال دومم اون نوشته کتاب اسرار و نشانه ها با گفته شما در مورده محل من در تضاده میشه یه کم راهنمایی کنید البته عذر میخوام برا بالا رفتن اطلاعات خودم میگم خیلی از زحمات و راهنماییاتون نسبت به دوستان انجمن سپاسگزارم من مجدد عکسهارو میزارم برا راهنمایی بیشتر امیدوارم اون تایپیک در مورده جوغن رو ادمه بدید واقعا اموزنده اس ممنون

سلام دوست عزیز
در مورد سوال شما اینکه ایا میشود از روی جوغن مقدار عمق قبر رو تخمین زد . به نظر من خیر چون بحث جوغن ها به یک منطقه ختم نمی شه و حتی مربوط به یک اداب هم نیست چون در بیشتر نقاط ایران و حتی در کشور های دیگه این اثار رو مشاهده می کنیم با چندین و شاید چندین هزار اعتقاد رو برو هستیم در کل نمی شود روی اندازه و ابعاد جوغن عمق قبر رو تخمین زد چند دلیل داره که مختصر نام می برم .
1: کسی که جوغن را ایجاد کرده و قبر را کنده چقدر علم حساب و کتاب بلد بوده
2: نوع مذهب
3: نوع تدفین
4: نوع ابزار کار
5: موقعیت اجتماعی فرد مدفون و غیره
ولی در کل عمق قبر ها بیشتر از دو متر نیم نیست و اما از روی نوع جوغن میشود فرد مدفون رو حدس زد و همچنین تخمین مسافت کرد به این صورت که اول از همه به طلوع و غروب خورشید توجه کنیم دوم ابرا جوغن هست که جهت رو نشان می دهد و همچنین نمونه های دیگر جوغن ها
جوغن های مربوط به دفینه تنها با یک نشانه نمی ایند چندین نشانه در اطراف خود دارند
در کتاب اسرار دلیلی بر اثبات این موضوع نیومده و به نظر من کتابی هست که از روی نسخه عربی هست و هیچ دلیل ومنطقی نداره و اون فرد نویسنده با کلیه مذاهب اشنایی نداشته
در مورد تصویر جوغن شما همانطور که مشاهده میکنید ابزار کار فرق می کرده سر مته ابزار چیزی شبیه مته خزینه بوده سر مته نک تیز و کم کم شکل مخروطی داشته

شنبه 27 شهریور1395 - 2:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 522 , 523 , 524 , 525 , 526 , 527 , 528 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure