انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 8:15am

پاسخ به موضوع  [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 499 , 500 , 501 , 502 , 503 , 504 , 505 ... 640  بعدی
 قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات 
نویسنده پیغام
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ایران سرای من است
ali652 نوشته است:
سلام لطفا در مورد این نشانه ها راهنمایی کنید . @};-

درود بر شما
محوطه بررسی شده؟فقط روی این سنگ این نشانه ها هست؟
@};-

راه در جهان يکی است و آن راه راستی است(زرتشت)
کانال تخصصی باستان شناسی
https://t.me/joinchat/AAAAAD8uAfDJXZ2rj9jCWg

شنبه 10 اردیبهشت1395 - 12:32am
آواتار کاربر

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید
اگه لطف کنید در مورد تصویر زیر هم راهنمایی بفرمایید

با تشکر

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 8:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

it.expert نوشته است:

با تشکر

سلام دوست عزیز ، بنده در جایگاهی نیستم که بتونم نظر بدم . ولی نظر شخصی من اینه که عکس شما نماد واژن زن هست و طبق نظر بعضی کتابها خود آلت علامت هست و جنس هم باید داخل شکاف اون باشه . یه جایی هم خوندم که این نمادها برای اینکه نشانه دفینه باشن باید داخل دره باشن . بهرحال شکاف و اطراف سنگ رو یه دستگاه بزن . موفق باشی .

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 10:29am
آواتار کاربر

pejhvak نوشته است:
it.expert نوشته است:

با تشکر

سلام دوست عزیز ، بنده در جایگاهی نیستم که بتونم نظر بدم . ولی نظر شخصی من اینه که عکس شما نماد واژن زن هست و طبق نظر بعضی کتابها خود آلت علامت هست و جنس هم باید داخل شکاف اون باشه . یه جایی هم خوندم که این نمادها برای اینکه نشانه دفینه باشن باید داخل دره باشن . بهرحال شکاف و اطراف سنگ رو یه دستگاه بزن . موفق باشی .

با تشکر از شما دوست عزیز . خیلی ممنون @};-

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 5:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام خدمت دوستان و اساتید علی الخصوص استاد باستانشناس گرامی . شرمنده استاد سوالی دارم که هرچی گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم . امیدوارم شما بتونید پاسخی در این مورد داشته باشید . سوال: تفسیر نماد باسن انسان ، در دفینه یابی چیه ؟ آیا اصلا همچین نمادی وجود داره ؟ قسمتی از یک صخره به ارتفاع حدود 3 متر بر روی کوهی بشکل باسن تراش خورده . متاسفانه فعلا تصویری از این مورد ندارم . فقط خواستم بدونم همچین نمادی وجود داره یا نه . دوستان عزیز دیگر هم اگر نظری دارن لطفا ابراز کنن . با سپاس . @};- @};- @};-

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 7:51pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

pejhvak نوشته است:
سلام خدمت دوستان و اساتید علی الخصوص استاد باستانشناس گرامی . شرمنده استاد سوالی دارم که هرچی گشتم چیزی در موردش پیدا نکردم . امیدوارم شما بتونید پاسخی در این مورد داشته باشید . سوال: تفسیر نماد باسن انسان ، در دفینه یابی چیه ؟ آیا اصلا همچین نمادی وجود داره ؟ قسمتی از یک صخره به ارتفاع حدود 3 متر بر روی کوهی بشکل باسن تراش خورده . متاسفانه فعلا تصویری از این مورد ندارم . فقط خواستم بدونم همچین نمادی وجود داره یا نه . دوستان عزیز دیگر هم اگر نظری دارن لطفا ابراز کنن . با سپاس . @};- @};- @};-

درود بر شما
خواهش میکنم,بله همچین نشانی داریم و اگر محلی که شما میفرمایید تشابه نباشد دقیقا زیرش باید بررسی بشه
و باید قابل جابجایی توسط چند فرد قوی باشه این نشان که فکر نکنم محل شما قابلیت جابجایی داشته باشه
باز اگر عکسی هست لطفا بزارید تا بررسی بشه
@};-

کانال تخصصی باستان شناسی

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 9:09pm
استاد باستان شناسی
استاد باستان شناسی
آواتار کاربر

it.expert نوشته است:

با تشکر

درود بر شما
آلت مرد و زن یکی از نشان ها و سمبل های گورستان ها در برخی از اقوام بوده که از دین رایج در کشور و یکتاپرستی تبعیت نمیکردند و باورهای دیگری داشتند
@};-

کانال تخصصی باستان شناسی

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 9:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

باستانشناس نوشته است:
pejhvak نوشته است:

درود بر شما
خواهش میکنم,بله همچین نشانی داریم و اگر محلی که شما میفرمایید تشابه نباشد دقیقا زیرش باید بررسی بشه
و باید قابل جابجایی توسط چند فرد قوی باشه این نشان که فکر نکنم محل شما قابلیت جابجایی داشته باشه
باز اگر عکسی هست لطفا بزارید تا بررسی بشه
@};-

بله استاد عزیز ، قابلیت جابجایی نداره . بعلت دوری محل فعلا نمیتونم از اونجا عکس بگیرم . سعی میکنم در چند روز آینده یه عکس تهیه کنم و اینجا بزارم . از شما استاد عزیز بخاطر وقت ارزشمندی که برای پاسخگویی میذارید واقعا متشکرم . پاینده باشید . @};- @};-

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 9:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
اساتید و دوستان لطفا راهنمایی کنید . در مکانی سه خورشید با فاصله نچندان زیاد نسبت به هم ، بر سطح سنگهایی بر روی زمین حکاکی شده اند . لطفا پس از مشاهده تصاویر زیر بفرمایید طبیعی هست یا دارای مفهوم خاصیست؟ بنظر کار دست هستن . @};-
پیوست:
1.jpg
پیوست:
2.jpg

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 11:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد باستانشناس عزیز واقعا شرمنده از بابت این همه سوال که می پرسم X_X بعنوان آخرین سوال اگر بزرگواری کنید و در مورد تصویر زیر هم بنده رو راهنمایی بفرمایید واقعا ممنون میشم . لطفا نظرتون رو در مورد جوغنهای زیر بفرمایید و اینکه آیا ارزش کاووش دارن ؟ این آثار مربوط به مکان دیگه ای هست و ربطی به عکسای قبلی نداره . امیدوارم موقعیتی پیش بیاد که بتونیم این کار ارزشمند شما رو جبران کنیم . بازم شرمندم X_X و خیلی خیلی خیلی ممنون . @};-
پیوست:
joqn.jpg

شنبه 11 اردیبهشت1395 - 11:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 499 , 500 , 501 , 502 , 503 , 504 , 505 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 99 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure