انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 12:53pm

پاسخ به موضوع  [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 436 , 437 , 438 , 439 , 440 , 441 , 442 ... 640  بعدی
 قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات 
نویسنده پیغام

goldseeker عزیز سلام ممنون از رهنمایی شما و همه دوستان با درود فراوان بر شما حتما سعی بر این خواهد بودتا عکسهای حرفه ای تری گرفته بشه

شنبه 17 مرداد1394 - 4:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mojix نوشته است:
goldseeker عزیز سلام ممنون از رهنمایی شما و همه دوستان با درود فراوان بر شما حتما سعی بر این خواهد بودتا عکسهای حرفه ای تری گرفته بشه

موفق و موید باشید دوست بزرگوار

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

شنبه 17 مرداد1394 - 5:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
لطفا اساتید کمک کنن ^:)^

در خصوص دفینه ی اطراف چشمه ها در کدام جهت جغرافیایی نسبت به چشمه احتمال یافتن دفینه بالاتر است؟ برای مثال شمال غربی چشمه یا ...

یکشنبه 17 مرداد1394 - 12:29am
مدیر سایت
مدیر سایت

goldseeker نوشته است:
و حالا این تصویر بازتر:
:D :D :D :D :D

چه چشم خوشکلی ، خدا حفظش کنه :ymhug:

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 18 مرداد1394 - 1:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مهدی نوشته است:
goldseeker نوشته است:
و حالا این تصویر بازتر:
:D :D :D :D :D

چه چشم خوشکلی ، خدا حفظش کنه :ymhug:

قوربونت آقا مهدی
اینو در ادامه صفحه قبل آوردم
یه نگاه بندازی متوجه میشی جریانش چیه و چرا گذاشتمش
بهرحال بازم ببخشید قصد شلوغ کردن صفحه رو نداشتم

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

یکشنبه 18 مرداد1394 - 6:36pm
آواتار کاربر

سلام دوستان خواهشا جواب بدین این اسکن با دستگاه پروتون 9900گرفته شده رنگ زرد ها رو ادعا میکنه جنس هست و رو رنگ زرد کلیک میکند عمقش تو 9 متر میاد آیا واقعا ارزش ریسک کندن داره؟؟؟؟؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 18 مرداد1394 - 9:05pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

وجود 2 عدد درخت "توت" قدیمی و پایین تر آن یک درخت"گلابی" قدیمی آیا موردی هستش؟

یکشنبه 18 مرداد1394 - 9:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر همگی .استاد اریای عزیز با استاد باستان شناس عزیز کجا هستن که جواب دوستان رو بدن ؟؟؟؟من بعضی از عکس ها رو دیدم واقعا جای تامل داشتن ولی بهشون میگن چیز خاصی نیست من خودم یه عکس تو صحفه ۴۳۳گذاشتم یکی از دوستان گفته درخت ها قدمت نداره دوست عزیز من خودم میدونم درخت بلوط عمرش واسه دفینه یابی نیست .منمنظورم کوه بود که شکل سر لاک پشته میخواستم اساتید نظر بدن استاد اریا و استاد باستان شناس و بقیه دوستانی که واقعا کار بلدن لطفا نظر بدن راجب عکس های دوستان با تشکر

سه شنبه 20 مرداد1394 - 5:43pm
کاربر فعال
کاربر فعال

saeed.jo نوشته است:
سلام بر همگی .استاد اریای عزیز با استاد باستان شناس عزیز کجا هستن که جواب دوستان رو بدن ؟؟؟؟من بعضی از عکس ها رو دیدم واقعا جای تامل داشتن ولی بهشون میگن چیز خاصی نیست من خودم یه عکس تو صحفه ۴۳۳گذاشتم یکی از دوستان گفته درخت ها قدمت نداره دوست عزیز من خودم میدونم درخت بلوط عمرش واسه دفینه یابی نیست .منمنظورم کوه بود که شکل سر لاک پشته میخواستم اساتید نظر بدن استاد اریا و استاد باستان شناس و بقیه دوستانی که واقعا کار بلدن لطفا نظر بدن راجب عکس های دوستان با تشکر

سلام داداش منم واقعا جای خالی اقای باستان شناسو حس میکنم و از خدا طلب سلامتی پدر ایشون را دارم تا بتوانند هرچه زودتر با حضورشان درانجمن منت برسرما بگذارند @};-

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود

سه شنبه 20 مرداد1394 - 7:12pm

تفسیر این عکس رو خواستم بدونم .این سوراخ یا جوغن بصورت افقی در کنار سنگ هست .سنگی بزرگ با سپاس از همه

جمعه 23 مرداد1394 - 7:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 436 , 437 , 438 , 439 , 440 , 441 , 442 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 31 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure