انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 7:43pm

پاسخ به موضوع  [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 435 , 436 , 437 , 438 , 439 , 440 , 441 ... 640  بعدی
 قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mojix نوشته است:
سلام دوستان اینجا ارزسمند هست؟

ظاهرا مکان جالبی دارید
لطفا تصاویر بازتری بذارید

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

پنج شنبه 15 مرداد1394 - 9:47pm

از آقا رامین وسایر دوستان در مورد این مکان درخواست راهنمایی دارم روبروی این مکان یه تپه هست وپشتش یه چشمه بوده قدیما

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 16 مرداد1394 - 5:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کاردینال نوشته است:
mir نوشته است:
سلام خدمت اساتید و دوستان
ممنون میشم در مورد عکس های زیر نظر شما بزرگواران رو بدونم.ممنون

عکس اولت ک واضح نیست گویا بخاطره فرسایش ابه ولی بازم قطعی نمیشه گفت...دوست عزیز ارتباطی بین عکس دوم و سوم وجود داره؟تو عکس سوم ی مثلث دیده میشه و یک کاسه،عکس دومتم ک ضربدره...مکانتون اهمیت زیادی داره...

سلام دوست عزیز ممنون و تشکر خالصانه بابت پاسختون
جناب کاردینال لطف کردین و عکسو گویا تشریح کردین فکر کنم همه دوستان ضربدرو مثلث و دایره و جوغنو کاسه رو میشناسن اسمن.
مهم شرح حال این اشکال و توصیفشون بود
به هرحال محبت کردین واسه دوستانی که ضربدرو دایره و مثلث نمیدونستن چیه توضیح دادین که اشنا بشن
با سپاس

جمعه 16 مرداد1394 - 6:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال

karimi1000 نوشته است:
mir نوشته است:
سلام خدمت اساتید و دوستان
ممنون میشم در مورد عکس های زیر نظر شما بزرگواران رو بدونم.ممنون

دوست عزیز هر سه تا عکست باارزشن.ولی متاسفانه با اکتفا به این عکسای بسته نمیشه نظر داد.عکس اولت فک کنم با اون دو تای دیگه از نظر مکانی فرق کنه.و من این عکسا پارسال دیدمش.اگه این مکانها ماله خودته و قدرت اجرایی کامل داری به هیچ وجه از دستشون نده.مطمئن باش چیز خوبی گیرت میاد.

سلام و درود دوست خوبم جناب کریمی
ممنون از پاسختون.قدرت اجرایی در تمام عکسها که ملاحظه کردین هست
ولی از کجا شروع بشه و به کجا ختم بشه مهمه که متاسفانه هنوز راهنمایی خوب و دقیقی از طرف دوستان و اساتید نشده

جمعه 16 مرداد1394 - 6:32pm

سلام مجدد این عکس هم مربوط به عکس قبلی منتظر نظرات ارزشمندتون هستم با سپاس فراوان

شنبه 17 مرداد1394 - 10:04am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mojix نوشته است:
سلام مجدد این عکس هم مربوط به عکس قبلی منتظر نظرات ارزشمندتون هستم با سپاس فراوان

برادر بزرگوارم در غنی بودن منطقه شما هیچ شکی نیست اما از روی این تصاویر بسادگی نمیشه نظر جامعی داد
با ذکر یه مثال خدمتتون عرض میکنم:
به نظرتون این تصویر چیه؟دریاچه ای وسط کوهستان؟

اگر لحظه به لحظه با خود صادق باشيد، ديگر به اثبات اعمال خود نيازی نداريد و اگر در زندگی حادثه ای پيش آيد، می دانيد كه مصلحت اوست و ماهيت وجود شما ثابت و سازگار باقی خواهد ماند."مهاتما گاندی"

شنبه 17 مرداد1394 - 11:05am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

و حالا این تصویر بازتر:
:D :D :D :D :D

شنبه 17 مرداد1394 - 11:07am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

پس خواهشم اینه برای اینکه دوستان بتونن نظربدن تصاویرتون رو بازتر و باکیفیت تر بذارین همچنین تمام عوارض اطراف موردتون رو لحاظ بفرمایید:تپه،فرورفتگی زمین،رود،چشمه،سنگ چین و....
اینطوری نظر بهتری میشه داد :x

شنبه 17 مرداد1394 - 11:10am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mojix نوشته است:
از آقا رامین وسایر دوستان در مورد این مکان درخواست راهنمایی دارم روبروی این مکان یه تپه هست وپشتش یه چشمه بوده قدیما

امیدوارم که از عرایض بنده حقیر ناراحت نشده باشین ;;)
درمورد این تصویر،مشابه موردشما رو چندین بار برخورد کرده ام که مقبره سنگی یا اصطلاحا گوردخمه بوده اند
اما برای اینکه بااطمینان بتونم بگم،لطفا تصویر دقیقتری بذارین همچنین جهت های جغرافیایی رو هم ذکر بفرمایید
باآرزوی موفقیت

شنبه 17 مرداد1394 - 11:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
dostan man na khorafatiam na ...
be zate khoda ghasam ke aksare dafineh ha daray telesme !!!!
va khatarnak !!!!!!!!!!!!!!!
hatman niaz be ensani darid ke ham beshnase va ham betone batel kone!

قسمت !

شنبه 17 مرداد1394 - 1:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 435 , 436 , 437 , 438 , 439 , 440 , 441 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 33 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure