انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 9:49am

پاسخ به موضوع  [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 640  بعدی
 قسمت گذاشتن تصاویر و سوالات 
نویسنده پیغام

لطفا در مورد این تصاویر راهنمایی کنید . ممنون میشم .

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 26 اسفند1391 - 9:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
ariya نوشته است:
دوست عزیزتمام این تصاویر کار جدیدبابت رنگ سفید هم موردی نیست وکاری به اون ندارم بلاخره اینقدر نماد دیده ایم که میتونیم تشخیص بدیم کدوم کار جدیده وکدوم کار قدیمیه موفق باشید bantamaجان

با سلام خدمت استاد اریای عزیز
نظر شما کاملا متین اما این نماد یا نشانه تفسیرش چیه حالا جدید یا قدیمی
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 26 اسفند1391 - 12:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
من الان سرم زیاد مشغوله چند روز دیگه عکسای تکمیلی رو می فرستم که نشان می ده اینا زیاد هم جدید نیست

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

شنبه 26 اسفند1391 - 12:24pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

دوست عزیز اقای پانتاما وقتی شما حرف منو قبول نداری من دیگه جی میتونم بگم من دارم تجربه خودم میگم که شما الاف نشید جون قرار نیست هر شکلی کشیده میشه باید معنی ویا باستانی باشه من از نوع کار متوجه میشم که قدمی هستش یا جدید واینکه الان شما به من بگو این تصویر قدیم هستش یا جدید تصویری که پیش جوغن قرار داره مال 25سال پیشه
ودر مورد اقا مهدی اگر لطف کنند در قسمت پیشنهادات من یک پستی گذاشتم در مورد تصویر نهادن در انجمن انو مطالعه کنه وبعد دوباره تصاویر رو اپلود کنید جون به علت بزرگی نمیشه تصاویر رو بررسی کردمتشکر اقای مهدی

mantera

شنبه 26 اسفند1391 - 12:39pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اقا مهدی همانطور که میدونی من تمام اون مقالات وکتابها رو دارم اگر میشه شما یک همکاری با من کنید واون کتابهای ترکی عربی وانگلیسی جون لینکهای دانلودرو دارید در قسمت کتابها وفایلها بذارید تا من قسمت فارسی کارکنم منتظر جواب شما هستم دوست گرامی

mantera

شنبه 26 اسفند1391 - 2:06pm

ariya نوشته است:
اقا مهدی همانطور که میدونی من تمام اون مقالات وکتابها رو دارم اگر میشه شما یک همکاری با من کنید واون کتابهای ترکی عربی وانگلیسی جون لینکهای دانلودرو دارید در قسمت کتابها وفایلها بذارید تا من قسمت فارسی کارکنم منتظر جواب شما هستم دوست گرامی

با سلام خدمت استاد خوبم اقا اریا . چشم . من در اولین فرصت شروع به اپلود کتابها می کنم . فقط شما هم راجب تصاویر ارسالی من یه نظری بدید لطفا . ممنون میشم .

شنبه 26 اسفند1391 - 2:27pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

ممنون مهدی جان
جشم دارم تصویر رو ذخیره میکنم که بتونم خوب نگاهشون کنم وبعد توضیح میدم

mantera

شنبه 26 اسفند1391 - 2:51pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اون تصویر سکه مسی مربوط به دوره ایلمایی هستش در واقع ایلمایی یک حکومت محلی در خوزستان بود که در دوره اشکانیان بوده واون کوزه مانند اگر پیش این سکه بوده میشه گفت اونم مربوط به دوره ایلمایی هستش وباید ترجمه بشه احتمالا مربوط به مراسم ایینی باشه واون جوغن مربع هم باید دید که بصورت افقی هستش یا عمودی وروی جه سخره ای وجوداداره مربوط به یک قبر هستش فقط تصویر دقیقتر وتوضیحات کامل بده تا ببینیم این ارامگاه ممکنه توی زمین باشه یا بصورت اتاقک ودخمه اون شکل قیف مانند هم تا حالا ندیدم وحداقل شما باید بگید در جه مکانی پیدا شده ایا زیر زمین بوده یا روی خاک وایا ته ان سوراخه یا پلمپ واینکه من قبلا یک نمونه دیدم بصورت گرد یک تیکه که برای لولو وپاشنه های در استفاده میشه اون شکل پارو مانند رو هم نمیونم توضیح خاصی بدم ممکنه به هر جیزی مربوط باشه حداقل باید برای تصاویر توضیحات کامل داده بشه مثلا در کجا وجطور ودر جه عمقی وغیره واون تصویری که سه تا کنده کاری جفت هم هستش مطمین باش طبیعیه
موفق باشید کاری دیگه بود من در خدمتم

mantera

شنبه 26 اسفند1391 - 3:15pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اقا مهدی در مورد اون کروکی اگر اون دوتا شمشیر که فاصله 30متری دارند بصورت عمودی هستند وسر شمشیرها رو به پایین هستند هدف در کنار همون سنگ هستش اما اگر این شمشیرها بصورت خوابیده افقی هستند هدف در کنار اون تک شمشیره که نوک بریده شده ودوتا سوراخ در بدنه داره در واقع جون نوک اون شمشیر قطع شده یعنی فاصله طولانی نیست وهدف همینجاست البته درصورتی که اون دوتا شمشیر بصورت افقی باشند
درمورد اون تبر هم که طبیعی هستش اما اون تصویر سر خیلی عالیه احتمال زیاد اثار نسخه هستش در جنین تصاویری بیشتر دوحالت داره یکی اینکه در قسمت نگاه اون یک غار یا اتاق پلمپ هستش یکی اینکه درزیر ویا کنار ونزدیک اون هدف قرار داره از این دوحالت خارج نیست شما اگر کمی اونجا بررسی کنی میتونی این هدف رو پیدا کنی
وتصویر اخر هم شما رو به یک سنگ متفاوت در اون منطقه راهنمایی میکنه در اطراف دنبال اون سنگ باشید که نشان بعدی هم در اونجاست

mantera

دوشنبه 28 اسفند1391 - 11:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد آریای عزیز
لطفا در مورد این تصاویر راهنمایی بفرمایید. سعی شده تصاویر واضح باشد و توضیحات بر روی تصاویر داده شده است.
ممنون

پیوست:
1.JPG

پیوست:
3.JPG

پیوست:
4.JPG

پیوست:
5.JPG

پیوست:
6.JPG

دروغ نگو! تورا نابود خواهد کرد، صداقت ارزشی بی نهایت دارد

پنج شنبه 30 اسفند1391 - 1:25am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 6393 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 640  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure