انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 2:20pm

پاسخ به موضوع  [ 720 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72  بعدی
 قسمت گذاشتن مقالات و کتابها 
نویسنده پیغام

عزیز دلم من نه به استاد نیاز دارم نه به آدمای امثال شما....اونقدر بلدم که راحت گلیم خودمو از آب میکشم بیرون....اینجا که میبینی هستم و عکس اون کتاب رو گذاشتم اگه کسی داره بزاره فقط و فقط بخاطر سنگ لار هست چون استادهای اینجا هم ازش اظلاع ندارن...فقط ولی صفری میدونه اوم پول خواست گفتم بره پی کارش همین و بس...بدرود با تخیلاتت موفق باشی

جمعه 8 آبان1394 - 11:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir1389 نوشته است:
عزیز دلم من نه به استاد نیاز دارم نه به آدمای امثال شما....اونقدر بلدم که راحت گلیم خودمو از آب میکشم بیرون....اینجا که میبینی هستم و عکس اون کتاب رو گذاشتم اگه کسی داره بزاره فقط و فقط بخاطر سنگ لار هست چون استادهای اینجا هم ازش اظلاع ندارن...فقط ولی صفری میدونه اوم پول خواست گفتم بره پی کارش همین و بس...بدرود با تخیلاتت موفق باشی

جناب امیر عزیز شما لطف کن عکس سنگ مد نظر رو بذار تا دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند موفق باشیددوست عزیز @};-

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 12 آبان1394 - 10:50pm

کسی رموز گنج خدايان رو داره؟

چهارشنبه 13 آبان1394 - 10:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لطفا اگه کتابی درباره سنگ شناسی و خاک شناسی دارید که مربوط به کار ما میشه اینجا بزارید یا معرفی کنین بگیریم.
مثلا این سنگ آهکیه ,رسوبیه, ...
مرسی از همه عزیزان

دوشنبه 17 آبان1394 - 1:37am
کاربر فعال
کاربر فعال

باسلام خدمت اساتید ودوستان محترم میخواستم ببینم کسی کتاب فک الرموز رو داره یانه اگه دارید لطف میکنید که فایلش روبزارید X_X :ymapplause:

دوشنبه 18 آبان1394 - 10:17am
آواتار کاربر

تقدیم عزیزانی که مشتاقشن....
کتاب چشم طلایی

http://s5.picofile.com/file/8228193334/ ... C.rar.html

سه شنبه 24 آذر1394 - 2:13pm

ببخشید دوستان کتاب سر الحر دارین؟؟ یک دنیا ممنونم خدا خیرتون بده

دوشنبه 6 دی1394 - 12:16am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان باید یه نکته مهم رو درباره کتابها آثار و علائم خدمتتون برسونم:

اگر به دنبال موفقیت تو این کار هستید و میخواید از طریق آثار و نشانه کارتون رو پیش ببرید باید بدونید که خوندن این کتابها کافی نیست، چون اکثر منابع و نقوشی که در این کتابها بکار رفته اند مختص ایران نبوده و خیلی از تفاسیر و معانی آنها اصلا با فرهنگ و تمدن ایرانی جور نیست، ولی خوندن آنها نیز خالی از لطف نیست و کسی که قصد داره کار رو به صورت حرفه ای پیش ببره باید از هز اطلاعاتی دریغ نکنه، مثلا موردی که من خودم به شخصه تجربه کردم ، که با تفسیر کتابها منطبق نبود، نقوش مرغ و جوجه، قوچ، شیر و عقاب و... بود. سعی کنید نشانه های حیوانی و جانوری رو به صورت خصوصیات آن حیوان تعبیر کنید. نکته قابل توجه دیگه هم که قابل بحث هست و در تایپیک جداگانه توضیح خواهم داد اینه که اکثر افراد بدنبال نقوش کنده کاری یا برجسته مثلا روی یه تخته سنگ ثابت هستند ولی نشانه ای رو آن نمیبینند و غافل از اینکه سنگ موجود نشانه ای بوده که روزی به شکل مجسمه ای زیبا تراش خورده بود ولی با گذشت هزاران سال امروزه تخریب شده عواملی چون بارانهای اسیدی یا مردمان گذشته سبب نابود یا کمرنگ شدن این گونه نقوش هستند.....

مهمترین عاملی که میتونه شما رو به موفقیت برسونه استفاده از قوه منطق و حذف تخیلات و اعتقادات نابجاست که اینم مستلزم فراگیری این دانش بصورت علمی و تجربیست....

موفق و پیروز باشید...

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

دوشنبه 28 دی1394 - 4:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کاملا درسته استاد دستان البته من زیاد به این معقوله وارد نیستم و زیاد نمیتونم اضهار نظر کنم اما حتی اگه مطالب کتاب هم کامل ودرست باشه طی این مدت طولانی گذر زمان اثار به شدت بی رویه رو به تخریب هستن ودیگه امکان داره اون نشان رو نداشته باشیم که کارشناسی بشه پس بیشتر به نوع بافت منطقه از نظر محل سکونت در قدیم وادیانشون اب کوه چشمه ونوع خاص درختان وهمینطور طلوع وغروب خورشید دقت کنیم.همینطور که گفتم تو منطقه ما نشون یا یک خط خوردگی روی سنگ یعنی معجزه اما تا دلتون بخواد اثار برج قلعه قدیمی روی کوه وزمینهای هموار حتی غارهای گبر نشین وجود داره اما دریغ از جنس وقبر این نازنینان باستانی YMWHISTLE

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 28 دی1394 - 8:55pm
آواتار کاربر

محل اقامت: مشهد
کتاب سراج الدین سکاکی.
تقدیم به دوستان

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

( برای بالا رفتن از بعضی پله ها باید تاوان داد )

دوشنبه 5 بهمن1394 - 8:23pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 720 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 40 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure