انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:21pm

پاسخ به موضوع  [ 720 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72  بعدی
 قسمت گذاشتن مقالات و کتابها 
نویسنده پیغام

دوستان کسی این کتاب اسرارنسخه هارانداره عکس ازصفحاتش بگیره بصورت pdfبزاره ثواب داره

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 21 مهر1394 - 5:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
fox13 نوشته است:
دوستان کسی این کتاب اسرارنسخه هارانداره عکس ازصفحاتش بگیره بصورت pdfبزاره ثواب داره

سلام دوست گرامی
از این کتب چیزی عاید شمانمیشه وقت خودتون رو با این مطالب نگیرید
خط خوندن هم کار هرکس نیست عمرتو باید بزاری روی این کار
موفق باشی

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 21 مهر1394 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام کسی کتاب رموز گنج خدایان داره :ymhug:

چهارشنبه 21 مهر1394 - 1:06am

دوستانی که کتاب میراث زرین ودارندنه نشانه های کهن که توسایت است موردزیرکه درکتاب میراثه و تونشانه هانیست رابزاره
تپه های جوغن دار - تپه های پستانی شکل - تپه های کوره ای و تنوری -کیفیت باز کردن جوغن های پلمپ شده و دخمه و سنک نشانه را فرا بگیریم -تله شیمیایی و سمی

چهارشنبه 22 مهر1394 - 9:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash111 نوشته است:
سلام کسی کتاب رموز گنج خدایان داره :ymhug:

دوست عزیز وقت خودتون رو با این نوع کتابها تلف نکنید این کتابها رو افرادی مثل باقری از تخیلات خودشون بهره گرفتند. و نوشتند. و فروختند و پول خوبی هم به جیب زدند و دارند میزنند. و مشریاش هم همچنان علاف کوه و کمر به دنبال گنج رویایی هستند . کتاب گنج باستان - چشم طلایی-میراث زرین -کتاب نشان - گنج نهان -چشم شیطان :D

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

دوشنبه 27 مهر1394 - 6:47pm

داداش خواهشن چرت نگو بخدا مین کتابها هستند که اطلاعات خوبی به مردم میدن.....اگه راس میگی سنگ لار رو برام تفسیر کن؟ سنگ لار در کتابی که عکسشو گزاشتم کامل وجود داره ولی م توانایی خریدشو ندارم...

دوشنبه 27 مهر1394 - 9:39pm

سلام خدمت همه دوستان اگه کتاب فلاحت نبطیه نوشته ارسطو داری لطفا بذارین برا استفاده

چهارشنبه 6 آبان1394 - 10:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir1389 نوشته است:
داداش خواهشن چرت نگو بخدا مین کتابها هستند که اطلاعات خوبی به مردم میدن.....اگه راس میگی سنگ لار رو برام تفسیر کن؟ سنگ لار در کتابی که عکسشو گزاشتم کامل وجود داره ولی م توانایی خریدشو ندارم...

تو هم جزیی از همون فروشندگان کلاهبر دار هستی. چه کسی تا حالا با این کتابها به نتیجه رسیده ؟ این کتابها ریشه اش کجاست ؟ افرادی شیادی مثل شما و باقری اینا رو منتشر کردند. دقیقا مثل نسخه های کاغذی که اکثرا دارند قبلا تو ناصرخسرو به قیمت کلانی فروخته میشد الان هر جا برید همه میگند ما نسخه داریم حتی مکان هایی که نسخه گفته درسته ولی وقتی حفاری میکنید چیزی گیرت نمیاد و زمین بکره .در ضمن از کلمات زشتی که برای خانواده ات بکار میبری اینجا استفاده نکن شما اول برو ادب و فرهنگ استفاده از اینترنت رو یاد بگیر بعد بیا پست بذار.در ضمن من داداش بی ادب نمی خوام ;)

پنج شنبه 6 آبان1394 - 2:15am

نو اونقدر بی ادب هستی که نمیفهمی حرف دهنتو.....اگه این کتابا بدرد نمیخورن اینجا چه غلطی میکنی؟ اگه واقعا خبره ای تو علایم شناسی مرد باش مثل استادای عزیز یه تایپیک واسه خودت بزن مردم ازت فیض ببرن....با همین کتابها خدا شده کلی چشم وگوشم باز شد.........ضمنا من کتاب فروش نیستم واسه خودم کتابی دارم که حتی به داداشمم هم نمیدم چون خودم نوشتم با تجربیات خودم......برو با این نقطه زنا خوش باش.......

پنج شنبه 7 آبان1394 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

amir1389 نوشته است:
نو اونقدر بی ادب هستی که نمیفهمی حرف دهنتو.....اگه این کتابا بدرد نمیخورن اینجا چه غلطی میکنی؟ اگه واقعا خبره ای تو علایم شناسی مرد باش مثل استادای عزیز یه تایپیک واسه خودت بزن مردم ازت فیض ببرن....با همین کتابها خدا شده کلی چشم وگوشم باز شد.........ضمنا من کتاب فروش نیستم واسه خودم کتابی دارم که حتی به داداشمم هم نمیدم چون خودم نوشتم با تجربیات خودم......برو با این نقطه زنا خوش باش.......

میشه بفرمایید ما کجا بی ادبی کردیم؟اول خودت توهین کردی بعدش بدهکار هم شدیم همیشه سعی کن جواب کسی رو با بی ادبی پاسخ ندید. در ضمن من بایت چرندیات کتاب اینجا نیستم وگرنه یکبار دانلود میکردم دیگه اینجا نمی اومدم من بیشتر از تجربیات عملی دوستان استفاده میکنم و در مورد علایم شناسی هم سعی کنید به خودتون متکی باشید خودت روی جای دفینه گذار قرار بده چون تو اون زمان همه به یک روش دفینه گذاری نمیکردند. شما یک استاد پیدا کنید من یکسال بهش فرصت میدم جایی که علایم درست حسابی داره بارش رو دربیاره پوچ هم بود قبول .پیدا میشه.بعد شما چرندیات کتاب رو قبول دارید.در ضمن کسی شما رو منع نمیکنه برو دنبالش بعد چند سال به حرفم میرسی ببین چشم و گوشت باز شده یا علاف بیابا شدید.در ضمن با کاربری خدت بیا مخفی نشو :D :ymsmug: موفق باشید

جمعه 8 آبان1394 - 4:39am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 720 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 , 72  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure