انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 3:51am

پاسخ به موضوع  [ 89 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی
 نور دفینه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

چشم کسری جان با یاری خدا انجامش میدیم.

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 10:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من از اساتيد شنيدم اگر روگو هر شب چراغ را جلو پايتونم بندازنن نميتوني تشخيص بدي در ضمن يكي از دوستان ادعا ميكرد يك سنگ دارد كه شب از خود نور توليد ميكند وقصد فروش اون سنگ را دارد منم فرستادم پيش يك نفر بعدا من از اون يك نفر پرسيدم اخر ماجرا چه شد گفت كه يك نوع سنگ فسفري وجود دارد كه نور را جذب ميكند در شب پخش ميكند از ان نوع است زياد گرانبها نيست واز نوع مرغوب هم نبود اينم مد نظر بگيريد

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 9:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

درود
درست عرض کردید نمونه ای از این سنگها در بازار عرضه شده
که یک لایه. از جنس مرجان دریایی که نوعی کوارتزفلورسانسیس
هست بر روی یک سنگ سخت معمولی. سفید رنگ بوسیله لاتکس
چسبیده شده که با جذب نور و وارد کردن ضربه از خود نور. سبز
تولید میکنه و بسیار زیبا هست اما فاقد ارزش مادیه و در اثر ضربه
شدید لایه سطحی تکیده میشه،این نوع بتازگی از کشور تایلند وارد بازار شده.
پیروز باشید

چهارشنبه 16 مرداد1392 - 10:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
چند وقتیه که در مورد یه نقطه مشکوک تحقیق کردم . نقطه ای در یک روستای قدیمی در غرب کشور . یک پیرمرد 75 ساله میگه که حدود 35 سال پیش وقتی یه شب از کنار روستا رد میشده اون نقطه رو دیده که ازش یه نور به رنگ قرمز ساطع شده و وقتی نزدیکش شده اثری از نور نمیبینه اما وقتی دوباره دور میشه نور ظاهر میشه . یعنی با نزدیک شدن به نور دیگه دیده نمیشه . امشب با همون پیرمرد رفتیم سر اون نقطه که به گفته خودش قبرستون بسیار قدیمیه . وقتی با دستگاه پالسی و لوپ 1در1 اون منطقه که مساحتی حدود 20در20 داره رو بررسی کردم توی دو تا نقطه بوق بسیار قوی زد که مساحت هر نقطه حدود 2متر در 2متر میشه . به دلایلی امشب نتونستیم حفاری کنیم . میخواستم بپرسم آیا امکان وجود بار هست و اینکه ممکنه بفرمایین احتمالا با چی روبرو میشیم ؟
ممنون :-*

دوشنبه 2 دی1392 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamedkk نوشته است:
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
چند وقتیه که در مورد یه نقطه مشکوک تحقیق کردم . نقطه ای در یک روستای قدیمی در غرب کشور . یک پیرمرد 75 ساله میگه که حدود 35 سال پیش وقتی یه شب از کنار روستا رد میشده اون نقطه رو دیده که ازش یه نور به رنگ قرمز ساطع شده و وقتی نزدیکش شده اثری از نور نمیبینه اما وقتی دوباره دور میشه نور ظاهر میشه . یعنی با نزدیک شدن به نور دیگه دیده نمیشه . امشب با همون پیرمرد رفتیم سر اون نقطه که به گفته خودش قبرستون بسیار قدیمیه . وقتی با دستگاه پالسی و لوپ 1در1 اون منطقه که مساحتی حدود 20در20 داره رو بررسی کردم توی دو تا نقطه بوق بسیار قوی زد که مساحت هر نقطه حدود 2متر در 2متر میشه . به دلایلی امشب نتونستیم حفاری کنیم . میخواستم بپرسم آیا امکان وجود بار هست و اینکه ممکنه بفرمایین احتمالا با چی روبرو میشیم ؟
ممنون :-*

درود
دوست عزیز دیدن یک نور در 35 سال گذشته که بحثش جداست و کاری نداریم بهش...
در مورد نقطه زن هم باید ببینی نشونه ها چی هست نقطه زنت چی هست..تجربه اپراتوری خودت چقدر هست...در مورد روبه رو با چه چیزی هم خدا داند....

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 2 دی1392 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنون علی آقا که جواب دادی . من از دلتا پالس و توباکس ساشو استفاده میکنم که قدرت هر دو برام اثبات شده . زمین مورد نظر هم بین دو زمین کشاورزی قرار داده که به صورت یه تل خاکیه که از زمان دیده شدن اون نور و البته وجود علایمی مثل سنگ چین ، از اون به عنوان قبر یه شخص مقدس یاد میشه که باعث شده کسی کاری بهش نداشته باشه . من این دو تا نقطه زن رو خیلی تست کردم و میدونم که قطعا یه چیزی اون زیر هست . شک ندارم . اما در مورد قدیمی بودنش شک دارم. در ضمن به گفته این پیرمرد تو چند متری همین نقطه یه درخت ون بسیار قدیمی بوده که چند سال پیش قطع شده .

سه شنبه 2 دی1392 - 1:19am

سلام گنجهای بالای هزارسال گاز ابی رنگ تولید میکنن

سه شنبه 2 دی1392 - 3:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hamedkk نوشته است:
ممنون علی آقا که جواب دادی . من از دلتا پالس و توباکس ساشو استفاده میکنم که قدرت هر دو برام اثبات شده . زمین مورد نظر هم بین دو زمین کشاورزی قرار داده که به صورت یه تل خاکیه که از زمان دیده شدن اون نور و البته وجود علایمی مثل سنگ چین ، از اون به عنوان قبر یه شخص مقدس یاد میشه که باعث شده کسی کاری بهش نداشته باشه . من این دو تا نقطه زن رو خیلی تست کردم و میدونم که قطعا یه چیزی اون زیر هست . شک ندارم . اما در مورد قدیمی بودنش شک دارم. در ضمن به گفته این پیرمرد تو چند متری همین نقطه یه درخت ون بسیار قدیمی بوده که چند سال پیش قطع شده .

خواهش میکنم
اگر تل بوده باشه قابل تامیل هست...ولی قبل از حفاری واسه نقطه زنی دقیق بیشتر کار کنید که حفاری بی مورد انجام ندید...امیدوارم که موفق باشید :-BD

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 3 دی1392 - 9:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام جناب حامد ایا سنگ روی قبر هم وجود داره؟ اگر وجود داره عکسش رو بذارید
موضوع قابل بررسی و ارزش بررسی دارد
شما در موردش توضیح بدید همراه با عکس اگر موردی که بنده تصورش رو دارم باشه جوانبش رو براتون توضیح خواهم داد :YMPEACE:

سه شنبه 3 دی1392 - 12:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام استاد پارسی گرامی !
الان ساعت 8:30 شبه که جواب شمارو دیدم و بسیار ممنونم از لطفتون که جواب دادین . امروز با دوستم صحبت کردیم و قراره فردا شب بریم برای حفاری . متاسفانه عکسی ازش ندارم و امکان گرفتن عکس هم دیگه نیست . در پاسخ سوالی که پرسیدین باید بگم که بله تعدادی سنگ به رنگ سفید به اندازه های متفاوت اونجا هست . یکی از نقطه هایی که دستگاه با قدرت تمام بوق میزد کنار یکی از همین سنگ های بزرگه . متاسفانه امکان توضیح جزییات بیشتر از این نیست چون بیشتر از این هم نیست واقعا
حالا ازتون خواهش میکنم با توجه به تجربه خودتون و عرایض بنده راهنمایی بفرمایین که ممکنه با چه چیزی روبرو بشیم ؟ تجربیات گرانبهای شما حقیقتا برای ما کاربرای این سایت خودش یه گنجه . فارغ از اینکه واقعا ما رو مدیون خودتون میکنین . ممنونم استاد :x

سه شنبه 3 دی1392 - 8:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 89 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 19 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure