انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 8:52am

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 خانه؟دفینه؟معبد؟ 
نویسنده پیغام
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
سلام...
دوستان گلم خواهش میکنم بزارید هرکسی نظری یا ایده ای داره بیان کنه و برای ما محترمه، ما با هیچکسی دشمنی نداریم از اقا hamedm800 عزیز هم خواهش میکنم که
بحثشونو ادامه بدن، همونطوری که تو پستهای قبل من و دوستان دیگه گفتیم اینجا هیچکسی از کی دیگه سرتر نیست و هیچ منتی به گردن کسی نداره!!!
از دوستان دیگه خواهش میکنم که تا یه حرفی پیش میاد موضوع رو به حاشیه نبرند، جواب علم رو با علم میدن!!!

(گر شاه شدی مست نشدی "مردی"
گر گدا شدی پست نشدی "مردی")

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

جمعه 4 مرداد1392 - 1:44pm

بنده هم دقیقا با اقا علی مدیر سایت موافقم.
شده باند بازی.هر کسی با یه عده خاص در این انجمن راه اومد طرح تکریم واسش اجرا میشه و دارو دسته ازش تعریف میکنند و هر کاری که دلشون میخواد انجام میدن اعم از مسخره کردن اعضا و ....
یکی هم که به یکیشون حرفی میزنه همه یهو جناح گیری مکینند سمت طرف و کاری مکینند کلا یارو از سایت بره.
والا اونی که خیلی ادعای مهارت در این کار داره شماهایید.یکمی به رفتارتون توجه کنید.این اقای محترم دو تا عکس گذاشت شما چی جواب دادین!شروع کردین به حرفهای نامربوط زدن.
شما ها که بلدین بیاین رو کنین تا همه استفاده کنند نه اینکه مثلا اقای پارسی که جوابها رو خصوصی میده مبادا کسانی که این کاره اند ایراد کارشو بگیرند و بقیه به استادی ایشون شک کنند!

جمعه 4 مرداد1392 - 3:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام بر همه
دوستان من بابا زیاد با این اقا حامد شوخی نکنید ایشون هم واقعا یکی از اوپراتوران حرفه ای هستش.
اما زیاد حوصله شوخی نداره..به هر حال همگی باهم برادریم پس قدر هم رو بدونیم ...اقا حامد هم خوشحال میشم بیاد و بحثشو ادامه بدهد @};- ~O)

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 4 مرداد1392 - 3:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
ahmad61 نوشته است:
شده باند بازی.هر کسی با یه عده خاص در این انجمن راه اومد طرح تکریم واسش اجرا میشه و دارو دسته ازش تعریف میکنند و هر کاری که دلشون میخواد انجام میدن اعم از مسخره کردن اعضا و ....
یکی هم که به یکیشون حرفی میزنه همه یهو جناح گیری مکینند سمت طرف و کاری مکینند کلا یارو از سایت بره.
والا اونی که خیلی ادعای مهارت در این کار داره شماهایید.یکمی به رفتارتون توجه کنید.این اقای محترم دو تا عکس گذاشت شما چی جواب دادین!شروع کردین به حرفهای نامربوط زدن.
شما ها که بلدین بیاین رو کنین تا همه استفاده کنند نه اینکه مثلا اقای پارسی که جوابها رو خصوصی میده مبادا کسانی که این کاره اند ایراد کارشو بگیرند و بقیه به استادی ایشون شک کنند!

دوست عزیز اینجانب به عنوان کسی که نسبت به کسی حمایت به خصوصی ندارم عرض میکنم که اتفاقا" شما دارید مطلب رو به مشکلات شخصی خودتون با کسی دیگه میکشید.کسی اومد اینجا به عنوان میهمان و باهاش صمیمی و دوستانه برخورد شد مثل همه و اون به تمام ما(که شما هم جز این فضا هستید) و فضای ما توهین کرد و بهش یاد آوری شد که حداقل نمیتونه مثل میهمان مودب باشه پس مثل میزبان خاکی باشه.و در نبود دوستان پاسخ گرفت.شما هم مشکلتون رو به همه چیز بست نده برادرم.اینجانب که نسبت به هیچ یک از دوستانی که میشناسم ارادت شخصی ندارم و همه رو با هم علاقه مندم.لطفا" خواهشا" فضا رو قطب بندی نکنین و طرح تکریم خصوصی ایجاد نفرمایید.

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

جمعه 4 مرداد1392 - 4:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقایون همه اینجا برادریم همه و همه..کاری نداریم کی حرفه ایه و کی تازه وارد هر کی سوال کرد دوست داشتید جوابشو دوستانه بدید و از سوالی هم خوشتون نیومد جوابشو دوستانه ندید..دیگه بیخیال سایر مسایل بشید خواهشا :x :ymhug:

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

جمعه 4 مرداد1392 - 4:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دستان نوشته است:
سلام...
دوستان گلم خواهش میکنم بزارید هرکسی نظری یا ایده ای داره بیان کنه و برای ما محترمه، ما با هیچکسی دشمنی نداریم از اقا hamedm800 عزیز هم خواهش میکنم که
بحثشونو ادامه بدن، همونطوری که تو پستهای قبل من و دوستان دیگه گفتیم اینجا هیچکسی از کی دیگه سرتر نیست و هیچ منتی به گردن کسی نداره!!!
از دوستان دیگه خواهش میکنم که تا یه حرفی پیش میاد موضوع رو به حاشیه نبرند، جواب علم رو با علم میدن!!!

(گر شاه شدی مست نشدی "مردی"
گر گدا شدی پست نشدی "مردی")

اینجانب شخصا" از جناب دستان به خاطر خلوص و مهربانی ایشون و شریک کردن بقیه دوستان در تمام چیزهای خوبی که دارند تشکر خالصانه ابراز میکنم @};-

جمعه 4 مرداد1392 - 4:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ALI.D نوشته است:
من نمیدونم اینجا شده مهد کودک تا یکی یه چیزی میگه گیر به همه چیزش میدید...خوب دوست عزیز شما چیکار دستش داری که بیل زده یا نه؟؟؟سوال پرسیده بلدی جواب بدی بده بلد نیستی مسخره بازی در نیار....یعنی چی اخه..ادب داشته باشید....میگم اقا ایشون اصلا کاشف 100 تا دفینه...اینجا اومده یه سوال پرسیده هر کسی بلده این گوی و میدان جواب بده اگه شماها که اینقد ادعا میکنید بلدید جواب بدید....نه اینکه بیاید مسخره کنید...انجمن اینجا افتتاح نشده واسه خنده و مسخره کردن اینو اون...اینجا اومدیم به هم کمک کنیم و از اطلاعات هم استفاده کنیم...

peroosha و amir6m و احسان خواهشا دیگه نبینم به کسی بی احترامی کنید.......

با عرض ادب.اینجانب خودم رو موظف دونستم که در غیاب دوستان از مهدکودکمون حمایت کنم بدون اینکه دشنامی در کار باشه.بهتر اینه که پیش از نوشتن یه مطلب مطلب های مربوطه نیز مطالعه بشود تا از شعار دادن پرهیز شود.از دوستان هم خواهش میشه وقتی کسی چیزی گفت و یه نفر پاسخ مناسب رو بهش داد شما دیگه جبهه گیری نکنید که خدای نا کرده غریب گزی نشه.مدیران محترم هم خواهشمندم که اگه میشه کل (خانه؟دفینه؟معبد؟) رو حذف بکنن. @};-

جمعه 4 مرداد1392 - 4:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ahmad61 نوشته است:

شما دو تا پست دادی جفتشم انتقاد بوده اینجا نه باندی هست و نه طرح تکریمی البته طرح تکریم بین اعضا صمیمی انجمن برقراره چشم حسود کور
تا به حال کی شما رو مسخره کرده بیاید بگید بدون دلیل حرف نزن اقا
شما فکر کردی اگه با دو نام کاربری بیای اینجا کسی متوجه نمیشه نه اقا دست شما و چند تا دیگه که قصد تخریب دارید دیگه رو شده بهتره اکیپتون رو جمع کنین برین یا میخواید بمونید لطفا اشوب به پب نکنید شما از چی میسوزید و دلتون به درد میاد ما دوست داریم پیام خصوصی بدیم به کی چه مربوطه از دادن جواب هم ابایی نداریم به خودمون و جوابمون مطمئنیم ولس ادعای استادی نکردیم حالا تو انجمن شما کسی نیست چارتا سوال و پرسش خشک و خالی هم بذاره اون دیگه مشکل شماست این اقای محترم هم که خودشون پیام گذاشتن بعدش خودشون رو ابر باستانشناس معرفی کردن که به کمک کسی احتیاج ندارن این یعنی چی از اون گذشته این اقا خودش ماشالله همه فن حریفه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!میتونه خودش جواب بده وکیل وصی نمیخواد
در ضمن شما اگه بلدی بیا استاد ما باش حاضر به مباحثه هستی بیا نیستی هم جو انجمن رو خراب نکن بهتره خودتون کار تخریب رو کنار بذارید وگرنه مدیران طوری دیگر برخورد میکنند بگو خوب :YMPEACE:

آخرین بار توسط parsi در جمعه 4 مرداد1392 - 4:55pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 4 مرداد1392 - 4:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:ymblushing:

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

جمعه 4 مرداد1392 - 4:54pm

parsi نوشته است:
ahmad61 نوشته است:

شما دو تا پست دادی جفتشم انتقاد بوده اینجا نه باندی هست و نه طرح تکریمی البته طرح تکریم بین اعضا صمیمی انجمن برقراره چشم حسود کور
تا به حال کی شما رو مسخره کرده بیاید بگید بدون دلیل حرف نزن اقا
شما فکر کردی اگه با دو نام کاربری بیای اینجا کسی متوجه نمیشه نه اقا دست شما و چند تا دیگه که قصد تخریب دارید دیگه رو شده بهتره اکیپتون رو جمع کنین برین یا میخواید بمونید لطفا اشوب به پب نکنید شما از چی میسوزید و دلتون به درد میاد ما دوست داریم پیام خصوصی بدیم به کی چه مربوطه از دادن جواب هم ابایی نداریم به خودمون و جوابمون مطمئنیم ولس ادعای استادی نکردیم حالا تو انجمن شما کسی نیست چارتا سوال و پرسش خشک و خالی هم بذاره اون دیگه مشکل شماست این اقای محترم هم که خودشون پیام گذاشتن بعدش خودشون رو ابر باستانشناس معرفی کردن که به کمک کسی احتیاج ندارن این یعنی چی از اون گذشته این اقا خودش ماشالله همه فن حریفه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!میتونه خودش جواب بده وکیل وصی نمیخواد
در ضمن شما اگه بلدی بیا استاد ما باش حاضر به مباحثه هستی بیا نیستی هم جو انجمن رو خراب نکن بهتره خودتون کار تخریب رو کنار بذارید وگرنه مدیران طوری دیگر برخورد میکنند بگو خوب :YMPEACE:

:( :( :( :( :( :( :( :(

جمعه 4 مرداد1392 - 8:28pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure