انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 12:05pm

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 خانه؟دفینه؟معبد؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کهن پیر کوه من زاگرس
hamedm800 نوشته است:
[coloعالم امکان باستان شناسی.r=#FF0000]اون از معراج که گیر داده ب گوشیم در جواب معراج عزیز باید بگم توی اینکار از هر لاظ باید حرفه ای باشی از بند کفشت(ک فکر هیشکی به اونجا نمیره) تا دستگاهاتو و اطلاعاتت من حقیر ب هیشکدوم از اطلاعات شما احتیاجی ندارم هم یک اپراتور حرفه ای هستم و هم علائم شناس حرفه ای در سایت رقیب همین سایت از نفرات اول هستم در پست دادن و اینم مال یک دفینست من هرجا برم دست خالی بر نمیگردم اینجا هم برای گذاشتن اطلاعات خودمه که اومدم یه چیزی بگم و هم دس گیرم بشه اینجا شد مهده کودک اون از این تشکر میکنه و یا حرف الکی میزنه باید اینجا کار کردو اطلاعات ردو بدل کرد
و راجب دستام که جناب پروشا گیر داده بگم من خرج کردم حدودا 12 میلیون و 3 تا دستگاه دارم من نباید بیل بزنم که فرق من با اونی که فقط اومده و با حرفش منو برده سر زمین چیه یعنی؟ وقتمو صرف کردم و اپراتوری یاد گرفتم باید بین منو دوستان که با من میاند باید یه تفاوتایی باشه من قدرت شناسایی و فکر دارم و قبلا بخاطرش پولو وقتمو صرف کردم اونی که نه وقت صرف کرده و نه پول باید بکنه من مثل بعضیا نیستم که بی گدار به آب بزنم اول با دوستام حرف زدم و میرم سراغ کار [/color]
B-) B-)
~O) ~O) ~O) ~O)

با سلام و عرض ادب خدمت آقا حامد ابر کارشناس و ابر نقطه زن و آخر ردیاب بشریت و قطب عالم باستان شناسی.فقط سر بسته بگم خدمتتون که ما اینجا تو مهد کودکمون اونقدر چیز داریم که شمای ما فوق بشر را کشونده اینجا و اصرار داری که جناب پارسی و بقیه دوستان کمکت بکنن. بعدش آقای محترم ما اینجا با هم رفیقیم و ظرفییتش رو هم داریم.ثالثا" شمایی که به زور 20 سال و پر کردی چه جور این همه مراتب رو با هم شدی؟چون ما اینجا دوستانی داریم که حتی کتاب نوشتن و کلی مقاله دارن و کنفرانس میرن و تدریس میکنن ولی مثل تو متشعشع نشدن ^:)^ ای ابر انسان ما رو ببخش که آدمهای خاکی هستیم و هنوز مهد کودکمون آسفالت نشده. =p~ =p~ =p~ ما از اینکه این تیکه دستت هست و نمیدونی چیه و شما رو از بلاد رقیب (که نمیدونیم کجا هست) به اینجا کشونده بسیار کف پرورده شدیم.(با عرض پوزش از دوستان محترم امیدوارم از ادب خارج نشده باشم)

آن کس كه نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به منزل برساند

آن کس که نداند و نداند که نداند
در جهل مرکب ابد الدهر بماند

جمعه 3 مرداد1392 - 2:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

peroosha نوشته است:
با سلام و عرض ادب خدمت آقا حامد ابر کارشناس و ابر نقطه زن و آخر ردیاب بشریت و قطب عالم باستان شناسی.فقط سر بسته بگم خدمتتون که ما اینجا تو مهد کودکمون اونقدر چیز داریم که شمای ما فوق بشر را کشونده اینجا و اصرار داری که جناب پارسی و بقیه دوستان کمکت بکنن. بعدش آقای محترم ما اینجا با هم رفیقیم و ظرفییتش رو هم داریم.ثالثا" شمایی که به زور 20 سال و پر کردی چه جور این همه مراتب رو با هم شدی؟چون ما اینجا دوستانی داریم که حتی کتاب نوشتن و کلی مقاله دارن و کنفرانس میرن و تدریس میکنن ولی مثل تو متشعشع نشدن ^:)^ ای ابر انسان ما رو ببخش که آدمهای خاکی هستیم و هنوز مهد کودکمون آسفالت نشده. =p~ =p~ =p~ ما از اینکه این تیکه دستت هست و نمیدونی چیه و شما رو از بلاد رقیب (که نمیدونیم کجا هست) به اینجا کشونده بسیار کف پرورده شدیم.(با عرض پوزش از دوستان محترم امیدوارم از ادب خارج نشده باشم)

=)) =)) =)) :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause: like like like
البته اینو یادت رفت بگی که :
ااااااااااااااای سپید دست، ما را به سمت علم آثار شناسی رهنمون کن و از کوه های سر به فلک کشیده ی جهل رهایی ده
ااااااااااااای دست پر بگرد
ااااااااااااای بی نیاز از همفکری دیگران
اااااااااااای خیلی پست گذار

............................... بیا گنــاه کنیــم، جایی که خــدا نباشد..........................

آخرین بار توسط amir6m در جمعه 4 مرداد1392 - 10:03am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 4 مرداد1392 - 9:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

peroosha نوشته است:
hamedm800 نوشته است:
[coloعالم امکان باستان شناسی.r=#FF0000]اون از معراج که گیر داده ب گوشیم در جواب معراج عزیز باید بگم توی اینکار از هر لاظ باید حرفه ای باشی از بند کفشت(ک فکر هیشکی به اونجا نمیره) تا دستگاهاتو و اطلاعاتت من حقیر ب هیشکدوم از اطلاعات شما احتیاجی ندارم هم یک اپراتور حرفه ای هستم و هم علائم شناس حرفه ای در سایت رقیب همین سایت از نفرات اول هستم در پست دادن و اینم مال یک دفینست من هرجا برم دست خالی بر نمیگردم اینجا هم برای گذاشتن اطلاعات خودمه که اومدم یه چیزی بگم و هم دس گیرم بشه اینجا شد مهده کودک اون از این تشکر میکنه و یا حرف الکی میزنه باید اینجا کار کردو اطلاعات ردو بدل کرد
و راجب دستام که جناب پروشا گیر داده بگم من خرج کردم حدودا 12 میلیون و 3 تا دستگاه دارم من نباید بیل بزنم که فرق من با اونی که فقط اومده و با حرفش منو برده سر زمین چیه یعنی؟ وقتمو صرف کردم و اپراتوری یاد گرفتم باید بین منو دوستان که با من میاند باید یه تفاوتایی باشه من قدرت شناسایی و فکر دارم و قبلا بخاطرش پولو وقتمو صرف کردم اونی که نه وقت صرف کرده و نه پول باید بکنه من مثل بعضیا نیستم که بی گدار به آب بزنم اول با دوستام حرف زدم و میرم سراغ کار [/color]
B-) B-)
~O) ~O) ~O) ~O)

با سلام و عرض ادب خدمت آقا حامد ابر کارشناس و ابر نقطه زن و آخر ردیاب بشریت و قطب عالم باستان شناسی.فقط سر بسته بگم خدمتتون که ما اینجا تو مهد کودکمون اونقدر چیز داریم که شمای ما فوق بشر را کشونده اینجا و اصرار داری که جناب پارسی و بقیه دوستان کمکت بکنن. بعدش آقای محترم ما اینجا با هم رفیقیم و ظرفییتش رو هم داریم.ثالثا" شمایی که به زور 20 سال و پر کردی چه جور این همه مراتب رو با هم شدی؟چون ما اینجا دوستانی داریم که حتی کتاب نوشتن و کلی مقاله دارن و کنفرانس میرن و تدریس میکنن ولی مثل تو متشعشع نشدن ^:)^ ای ابر انسان ما رو ببخش که آدمهای خاکی هستیم و هنوز مهد کودکمون آسفالت نشده. ما از اینکه این تیکه دستت هست و نمیدونی چیه و شما رو از بلاد رقیب (که نمیدونیم کجا هست) به اینجا کشونده بسیار کف پرورده شدیم.(با عرض پوزش از دوستان محترم امیدوارم از ادب خارج نشده باشم)

;) :D

جمعه 4 مرداد1392 - 9:51am
آواتار کاربر

peroosha نوشته است:
hamedm800 نوشته است:
B-) B-)
~O) ~O) ~O) ~O)

بی ادبی نیست بلکه تیکه انداختنه همونطور که من جواب شمارو دادم شماهم جواب بنده رو دادید
اگر شما میگید من ابر هستم پس ابر بودنمو برای خودم نگه خواهم داشت و هیچ گونه بحث و یا پستی نمیدم
انسان اول باید آگاه باشه و کمی فهمو شعور داشته باشه ولی متاسفانه ......
با آرزوی موفقیت برای سایت
خدانگهدار

ب یاد آنکه دوستش داشتمو دوستم نداشت
زندگی میکنم با یادو خاطراتو حرفهایت ف////ن

جمعه 4 مرداد1392 - 9:56am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

@-) :-? :-? :-s :-\ :-\ :-\ :-\

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

جمعه 4 مرداد1392 - 10:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

بی ادبی نیست بلکه تیکه انداختنه همونطور که من جواب شمارو دادم شماهم جواب بنده رو دادید
اگر شما میگید من ابر هستم پس ابر بودنمو برای خودم نگه خواهم داشت و هیچ گونه بحث و یا پستی نمیدم
انسان اول باید آگاه باشه و کمی فهمو شعور داشته باشه ولی متاسفانه ......
با آرزوی موفقیت برای سایت
خدانگهدار
[/quote]
ناراحت نشو داداش ابر بالاخره مهدکودکه دیگه . بچه هستن :D

جمعه 4 مرداد1392 - 10:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
بیچاره تو کفش موند کسی جواجب آثارشو بده =)) =)) =))

جمعه 4 مرداد1392 - 12:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
استاد سايت رقیب مارو باش :p :p :))

جمعه 4 مرداد1392 - 12:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

واقعاً که چه بحثای بی ربط میکنید
همدلیو همکاریتون اینه که اعضای سایت دو دسته بشندو باهم درگیر بشند و حرفای الکی بزنند؟
واقعا متاسفم دوستان
فقط کارمون شده تیکه اندازی بهمدیگه

بگو

ما شاء اللهُ لا قوة الا باللهِ

viewtopic.php?f=13&t=1863&p=76259#p76259

جمعه 4 مرداد1392 - 1:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

من نمیدونم اینجا شده مهد کودک تا یکی یه چیزی میگه گیر به همه چیزش میدید...خوب دوست عزیز شما چیکار دستش داری که بیل زده یا نه؟؟؟سوال پرسیده بلدی جواب بدی بده بلد نیستی مسخره بازی در نیار....یعنی چی اخه..ادب داشته باشید....میگم اقا ایشون اصلا کاشف 100 تا دفینه...اینجا اومده یه سوال پرسیده هر کسی بلده این گوی و میدان جواب بده اگه شماها که اینقد ادعا میکنید بلدید جواب بدید....نه اینکه بیاید مسخره کنید...انجمن اینجا افتتاح نشده واسه خنده و مسخره کردن اینو اون...اینجا اومدیم به هم کمک کنیم و از اطلاعات هم استفاده کنیم...

peroosha و amir6m و احسان خواهشا دیگه نبینم به کسی بی احترامی کنید.......

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 4 مرداد1392 - 1:40pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure