انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 9:02am

پاسخ به موضوع  [ 253 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 26  بعدی
 تجربیات 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
استاد آریای عزیز منم به نوبه خودم بازگشتتون رو به سایت خوش آمد میگم و حقیقتا جای افراد بزرگواری که خالصانه هر آنچه آموخته دارند بی منت در طبق اخلاص میزارن و به بچه های انجمن ارائه میدن خالی هست. امیدوارم حالا که دوباره انجمن به وجود شما و پست های آموزنده شما مزین شده و جانی دوباره گرفته ، در کنار انجمن بمونبد و چون هدف شما والا و انسانی هست از کنایه ها و صحبت های دیگر دوستان هر چند هم که سخت هست ازرده خاطر نشید و به فعالیت مستمر خودتون در این انجمن ادامه بدید. چشم و امید امثال بنده به اساتید انجمن که قطعا شما هم در رده های اول اون هستید، هست و بجز تشکر کاری از من نوعی بر نمیاد. پس میگم متشکرم

سه شنبه 9 دی1392 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
استاد من خودم شاگرد شما بودم و تا اخرم شاگرد شما خواهم موند

استاد بزرگ شما هر چند وقت یکبار با زدن یک پست تمامی روزها و حتی ماهایی رو که غیبت دارین جبران میکنین و این نشان از علوم و تبحر شما در این باب هست و تجربه و علم شما بر هیچکس پوشیده نیست الا بی خردان

حرف زیاد است عمل شرط است

به عمل کار برآید به سخنرانی نیست

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

سه شنبه 9 دی1392 - 1:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بنام پروردگار

مردم اغلب بی انصاف، بی منطق و خود محورند، ولی آنان را ببخش. اگر مهربان باشی تو را به انگیزه های پنهان متهم میکنند، ولی مهربان باش و اگر شریف و درستکار باشی فریبت میدهند، ولی شریف و درستکار باش. نیکی های امروزت را فراموش میکنند، ولی نیکوکار باش. بهترینهای خود را به دنیا ببخش، حتی اگر کافی نباشد و در نهایت میبینی که هر آنچه که هست همواره میان تو و خداوند است، نه میان تو و مردم.
(کوروش کبیر شاهنشاه هخامنشی ایران زمین)

درود بر آریای عزیز
خواستم شما را استاد خطاب نکنم چون احساس کردم شما هم مانند بسیاری دیگر از میهن پرستان واقعی از این القاب گریزانید، ولی نتوانستم چون حقیقتا استادی برازنده شماست :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
از اینکه دوباره به جمع دوستدارانتان بازگشتید بسیار خرسندم و امیدوارم من و دیگر دوستان که به شخص شما ارادت خاصی داریم، بتوانیم کماکان از آموزه های شما پند بگیریم @};- @};- @};-
با سپاس

سه شنبه 9 دی1392 - 3:04am
مدیر کل
مدیر کل

استاد آریا ضمن خوشامدگویی به شما بابت حضور مجدد در انجمن باید عرض کنم کسی به توانایی و استادی شما در زمینه آثارشناسی و ردیابی و کاوش شکی نداشته و نداره و نخواهد داشت. قسمت اول گلگی شما نشان از علتی داره که متاسفانه ما کمتر از حضور شما داریم بهره مند میشیم. مطمئنا هیچکس در کل محیط مجازی فارسی زبان منکر دانش و تجربه شما در این زمینه نیست. و اصلا هم بنظر من اهمیتی نداره مطالب از کجا اومده یا جمع آوری شده باشن ؛ بلکه مهم اینه که درست و کمک کننده باشن! هر چند ما میدونیم شما شخصا چقدر در این زمینه زحمت کشیدین و بسیاری از مطالب حاصل تجربیات شخصی شماست. لذا از شما خواهش میکنیم بعضی حرفهای منفی که شاید بشکل حسودانه یا مغرضانه از جانب چند نفر مطرح میشه رو در نظر نگیرین و به این مساله ایمان داشته باشین که کاربران این انجمن به کمک شما واقعا نیازمند هستن! همینطور امیدوار هستم و تقاضا دارم مثل گذشته در زمینه تجربیات ردیابی هم دوستان رو یاری کنین. :x @};-

سه شنبه 10 دی1392 - 3:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
استاد اریا بازگشتتون رو به انجمن خوش امد میگم هرچند ما شانس اشنایی با شما رو نداشتیم

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 10 دی1392 - 4:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اریا جان ممنون @};-
بازم بعد از یه مدت طولانی اومدید و مطالبی رو گذاشتید که من واقعا تا حالا هیچ جایی نه دیدم و نه خوندم...اون دوستانی هم که لطف دارن و الان همگی شدن واسه خودشون کارشناس بدونن که مطالب و عکسهای که شما تا حالا ارائه دادید باعث این شده،بعد دوستان بیان بگن این از فلان سای عربی کپی کرده یا هر چیزی.به قول شما دوستانی هستن که عربی این تصاویر رو گذاشتن که واسه کسی که بلد نیست عربی بخونه یک ذره هم ارزش نداره ..واقعا ما ایرانی ها قدر افرادی رو که میتونیم ازشون استفاده کنیم نمیدونیم و همیشه میخوایم بکوبیمشون که تو هم هیچی نیستی..من خیلی افراد رو دیدم که ادعای کارشناسی و تجربه چندین ساله توی این کار دارن و همشون ادعایی بیش نبوده و بعد ازچند کلام صحبت کردن و سر زدن به مکانهای مختلفی و تفاسیری که کردن پی بردم که فقط ادعای این کار رو دارن...من از تقریبا یک و نیم سال پیش که مطالب شمارو دیدم واقعا فهمیدم که تجربتون زیاده و خاک خورده این کار هستید.دیگه اینقدر میفهمیم کسی چهار خط بنویسه تا اخرشو میشه فهمید که چیکارس..واقعا برای خودمون متاسفم با این طرز فکرهای بچه گانه ای که باب شده در این انجمنها و همه منتظر سوتی گرفتن از هم هستن و امیدوارم روزی بعضی از دوستان بزرگوار دست از این کارها بر دارن....
امیدوارم که همشیه موفق و موید باشید..

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

سه شنبه 10 دی1392 - 11:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون استاداریایه عزیزززززززززززززززز.استادتقاضامندیم همانندگذشته ازتجربیاته ردیابی و35هم ماهارویاری بفرمایید.باتشکر

سه شنبه 10 دی1392 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
استاد اریا خوش امدید و ما از دیدن دوباره شما خوشهال شدیم با تشکر فراوان

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

سه شنبه 10 دی1392 - 12:17pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
باسلام و درود

استاد آریای عزیز خوشامد گوی ما رو پذیرا باش.حضور سبز شما در هر جای موجب ترقی و پیشرفت دوستان خواهد بود .امیدوارم همه دوستان قدر شما رو بدونن و از معلومات شما استفاده کنن @};-

سه شنبه 10 دی1392 - 12:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با درود به جناب اریای عزیز و دوست داشتنی و عرض خوش امد گویی که افتخار ورود دوباره دادین بنده که افتخار اشنایی با شما رو از سایت ایران پالس داشتم
و شاهد فعالیتهای ارزشمند شما که به تک تک کاربرا داشتین اگاهم و همچنین بر همه کاربران این سایت هم که پایه گزار اموزش در اکثر موارد بودین برای همه اشکار هست متاسفانه عده ای جاهل و کوته فکر وحسود همیشه وجود دارند که به قول معروف چوب لای چرخ می اندازن و این تنها در این سایت خلاصه نمیشه
بلکه در همه زمینه ها در همه فعالیتها همچین افرادی وجود دارن که به روشهای مختلف مانع از پیشرفت بقیه می شوند
اریا عزیز من و همه بچه های این سایت شمارو دوست داریم و ازشما می خواهیم به این افراد کوته فکر توجه نکنید و به راهتون که هدفی جز خدمت و به اشتراک
گزاشتن تجربیات گرانبهای شما که هر کدوم از انها به گنجی می ارزد رو ادامه دهید و این را بدانید که کاربران عاقل همیشه قدر زحمات شما را می دانند.
با ارزوی موفقیت و حضور قهرمانانه شما @};- @};- @};-

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

سه شنبه 10 دی1392 - 12:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 253 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure