انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 10:09am

پاسخ به موضوع  [ 253 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26  بعدی
 تجربیات 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاداریا عزیز ممکنه راجب هدیه خونه توی قبرستانها که فرموده بودید بیشترتوضییح بدهیدوشکل خاکهای صابونی رو اگه تصویری ازش داریدبذاریدممنون

چهارشنبه 20 آبان1394 - 10:21pm
استاد - مدیر
استاد - مدیر

بادرودفراوان
امیدوارم همگی خوب وخوش باشن
موضوعی وجود داره که گفتم با دوستان درمیون بزارم
مدتیه مطالب ونوشته هایی که دراین انجمن قرارداده ام بصورت فایل در وبسایت یا کانالهای تلگرام به اشتراک گذاشته میشن با عنوان تجربیات اریا
درابتدا باید بگم اگر نوشته ای دراینجا توسط من گذاشته شده فقط ازبابت دوستان وکاربرای محترم این انجمنه که درواقع انجمن خودمون محسوب میشه نه برای پخش شدن دردیگر جاهاازطرفی که بعضی ازاین تصاویروسایر موارد دیگه متعلق به دوستان واشنایان هستش که باپخش شدن انها باعث دلگیری وناراحتی این افراد ازبنده میشه شما بهتر میدونید اوضاع تلگرام باانجمن فرق داره طوری که دریک مدت خیلی کم این فایلها توسط افراد زیادی داره دست به دست میشه وکسانی که درمناطق ما هستن چندین وچندنفرازانها با من تماس گرفته وعنوان کردن که فلانی ظاهرن داری چهره جهانی میشی
دوستان وبرادران گرامی من ازشما خاهش میکنم التماس میکنم ودست شمارومیبوسم که فقط اینکاررو انجام ندید
ازبرادرانی که توی این کانالها وهمچنین بعضی وبسایتها ٬مطالب منو انتشاردادن ٬خاهشمندم این فایلهاروحذف کنن باورکنیداین کاردرست نیست درواقع من دوست ندارم اسمم توی کانالها یا وبسایتها بچرخه اصلن شماخودتونوجای من بزارید
بعضی هااحتمال داره دنبال شهرت باشن بلکه این حرفه روجدی تردنبال ودرکنارش هم ٬ درقبال زحماتشون درامدی داشته باشن
اما من بشدت مخالف این روند هستم
ازبرادران ودوستان صمیمی که دراین کانالها عضو هستن خاهش دارم حتمن پیام منو به مدیران این کانالها برسونن
یکی ازاین کانالهای تلگرام اول اسم اون ٬سفیر هستش ازاین برادر هم تقاضا دارم فایل مورد نظررو حتمن حذف کنن
واینکه درست نیست ٬ من وامسال من نسبت به این موضوعات بدبین وپیشمان ازکرده خود بشیم وکسانی هم که قصد فعالیت داشته باشن باعث دلسردی اونها بشه
ازهمگی سپاسگذارم
دوستارشما

mantera

جمعه 21 خرداد1395 - 5:34am
مدیر سایت
مدیر سایت

درود بر استاد آریای دوست داشتنی! :x
بنده هم این موضوع رو تایید میکنم و بشدت زشت و غیر انسانی میدونم و امیدوارم دوستان عزیز این موارد رو در نظر بگیرن چرا که این دنیا کوتاهه و حق الناس غیر قابل انکار. [-X

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

جمعه 21 خرداد1395 - 9:27am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

بادرود فراوان
دربعضی ازجاههادرموردسنگ پادزهرمطالبی گذاشته شده اماجابی دیده نشده که بصورت مستنددراین مورد اشاره شده باشه
من دراین بابت مطلبی رودریک نسخه مطالعه کردم که متنشو اینجاقرارمیدم
به اینصورت
درزیراین خمره یک سنگ سیاه وجودداردکه شفای هردردبی درمانی است این سنگ رادرداخل اب گذاشته وحرارت میدادیم وبومیکشیدیم چندتن ازافرادمان ازاین سنگ شفاگرفتند
مطلب دیگه اینه که اگرجوغنی مشاهده میشدکه جوغن کوچکی هم درکف اون قرارداشت معمولن جوابی که داده میشد این بود که زیر جوغن کاربشه اما این جواب دربعضی موارد میتونه درست باشه ولی معنی این مورددرواقعه بایداینطورباشه که اگر به اتاقی رسیدید درکف اتاق حفاری ادامه پیدا میکنه یا اگر دربدنه یک جوغن جوغنی کوچیکتری باز دیده شد علاوه براینکه میتونه جهت رو نشون بده میشه این معنی رو هم داشته باشه که بعدازرسیدن به اتاق درجهت جوغن کوچیک دردیواره اتاق کارادامه پیدامیکند
موفق باشید

mantera

پنج شنبه 3 تیر1395 - 3:47am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

اقا جواد عزیزشما خودتون یک نگاهی به تصویرارسالی وسوالتون بفرماییدحتی خودسنگ کامل تصویردیده نمیشه
درکل ظاهرن یک سنگ مثلث خابیده هستش
این مورد چندین تفسیرداره اگرسنگ مثلث بدون علامت وایستاده باشه معمولن کنارش حفاری صورت میگیره که درابتدا باید بصورت چاه پایین برید وبعدشروع به تونل زدن میشه
سنگ مثلث همراه باعلامت دربدنه نیزوجودداره که درکناریازیرش بازمحل حفاری هستش
البته همجااینطورنیست چون همین سنگ ایستادهمراه با نشانه دربدنه ٬میتونه اشاره به هدف درجایی دیگه با فاصله داشته باشه اما عمق چاه وتونل هم بستگی به منطقه مورد نطر داره درجاههایی عمق چاه زده شده از۳یا۴درجایی۶درجای۹تا۱۰مقدارتونل هم از۴یا۵از۷یا۸از۱۰یا۱۲مترهستشتوجه کنیدمتراژها برحسب تجارب دیگران بوده
واما اگرسنگ مثلث بصورت خابیده چه باعلامت وچه بدون علامت دربدنه باشه میتونه درفاصله ازنوک مثلث از۴۰تا۵۰واز۷۰تا۸۰نمادبعدی داشته باشه مثلن درجایی مثلث بدون علامت دربدنه بافاصله ۴۰تا۵۰نمادبعدی داشته درجایی هم سنگ مثلث همراه باعلامت دربدنه درفاصله۴۵متری بازنمادبعدی داشته درجایی سنگ مثلث بدون علامت درزیرخودش حفاری صورت گرفته که شامل توضیحات بالا یعنی چاه وتونل اما خاکی بوده اینهامواردی بودن که من ذکرکردم واینکه همجا کاربرد نداشته باشه وشایددوستان تجارب دیگر نیزداشته باشن

مواردذکرشده رویک باردیگه مینویسم
سنگهای مثلث شامل
سنگ مثلث ایستاده بدون علامت
سنگ مثلث ایستاده همراه باعلامت دربدنه مثلن یک جوغن
سنگ مثلث خابیده بدون علامت
سنگ مثلث خابیده همراه با علامت مثلن یک یا چندجوغن
درمورد تصویرشمادرابتداجلوی نوک مثلث جستجوودرصورت نبود مواردی دیگر الویت سنگ چین کنار مثلث هستش که درتصویرارسالی شما مشخصه سعی کتیدااونوبررسی وهمچنین ازسیستم استفاده کنید

mantera

پنج شنبه 3 تیر1395 - 6:35am
استاد - مدیر
استاد - مدیر

ازدوستان کسی هست که مدیر این کانال سفیر رو بشناسه من چندبارازطریق کسی بهش پیام رسوندم که فایل مورد نظر رو حذف کنه اما توجهی نمیکنه خاهشن اگرکسی ازدوستان درکانال این اقا عضوهست بازپبام منو برسونه ظاهرن ازکاربران همین انجمن هم هست چون به خوبی من ومدیران این انجمنرو میشناسه
ازبقیه دوستان گرامی تقاضا دارم دیگه کسی مطالب منو درقالب فایل توی انجمن نزاره که کسانی راحت دانلودکنن وتوی کانالهای مربوطه قراربدن
واقعن چرابعضیهابایداین کارها رو انجام بدن که من بخام بعضی از تصاویر قبلی رو حذف کنم
البته من همون اوایل بعدازمدتی به اقا مجتبا گفتم مطالب به حدکافی دراختیاردوستان بوده ومن میخام کل تاپیک رو حذف کنم اما ایشون قبول نکردن ونظرشون این بود که این نوشته ها هم برای انجمن خوبه هم برای کسانی که تازه عضو میشن چندروز پیش هم باز گفتم میخام تاپیک رو حذف کنم وگفتن هرطور دوست داری اما من واقا حمید واقعن دوست نداریم اینکار رو انجام بدین وتازه ازشما میخایم که شروع به گذاشتن مطالب برای بچه ها کنید گرچه فعلن چنتا از تصاویر رو حذف کردم
درکل اینو بدونید که تنهامکان اصلی فقط همین انجمن هستش ومن یکی اگر بخام هرمدتی مطلبی بزارم فقط دراین انجمنه جایی که ازاون شروع کردیم جایی که بهترین دوستان رو پیدا کردیم
گرچه کسانی مثل مدیرکانال سفیر حرمتها رو زیرپا میزاره وحتی توجه ای به خاهشها وپیامهای من نداره اقای مدیر سفیر فضای کانال با فضای انجمن فرق داره بابا چرا توجهی نمیکنی اقا ازت خاهش میکنم این مسیله رو تموم کن اقا خاهش میکنم اون فایل رو حذف کن

mantera

پنج شنبه 3 تیر1395 - 7:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر استاد توانا ، استاد آریای عزیز.
خیلی خوشحالم که باز تو انجمن هستید.
امیدوارم مشکلات باعث نشه ،از شما دور باشیم.

یا الله

پنج شنبه 3 تیر1395 - 11:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
@};- @};- درود بر استاد آریا عزیز @};- @};-

جمعه 3 تیر1395 - 12:32am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سپاس و دورود فراوان @};- @};- ممنون استاد @};-

جمعه 4 تیر1395 - 2:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام به دوستان
اریا جان یک چیز دیگر پشت سنگ که جوغن کوچک بود حفاری شد تو عمق یک نیم تیکه سنگ هایی سفید که به ساروج می خورد در اوردیم اما چیز خاصی نبود وبه دلیل اب وهوا بد کار تعطیل شد

شنبه 4 تیر1395 - 3:05am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 253 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure