انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 3:42am

پاسخ به موضوع  [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی
 آموزشگاه علائم شناسی انجمن فلزجو 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان خوب مواردی که قرار دادم همه طبیعی هستند و به علامت محسوب نمیشوند در ضمن سوراخ عکس یک و سه یکی هستند از زوایای مختلف

یکشنبه 5 آبان1392 - 12:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mani1063 نوشته است:
سلام دوستان
فکر کنم باید خودم جواب خودمو بدم اقای پارسی عزیز توی یک پیام خصوصی بهم گفتند که اگه نشانه آخر باشه باید زیر خاک بوده باشه و اگه زیر خاک بوده باشه بار زیر خودشه من به ایشون تحسین میگم چون بعد از راهنمایی ایشون فهمیدم که این سنگ قبلا زیر خاک بوده برای همین تا حال دست نخورده مونده زیرا این سنگ در حاشیه شهر است وتواین دور زمونه هر جایی که علامتهای اینجوری باشه خیلیوقته به خدمتش رسیدن حتی دوستیکه این سنگرو به من نشون داد خونشون نزدیک تپه ای که این سنگ جوغن داره خیلی تعجب کرده بود که چرا تا حالا ندیده بودش میگفت من تا حال بیشتر از 100 دفعه دور بر این سنگ چایی درست کردم ولی ندیدمش فکر کنم امسال چند دفعه بارون خیلی تندی باریده بود وخاک رویسنگرو شسته .با ردیاب انجمن این تستها رو گرفتم
1 با دستگاه خاموش انتن زدم تقریبا در جهت شمال سنگ که روش 5 تا جوغن کوچک بود در فاصله 130 سانت انتنها قیچی کردند
2 بادستگاه روشن روی فرکانس گلد 1 ولوم 10 بیسیم انتنها درست روی سنگ جوغن دار قیچی کردند .
3 با دستگاه روشن روی فرکانس گلد2 ولوم نیم دوباره روی همون سنگ قیچی کردند .
4 با دستگاه روشن روی فرکانس مس ولوم نیم تقریبا 370 سانتی شرق سنگ جوغن دار قیچی کرد .
5 با دستگاه روشن روی فرکانس حفره ولوم نیم درست روی سنگ جوغن دار قیچی کرد .
6 عمقگیری : وقتی روی سنگ قیچی کرد روش عقب رفتن انتنها در فاصله 370 سانتی بازشدن عمق =370-120=250

با سلام
در مورد این علامت و اینکه به حالت مثلث تو در تو امده به احتمال زیاد مزار یه پدر و پسر هستش یکی با اضلاع مساوی که مزار آن در زیر سنگ هستش و اگه توجه بفرمائید حتی نشست در اطراف سنگ و ترکها به دلیل فضای خالی زیر اون مشهوده و دیگری با ساق بلندتر هستش که در همون جهت دو ساق بلند تر و بسیار نزدیک هستش و باید دنبال جایی گشت که سنگها روی هم هستش و یا تل کوچکی هست فقط به خاطر زاویه عکسی که گرفتین مشخص نیست شما حتما دقت بفرمائید یه علامت هم در وسط این مثلث ها هستش که شبیه قلبه و اگه اینطور باشه احتمال تله زیاده

سه شنبه 6 آبان1392 - 12:09am

با سلام به دوستان و استادان گرامی. نظر شما در مورد این علامت چی هست؟؟
پیوست:
2006-09-13_230451.png

سه شنبه 14 آبان1392 - 4:21pm

دوستان زحمت کشیدین رمز گشائی شد این مورد وارد عمل شدم با موفقیت کامل روز
ارتون پر مهر و پیروزمند باشید

چهارشنبه 15 آبان1392 - 10:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
جناب aprin میشه بگی این پست جناب مانی رو از کجا اوردین بعدش چه ربطی به پست شما داره؟ :-?

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 15 آبان1392 - 11:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
arian نوشته است:
دوستان زحمت کشیدین رمز گشائی شد این مورد وارد عمل شدم با موفقیت کامل روز
ارتون پر مهر و پیروزمند باشید

ما که نفهمیدیم چی شد میشه بیشتر توضیح بدی قضیه از چه قراره YMWHISTLE

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 15 آبان1392 - 11:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ariana2014 نوشته است:
جناب aprin میشه بگی این پست جناب مانی رو از کجا اوردین بعدش چه ربطی به پست شما داره؟ :-?

سلام
صفحه 8 همین تاپیک

موفق باشید

پنج شنبه 15 آبان1392 - 12:44am

سلام بر دوستان گرامی و اساتید انجمن لطفا نضرتون رو در باره این سنگ که نشان مثلث و ضربدر روی ان هست بفر مایید ضمنا این سنگ در کنار یک چشمه باستانی هست

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 19 آذر1392 - 1:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

موسی200 نوشته است:
سلام بر دوستان گرامی و اساتید انجمن لطفا نضرتون رو در باره این سنگ که نشان مثلث و ضربدر روی ان هست بفر مایید ضمنا این سنگ در کنار یک چشمه باستانی هست

سلام همه شکلی میشه دراورد اینطوری نمیشه چیزی رو بیان کرد مگر علامت دیگری ماقبل این علامت که میگید وجود داشته باشه باید دقت بیشتری کرد

سه شنبه 19 آذر1392 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

@};- @};- سلام بر همه دوستان گل.میشه محبت کنید و یه نظر درمورد این سنگ مشکوک به نشان بدید دوستان.مکانشم یه قلعه ساسانیان داره که دوروبرش دوستام سکه ساسانی هم پیدا کردند.بازم ممنونم از نظرتون عزیزان. @};- @};- @};-

راه در جهان یکی است و آن راستی است

سه شنبه 19 آذر1392 - 9:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 150 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 7 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure