انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:18am

پاسخ به موضوع  [ 118 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 12  بعدی
 نامهای قدیم دره ها و گذرگاهها 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
ولی بارسی جان این نوع قبرها اگه نشونه یا علایمی رو نتونی بیدا کنی اون و قت باید از کجا این قبرها رو بیدا کنی....راستی یادته اون کروکی رو که روی تخته سنگ کشیده بودم برات همون شمشیر و با و سم اسب تقریبا این مکانی که ذکر کردم یک تا یک ونیم کیلومتر بالاتر از این علایم هست

این علائم اخر که ذکر کردی ربطی به قبر سمکو نداره :D و شما در منطقه اگر خوب بگردی علامت مخصوص قبر رو پیدا خواهی کرد بیشتر بر روی بلندی مکان مورد نظر دنبالش باش تو موفق میشی ;)
عکس موارد شمشیر و سم رو برام بفرست تا ببینمشون با ذکر جهات و سمتها

چهارشنبه 14 آبان1392 - 1:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
قبلا دیدیشون بارسی جان و گفتی نشانه ی دفینه نستند و بیشتر جنبه ی مذهبی دارن

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 14 آبان1392 - 1:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بارسی جان یه سوال دیگه ...رراستی من باید دنببال چه جور علایمی باشم در خصوص این سموکه...وعلایم عمق کنده کاریشون باید چقدر باشه و طولشون هم چقد

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 14 آبان1392 - 1:58am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
بارسی جان یه سوال دیگه ...رراستی من باید دنببال چه جور علایمی باشم در خصوص این سموکه...وعلایم عمق کنده کاریشون باید چقدر باشه و طولشون هم چقد

بستگی داره طرف چه کسی بوده باشه حاکم بوده سردار بوده روحانی دینی و شخصیت بلند پایه و ..... بوده باشه مثلا در مورد حاکمان الت مردانه بزرگ و سر شاهانه و جوغن بزرگ و زیبا و شکیل و مار و ......

چهارشنبه 14 آبان1392 - 2:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ولی من تا حالا الت ندیدم تو مناطقمون ولی بستون دیدم :ymblushing: یه سنگس از یه جایی که داشتن جاده میزدن افتاد بایین روی این سنگ دو تا بستون بودن که همه چیش معلوم بود و خیلی هم برجسته بودن ایا درون این بستونا چیزی نیست؟ :ymblushing:

نه در آنچه مینگری

چهارشنبه 14 آبان1392 - 2:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

haloo نوشته است:
ولی من تا حالا الت ندیدم تو مناطقمون ولی بستون دیدم :ymblushing: یه سنگس از یه جایی که داشتن جاده میزدن افتاد بایین روی این سنگ دو تا بستون بودن که همه چیش معلوم بود و خیلی هم برجسته بودن ایا درون این بستونا چیزی نیست؟ :ymblushing:

سلام عکساشو بذار ایا زیر زمین بوده یا روی زمین داداش

چهارشنبه 15 آبان1392 - 6:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
haloo نوشته است:

X_X X_X X_X X_X

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

چهارشنبه 15 آبان1392 - 6:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
haloo نوشته است:

*** :ymblushing: خو اون پستونها خودش گنج بوده یعنی گنج داخلشونه :ymblushing: عکسشونو بزار بینم تفسیرش چیه ;;) :D

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

جمعه 8 آذر1392 - 11:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
parsi نوشته است:
haloo نوشته است:

بستگی داره طرف چه کسی بوده باشه حاکم بوده سردار بوده روحانی دینی و شخصیت بلند پایه و ..... بوده باشه مثلا در مورد حاکمان الت مردانه بزرگ و سر شاهانه و جوغن بزرگ و زیبا و شکیل و مار و ......

استاد دقیقا منظورتون از سر شاهانه چیه؟ :ymsmug: اگه میشه نقاشیشو بکشی خوبه

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

جمعه 8 آذر1392 - 11:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

راستی اون بستون ها که گفتم رنگ سنگ تقریبا قهوا ی سوخته هستش نتونستم بشکنمش یعنی جاش خیلی بد بود و نمیشد بیارمشون خونه اخه سنگه یکم سنگسن بود و تابلو :D

نه در آنچه مینگری

جمعه 8 آذر1392 - 12:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 118 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure