انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت1403 - 1:06pm

پاسخ به موضوع  [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 علامت سنگ نشان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: لرستان
سلام parsiجان .خوبی داداش :-H
داداش چند روز پیش یکی از دوستام بهم گفت که یه سنگ دوربینی بلدم بیا بریم نشونت بدم که راجبش نظر بدی .
آقا ما هم راه افتادیم از دامنه کوه به زور بالا رفتیم . به پایین سنگ دوربینی که رسیدم از فاصله 100 متری که دیدمش خیلی تو چشم میومد چون از پایین که نگاه میکردی یه سوراخ روی یه سخره سیاه بود روشنایی آسمان از داخل سوراخ کاملا از فاصله 100 متری مشخص بود . داشتم دلمو صابون میزدم تا به نزدیکش دسیدم . دیدم یه سوراخ طبیعی بود #:-s . حالم گرفته شد ~X(

از پایین نمیتونستم ازش عکس بگیرم اما از پشت یه عکس ازش گرفتم که واسه دوستان تو انجمن بزارم :))

طبیعیه درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-J

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 12:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

احسان نوشته است:
سلام parsiجان .خوبی داداش :-H
داداش چند روز پیش یکی از دوستام بهم گفت که یه سنگ دوربینی بلدم بیا بریم نشونت بدم که راجبش نظر بدی .
آقا ما هم راه افتادیم از دامنه کوه به زور بالا رفتیم . به پایین سنگ دوربینی که رسیدم از فاصله 100 متری که دیدمش خیلی تو چشم میومد چون از پایین که نگاه میکردی یه سوراخ روی یه سخره سیاه بود روشنایی آسمان از داخل سوراخ کاملا از فاصله 100 متری مشخص بود . داشتم دلمو صابون میزدم تا به نزدیکش دسیدم . دیدم یه سوراخ طبیعی بود #:-s . حالم گرفته شد ~X(

از پایین نمیتونستم ازش عکس بگیرم اما از پشت یه عکس ازش گرفتم که واسه دوستان تو انجمن بزارم :))

طبیعیه درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-J

سلام درسته داش احسان طبیعیه ما باید دقت داشته باشیم که کسانی که در گذشته علائم رو خلق میکردن علائم شکیل و زیبایی درست میکردن نمونه اش همون سنگ دوربینی که خودت زحمتش رو کشیدی گذاشتی از این جور سنگهای شکاف دار زیاد دیده شده

چهارشنبه 29 خرداد1392 - 7:20pm
آواتار کاربر

با سلام خدمت استاد پارسی ارجمند:

استاد از مطالب بسیار مفید و گرانقدرتون کمال تشکر رو دارم.امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشین.
واستون ارزوی توفیق روز افزون دارم.

سه شنبه 3 تیر1392 - 2:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

radvin80 نوشته است:
با سلام خدمت استاد پارسی ارجمند:

استاد از مطالب بسیار مفید و گرانقدرتون کمال تشکر رو دارم.امیدوارم همیشه پیروز و سربلند باشین.
واستون ارزوی توفیق روز افزون دارم.

سلام رادوین جان شما که راضی باشید ما مطمئننا سربلند و سرافرازیم از این رضایت شما منم ارزو میکنم هر چی میخواید خدا به همتون بده موفق باشید :ymhug: :YMPEACE:

سه شنبه 4 تیر1392 - 4:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه ايران سراي من است
parsi نوشته است:
سلام بر دوستان با مرام خودم
دوستان در این جا سنگی رو توضیح دادم که فکر نمیکنم در هیچ جایی بازگو شده باشه اگر سنگی یافتید که سوراخی روی ان باشد به طوری که از طرفی نگاه کنیم طرف دیگر سنگ پیدا باشد این سنگ سنگ نشان است . سوراخی که روی ان است اندازه یک توپ تنیس بیشتر نمیباشد . دوستان توجه کنند این علامت را با علامت دوربین اشتباه نگیرند سنگ دوربین سوراخ بزرگی دارد که از ان میشود به راحتی طرف دیگر سنگ را مشاهده کرد ولی سنگ سوراخ دار نشان بایک چشم بیشتر نمیشود طرف دیگر ان را مشاهده کرد. در کنار سنگ نشان سنگهای دورچین هم هست ولی سنگ دوربین چنین خصوصیتی ندارد .مرکز این سنگهای دورچین دور سنگ نشان یا همان زیر سنگ نشان محل حفاری نمودن ما میباشد . بار سنگ نشان زیر ان میباشد که در حفاری ابتدا خاک و سپس سنگهای رودخانه ای قلوه ای شکل ظاهر خواهد شد که به راحتی و بدون احتیاج به کلنگ قابل برداشت میباشند عمق هدف حداکثر هشتاد سانت میباشد که تنوری است که درب ان را با سنگی پوشانده اند . دفینه این علامت سکه در داخل دیگ مسی میباشد.
دوست دارم همتونو \M/

افرين استاد عالي بود توضيحتون مث هميشه :ymapplause:

هيچ چيز نميتونه جلو اراده وپشتكار رو بگيره حتي كوه هم جلوی ارداه و پشتکار سر خم ميكنه

سه شنبه 22 مرداد1392 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش میکنم امیرجان :ymhug: :-BD

سه شنبه 22 مرداد1392 - 11:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران

من خیلی علاقمند به گنج یابی و باستان شناسی ام. لطف میکنید اگر فایل مطالب و اطلاعات و یا کتابهای خود در این زمینه را برای من بفرستید. من تجربیاتی در این زمینه دارم شاید بتوانم متقابلا به شما کمکی کنم. به امید موفقیت شما

سه شنبه 22 مرداد1392 - 4:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

در تکمیل فرمایشات دوست خوبمون در زمینه ی سنگ دوربین باید عرض کنم همیشه از طرفی که سوراخ سنگ تنگتر است بدون چسباندن سروچشم به آنطرف آن نگاه کنید و مطمئنا یک سنگ چین یا تل کوچک بر خواهید خورد که به احتمال زیاد نشان آخر در آنجاست و یا در زیر همان مکان بار وجود دارد.
یا حق.

سه شنبه 22 مرداد1392 - 5:05pm
آواتار کاربر

سلام به دوستان
سنگی که سوراخ باشه بشکلی که بشه از درونش رد شد نشان چی هست
من دو مورد میشتاسم که یکی از جنش ملات میمونه و سوراخی داره که بچه کوچلو میشه از توش بره و سرش هم حالت فلش بزرگ داره روبروش تپس
و یه جای دیگه کوهستانه که انسان به صورت پامرغی میتونه ازش رد بشه و سمت غربش سه تا چوغان که دوتاش بهم مماسن
لطفا راهنمایی کنید.

شنبه 4 آبان1392 - 6:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamed_arin_1367 نوشته است:
سلام به دوستان
سنگی که سوراخ باشه بشکلی که بشه از درونش رد شد نشان چی هست
من دو مورد میشتاسم که یکی از جنش ملات میمونه و سوراخی داره که بچه کوچلو میشه از توش بره و سرش هم حالت فلش بزرگ داره روبروش تپس
و یه جای دیگه کوهستانه که انسان به صورت پامرغی میتونه ازش رد بشه و سمت غربش سه تا چوغان که دوتاش بهم مماسن
لطفا راهنمایی کنید.

سلام عکس بذار دوست عزیز

شنبه 4 آبان1392 - 7:30pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 28 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure