انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 9:50pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 31 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کلیات علائم شناسی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
از اطلاعات مفیدتون متشکرم آقای پارسی.راجع به عکس اول .توی تمومه قلعه های گبری ایران یه چاه وجود داره.که اگه اشتباه نکنم بیشترشون ماله دوران اسماعیلیه هستن.آیا این قلعه ها هم از این قانون تبعیت میکنن.مر30.

جمعه 17 خرداد1392 - 10:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببینید دوست من من یه موضوع رو روشن کنم قلعه عکس شماره یک و قلعه ای که عکسش هست ولی روش اثاری از قلعه و دیواره هاش نیست و خود عوامل مخروبه اش کردن با هم فرق دارن د رعکس شماره یک همونطور که میبینید ممکنه هنوز هم اثاری از دیواره هاشون باشه چون بیشتر قلعه ها سنگی بودن و بین گذرگاههای مهم و در ارتفاعات بودن بیشتر قلعه هایی که از زمان هخامنشیان و ساسانیان برای مرکز نظامی بودن از این قاعده استفاده میکردن اون هم با تحقیق بنده بیشتر در زمان خشایارشاه و اردشیر شاه و داریوش شاه شاهان هخامنشی میباشد که سه اتاقی با دو راه در رو هستند ولی مورد دوم قلعه هایی هستند که به دست عوامل تخریب شدن واثاری ندارن اینها دارای یک اتاق و یک راه در رو یا بقولی دیگر ورودی هستند حال مورد مدنظر شما چگونه هست باید روی این موضوع با شرایطی که گفتم تطبیق بدید دوست من :YMPEACE:

جمعه 17 خرداد1392 - 11:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

متشکرم دوستهمن .منظور بنده قلعه ای است که به دروره اسماععیله نسبت میدهند.به ظاهر در بافت آن از سنگ استفاده نشده.وخشتی میباشد.دیواره های آن به کلی خراب شده وبه سختی میتوان محل دیوار ها را تشخیص داد.محل قرار گیری قلعه کنار رودخانه وصعب العبور میباشد.

جمعه 17 خرداد1392 - 11:44pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: آذربایجان دیاری
پارسی جان....عزیز دل من اینا رو خودمون تو وبلاگ ها و سایتهای مختلف میبینیم ....خودتون اه بلدید نوآوری کنید و از تجاربتون بگید نه اینکه مطالب این سایتو اون سایتو کپی پیست کنید

الم یعلم بان الله یری

شنبه 17 خرداد1392 - 1:05am
استادیار
استادیار

از وبلاگ های حاج سعید و اقای صفری و دوستان عزیزه دیگه کپی می کنید.....بنده خودم هم میتونم این کارار رو انجام بدهم اما چون خدف بالا بردن سطح علمیه نه با لا بردن سطح بی فرهنگی و عدم رعایت قانون کپی رایت.....اگه مثل استاد آریای عزیز چیزی در چنته دارید مثل بنده بیایید و بی مهابا در اختیار دوستان قرار بدهید اونایی که خودتان تجربه کرده اید نه از کپی مطالب دیگران....

الم یعلم بان الله یری

شنبه 17 خرداد1392 - 1:08am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
دوستان گلم توجه داشته باشید که هدف بالا بردن سطح علمی انجمنه، یه جای دیگه هم عرض کردم که شکر خدا تو انجمن دوستان با دانش و تجارب کاری
و همچنین مهمتر از همه یکدل زیاد داریم، که نیاز به هیچ گونه وابستگی نباشه! سایتهای دیگه فقط واسه پوله که یه مطلبی رو توضیح بدن یا بفروشن!
ولی خدایی اینجا از دل و جون بچه ها مایه میزارن بدون هیچ چشم داشتی!!!
حرف سالار جان هم خیلی به جاست، اگه کسی میخواد مطلبی رو از جایی گذاشته لطف کنه حتما منبعش رو بنویسه! هر چند این مطالب نوشته دوستان
ایرانی ما نیست مال سایتها و انجمنهای ترکیه و اومدن ترجمه کردن و به قیمت بالایی به فروش میزارن!

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 17 خرداد1392 - 3:28am
استاد آثار شناسی
استاد آثار شناسی
آواتار کاربر

محل اقامت: آيران
و مورد دیگه اینکه عزیزان توجه داشته باشن که هیچ چیز ارزش و صمیمیت و صداقت رو نداره و نزارید که این جمع دوستانه خراب بشه :x

تقدیر... تقویم انسان عادیست! تغییر... تدبیر انسان عالیست!

شنبه 18 خرداد1392 - 3:32am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام بر دوستان خوب
پست اولی که در این کلیات علائم شناسی زدم رو از تجربه خودم بود و شما هیچ جایی این مطالب رو نمی بینید در مورد بحث تپه ها هم دوستان اطلاعات خواستند ما هم گفتیم از منابع دیگر اطلاعات داریم و گذاشتیم و هیچ وقت ادعای علامه دهری نکردیم سالار خان ماشاالله شما به همه سایتها سرک میکشید شاید برای شما تازگی نداشته باشه ولی برای خیلی دوستان جدیده فکر نمیکنم ادمی پیدا بشه که در مقوله دفینه رو همه نشانه و علامتی کار کرده باشه و پروفسور شده باشه اونها هم که شما فرمودید خودشون از منابع دیگر گرفتن . سالار خان من نمیدونم هدف شما از این همه تخریب چی هست ولی اونهایی که واقعا دنبال کسب علم هستند نسبت به این پستهای بنده ابراز لطف داشتن اگر شما خودتون رو واقعا سرتر از ما میدونید بفرما داداش این گوی و این میدان رازهای تو سینه رو صادقانه برای بچه های خوب و پاک این انجمن بذارید من هیچ موقع به منظر یک ادم پروفسور این کار رو انجام ندادم بلکه به همه دوستان از منظر برادر کوچک بودن انها نگاه کرده ام راز و رمزهایی هم بود که باید گفته میشد ولی نشد!!! دل صاحب مرده ما تو راه صداقت پیش میره بمیره این دل که هر چی میکشیم از سادگی دله من بخیل نیستیم هر دوستی هر چی در توان داره بیاره هر کی هم نیاره واقعا از بی همتی خودشه ما هم خودمون رو از این مقوله ها و جدا میکنیم دوستان دانای ما میتونند این پست رو هدایت کنند
من هیچی نیستیم هیچ وقت هم نگفتیم در مقابل دوستان ارزشمند و صمیمی کسی هستیم ولی گاه همین راهنماییهای به نظر شما بی ارزش خیلی میتونه راهگشا باشه ما تو انجمن هستیم و از راهنماییهای دوستان استفاده خواهیم کرد. ولی ما که مثل بقیه دیگه سر به انجمن میزنیم و میریم ولی اگر دوستی مطلبی بدونه و به دوستان نگه که از این حفاریهای بی مورد و دلسرد کننده جلوگیری بشه به کل انجمن و بچه های عشقی و باصفاش خیانت کرده سالار خان شما نگاه به ما بی فرهنگا نکن بقول خودتون اطلاعات خودتون رو بذارید تا استفاده کنیم دیگه کی؟ در ضمن کپی بودن یا نبودن مطالب بعضی از دوستان هم بعدا معلوم خواهد شد
در اخر هر کس مطلبی خواست که اینجانب بتونم در دستیابی بهش کمکش کنم میتونه بهمون پیام خصوصی بده
فدای همه دوستان از کوچیک و بزرگ
عزت زیاد :YMPEACE:

شنبه 18 خرداد1392 - 7:52am
استادیار
استادیار

parsi نوشته است:
سلام بر دوستان خوب
پست اولی که در این کلیات علائم شناسی زدم رو از تجربه خودم بود و شما هیچ جایی این مطالب رو نمی بینید در مورد بحث تپه ها هم دوستان اطلاعات خواستند ما هم گفتیم از منابع دیگر اطلاعات داریم و گذاشتیم و هیچ وقت ادعای علامه دهری نکردیم سالار خان ماشاالله شما به همه سایتها سرک میکشید شاید برای شما تازگی نداشته باشه ولی برای خیلی دوستان جدیده فکر نمیکنم ادمی پیدا بشه که در مقوله دفینه رو همه نشانه و علامتی کار کرده باشه و پروفسور شده باشه اونها هم که شما فرمودید خودشون از منابع دیگر گرفتن . سالار خان من نمیدونم هدف شما از این همه تخریب چی هست ولی اونهایی که واقعا دنبال کسب علم هستند نسبت به این پستهای بنده ابراز لطف داشتن اگر شما خودتون رو واقعا سرتر از ما میدونید بفرما داداش این گوی و این میدان رازهای تو سینه رو صادقانه برای بچه های خوب و پاک این انجمن بذارید من هیچ موقع به منظر یک ادم پروفسور این کار رو انجام ندادم بلکه به همه دوستان از منظر برادر کوچک بودن انها نگاه کرده ام راز و رمزهایی هم بود که باید گفته میشد ولی نشد!!! دل صاحب مرده ما تو راه صداقت پیش میره بمیره این دل که هر چی میکشیم از سادگی دله من بخیل نیستیم هر دوستی هر چی در توان داره بیاره هر کی هم نیاره واقعا از بی همتی خودشه ما هم خودمون رو از این مقوله ها و جدا میکنیم دوستان دانای ما میتونند این پست رو هدایت کنند
من هیچی نیستیم هیچ وقت هم نگفتیم در مقابل دوستان ارزشمند و صمیمی کسی هستیم ولی گاه همین راهنماییهای به نظر شما بی ارزش خیلی میتونه راهگشا باشه ما تو انجمن هستیم و از راهنماییهای دوستان استفاده خواهیم کرد. ولی ما که مثل بقیه دیگه سر به انجمن میزنیم و میریم ولی اگر دوستی مطلبی بدونه و به دوستان نگه که از این حفاریهای بی مورد و دلسرد کننده جلوگیری بشه به کل انجمن و بچه های عشقی و باصفاش خیانت کرده سالار خان شما نگاه به ما بی فرهنگا نکن بقول خودتون اطلاعات خودتون رو بذارید تا استفاده کنیم دیگه کی؟ در ضمن کپی بودن یا نبودن مطالب بعضی از دوستان هم بعدا معلوم خواهد شد
در اخر هر کس مطلبی خواست که اینجانب بتونم در دستیابی بهش کمکش کنم میتونه بهمون پیام خصوصی بده
فدای همه دوستان از کوچیک و بزرگ
عزت زیاد :YMPEACE:

ببینید دوست عزیز جناب آقای پارسی مهربان @};-
بنده شاید از این حرفای بنده دوستان یا شما برداشت خوبی نکنید ولی خوب یه چیزایی هست که باید بدونیم....بنده اون تاپیک اول که بنده دیدم خیلی خوشحال شدم چون تو هیچ سایتی نبود از اون بابت از طرف خودم و همه دوستان تشکر عرض می کنم....بنده تو زمینه علوم غریبه تا حدودی کار کردم که میتونید با مراجعه به قسمت "علوم غریبه" تاپیک های بنده رو ببینید بنده بدون هیچ چشم داشتی و هیچ منتی خدا رو شکر تجارب خودم و اساتیدم رو با ذکر مستقیم نامشون در اختیار دوستان گذاشتم میتونید تشریف ببرید ملاحظه کنید...بضی از دوستان هنر رو یه چیز دیه معنی می کنند ولی هنر اونه که ذاتش خودشو تعریف کنه و تجارب ما همان ذات عملمون هستند...بنده بودم که ازتون سوال کردم در مورد تپه ها توضیح بدهید تپه های ایرانی اشکانی و ساسانی " نه تپه های موجود در ترکیه و سایر ممالک دنیا....اونایی هم که دنبال دفینه هستند نگران نباشید و مطمئن باشید که حتمایه سری تو گوگل در مورد دفینه زدند و اکثر اعضای این سایت از همون سایت ها و وبلاگ ها هستند ....از هوا نیومدن....بنده از هیشکی سرتر نبوده و نیستم خاک پای تمامی اها علم هستم لیکن تخریب هم نکردم .....لطفا تخریب رو با انتقاد سازنده اشتباه نگیرید....بنده اهل معروف شدن او این حرفا هم نیستم مصداقش هم تو اوایل تاپیک "علوم غریبه " میتونید مشاهده کنید این شما هستنید که می خاهید ترفیع درجه پیدا کنید ...بله کار بسیار خوبیه ولی از راهش نه از راه های دیگه....مشک آنست که خود ببوید ....نه آنکه عطار بگوید در مورد کپی بودن مطالب مثل معروف "آن چیز که عیان است ..چه حاجت به بیان است " مثل روز روشنه برادر من دیه وقت نمیخاد که این مطلب روشن بشه...بنده حرفم اینه که آقا مایی که از یه منبعی اون مطلب رو مییریم 100% و بدون شک یک نفر از اهل همین عالم خاکی زحمت کشیده یا اونو تجربه کرده یا اونو بالاخره ترجمه کرده که باز مشکلی نداره ولی بالاخره اون زحمت و نفس عمل رو کشیده و ما با کپی پیست مطلب مثل اینکه زحما چند ساعته اون بنده خدا رو داریم له می کنیم ...درسته ذکر سایت و شماره و...در این انجمن خلافه بنده هم نگفتم که مستقیم اسم ساین رو بیا بنویس لا اقل آخه برادر من اسم اون فردی که اونو زحمت کشیده یا ترجمه یا تجربه کرده رو بگو...بنده هم هیچ جسارتی نه به شما نه به بقیه دوستان روا نمی دارم....این حرف بدیه من گفتم که شما سوء تعبیر میکنی ...همین بی فرهنی که گفتم میدونید از کجا نشات میگیره که بین ما مسلمان ها خیلی زیاده؟؟؟؟میدونید مشکل ما چیه ؟؟؟مشکل ما اینه که اسما مسلمانیم در عمل خیر....نمونه اش اونی که تو ایران الان رایج شده اس عدم رعایت قانون کپی رایته در حالی که این قانون رو اه تو خارج از کشور بدونن نجام داده و زیر پا گذاشته زندان و جریمه نقدی داره اینه اخلاق دوست من نه اخلاق ما...امیدوارم که سوء تعبیر نشده باشه و حقایق رو تونسته باشم روشن کم.......
سالها دل طلب جام می از ما می کرد...........آنچه خود داشت ز بیگانه تمنا می کرد
موفق باشید :)

الم یعلم بان الله یری

شنبه 18 خرداد1392 - 10:25am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

بنده در مورده چاههایی که در قلعه های کبری ایران وجود دارد تمامه سایتها وکتابها رو زیر رو کرده بودم.با اینکه هنوز جوابه دقیقی نتونستم بگیرم.ولی تصویر وتوضیحاتی که آقای پارسی دادن رو توی هیچ سایت وکتابی ندیدم.متشکرم.

شنبه 18 خرداد1392 - 12:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 31 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure