انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 6:39am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 452 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 46  بعدی
 تصویر و تفسیر(سوالات کاربران) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

منتظرجوابیم استاد

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

پنج شنبه 30 خرداد1392 - 11:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حالمون گرفته شد اینقدرمنتظرموندیم

شنبه 1 تیر1392 - 9:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mojtaba نوشته است:
حالمون گرفته شد اینقدرمنتظرموندیم

سلام بنده اینجا نظر شخصی خودم رو اعلام میکنم البته نمیخواستم بگم ولی دلو به دریا زدیم که بگیم از نظر اینجانب منطقه شما از بار تهی است و دلیل هم دارم 1- کسی که بار رو پنهون میکرده هر پنج متری یه علامت نمیذاشته چون لزومی نداره دوما علائم باید تا حدودی از هم فاصله داشته باشند سوما علائم باید راهنمای ما برای رسیدن به هدف باشند نه اینکه ما رو سرگردون کنند یک دفینه اینطور که من دیدم و تجربه دارم بیش از سه علامت اون هم به صورتی که بیانگر رسیدن به هدف باشند با یک برنامه ریزی حساب شده نداره چهارما منطقه موردنظر شما روستایی بر بالای بلندی بوده که در تیررس قلعه مذکور بوده و وجود چند سنگ که همشون هم اونطور که شما قید کردید علامت نامبرده نیستندهمیشه دلیل بر بودن بار نیست پنجما به فرض داشتن بار بعضی سنگها از محل اصلی جابجا شدن و دیگه رمزگشایی ممکن نیست باز هم بگم یا بسه داداش :D
البته این نظر شخصی بنده هست و دوست هم ندارم کسی رو ناراحت و محزون ببینم برای همین چندبار میخواستم جواب بدم ولی ناراحت بودم این نظر من بود میتونید قبول کنید یا نکنید موفق باشید :YMPEACE:

شنبه 1 تیر1392 - 10:18pm

کسی نیس جواب چندتا تصویری که گذاشتیمو بده
علامت شمشیر همراه نعل اسب دفینش کجا قرار داره عکسی ازش ندارم

شنبه 1 تیر1392 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
دستان عزیز با تشکر منتظر مطالبتون راجع به قلعه های گبری ایران هستیم.

شنبه 1 تیر1392 - 11:20pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز اگه جایی جنس باشه اونقدر نشون میزاشتند تا طرف روسردر گم کنن سه تا نشون بیشتر نداره زین 20متر تا صندلی وشیار فاصله داره یک فلشم راره اگه این نشون بار نیست چیه براچی ساختنشون

شنبه 1 تیر1392 - 11:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

penamena نوشته است:
دستان عزیز با تشکر منتظر مطالبتون راجع به قلعه های گبری ایران هستیم.

دنبال چی تو این قلعه های گبری هستی چند وقته :-? داداش :-w :-w

شنبه 1 تیر1392 - 11:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mojtaba نوشته است:
دوست عزیز اگه جایی جنس باشه اونقدر نشون میزاشتند تا طرف روسردر گم کنن سه تا نشون بیشتر نداره زین 20متر تا صندلی وشیار فاصله داره یک فلشم راره اگه این نشون بار نیست چیه براچی ساختنشون

مجتبی جان نظر شخصی بنده اینطوره میتونید از دیگران هم کمک بگیرید \M/

شنبه 1 تیر1392 - 11:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال

کسی نیست کمک کنه جا باستانی نشونه ها هم درسته میخوام یکی باشه درست راهنمایی کنه دقیق بزنم نرم الکی دردسر درست کنیم

شنبه 1 تیر1392 - 11:37pm

کسی نیس جواب مارو بده.....

یکشنبه 2 تیر1392 - 11:30am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 452 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 46  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure