انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 6:04pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 452 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46  بعدی
 تصویر و تفسیر(سوالات کاربران) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

parsi نوشته است:
سلام حمید خان این عکسایی که شما گذاشتید دال بر وجود بار نیست سنگهایی که ابراه درست کردند میتونند نشونه باشند ولی به عنوان یک راهنما و مکمل نشانهای دیگر ولاغیر

پارسی جان ممنون از نظرت .... ولی پروشا جان که یه چیز دیگه ای میگه ... شما مطمئن ین ؟؟؟؟

مرسی ..... واینکه این علامت روی سنگ کاملا معلومه که کار دسته و همونطور که قبلا گفتم قبلا زیر خاک بوده و تازه اومده بیرون و حتی خاک داخل سوراخ رو من خودم ریختم بیرون و تمیزش کردم....پس به نظرتون نشونه چی میتونه باشه ....
حتما اونی که این رو درست کرده یه هدفی داشته وگرنه بیکار که نبود بشینه اینهمه بی خودی زحمت بکشه .....

سپاس فراوان از راهنمایی و زحمتی که میکشین پارسی جان

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

چهارشنبه 6 شهریور1392 - 9:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

HAMID.P نوشته است:
parsi نوشته است:
سلام حمید خان این عکسایی که شما گذاشتید دال بر وجود بار نیست سنگهایی که ابراه درست کردند میتونند نشونه باشند ولی به عنوان یک راهنما و مکمل نشانهای دیگر ولاغیر

پارسی جان ممنون از نظرت .... ولی پروشا جان که یه چیز دیگه ای میگه ... شما مطمئن ین ؟؟؟؟

مرسی ..... واینکه این علامت روی سنگ کاملا معلومه که کار دسته و همونطور که قبلا گفتم قبلا زیر خاک بوده و تازه اومده بیرون و حتی خاک داخل سوراخ رو من خودم ریختم بیرون و تمیزش کردم....پس به نظرتون نشونه چی میتونه باشه ....
حتما اونی که این رو درست کرده یه هدفی داشته وگرنه بیکار که نبود بشینه اینهمه بی خودی زحمت بکشه .....

سپاس فراوان از راهنمایی و زحمتی که میکشین پارسی جان

سلام دوست عزیز هرکس عقیده ای دارد و ان هم قابل احترام هست بنده گفتم اینها اگر علامتی هم باشند راهنما هستند نه علامت اصلی اگر اون مربع کار دست باشه و زیر خاک بوده باشه میشه گفت زیرش یه خبرایی هست و راهنمای برای ادامه کار محسوب میشه ولی باید تحقیق بیشتری انجام دهید اگر مربع باشه باشیار میتونه چاهی در زیر خود این سنگ وجود داشته باشه به همراه تونل این مکان مشکوک و به هم خورده نیاز به یک دستگاه خوب هم دارد که جستجو را دقیق انجام بدید

پنج شنبه 7 شهریور1392 - 1:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان در مورد این شتر راهنماییم کنید نشسته و به یه تبه سخره ای جلوش نگاه میکنه. (سر شتر هم شکستن)
پیوست:
07032013010.jpg
پیوست:
07032013011.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 9 شهریور1392 - 12:37pm
YIM

دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنه...

هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاه تر باشد...

شنبه 9 شهریور1392 - 2:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان
راستش من یه کوه نزدیک محل زندگیمون هست که از این آثار یعنی جوغن زیاد داره ولی تشخیصش سخته که آیا کار دسته و یا اینکه طبیعیه بنظر میرسه حتی اگر کار دست باشن بسیار قدیمی باشند و دچار فرسایش شده باشن
آیا راهی وجود داره که متوجه بشیم کار دسته یا نه؟

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

شنبه 9 شهریور1392 - 6:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جوقن ها هر چی هم دچار فرسایش شده باشن باز میشه تشخیص داد...در کل یا مخروطی شکل هست..یا استوانه ای...یا کاسه ای...ولی اگر نتونستی عکس بگیر بزار اینجا بچه ها راهننماییت کنند

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 9 شهریور1392 - 6:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir3at نوشته است:
دوستان اگه کسی تجربه ای در این زمینه داره لطفا راهنمایی کنه...

سلام دوست عزیز در کنار همین سنگ چند قبر مهم وجود داره که باید از دور سنگ و سنگی که علامت گذاشتم عکس بذارید تا نظر داده بشه

شنبه 9 شهریور1392 - 6:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

salam7 نوشته است:
سلام دوستان در مورد این شتر راهنماییم کنید نشسته و به یه تبه سخره ای جلوش نگاه میکنه. (سر شتر هم شکستن)
پیوست:
07032013010.jpg
پیوست:
07032013011.jpg

سلام دوست عزیز عکسها کافی نیست و شفاف
لطفا عکسهای خوب از جهات مختلف بذارید

شنبه 9 شهریور1392 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان اگر لاکپشت دریایی تو این حالت باشه چه معنی میتونه داشته باشه ؟
پیوست:
لاک پشت.JPG

یکشنبه 10 شهریور1392 - 1:37pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

salam7 نوشته است:
سلام دوستان اگر لاکپشت دریایی تو این حالت باشه چه معنی میتونه داشته باشه ؟
پیوست:
لاک پشت.JPG

دوست گرامی اگه اینجور که شما کشیدین باشه بار در زیر خود سنگ میباشد :-BD :-BD

یکشنبه 10 شهریور1392 - 4:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 452 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure