انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 3:07am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 نماد ستاره شش پر و پنج پر 
نویسنده پیغام
استاد
استاد
آواتار کاربر

کسی نیست به سوالم جواب بده

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

چهارشنبه 19 تیر1392 - 7:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
سلام
استاد اگه ستاره 5پر در کنار ماه قرار بگیره نماد چی هستش.البته با 5سر با اندازه های مختلف

عکسش رو بذار همونطور که گفته شد این علامت درب اتشکده یا نماد شیطان پرستان هست یا نشان اتشکده میباشد که نشان ماه هم اگر هلالی باشد به همین معناست اگر کامل باشد حکایت دیگری دارد

چهارشنبه 19 تیر1392 - 7:40pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

parsiجان متاسفانه نشان رو شکستن ولی من خودم دیدم.تو محل کوزه خالی و کتیبه پیدا شده ولی هنوز بارش مونده.

با شاد بودن..زيبا بودن...رنگي بودن...خنديدن...رقصيدن و اواز خواندن هم مي توان به بهشت رفت..........كافيست خوب باشيم

پنج شنبه 20 تیر1392 - 11:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
parsiجان متاسفانه نشان رو شکستن ولی من خودم دیدم.تو محل کوزه خالی و کتیبه پیدا شده ولی هنوز بارش مونده.

پس مسئله خیلی پیچیده شد باید پیچیده هم بشه بار یه مکان و قطب ایینی مذهبیه رسیده بهش کار حضرت فیله باید طرز قرار گرفتن کوزه و کلا کتیبه رویت بشه کتیبه کروکی محل رو نشون میده از جمله مکانهای حفاری تا تله ها ی احتمالی بر سر راه و جنس بار و راه گم کن هاو غیره

پنج شنبه 20 تیر1392 - 12:55pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

parsiعزیز رو کتیبه فقط یه چهار راه وجود داره.خط لوح مربوط به دوره ارامنه هستش.من نقشه ی گنجشو دیدم.تو نقشه یه کلیسا وجود داره که روش شماره 5 زده.بعد از کلیسا سه تپه سنگی کوچک هستش که تو سومین تپه یه زاغه کوچیک رسم شده.من نفشه رئ و بالاش تو نقشه علامت ماه و ستاره هستش و روش شماره 6 زده.من نقشه رو تو دفتر رسم کردم.چطور می تونم برات بفرستم

پنج شنبه 20 تیر1392 - 2:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hamze2000 نوشته است:
parsiعزیز رو کتیبه فقط یه چهار راه وجود داره.خط لوح مربوط به دوره ارامنه هستش.من نقشه ی گنجشو دیدم.تو نقشه یه کلیسا وجود داره که روش شماره 5 زده.بعد از کلیسا سه تپه سنگی کوچک هستش که تو سومین تپه یه زاغه کوچیک رسم شده.من نفشه رئ و بالاش تو نقشه علامت ماه و ستاره هستش و روش شماره 6 زده.من نقشه رو تو دفتر رسم کردم.چطور می تونم برات بفرستم

پیام خصوصی بده داداش

پنج شنبه 20 تیر1392 - 5:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
آقا hamze2000 من شنیدم ماه و ستاره در کنار هم نماد تعدادی قبرستان یهودی با بار زیاده.هر چند خیلی مطمین نیستم.البته این مطلب نقل قول از یکی از اساتید آثار و نشانه های باستانی ست. یاعلی.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

پنج شنبه 20 تیر1392 - 9:57pm
استاد
استاد
آواتار کاربر

دمت گرم

جمعه 21 تیر1392 - 6:04pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure