انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 30 اردیبهشت1403 - 1:53pm

پاسخ به موضوع  [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 یک تجربه برای دوستان 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

برخی از اجنه بر مکان هابی تملک دارند.در خیابان جعفری شهر بروجرد خانه ای وجود داره که سالیان ساله خالیه به دلیل مزاحمت های اجنه....پدرم تعریف می کنه که در قدیم که عشایر در کوه چادر میزدن یه محلی بوده که وقتی اونجا چادر میزدن به سمت چادر سنگ پرتاب میشده....پس توهم و وجود اجنه دو بحث جدا هستن

بهترین گنج دنیا یه مادره که قلبش به عشق فرزندش میزنه
بهترین قلب دنیا یه رفیقه که همه جوره پا در کابته
به سلامتی همه ی گنج های دوست داشتنی.....

دوشنبه 29 تیر1393 - 12:24am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

حتی در باستان اعتقاد به وجود جن و شیطان وجود داشته است.نمونه عینی ان تندیس مفرقی که به جای انگشت سم دارد و عکسشو در انجمن قرار دادم

دوشنبه 29 تیر1393 - 12:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز همانطور که دوستان و بنده هم گفتم ترس / خستگی باعث میشود که ادم مورچه را فیل ببیند...
اگر هم حین حفاری با مزاحمتی از جن روبه رو شدید...کافیست نترسید...
طلسم هم خرافاتی بیش نیست...

دوشنبه 29 تیر1393 - 1:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
dimnish نوشته است:
دوست عزیز همانطور که دوستان و بنده هم گفتم ترس / خستگی باعث میشود که ادم مورچه را فیل ببیند...

اشتباه میکنی دوست عزیز

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 29 تیر1393 - 2:57am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

keyhanjam نوشته است:
dimnish نوشته است:

اشتباه میکنی دوست عزیز

]چی رو اشتباه می کنه؟؟؟؟

دوشنبه 30 تیر1393 - 11:20am
کاربر فعال
کاربر فعال

dimnish نوشته است:

dimnish جان شما که خیلی به طلسم اعتقاد داشتید چی شد نظرتون عوض شد

سه شنبه 30 تیر1393 - 1:29am
کاربر فعال
کاربر فعال

اجازه بدید یه خاطره از یکی از نزدیکانم حدود 15سال پیش بگم ،این آشنای ما با چندنفر میرن حفاری،میگفت وقتی کار میکردیم با اینکه بادی نمیوزید ولی درختا تکون میخوردن و از لابلای درختها، سنگ به طرفمون پرتاب میشد و بدبخت اونی که می رفت توی چاله ،از ناکجاآباد براش قلوه سنگ و سنگ ریزه میومد و هی میگفت مگه مرض دارین چرا سنگ پرت میکنین و بالاییها هم میگفتن بخدا ما نیستیم .هر شب این موضوع ادامه داشت و ما هم حسابی ترسیده بودیم تا اینکه شب آخری که جمعه شب بود تصمیم میگیرن که یکی از بچه ها قرآن بخونه ،اون هم شروع میکنه قرآن خوندن و اون شب هم درختها بیشتر از هر وقت دیگه ای تکون میخوردن و واقعا شب ترسناکی بود که یهو یکی کونشو چنگ میگیره وزخمیش میکنه :D که ناله اش تا آسمون میره ،بقیه هم که اینو میبینن فرار و بر قرار ترجیح میدن و نصف شبی با رنگ و روی پریده میان خونه . فردا که شلوار طرفو نگاه میکنن میبینن که انگار یه خرس چنگ زده باشه جای سه تا چنگ پشت شلوارش پیداست X_X

سه شنبه 30 تیر1393 - 3:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

آرشام نوشته است:
dimnish نوشته است:

dimnish جان شما که خیلی به طلسم اعتقاد داشتید چی شد نظرتون عوض شد

آرشام عزیز بنده فقط دربارش شنیده بودم...همانطور که خیلی ها شنیدند...و دربارش صحبت میکنند...
تنها کمی دانسته علمیمو افزایش دادم...از افرادی که تجربه های واقعی با یه سری موارد داشتند پرسیدم و و و...
هیچ جادو و جادوگری در دنیا وجود نداره...طلسم اب...طلسم مار...
اینها تماما خرافاتی بیش نیستند...
اما وجود جن در برخی از دفینه ها و استفاده از اجنه برای محافظت از بعضی دفینه هارو نمیشه رد کرد...
دوستان بنده مدت زیادی دنبال جواب بودم... و به سادگی به دست نیاوردم...
هیچ طلسمی در کار نیست...
اگه جنی هم وجود داشته باشه در صورتی که روح پاک و قوی داشته باشید...
قسم میخورم که از هیچ چیز نخواهید ترسید و جن هم به هیچ وجه نمیتونه بهتون اسیب بزنه...
ادمی زمانی که از جن میترسه یعنی افسار خودشو داده دست جن...
اما در مورد خودم...بنده اونقد ادم پاک و با خدایی نیستم که بخوام ادعایی کنم...
فقط دانسته هاست و بس...
با خدا باشید و پادشاهی کنید...بی خدا باشید و هرچه خواهید کنید...

سه شنبه 31 تیر1393 - 4:14am
کاربر فعال
کاربر فعال

آرشام نوشته است:
اجازه بدید یه خاطره از یکی از نزدیکانم حدود 15سال پیش بگم ،این آشنای ما با چندنفر میرن حفاری،میگفت وقتی کار میکردیم با اینکه بادی نمیوزید ولی درختا تکون میخوردن و از لابلای درختها، سنگ به طرفمون پرتاب میشد و بدبخت اونی که می رفت توی چاله ،از ناکجاآباد براش قلوه سنگ و سنگ ریزه میومد و هی میگفت مگه مرض دارین چرا سنگ پرت میکنین و بالاییها هم میگفتن بخدا ما نیستیم .هر شب این موضوع ادامه داشت و ما هم حسابی ترسیده بودیم تا اینکه شب آخری که جمعه شب بود تصمیم میگیرن که یکی از بچه ها قرآن بخونه ،اون هم شروع میکنه قرآن خوندن و اون شب هم درختها بیشتر از هر وقت دیگه ای تکون میخوردن و واقعا شب ترسناکی بود که یهو یکی کونشو چنگ میگیره وزخمیش میکنه :D که ناله اش تا آسمون میره ،بقیه هم که اینو میبینن فرار و بر قرار ترجیح میدن و نصف شبی با رنگ و روی پریده میان خونه . فردا که شلوار طرفو نگاه میکنن میبینن که انگار یه خرس چنگ زده باشه جای سه تا چنگ پشت شلوارش پیداست X_X

جالب بود
تجربه چنین موردی برای برادرم پیش اومد اما دنبال دفینه نبود...برای تفریح رفته بود جنگل...
به طور واضح توده هایی مانند ابر میدید که در جنگل پراکنده بودن و گاهی وقت ها از کنارش رد میشدن...لرزیدن درخت ها و...
زمانی که چند نفر با هم هستید هیچوقت جرعت نمیکنن که باهاتون رو در رو بشن...

سه شنبه 31 تیر1393 - 4:18am

سلام بچه ها جن هست به خدای احد وواحد من پیش یک درویش دیدم ولی به دفینه ربطی نداره من باچشم خودم دیدم امدن تو خونه تمام ظرفهای اشپزخونه این درویش رو جلوی چشم من یکجا پرت کردن تو هال یک قابلمه اینقدر باشدت خورد به سقف خونه که یک تکه گچ بزرگ کنده شد و خود قابلمه کج شد بعد یه دعایی که جایی برای کسی دفن کرده بودن یکدفعه ازهوا پرت شو رو فرش وچند متر قل خورد وایستاد به جان خودم قسم مشمای روش پوسیده بود وخاکش هم ریخت روفرش خیلی وقت بود دفن شده بود بچه ها من سودی ندارم ازاین نوشته ولی به درویشه گفتم توکار دفینه کمکم کن گفت اصلا نرودنبالش ازدست من کاری برنمیاد

دوشنبه 24 آذر1393 - 6:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 61 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure