انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 10:16pm

پاسخ به موضوع  [ 13 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 سهم بندی شریکان در گنج ها 
نویسنده پیغام

benz نوشته است:
ایا امکانش هست قبل حفاری یه قراردادی چیزی شبیهش نوشت تا بعد از پیدا شدن بار یه چیزی واسه ثابت شدن و خواستن دونگ باشه؟

سلام به فرض قرارداد نوشتی و بهش عمل نکردن میخوای بری پیش کی شکایت کنی و غرامت بگیری ؟ :-\ :D

سه شنبه 9 تیر1394 - 11:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

داداش منم گفتم که یه روش خاصی شبیه قرارداد؟

چون باید یه روشی بالاخره باشه دیگه!

جمعه 12 تیر1394 - 4:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باربد نوشته است:
دوستان عزیز یک مقدار باهم با تعامل و باتحمل برخورد کنین.
یک سوالی من دارم : این همه به فکر پیدا کردن گنج هستیم، ولی کسی نمیگه مثلا اگه زمانی اومدو خوردو یه مال تپل و درست درمون پیدا کردین و مثلا 100 میلیارد :D قیمت داشت اونو چطور باید آب کرد? سر از تن به باد میدهیم یا سر به سلامت به تن مینهیم?? :D
هرچند میدونم مال به این قیمت دست عموم مردم عمرا قیمت اصلی بدن و نهایت 20میلیارد اگه بخرند!
خواهشا پاسخ درستی عنایت بفرمایید دوستان سیدجواد ، خبره، دیو سپید و بقیه باتجربه ها
سوال خیلیهاست

خب دوستان فکر کنم هیچکس پاسخ این صحبت من رو نداشت و همگی در گاراژ زده اید! :D خلاصه جونودلم براتون بگه این یک موضوع خیلی حساسه و هرچی زحمت بکشین و نتونین از این مرحله گذر کنین ول معطلیند!

جمعه 12 تیر1394 - 5:31pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 13 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure