انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 4:19pm

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی
 کتاب های فرید باقری در سایت آکادمی گنج 
نویسنده پیغام

علم مفت نیست کاش بچه ها کپی رایتو رعایت می کردن تا اینجور آدمها حرف بیربط نزنن.فردا اگه بیاییم مغازه ی خودت یه کیک مفت میده.بچه های ساده رو قول می زنید کتاباشونو مفت بهتون بدن.اون استاد سالها واسه ترجمه و چاپش پول خرج کرده من خودم نویسنده ام اما کتابهای من تو سایت ها مفت دانلود میشن.رمان هایی که وقت گزاشتم جوونیمو گزاشتم.شیاد اون نیست خودت میدونی کیه

دوشنبه 15 تیر1394 - 8:32pm
مدیر کل
مدیر کل

دوست عزیز نویسنده به فلزجو خوش اومدین!
ابتدا این رو بعنوان یک توصیه از بنده بپذیرین که باید اول املا و انشای خودتون رو در حد استانداردهای قابل قبول در زبان شیرین پارسی تقویت کنین و سپس به سمت نویسندگی هر نوع کتابی روی بیارین! وگرنه با این پستی که بنده از شما دیدم نوشته های کتاب ادعایی شما هم بنظر من نمیتونه ارزش بالایی داشته باشه. مگر اینکه به تماشای تصاویرش بسنده کنیم!
بهرحال این رو هم اشاره کنم که چه خوب بود فروشندگان گرامی همونطور که از فلزجو برای تبلیغات خودشون بهره بردن و میبرن ؛ وقتی شبهه یا سوال یا شکایتی علیه کارهاشون هم مطرح میشه تشریف بیارن همینجا از خودشون دفاع کنن. البته اگر خودشون رو در موضع حق میدونن و فکر میکنن حقی ازشون پایمال شده. نه اینکه در اینطور موارد تشریف ببرن در سایر سایتها فحش و توهینش رو نثار ما کنن!!! بقول معروف آینه چون نقش تو بنمود راست ؛ خود شکن آیینه شکستن خطاست.
لذا جا داره همینجا از حضور استاد باقری هم تقاضا کنم با توجه به موارد و شبهاتی که طی این مدت نسبت به ایشون مطرح شده ؛ لطف کنن قدم بر دیدگان ما بذارن و تشریف بیارن همینجا ضمن معرفی خودشون به مواردی که دوستان اشاره کردن پاسخ بدن.
در مورد کتابهای ایشون هم اشاره کنم چون این کتابها از چند سال پیش در محیط مجازی به هر شکل منتشر و دست به دست شده ما هم از انتشار مجددش در این انجمن جلوگیری نکردیم وگرنه مطمئنا بنده خودم نسبت به موضوع حقوق مولف حساسیت خاصی دارم.

دوشنبه 15 تیر1394 - 9:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

حمید نوشته است:
دوست عزیز نویسنده به فلزجو خوش اومدین!
ابتدا این رو بعنوان یک توصیه از بنده بپذیرین که باید اول املا و انشای خودتون رو در حد استانداردهای قابل قبول در زبان شیرین پارسی تقویت کنین و سپس به سمت نویسندگی هر نوع کتابی روی بیارین! وگرنه با این پستی که بنده از شما دیدم نوشته های کتاب ادعایی شما هم بنظر من نمیتونه ارزش بالایی داشته باشه. مگر اینکه به تماشای تصاویرش بسنده کنیم!
بهرحال این رو هم اشاره کنم که چه خوب بود فروشندگان گرامی همونطور که از فلزجو برای تبلیغات خودشون بهره بردن و میبرن ؛ وقتی شبهه یا سوال یا شکایتی علیه کارهاشون هم مطرح میشه تشریف بیارن همینجا از خودشون دفاع کنن. البته اگر خودشون رو در موضع حق میدونن و فکر میکنن حقی ازشون پایمال شده. نه اینکه در اینطور موارد تشریف ببرن در سایر سایتها فحش و توهینش رو نثار ما کنن!!! بقول معروف آینه چون نقش تو بنمود راست ؛ خود شکن آیینه شکستن خطاست.
لذا جا داره همینجا از حضور استاد باقری هم تقاضا کنم با توجه به موارد و شبهاتی که طی این مدت نسبت به ایشون مطرح شده ؛ لطف کنن قدم بر دیدگان ما بذارن و تشریف بیارن همینجا ضمن معرفی خودشون به مواردی که دوستان اشاره کردن پاسخ بدن.
در مورد کتابهای ایشون هم اشاره کنم چون این کتابها از چند سال پیش در محیط مجازی به هر شکل منتشر و دست به دست شده ما هم از انتشار مجددش در این انجمن جلوگیری نکردیم وگرنه مطمئنا بنده خودم نسبت به موضوع حقوق مولف حساسیت خاصی دارم.

ببخشید اقا حمید شما اقای باقری رو استاد خطاب کردی؟
ببخشید در چه زمینه ای ایشون استادن؟
و باز هم ببخشید ما تا حالا ترجمه این کتابهارو از کسای دیگه شنیده بودیم چطور شد یه دفه مترجم ایشون از اب دراومد؟
اگر ایشون استادن که حتما باید بدونه درخت کهنسال به چی میگن!!ایشون به یه درخت 15 20 ساله میگه کهنسال اونم بالای 2000 سال قدمت زده وا عجباااااااااااا :-w
فک کنم 500 هزار تومن واسه جواب دادن به یه سوال گویای همه چیز هست درسته؟

دوشنبه 15 تیر1394 - 10:14pm

بدبخت و بیچاره کسی که با طناب این فرید باقری بره تو چاه.کسی که هیچ سررشته و کار عملی در این رشته نداره . این عکس گویای همه چیز است دیگه نیازی به توضیح و توصیف بیشتر نیست .فرید به خاطر اون سیصد تومنه دست رد به سینه کسی نمیزنه !!! :|

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 15 تیر1394 - 11:26pm
مدیر کل
مدیر کل

بکار بردن لفظ استاد صرفا جنبه احترام داشت و اگر باقی مطلب بنده رو با دقت بیشتری مطالعه میکردین منظورم واضح بود نه اینکه شخصا اعتقادی به کار ایشون داشته باشم یا حتی بخوام ردش کنم! این مسائل اصولا در حیطه کاری من هم نیست و بنا به مسئولیتی که اینجا داریم و احتمال واکنش ایشون در جاهای دیگه یا اینکه خدای نکرده ممکنه تصور کنن ما با ایشون مشکل شخصی داریم ؛ درخواست کردم اگر حرفی یا دفاعی دارن تشریف بیارن همینجا مطرح کنن. غیر از این باشه طبیعتا باید حق رو به دوستان معترض بدیم!

سه شنبه 15 تیر1394 - 1:04am

سلام مهندس حمید ممنون که جواب دادید نه ناراحت میشم که بعضی افراد استادهای بزرگو بدخطاب می کنن مثلا من که از شما چیزی رو یاد گرفتم نمی تونم بهتون بدبگم .ما علم نشانه ها و جوغان ها رو مدیون استاد باقری هستیم به خدا قسم این افراد شما رو تو خیابون ببینن بهتون توجهم نمی کنن حتی یه کیک مفت هم به شما نمی دهند و حتی پشت سرشما فحشم می دند و اتهام های واهی که من شنیدم و نشنیدم و می دهن.اما من خودمو مدیون شما و استاد باقری می دونم.علم مفت نیست.

چهارشنبه 17 تیر1394 - 12:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فرید باقری چوپانی بیش نیست!

جمعه 19 تیر1394 - 6:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

فرید‌باقری‌‌گداگشنه‌ای‌بیش‌نبود‌که‌فقط‌تونست‌جیب‌‌مردم‌بیچاره‌وتیغ‌بزنه‌‌‌خرنداشت‌سوار‌بشه‌الان‌شاسی‌بلند‌سوار‌میشه

جمعه 19 تیر1394 - 6:52pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

reza568 نوشته است:
سلام مهندس حمید ممنون که جواب دادید نه ناراحت میشم که بعضی افراد استادهای بزرگو بدخطاب می کنن مثلا من که از شما چیزی رو یاد گرفتم نمی تونم بهتون بدبگم .ما علم نشانه ها و جوغان ها رو مدیون استاد باقری هستیم به خدا قسم این افراد شما رو تو خیابون ببینن بهتون توجهم نمی کنن حتی یه کیک مفت هم به شما نمی دهند و حتی پشت سرشما فحشم می دند و اتهام های واهی که من شنیدم و نشنیدم و می دهن.اما من خودمو مدیون شما و استاد باقری می دونم.علم مفت نیست.

من که میگم شما خود فرید باقری هستی با نام و نشانه های جدید کاربری. :-Q من نه اینکه تو این انجمن بلکه تو انجمنهای دیگه هم دارم میبینم که کاربرا خیلی گله داشتن از اقای باقری متاسفانه تعداشونم روز به روز داره زیاد تر میشه خلاصه شاکی زیاد داره و میدونم خود اقای باقری با اسم و کاربری جدید یا خودش یا زیر دستاش اینجا حضوری پر رنگ دارن.اگه من ببینم از این اقا زیاد داره تعریف و تمجیدو تبلیغات میشه جلوی اون کاربر خاطی رو میگیرم نمیخوام دیگه اون کاربرانی رو که تعدادشونم یکی دوتا نیستن همه رو اینجا حضور به عمل بیارم که یکی یکی اتفاقاتی رو که براشون از سوی اقای باقری افتاده بازگو کنن پس خواهشا از زیر مجموعه های اقای باقری یا افراد نزدیکش دیگه اینجا به عناوینی سعی در تبلیغ این اقا نکنن پشاپیش از مدیریت انجمن طلب پوزش رو میطلبم @};-

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

شنبه 20 تیر1394 - 8:53am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اگر بر اثر ریزش کوه یک شیاری روی یک سنگی بیقته قطعا این اااااااااااااااااااااااستتتتتتتتتتتتتتتتتاااااااااااااااااددددددددددددددد باقری براش تفسیر تهیه میکنند و میگن جای شما صد در صد بار داره

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 21 تیر1394 - 2:54pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure