انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 12:11pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 495 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50  بعدی
 رمزگشايي آثار و علائم 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

felezjooo نوشته است:
ALI.D نوشته است:
felezjooo نوشته است:
نه روی صخره هست.جلو ترش یه غار هست.تو کتاب اسار میگه که الاغ نشانه دفینه است

دوست عزیز خیلی به تفاسیر کتاب اسرار توجه نکنید...در ضمن این اثار کار حرفه ای نیست برای اثار دفینه..این اثار یا باید به صورت مجسمه یا برجسته باشن..این مورد شما فکر کنم ضربه کوب باشه و از این موارد خیلی پیدا میشه

---------
استاد این نشان به صورت فرورفتگی می باشد.فقط سطح کلی سنگ فرسایش داشته.ولی وفتی لمس می کنی فرو رفته و رو به نگاه الاق یک درخت میباشد(حدود ده قدم ) و چند سنگ بزرگ . دقیقا در کناردرخت یک غار مرموز می باشد.که عکسشو میزارم.

این غار مرموز که میگی اینه؟ :-?
درختش کجاست؟ عکس درختم بزار لطفا
این غار بنظر میرسه خیلی کوچیکه و به اندازه ای که گربه هم نتونه بره توش :-? شایدم طوریکه عکس گرفتی اینو نشون میده

باران باش و ببار .................................... نپرس کاسه های خالی ازآن کیست

یکشنبه 17 شهریور1392 - 4:53am

سلام خواهش میکنم طریقه آپلود تصاویرو توضیح بدین .ممنون

یکشنبه 17 شهریور1392 - 11:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

jooya نوشته است:
سلام خواهش میکنم طریقه آپلود تصاویرو توضیح بدین .ممنون

رو ارسال پاسخ کلیک کنید . ادامشم داخل عکس مشخص کردم
پیوست:
test.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

یکشنبه 17 شهریور1392 - 1:39pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد این نشان به صورت فرورفتگی می باشد.فقط سطح کلی سنگ فرسایش داشته.ولی وفتی لمس می کنی فرو رفته و رو به نگاه الاق یک درخت میباشد(حدود ده قدم ) و چند سنگ بزرگ . دقیقا در کناردرخت یک غار مرموز می باشد.که عکسشو میزارم.[/quote]
این غار مرموز که میگی اینه؟ :-?
درختش کجاست؟ عکس درختم بزار لطفا
این غار بنظر میرسه خیلی کوچیکه و به اندازه ای که گربه هم نتونه بره توش :-? شایدم طوریکه عکس گرفتی اینو نشون میده[/quote]

آقا این غار بزرگه، دهنش حداقل یک متر و نیم هست. عکس درخت رو الان ندارم.از همین جایی ک من عکس گرفت ، درخت هم همینجاس دقیقا.

دوشیمنرسیمجنگجنرهدربان <--

یکشنبه 17 شهریور1392 - 1:43pm
آواتار کاربر

سلام دوستان
بر اساس تجربه های موجود با توجه به اینکه بارهای پنهان شده در تپه ها دارای ورودی در وسطهای تپه هستش و بدترین گزینه حفاری از روی خود تپه میباشد... آیا قواعد و قانون خاصی داره که مثلا آدم بفهمه در ورودی باید در ضلع جنوبی،شرقی و یا... باشه؟ و ایا فقط براساس حفره یاب آنتنی باید دنبالش باشیم؟؟؟

یکشنبه 17 شهریور1392 - 2:14pm

پیوست:
d1.jpg

پیوست:
d2.jpg

با سلام و عرض ادب خدمت اساتید.لطفا نظرتون رو اعلام بفرمائید

یکشنبه 17 شهریور1392 - 4:27pm

اون حفره حدودا 1 متر قطر داره .این عکس از فاصله حدود 50 متی گرفته شده.

یکشنبه 17 شهریور1392 - 5:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام استاد پارسي
ميخواستم نظرتون رو بدونم لطف كنيد راهنمايي كنيد به روستايي رفتيم كه با ردياب انجمن از فاصله 200 متري بالاي چشمه قديمي در كنار رودخانه خشك شده يه نقطه رديابي كردم بعد براي ديدن اطراف محل راه افتادم 60/70 متر جلوتر پشت يه درخت متوجه سنگ لاكپشت دريايي بايك چشم شدم كه به چشمه نگاه ميكرد . ايا نقطه اي كه پيدا كردم ميتونه درست با شه ؟

یکشنبه 17 شهریور1392 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

az56 نوشته است:
سلام استاد پارسي
ميخواستم نظرتون رو بدونم لطف كنيد راهنمايي كنيد به روستايي رفتيم كه با ردياب انجمن از فاصله 200 متري بالاي چشمه قديمي در كنار رودخانه خشك شده يه نقطه رديابي كردم بعد براي ديدن اطراف محل راه افتادم 60/70 متر جلوتر پشت يه درخت متوجه سنگ لاكپشت دريايي بايك چشم شدم كه به چشمه نگاه ميكرد . ايا نقطه اي كه پيدا كردم ميتونه درست با شه ؟

سلام از منظر عکس دوم میشه گفت میتونه لاکپشت باشه ولی مکانی که پیدا کردید باید جایی باشه که سنگ روی هم ریخته باشند یا برامده باشه

یکشنبه 17 شهریور1392 - 11:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
مشتاق شنیدن نظر دوستان هستیم.
نشانه اول مارو به نشانه دوم هدایت کرده واینجا هنگ کردیم. نظرات رو در مورد این پنج علامت ابراز نمایید
متشکرم

یکشنبه 17 شهریور1392 - 11:58pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 495 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure