انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 7:07am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 261 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 27  بعدی
 کارشناسی و تحلیل علائم باستانی توسط استاد دکتر محبی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهـــــــران
arazcopy نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استادان و دوستان گرامی و تبریک سال جدید.ممنون میشم در مورد این چند عکس راهنماییم کنید

سلام
تشکر از شما بزرگوار
برخلاف بسیاری از حرف و حدیث ها که عقیده جوغان عمودی که بر سخره یا سنگی ایستاده نقل هستش مطلقا نشان از تونل یا غاری در اطراف نشانه دارد باید این روهم اضافه کنیم که در بسیاری از مواردی که شخص بنده در سایت های خودمون که قبلا فعالیت داشتند دیدم و رمزگشایی و تخلیه بار شدند تعداد سوراخ ها به عمق و راه های فرعی اشاره دارند که اغلب هر سه در ابتدا ی را مسدود هستند و در دوراهی یا به طرف سوراخی که مجزا هستش کاوش رو ادامه داده و دنبال سنگی گرد یا سیقلی یا تراش خورده که شکلش ممکنه متفاوت باشد یا سنگچین یا تل خاکی حیلی کوچک که سمت پشتی که به سنگ نشانه مشرف میشود امکان وجود دهلیز یا غاری با متراژ کم هست که مقبره فرد بلند مرتبه ای است که عکس نمونه دقیقا مشابه این مورد رو اگر در فولدر سیستمم که فوق العاده زیاد و نامنظم هستش پیدا کردم برای شما سروران بنمایش میذارم
http://8pic.ir/images/5ta7fb4uapg7j6an91ky.jpg

عقل سرمایه ای است که هرگز تمام نمیشود
درپناه حق سرفراز و پایدار باشید

دوشنبه 16 فروردین1394 - 2:15am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

رامین 21 نوشته است:
سلام این عکس ها مربوط به دو عدد جوغن می باشد که در کنار آن ها یک کانال آب وجود دارد و در اطراف آن نیز گورستان وجود دارد . ممنون میشم اگه راهنمایی کنبد .

سلام و درود رامین21
دوست عزیز به احتمال زیاد باید مقبره در محفظه ای که بصورت عمود بر سنگ واقع شده و مسدود هستش باشد که مهم تر از سایر مقبره ها هستش ولی کانلی که میفرمایید عکسی ازش تهیه کنید و بنده کنار جوغن ها یک شیاری در تصویر دیدم که از این نمای تصویر نمیشه گفت کانل هستش ولی اگر کانالی در اطراف این جوغان ها باشه کاوشگر رو به مقبره میرسونه.
موفق و موید باشید

دوشنبه 16 فروردین1394 - 2:20am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ramzyab69 نوشته است:
arazcopy نوشته است:
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استادان و دوستان گرامی و تبریک سال جدید.ممنون میشم در مورد این چند عکس راهنماییم کنید

سلام
تشکر از شما بزرگوار
برخلاف بسیاری از حرف و حدیث ها که عقیده جوغان عمودی که بر سخره یا سنگی ایستاده نقل هستش مطلقا نشان از تونل یا غاری در اطراف نشانه دارد باید این روهم اضافه کنیم که در بسیاری از مواردی که شخص بنده در سایت های خودمون که قبلا فعالیت داشتند دیدم و رمزگشایی و تخلیه بار شدند تعداد سوراخ ها به عمق و راه های فرعی اشاره دارند که اغلب هر سه در ابتدا ی را مسدود هستند و در دوراهی یا به طرف سوراخی که مجزا هستش کاوش رو ادامه داده و دنبال سنگی گرد یا سیقلی یا تراش خورده که شکلش ممکنه متفاوت باشد یا سنگچین یا تل خاکی حیلی کوچک که سمت پشتی که به سنگ نشانه مشرف میشود امکان وجود دهلیز یا غاری با متراژ کم هست که مقبره فرد بلند مرتبه ای است که عکس نمونه دقیقا مشابه این مورد رو اگر در فولدر سیستمم که فوق العاده زیاد و نامنظم هستش پیدا کردم برای شما سروران بنمایش میذارم
http://8pic.ir/images/5ta7fb4uapg7j6an91ky.jpg

یک دنیا ممنون از راهنماییهاتون. استاد فرمودید نشان مقبره هست اولا اینکه امکان وجود تله هست؟ دوم اینکه آیا دارای جنس با ارزشی میتواند باشد؟

دوشنبه 16 فروردین1394 - 3:03am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد عزیز من خیلی اتفاقی چندتا عکس از ای منطقه گرفته بودم که 4 تاشو قبلا گذاشتم دیدین و مطمءن هستم اگه با اطلاعات کی که تازه بدست آوردم میتونم علایم ونشانه های بیشتری تو این منطقه پیدا کنم این چندتا عکس رو هم میذارم لطفا نظرتون رو در مورد این منطقه بفرمایین

دوشنبه 16 فروردین1394 - 3:22am
کاربر فعال
کاربر فعال

arazcopy نوشته است:
استاد عزیز من خیلی اتفاقی چندتا عکس از ای منطقه گرفته بودم که 4 تاشو قبلا گذاشتم دیدین و مطمءن هستم اگه با اطلاعات کی که تازه بدست آوردم میتونم علایم ونشانه های بیشتری تو این منطقه پیدا کنم این چندتا عکس رو هم میذارم لطفا نظرتون رو در مورد این منطقه بفرمایین

دوست عزیز نکته قبل تاملی در تصاویرتون ندیدم . شما به کاوش هاتون ادامه بدید و نمادی یا.... برخوردید بنده و سایر دوستان هستیم در خدمتتون.

دوشنبه 17 فروردین1394 - 3:44am
ICQ YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ramzyab69 نوشته است:
masoud50 نوشته است:
جناب رمزیاب تسلیت من را پذیرا باشید و از خداوند منان خواستارم که صبر و شکیبایی به جنابعالی و خانواده محترمتان عنایت بفرماید :YMPRAY:

مسعود جان ممنونم ازت آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت کنار خانواده برایتان دارم. فعالیت در کنار شما عزیز و سروران دیگر مایه مباهات مااست

جناب رمزیاب من اصولا آدم چاپلوس و شیرین زبانی نیستم ولی تقریبا از روی نوشته ها پی به شخصیت طرف مقابل میبرم و راحت میتوانم بگویم که این افتخار نصیب بنده شده که در حضور بزرگوارانی امثال جنابعالی هستم @};-

دوشنبه 17 فروردین1394 - 4:52am
کاربر فعال
کاربر فعال

masoud50 نوشته است:
ramzyab69 نوشته است:
masoud50 نوشته است:
جناب رمزیاب تسلیت من را پذیرا باشید و از خداوند منان خواستارم که صبر و شکیبایی به جنابعالی و خانواده محترمتان عنایت بفرماید :YMPRAY:

مسعود جان ممنونم ازت آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت کنار خانواده برایتان دارم. فعالیت در کنار شما عزیز و سروران دیگر مایه مباهات مااست

جناب رمزیاب من اصولا آدم چاپلوس و شیرین زبانی نیستم ولی تقریبا از روی نوشته ها پی به شخصیت طرف مقابل میبرم و راحت میتوانم بگویم که این افتخار نصیب بنده شده که در حضور بزرگوارانی امثال جنابعالی هستم @};-

دوست عزیزم مسعود جان شما در حق بنده حقیر لطف دارید. بنده هم در مدت کمی که این انجمن بودم کم و بیش پیام های شمارو در تالار های مختلف دیدم و شما هم فرد متشخص وعالمی هستید و بنده هم از آشنایی با شما خرسندم وباعث افتخارمونه خدمت شما بزرگوار باشیم.
درپناه حق موید سرفرار و پایدار باشید

دوشنبه 17 فروردین1394 - 4:59am
ICQ YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

استاد گرامی " جناب محبی عزیز @};-
امیدوارم که لایق این فرمایشات جنابعالی باشم و در محضر شما کسب فیض نمایم
از آشنایی با شما خوشحال شدم :)
همیشه در پناه ایزد منان باشید

دوشنبه 17 فروردین1394 - 5:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دکتر جان من بری شما pmدادم زحمت بکشید جوا ب بنده رو بفرمایید .در پناه حق

خداوندا چگونه زیستن را بیاموز. چگونه مردن را خواهم آموخت(شریعتی)

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:16am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ramzyab69 نوشته است:
arazcopy نوشته است:

دوست عزیز نکته قبل تاملی در تصاویرتون ندیدم . شما به کاوش هاتون ادامه بدید و نمادی یا.... برخوردید بنده و سایر دوستان هستیم در خدمتتون.

منون استاد عزیز بی زحمت نیمیزاریمتون.

دوشنبه 17 فروردین1394 - 8:32am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 261 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 ... 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 21 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure