انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 10:23am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 261 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی
 کارشناسی و تحلیل علائم باستانی توسط استاد دکتر محبی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود

ممنون دوست عزیز بابت اصلاع رسانی از خدا ارزوی سلامتی این استاد رو دارم و امیدوارم حال دکتر هر چه سریعتر بهتر بشه و شاهد حظور گرمشون در انجمن باشیم .

سه شنبه 20 مهر1394 - 12:57am

استاد خسته نباشید لطفا این مواردو بررسی بفرمایید. عکس اول جدا و سه عکس بعدی مربوط به یک آثاره با تشکر @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 25 مهر1394 - 10:49pm

این موارد هم هست همه اینها در مساحت 500 متری در یک منطقه قرار دارند

یکشنبه 26 مهر1394 - 2:10pm

و این موارد :YMPRAY:

یکشنبه 26 مهر1394 - 2:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

نهال جان گویا حال شما هم زیاد تعریف نداره
دوستمون که فرمودن اقای محبی در کما هستن
حالا شما هی عکس میزاری و تحلیل میخای؟

دوشنبه 26 مهر1394 - 1:07am

تهم نوشته است:

دوست عزیز من پستیو که دوستمون در مورد اتفاقی که برا استاد افتاده رو نخونده بودم الان که پست شما رو دیدم خوندم. ان شاءالله که حال استاد هرچه سریعتر خوب بشه :YMPRAY: :YMPRAY: شما هم کمی مهربونتر میتونستی اطلاع بدی. تشکر @};-

دوشنبه 27 مهر1394 - 11:59am

تهم نوشته است:

باسلام
جناب تهم این موارد به شما هیچ ارتباطی ندارند و سعی کنید با کاربران طوری صحبت نکنید که باعث رنجش این عزیزان شوید. و بهتره سردرلاک خود افکنید
بدرود

چهارشنبه 28 مهر1394 - 12:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

moshfeghi نوشته است:
تهم نوشته است:

باسلام
جناب تهم این موارد به شما هیچ ارتباطی ندارند و سعی کنید با کاربران طوری صحبت نکنید که باعث رنجش این عزیزان شوید. و بهتره سردرلاک خود افکنید
بدرود

اینجا یه تاپیک عمومی هستش و هرکسی حق داره اظهار نظر کنه شما هم حواست به خودت باشه و از ادب خارج نشو
در ضمن خدمت دوستان عرض کنم که این اقایون از خودشون یه نفرو ساختن به اسم محبی و اونو دکتر خطاب کردن دریغ از اینکه این طرف اصلا هیچ مدرک دانشگاهی نداره. ویک گروه هم در تلگرام ساختن مثلا برای پاسخگویی به کاربران
حالا بعد یه مدتی این اقا یه دفه رفت تو کما و جالبه هرچی بچه ها توی بیمارستانهای تهران دنبالش بودن پیداش نمیکردن
و یهویی خبر اومد که این یارو رو بردن امریکا.حالا خودتون قضاوت کنید که ایا این مسءله کمی بودار نیست؟
و جالبه همین مشفقی هم همه جا جار میزنه که فلانی توی کماست!
جالبه من چند شب پیش دیدم که همین اقا که رفته توی کما یه چند دقیقه ای انلاین شده
حالا یواش یواش گندش درمیاد و معلوم میشه این قایم موشک بازیها برای چیه!
از مدیران سایت هم تقاضا دارم این ایپی مشفقی و محبی رو یه چک بکنن .
با تشکر
پیوست:
Screenshot_2015-10-21-08-50-12.png

چهارشنبه 29 مهر1394 - 8:54am

درود
ادب مرد به زدولت اوست
رعایت ادب در هر سطح وسواد و شرایطی نشان از تربیت خانوادگیست .خاکسارتان کسرا

خریدار سنگهای قیمتی

چهارشنبه 29 مهر1394 - 9:10am

تهم نوشته است:
moshfeghi نوشته است:
تهم نوشته است:

باسلام
بدرود

اینجا یه تاپیک عمومی هستش و هرکسی حق داره اظهار نظر کنه شما هم حواست به خودت باشه و از ادب خارج نشو
در ضمن خدمت دوستان عرض کنم که این اقایون از خودشون یه نفرو ساختن به اسم محبی و اونو دکتر خطاب کردن دریغ از اینکه این طرف اصلا هیچ مدرک دانشگاهی نداره. ویک گروه هم در تلگرام ساختن مثلا برای پاسخگویی به کاربران
حالا بعد یه مدتی این اقا یه دفه رفت تو کما و جالبه هرچی بچه ها توی بیمارستانهای تهران دنبالش بودن پیداش نمیکردن
و یهویی خبر اومد که این یارو رو بردن امریکا.حالا خودتون قضاوت کنید که ایا این مسءله کمی بودار نیست؟
و جالبه همین مشفقی هم همه جا جار میزنه که فلانی توی کماست!

دوست عزیز بی حرمتی شما نسبت به کسی که بهت لطف داشته و به گروهشون راهت داده و به سوالاتت جواب داده رو بهم توضیح دادند. حالا نمیدونم ازکجا دلت پره هرچند که علی اقا گفتند دلیلش رو....
درضمن باید به شما بگم که شما مگه مفتش مردم هستید که بدونی ایشون کجاست و کجا داره مداوا میشه. شما یه رهجو بودی که بدون پرداخت حتی یک ریال ماه ها به شما و امثالتون از ابتدای مفاهیم رمزگشایی محبی و همکاراش بهتون داشتند انتقال مفاهیم میدادند که تاجایی که من خبر دارم روال کارشون هم اینطور بود که علاوه بر توضیح مفاهیم مورد بحث هر جلسه سوالات شما و تمام اعضا رو هم جواب میدادند حالا شما هیچی بلد نبودی و اینکاره نبودی که بتونی یه ذره جوهره ازخودت نشون بدی و بتونی چیزایی که اون گروه بهتون گفتند رو در راستای هدفت بکار ببندی این تقصیر محبی یا میری یا اعضای دیگه که اونجا تجربه میدادند نیست بلکه کم کاری از شماست. یه نکته هم بگم که من خودم سالهاست که اپراتوری مجموعشون هستم و خیلی هارو دیدم که تشریف میارند و سندی برا ترجمه میارند برای اقای محبی یا اکیپشون و بعد از اینکه ترجمه هم میشه نمیتونند کاررو تموم کنند بخاطر اینکه انتظار دارند بدون هیچ ابزاری فقط با یک بیل و کلنگ گنج آنچنانی پیدا کنند که این انتظار انتظار بیهوده ایست.حالا شماهم یه ذره حتی اندازه سر سوزن انصاف داشتی و نمکنشناسی نمیکردی درغیاب مرشدت اینطور به خودت اجازه نمیدادی که هرچی به ذهنت درباره ایشون بیاد رو بگید. سوالی از شمادارم دوست عزیز اونم اینکه بگید ببینیم که پولی چیزی بهش دادی که نمیتونی ازش بگیری؟ یا مثل افرادی که در سایت ها کلاهبرداری میکنند ازتون اخاذی کردند؟ یا برا یک سوالتون 500هزار تومان ازتون طلب کردند که براتون هضمش سخت شده؟ ایشون چند ماه برات اموزش مفاهیم رمزگشایی میدادند که مدتیه بیمارشده بنده خدا حالا حرف حسابت چیه عزیز؟ دوستان بازدیدکننده شما قضاوت کنید که کسی که بیمار شده و مدتی نمیتونه باشه گناه کرده؟ بنظر من هم استاد بخاطر همین چیزها بود که از کسی تابه حال پولی چیزی نگرفته... هزینه ای نگرفته تابه حال اینطور متهمش کردی حالا اگه....
امام علی (ع) میفرمایند: هرکسی علمی به من آموزد مرا غلام خود ساخته.
اقای محبی هم که چند ماه بود از وقت خودش میزد و ساعت ها باشما بود شرط ادب و انصاف حکم میکرد تا دوباره برگشتنش صبر کنی و با خودش صحبت کنی نه اینکه...
من به جای شما بودم منتظر می موندم ایشون میومد ازشون حلالیت میگرفتم...
سلامت باشید

پنج شنبه 29 مهر1394 - 2:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 261 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure