انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 8:25pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 261 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی
 کارشناسی و تحلیل علائم باستانی توسط استاد دکتر محبی 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهـــــــران
aza نوشته است:
استاد عزیز, جناب دکتر
لطفا راهنمایی کنید
یک دهانه مشکوک به پلمپ در یک سوی دره و در سوی دیگر نماد سر انسان کا البته به پایین دره نگاه میکنه, دهنه مذکور بیست متر بالاتره.
ردیابها از فاصله حتی بیش از دویست متر اپراتور رو به محل دهانه راهنمایی میکنن, حتی با گذاشتن طلا در جهت مخالف باز هم ردیابها دهانه را نشان میدهند.
قسمتی از پایین دهانه دچار ترکیدگی شده که تصویر ارسال میشه.
لطفا نظر راهگشای خودتون رو ایفاد بفرمایید

شایان ذکر اینکه این تصاویر قبلا توسط دوست عزیزم asort برای شما گذاشته شده بود که من تصاویر جدید با توصیحات بیشتر رو قراردادم که در صورت صلاحدیدمیتوانید نظرات رو با ایشون در میان بگذارید

باسلام
دوست عزیز باتوجه به عکسای ارسالی باید بگم که این مکان پلمپه ولی شما لطف کن از طریق همون اثرط جان باما ارتباط داشته باش تا سوالات و عکسای دیگه رو از محلتون ببینم و سوالای بنده رو جواب بده تا به نتیجه کلی برسیم و اگر قطع به یقین پلمپ بود چگونگی ورد به اون و خطرات اون رو هم خدمتتون عرض کنیم
بدرود

عقل سرمایه ای است که هرگز تمام نمیشود
درپناه حق سرفراز و پایدار باشید

پنج شنبه 3 تیر1394 - 2:41am
ICQ YIM

سلام دوستان من روی یک صخره بزرگ چهار جوغن گرد که به صورت مستطیل در کنار هم قرار گرفته اند پیدا کردم حدود ۳ تا ۴ متر پایین تر یک جوغن بیضی در دیواره با یک ابراه که به سمت پایینه پیدا کردم ایا دوباره علامتی باید پیدا کنم یا همین جوغن بیضی نشانه اخره ؟؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهـــــــران
pedramppz نوشته است:
سلام دوستان من روی یک صخره بزرگ چهار جوغن گرد که به صورت مستطیل در کنار هم قرار گرفته اند پیدا کردم حدود ۳ تا ۴ متر پایین تر یک جوغن بیضی در دیواره با یک ابراه که به سمت پایینه پیدا کردم ایا دوباره علامتی باید پیدا کنم یا همین جوغن بیضی نشانه اخره ؟؟

سلام دوست عزیز
دوست گرامی مورد خوبیه و قبور باازشی هستش ولی عکساتون اون تصاویری نیستند که بشه باقاطعیت نقطه یا براتون مشخص کرد برای همین هم شما با بنده در خصوصی مرتبط باشید تا راهنمایی کنم به چه طریق عمل کنید
بدرود

عقل سرمایه ای است که هرگز تمام نمیشود
درپناه حق سرفراز و پایدار باشید

جمعه 18 تیر1394 - 3:16am
ICQ YIM

سلام استاد.میخواستم نظرتونو راجبه این عکس که بطور اتفاقی در منطقه شمال غرب کشور گرفته شده بدونم.ایا نشانه هست؟اگر نشانه هست نشانه چیه؟ارزش کار کردن داره یا نه؟و کجارو باید جستجو کنم؟و اینکه چجوری میتونم براتون خصوصی پیام بدم؟ممنون

جمعه 19 تیر1394 - 2:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت اوستاد بزرگ اگه در این مورد یه توضیح بدین ممنون میشم فقط اون سنگ صندلی که با خط قرمز علامت زدم قرمز بالایی اونجا جلوی سنگ ساروجه

((خاص فقط خداسسسسسسسسسسست))

یکشنبه 21 تیر1394 - 10:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت دکتر محبی خدا قوت یه چنتا عکس گزاشتم واسه جواب اگه لطف کنین جواب بدین ممنون میشم تو تایپیک اوستاد پارسی گزاشتم ولی خبری نشد تمام مواردی که گزاشتم حاظر به شراکت هستم خیلی از اینجاها بهتر که اگه قسمت شد واستون خصوصی بفرستم بازم ممنون

((خاص فقط خداسسسسسسسسسسست))

سه شنبه 23 تیر1394 - 7:59pm

استاد سلام با 35 چاهی پیدا کردیم دیوا ره سنگچین بدون ملات .سمت شمال حفره زده3*1 تونل 3 متری عمق 5 متر.ساختار این تونلها چگونه است؟با تشکر

جمعه 9 مرداد1394 - 10:42pm
آواتار کاربر

با سلام خدمت اساتید

2 تا سئوال داشتم 1- در مورد یک سنگی که زیرش چند تا سنگچین وجود داره .
2- یک سنگ بزرگی هستش که یک حفره در کنارش داره و داخل حفره سنگی وجود داره که مثل ورودی می مونه .

هر دو سنگ رو با ردیاب گرفتم .
ممنون میشم راهنماییم کنید

شنبه 10 مرداد1394 - 11:11am

سلام استاد گرامی جناب اقای دکتر محبی خسته نباشید استاد بنده منطقه ای رو پیدا کردم که سه تا چل سنگ رو ی سه تپه وجود داره و توی هر سه تا شون زغال وریزه ساروج وجود داره و یه جای دیگه ای هست که سه تا چل سنگ یکی روی تپه ودوتای دیگه در کنار رودخانه وجود دارد میخواستم ببینم ایا نشا نهای از وجود بار هست یا نه تنها علامتگذاری ونماد میباشد با تشکر از شما استاد گرامی

پنج شنبه 15 مرداد1394 - 9:57am

باسلام حضور همه اعضای این انجمن.
پیشاپیش فرارسیدن ماه محرم الحرام ماه پیروزی خون برشمشیر رو به همه شما سروران عزیز تسلیت میگم
بنده هم بعنوان اپراتور مجموعه انجمن های کاوش و گروه های کاوش استاد محبی تهرانی از مدیر محترم و اقای باستانشناس و سایر عزیزان که زحمت میکشند هم تشکر میکنیم و ازاینکه این برنامه هدیه و جایزه میبینم واقعا خوشحالم که دیگه مثل سابق مثل چندین سال پیش نیست و دلگرمی برای مشتاقان این فن توسط مجتبی جان و سایرین انجام میشه.
دوستان و سروران عزیز نمیدونم اطلاع دارید یا نه که یک ماهی هست جناب دکتر محبی تهرانی (ramzyab69) بخاطر بیماریی که داشتن به کما رفتن وچندی پیش هم خبر درگذشتون رو از سایر همراهانشون در امریکا شنیدیم که مثل اینکه خوشبختانه با شک وارد شده دوباره برگشتند و همچنین در حالت اغما هستن. دوستان جناب دکتر محبی هم مثل سایر دوستان در این مجموعه با اینکه تعهدی نداشتن زحمت زیادی کشیدن و اطلاع رسانی های زیادی هم در باب شاخه رمزگشایی به اعضای مشتاق داشتند . دوستان ازتون میخوام تو این ماه عزیز ایشون رو دعا کنید که سلامتیشون رو بدست بیارن وازتون میخوام که ایشون رو از دعای خیرتون محروم نکنید تا بازم بتونیم از تجربیاتشون استفاده کنیم. بنده بشخصه نیت کردم جناب محبی که سلامتیشون رو بدست اوردن به کمک سایر اعضای مجموعه خودمون پکیج هایی که شامل 6کتاب بسیار ارزشمند که تالیف خود دکتر هستش که چند نسخه فقط موجوده رو شخصا با کمک دوستان به تیراژ بیشتری برسونیم و بتونیم بدون دریافت هزینه ای در اختیار اعضای انجمن فلزجو هم قرار بدیم انشالا که ایشون شفا پیداکنند حتما این اجازرو از ایشون خواهم گرفت. در اخر ازهمتون ممنونم که این مطلب روهم خوندید و ازتون میخوام که دعا کنید ماهم قابل باشیم برای شما دعا میکنیم. خداحافظ و پشتیبان همتون دوستان

دوشنبه 20 مهر1394 - 11:33pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 261 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure