انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 11:38am

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

خواهشا بحث هارو به دعوا نکشونید،این انجمن بخاطر صداقتشه که اینقدر طرفددار داره،هر کسی که از صداقت خودش مطمن باشه که دیگه از بحث و پرسش ناراحت نمیشه.جناب شمس با چندتا جواب قانع کننده میتونید به این بحث پایان بدید.خیلی از دوستان سوال دارن اما با این شرایط هیچکی جرات پرسیدن نداره.سوال خود من اینه که شما چطور از رفتن یا نرفتن بار هم اطلاعات میدید،چون فکر نمیکنم این مورد دیگه جزو تفسیر باشه؟
منتظر پاسخیم

جهالت بیش از دانایی احساس امنیت ایجاد میکند

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 10:27am
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
ramzyab69 نوشته است:
Shams_60 نوشته است:
ramzyab69 نوشته است:
دوست بسیار عزیزم جناب شمس با احترامی که به شخص جنابعالی قائل هستم باید بگم که پیشنهادی دارم که از این راه کمک حال دوستان نشید چون بنده بنظرم کاملا اشتباه هستش چون نمونه ای که به شما گفتم محلی که اسمش و بردم وجود خارجی نداره و منباب تست مطرح کردم درحالی که در اطراف قزوین محلی به نام سول تپه وجود نداره که تعاریف بعدی در اون صدق بکنه.
ایزد یار و نگهدارتان دوستان کاوشگر

سلام جناب رمزیاب,
این علم بنده رو شما با آنچه که دیدی و یاد گرفتی خیلی خیلی فرق داره,بنده از روی حروف باستانی استخراج میکنم و هر اسمی برای بنده بفرمایید بنده استخراج کرده و هر چیزی که در اون اسم باشه براتون بازگو میکنم و برای بنده فرقی نداره که شما اسم باستانی بگید یا تست بزنید,2 نفر از استادام و بنده پیشرو در این علم حروف باستانی هستیم! :-?
جسارت نشه,علمی که استاد راضی نباشه به شاگردش یاد بده و شاگردش از روی ریا و زرنگی بخواد این علم رو یاد بگیره بنظر بنده از دیدگاه شرع حرام است!
شما هم لطف کنید رو موضوعات دیگه رمزیابی کنید که بنده زحمات زیادی از نظر مادی و معنوی کشیدم و کاره شما نیست که در عرض چند روز بتونید به این علم برسید! [-X [-X [-X

دوست عزیزم جناب شمس بنده هیچ علاقه ای به علم شما ندارم که به سمع بنده علم نمیشه بهش گفت چون اگه بقول خودتون علم حروف هستش اگه اینچنین بود باید ساعت ها روش کار میکردید تا جواب استخراج کنید نه اینکه تا اسم از دهان بنده خارج شد شروع به تفسیر کردن کنید که حتی درصدی درست نبودند. بنده به علم ماورا دروغ استخوان دار میگویم و بنده هیچ تمایلی برای یادگیری همچین چیزی که عاری از هرنوع بار علمی هستش ندارم چون بنده علمی در دست دارم که با واقعیت همگون هستش و بقول یکی از دوستانمون که دیشب فرمودند 2+2=4 فرمودند من این رو باور دارم چون واقعی هستش بنده هم با چیزی که هست کار میکنم نه چیزی که من دوست دارم باشد یا قرار است بشود.
دوست عزیز این جواب شما رو میتونم یک رندی تلقی کنم و فرار از جواب دادن منطقی که همه قبولش کنند. من در عجم جایی که اصلا وجود خارجی ندارد و اصلا در اون منطقه همچین اسمی و مکانی نیست چطور شما تفسیر به آن طرح میکنید؟؟ :-? :-? دوست عزیزم اگر علم شما که مدعی هستید بنده درصدد یادگیری ان هستم جواب میداد شما خودتان باید الان هزاران مورد رو تخلیه کرده بودید نه اینکه از بنده بخواید تا موردی رو رمزگشایی کنم.
دوست بسیار عزیزم علم رمزگشیایی علمی است که در دنیا به اثبات رسیده و هزارن مورد توسط اون تخلیه بار شده. شما و دوستان عزیز انجمنی اگر به جای امید واهی داشتن به ماورا و علم رمل تلاش منطقی و عملی مبتنی بر پایه علوم واقعی بکار ببندید خیلی زود به نتیجه میرسید تا اینکه ....
بنده هم دعای خیر به شما و سایر عزیزان دارم .
در پناه حق سرفراز و پایدار باشید

ببینید دوست عزیز, 2 نفر از استادای بنده بالی 70 سال سن دارند و بنده خیلی کسانی رو میشناسم که با استفاده از علم ایشان به نتیجه رسیدند و بنده هم چند وقت شاگردی کردن کنار این اساتید چکیده بعضی از مکانها رو در ذهنم نقش بسته و نیازی ندارم تا ساعت ها وقت صرف کنم و بشینم حروف استخراج کنم !
مگر جنس ار زیر خاک در آوردن به همین راحتی که شما میگفتید بود که تا حالا هیچ باری زیر خاک نمانده بود!
دوست عزیز بعلت کشاورزی بودن منطقه و تکان خوردن سنگها و علایم که در دوران باستان بکار برده بودند چه بسا که تعداد زیادی از مکانها رو نمیتونیم پیدا کنیم,و یا بر اثر راهسازی و هزاران دلیل دیگر از بین رفتند و پیدا کردنشاه کاری است پر مشقت!

بنده هم سنگی به شما پی ام کردم که علایمی روش بود که چون کار بنده فقط استخراج از حروف باستانی مکان هستش خواستم نظر شما رو بدونم ولی حالا میبینم که شما فرق بین علایم و نشانه های باستانی و علم استخراج حروف باستانی رو نمیدونید!
اتفاقآ این علم با منطق و عقل سر کار داره و با علم های دیگر قابل مقایسه نیست!
تا دیروز زنگ میزدید و از بنده کمک میگرفتید تا مکانی رو در ... برای شما استخراج کنم ولی حالا که نتونستید پی به واقعیت این علم ببرید و ناتوان در پیدا کردن منبع و یادگیریش بودید این حرف ها رو میزنید ;)

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 10:54am
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

godarz نوشته است:
خواهشا بحث هارو به دعوا نکشونید،این انجمن بخاطر صداقتشه که اینقدر طرفددار داره،هر کسی که از صداقت خودش مطمن باشه که دیگه از بحث و پرسش ناراحت نمیشه.جناب شمس با چندتا جواب قانع کننده میتونید به این بحث پایان بدید.خیلی از دوستان سوال دارن اما با این شرایط هیچکی جرات پرسیدن نداره.سوال خود من اینه که شما چطور از رفتن یا نرفتن بار هم اطلاعات میدید،چون فکر نمیکنم این مورد دیگه جزو تفسیر باشه؟
منتظر پاسخیم

دوست عزیزم,
بنده از روی حروف اسم مکان بار رو استخراج میکنم و از تخلیه شدن و نشدنش هیچ اطلاعی ندارم شما دنبال احضار و رمال و..... باید بگردید که مطمعن باشید با این روش ها به هیچ نتیجه ای نمیرسید! @};-

Shams_60@

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:01am
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

ramzyab69 نوشته است:
Shams_60 نوشته است:
ramzyab69 نوشته است:
دوست عزیزم بازارگردان عزیز درود . نه بخاطر اینکه موافق یا در جهت له بنده هستید نه بر علیه بنده. نه موضوع این نیست. صحبت اینجاست که ودیعه ای که خداوند در نهاد ما که اشرف مخلوقاتیم نهاده خیلی فراتر از حد و مرزی هستش که ما فرض داریم. بنده قبلا هم عرض کردم نظر بنده خدای نکرده سوئ نیست که با جناب شمس مخالف باشم. ایشون دوست بنده هستند و غرضی با بنده ندارند و بنده هم همچنین. ولی اینجا منافع گروه و انجمن در ارجحیت قرار داره و بنده هم بعنوان یک رمزگشا یک نظر و رای دادم که بار علمی نداشت و منحرف کننده باشه برای کاوشگران عزیزمون باید کسی که خلاف نظرم رو ثابت میکنند رو بپذیرم و سایرین هم وظیفه دارند بدور از روابط دوستانه یا رفاقتی نظر بدهند نه اینکه چون مصاحبتی با بنده یا جناب شمس داشتند جانب داری کنند. دوست عزیز بیایید یادبگیریم در عموم منافع جمع رو در اولویت قرار بدیم نه منافع شخصی رو. دوستان بنده قصد جسارت به احدی رو ندارم ولی کسی به حرف هایی که عرض کردم کمی تامل کند متوجه میشود که بیراه نیست
موفق باشید

شما اگر بجای نشستن و تایپ کردن میرفتین تحقیق میکردین که دفائن چطوری و با چه علمی و چه قوانینی دفن شدند از این همه رمزیابی کردن خسته میشدید و تا حالا هم نتیجه گرفته بودید,مطمعن باشید با این قلبی که شما دارید.......متاسفم براتون! :-w :-?

دوست عزیز کسی که وعظ و خطابه ای ایراد میکنه باید خودش اون کارو نکرده باشه... شخصی نزد پیامبر اکرم (ص) آمد و گفت رسول خدا نصیحتی به فرزندم کنید که خرمای زیاد نخورد. پیامبر (ص) در آن لحظه مغول خوردن خرما بودند و فرمودند شما فردا بیاییدو آن شخص رفت و فردا ردز آمد. و پیامبر به فرزندش فرمورد که خرما نخور. آن شخص فرمود یا رسول خدا چرا همین فرمایش را دیروز نگفتید و چه تفاوتی با امروز داشت؟؟ پیامبر فرمود: نگفتم چون خودم مشغول انجام همان وعظی بودم که قرار بود به فرزندت بگویم.
دوست عزیز بنده سال های ابتدائی که مشغول فراگرفتن تعالیم باستانی بودم به کمک خدا به هدفم رسیدم بلکه چندین بار. و هم اکنون هم ذکات علمی که دارم رو بدون هیچ چشم داشتی به دوستان عرضا دارم و بدون اینکه آخر پست هایم بنویسم که سهم من فراموش نشود YMWHISTLE YMWHISTLE غیز این هست دوستان انجمنی بگویند محبی فلان مبلغ رو از ما طلب کرد...
دوست عزیز برای بنده متاسف نباشید چون بنده از مخالفت خودم که کاملا بی غرض بود خرسندم چون بنا به فرموده سالار شهیدان اگر دین ندارید آزادمرد باشید. امر به معروف و نهی منکر از واجبات دین ماس است جناب شمس. حال شما گوش شنوا به آن ندارید مسئله دیگری است.!!! و در آخر باید خدمتتون عرض کنم دوست عزیزم جناب شمس که برای خودتان تاسف داشته باشید چون از علمی سخن میکنید که وجود خارجی ندارد و متاسفانه اکثر دوستان واقعیت برایشان تلخ است و بحث های ماورایی و جادو جنبلی برایشان جذابیت خاصی دارد و طرفدار آن هستند که بخوابند و فرداروز آن وقتی در را باز میکنند جلوی در خمره ای پر از سکه طلا پیدا کنند....بخاطر همین امر هم مشتاق روش شما هستند.
اگر واقعا دنبالکمک به دوستان هستید این راه صحیح نیست. بنده دیگر عرضی ندارم و گفتنی ها گفته شد و قضاوت رو میسپارم به عقل و تدبر دوستان انجمنی
درپناه حق پاینده و پیروز باشید

دوست گرامی ,
بنده هم همین حرف ها رو قبل اینکه با این علم آشنا بشم به اطرافیان استادم میزدم و باور نداشتم,ولی غبطه میخورم که چرا زودتر با ایشان آشنا نشده ام و ..... ولی شکرگذارم که مصلحت خداوند منان در این بوده! ^:)^

Shams_60@

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

bazargardan نوشته است:
جینلو
باش داشی
باجا داش
ممکن باشه زحمت اینارم بکش

کماکان در انتظارم شمس عزیز

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:13am
YIM
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

bazargardan نوشته است:
bazargardan نوشته است:
جینلو
باش داشی
باجا داش

منطقه جینلو 2 تا دره در امتداد شمال به جنوب داره و بین این 2 تا دره یه تپه ای هستش که وقتی وسط تپه پشت به شمال بایستید و قطب نما رو بزارید سمت غربی باید در 270 درجه سمت دست راستتون قرار بگیره و سمت شرق هم 90 درجه سمت دست چپتون,کنار دره سمت چپ تپه باید یه راه فرعی هم وجود داشته باشه. :-?
سمت غربی این تپه دنبال یه سنگی باشید که درب ورودی تپه هستش,با دقت بگردی میتونی پیداش کنی از تراز و ریسمان شرق به غرب که همون 90 درجه شرقی و 270 درجه غربی هستش خارج نشی سنگ درب ورودی رو پیدا میکنی!
موفق باشید @};-

Shams_60@

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:34am

سلام استاد
درمورد گیردیل تپه سوال کردم وشما سوال کردید
سمت غربی تپه 3 تا دره در امتداد شمال به جنوب داریدکه اولین و دومین دره سمت غرب تپه چسبیده به هم هستش و بین 2 تا دره آخر به سمت غرب تپه یه راه اصلی و مال رو وجود داره ,میشناسی؟ :-?

انجا را میشناسم میشه لطف کنید و ادامشو بگید \:d/

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Shams_60 نوشته است:
bazargardan نوشته است:
bazargardan نوشته است:
جینلو
باش داشی
باجا داش

منطقه جینلو 2 تا دره در امتداد شمال به جنوب داره و بین این 2 تا دره یه تپه ای هستش که وقتی وسط تپه پشت به شمال بایستید و قطب نما رو بزارید سمت غربی باید در 270 درجه سمت دست راستتون قرار بگیره و سمت شرق هم 90 درجه سمت دست چپتون,کنار دره سمت چپ تپه باید یه راه فرعی هم وجود داشته باشه. :-?
سمت غربی این تپه دنبال یه سنگی باشید که درب ورودی تپه هستش,با دقت بگردی میتونی پیداش کنی از تراز و ریسمان شرق به غرب که همون 90 درجه شرقی و 270 درجه غربی هستش خارج نشی سنگ درب ورودی رو پیدا میکنی!
موفق باشید @};-

تا حدودی فک میکنم درسته و در واقع ما در ان منطقه روی پیدا کردن در ورودی کار میکنیم.ممنون میشم در مورد جهت یابی با قطب نما هم بفرمایید

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:43am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در مورد باجا داش و داش باشی چی میفرمایید

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:45am
YIM

منتظریم کی 15 ام فرا می رسد :))

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 11:46am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google , Jamalsixty و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure