انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 5:16am

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهـــــــران
دوست عزیزم بنده قضاوت رو میسپارم به دوستان عزیز انجمن. که بنده در مطرح کردن نظری که برام ثابت شده بود لحن توهین آمیزی داشتم و آیا در بازگو کردن اون به شخص جناب شمس که بازهم تکرار میکنم که دوست بنده هستند و قابل احترام برای من هستند بی احترامی صورت گرفته یا امثال مشابه این تفسیر.؟؟؟؟
دوست عزیز مغلطه نکنیم بهتر هستش چون هیچ گونه جمله ای با لحن نامناسب گفته نشده که میفرمایید طرزش این نبود و کتمان واقعت مارو از هدف مشترک دور میکند.
همه ی مایی که اینجا جمع شدیم هدفمون این هست که تبادل اندیشه کنیم وهرکسی که توانایی داشت در اختیار گروه قرار بدهند تا به این مهم که رشد فکری و عملی گروهی هستش برسیم.
اینجا به بنده یا کسی دیگه عایدی پرداخت نمیکنند که با سیاه کردن کسی مستمری بیشتری با جمع کردن حواهان دستگیرمون بشود. هدف از این صحبت ها این هستش که اگر در زمینه ای توانایی داریم و یا سوالی پرسیدند و جواب رو داریم باید خاطرمان باشد که برای جواب ندادن بازخواست نباید بشیم و نباید هم بشه باز خواست زمانی باید باشه که چیزی که نمیدانیم رو دربارش اظهارنظر کنیم. بنظر بنده رمزیاب69 هیجی نداند عیب نیس چون میتواند کسب کند ولی عیب بزرگ زمانی هست که به چیزی که جاهل است جواب بدهد
بدرود

عقل سرمایه ای است که هرگز تمام نمیشود
درپناه حق سرفراز و پایدار باشید

سه شنبه 10 فروردین1394 - 1:33am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

godarz نوشته است:
دوستان من با تمام احترامی که برای جناب شمس قائلم و قصد جانبداری از کسیو هم ندارم،فکر نمیکنم محک زدن هر موضوع یا علم هیچگونه مشکلی داشته باشه مخصوصا برای جناب شمس که خیلی از علمشون مطمئن هستن حتی باید بگم که این ازمایش باید توسط یک نفر کلید میخورد که جناب رمزیاب پا پیش گذاشتن.خود من هم از اقای شمس در مورد یه مکان اطلاعات گرفتم که تو چند روز اینده برای بررسی میرم و نتیجه رو هرچی که باشه اعلام میکنم از بعضی از دوستانم خواهش میکنم هی پشت سر هم اسمنپرسن و یک موردو دنبال کنن تا این تاپیک یه نتیجه خوب واسه همه داشته باشه.از جناب شمس هم معذرت خواهی میکنم که مجبوریم یه کم رک باشیم،منتظر شنیدن پاسخ استادانه جناب شمس هستیم
با درود

ممنونم بخاطر روشنفکری که دارید دوست عزیزم

سه شنبه 10 فروردین1394 - 1:38am
ICQ YIM

اینهمه جا رو ایشون درست آدرس دادن ندیدید واقعا !!؟
حتی در مورد سید جواد، گفته های جناب شمس با سند مطابقت داشت!
فکر نمی کنم اینهمه کاربر که جواب درست گرفتن، همه رو شمس اجیر کرده باشه تا بیان الکی تایید کنن ایشونو.
من تازه دیروز این تاپیکو دیدم، اگه ان شاالله جای منو استخراج کردن، میتونم عکساشو بذارم اینجا تا همه مشاهده کنن میزنه ب هدف یا نه!
راستی موستاین این عکس پروفایلت چیه ؟ ماره؟

سه شنبه 10 فروردین1394 - 1:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

خدای نکرده کسی نخواست بگه جناب شمس دروغ میگه،موضوع از این قراره که به خاطر بدبینی هایی که در گذشته افرادی همچون رمال ها و درویش ها در دل مردم انداختن هدف فقط متمایز کردن علم جناب شمس نسبت به اینجور افراده وگرنه همونطور که میدونید رمال ها و دعانویسا بعضی هاشون بدون اینکه اسمی از هدف بیاری تمام اثارو علایمو عوارض جغرافیایی منطقه رو کاملا میگن بهتون اما وقتی موضوع به هدف اصلی میرسه دیگه هیچی بارشون نیست و هزارجور بهانه و حرف نامعقول. اما همونطور کهمن فکر میکنم نیت دوستان فقط رفع شبهات باشه ولاغیر،و بازم میگم محلی رو که خود من از جناب شمس پرسیدم تا حدود زیادی فرمایشاتشون درست بود اما مهم مرحله اخره که همه ما منتظریم که یکی جواب بگیره که بنده در این صورت حاضرم سالها شاگردیه جناب شمسو بکنم،که فکر میکنم این علم در صورت اثبات 90 درصد مشکلات دوستانو حل میکنه.

جهالت بیش از دانایی احساس امنیت ایجاد میکند

سه شنبه 10 فروردین1394 - 2:36am

با سلام به اساتید
جناب رمزیاب عزیز آقای شمس برای هر اسم اطلاعاتی عرض می کنن و به قرار داشتن اون نقطه در شهر یا استانی اشاره نمی کنن و فقط کروکی محل رو شرح می دن :YMDAYDREAM: . با این تفاصیل اگه توی قزوین همچین چیزی وجود نداره دلیل نمی شه با این اسم مکانی وجود نداشته باشه همون جور که در بعضی موارد جناب شمس اسم رو برای دوستان تصحیح هم کردن .می تونین تاپیک ها رو چک کنید و ببینید . بنظر من بدون مشکله . :-B

در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند & گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را

سه شنبه 11 فروردین1394 - 4:54am
کاربر فعال
کاربر فعال

128/1081 نوشته است:
با سلام به اساتید
جناب رمزیاب عزیز آقای شمس برای هر اسم اطلاعاتی عرض می کنن و به قرار داشتن اون نقطه در شهر یا استانی اشاره نمی کنن و فقط کروکی محل رو شرح می دن :YMDAYDREAM: . با این تفاصیل اگه توی قزوین همچین چیزی وجود نداره دلیل نمی شه با این اسم مکانی وجود نداشته باشه همون جور که در بعضی موارد جناب شمس اسم رو برای دوستان تصحیح هم کردن .می تونین تاپیک ها رو چک کنید و ببینید . بنظر من بدون مشکله . :-B

دوست عزیزم درهرمنطقه ای تپه ای هست و دره ای هم اکثر اوقات هستش که بیشترشون از جنوب به شمال هستن یا بلعکس. بنده چند مورد با علم حروف دوست بسیار عزیزم شمس گفتم که تفسیر بشه باقاعده خودشون که حتی درصدی از فرمایشات جناب شمس با واقعیت مطابقت نداشت.بنده از جناب شمس توضیح خواستم به دوستان بدم پس شما دوستان هم جو رو بیهوده متشنج نکنید چون کسی قصد خراب کردن کسی دیگه رو نداره پس خواهشمندیم احساسات رو کنارگذاشته و عقلی استنباط کنید.
بــــــــــــــــدرود

سه شنبه 11 فروردین1394 - 6:33am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کردستان
شرمنده استاد که دوباره مزاحم شدم فقط اگه لطف کنید این مکان رابرام استخراج کنید که بین دو ابراه هست ومیگن قبریک شخص یایک سید هست ویک درخت گلابی بسیار بزرگ فقط اونجاست اسم این مکان هم(سلطان مراد)هست بی صبرانه منتظرم

سه شنبه 11 فروردین1394 - 7:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام جناب ramzyab69 و جناب godarz @};-
دوستان موردی که من در تاپیک مطرح کردم در سه چهار صفحه ی قبل همونطور که پیش تر عرض کردم مکان دارای نسخه طومار هست و در حقیقت نیازی به توضیحات جناب شمس نبود ولی صرف کنجکاوی من این قضیه رو مطرح کردم هم برای خودم هم برای رفع شبهه احتمالی بعضی از دوستان و از روی اسم مکان ایشون چند مورد از آثار و علایم موجود رو کاملا درست گفتند که این خیلی برای من جالب بود ولی بنده انتظارم از ایشون در این حد بود و لاغیر.... همین مقدار از نظر من خیلی ارزشمند بود مخصوصا مطلبی که در مورد سه دره و وجود قبر پادشاه گفتند و این با نسخه کاملا مطابقت داره.
بطور کل انتظارات از ایشون باید مشخص باشه منظورم اینه که هر کدام از دوستان که اسم مکانی رو مطرح میکنن نباید منتظر این باشن که ایشون بیاد نقطه دقیق بار رو به شما بگه ولی راهنمایی ایشون اون دایره و محدوده کار کردن و تمرکز دوستان برای پیدا کردن هدف رو کوچیک میکنه و در نهایت شما باید از سیستم برای موجودیت بار استفاده کنید و این قانون کار حرفه ای و اصولی هست و البته کمک ایشون در این زمینه ارزشمنده.

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

سه شنبه 11 فروردین1394 - 9:45am
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
ramzyab69 نوشته است:
دوست بسیار عزیزم جناب شمس با احترامی که به شخص جنابعالی قائل هستم باید بگم که پیشنهادی دارم که از این راه کمک حال دوستان نشید چون بنده بنظرم کاملا اشتباه هستش چون نمونه ای که به شما گفتم محلی که اسمش و بردم وجود خارجی نداره و منباب تست مطرح کردم درحالی که در اطراف قزوین محلی به نام سول تپه وجود نداره که تعاریف بعدی در اون صدق بکنه.
ایزد یار و نگهدارتان دوستان کاوشگر

سلام جناب رمزیاب,
این علم بنده رو شما با آنچه که دیدی و یاد گرفتی خیلی خیلی فرق داره,بنده از روی حروف باستانی استخراج میکنم و هر اسمی برای بنده بفرمایید بنده استخراج کرده و هر چیزی که در اون اسم باشه براتون بازگو میکنم و برای بنده فرقی نداره که شما اسم باستانی بگید یا تست بزنید,2 نفر از استادام و بنده پیشرو در این علم حروف باستانی هستیم! :-?
جسارت نشه,علمی که استاد راضی نباشه به شاگردش یاد بده و شاگردش از روی ریا و زرنگی بخواد این علم رو یاد بگیره بنظر بنده از دیدگاه شرع حرام است!
شما هم لطف کنید رو موضوعات دیگه رمزیابی کنید که بنده زحمات زیادی از نظر مادی و معنوی کشیدم و کاره شما نیست که در عرض چند روز بتونید به این علم برسید! [-X [-X [-X

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

سه شنبه 11 فروردین1394 - 12:09pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
ramzyab69 نوشته است:
دوست عزیز کورکورانه تقلید کردن هنر نیست. درحالی که بنده به جناب شمس ارادت دارم و با ایشون دوست هم هستم. بنده نظرم این بود که با روشی کارسازتر به امثال جنابعالی کمک بشه بهتره که نرید صحرا و دشتو... کاری که از پیش نبرید بماند دچار مخاطره برای خودتون و اعضای اکیپ خودتون نشید. درضمن بنده برای نظر درست دادن منتظر کسب اجازه از جنابتون نیستم و چیزی که برام ثابت بشه در اختیار دوستان قرار میدم. نکته بعدی اینکه اعضای زیادی بنده رو میشناسند و سوابقم رو هم میدونند پس شما بیهوده گلو پاره نکنید دوست بسیار عزیزم. بنده هم از بی قید صحبت کردنم پوزش میطلبم ازتون. موفق باشید

جناب رمزیاب بنده هم ارادت دارم به شما ولی شما یه کاری برام انجام بدید و برید با اساتیدی که ازشون مدرک گرفتید کار کنید چرا اینجا گلوتون رو پاره میکنید!
شما و دوستانی که سعی میکنند این علم رو یاد بگیرند و بعداز چند روز و چند ساعت نشستن پشت سیستم از همه چیز عاجز میشوند این حرف ها رو میزنند تا اینکه از رشته کار استادم و بنده سر در بیارند که کاملآ سخت در اشتباهند! [-X [-X

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

سه شنبه 11 فروردین1394 - 12:16pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure