انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 14 اردیبهشت1403 - 12:22am

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام مجدد .نه شمس عزیز ,گدیگ رو قبلا لودر انداختن ودرخت کاشتن یه تپه هست که خیلی بزرگه .درمورد چشمه غیزیل جاپا هم باید از سنگی چشمه هست عکس بگیریم تا ادامه راهنمایی کنید .ممنون میشم اون جاها رو تفسیر کنید.

دوشنبه 10 فروردین1394 - 11:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جناب سمس ممکنه یکی از چند جا موردشون همخونی داسته وپابرجا باشه .شرایط کارشون هم باشه .ممنون میشم کمک کنید ..

دوشنبه 10 فروردین1394 - 11:39pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهـــــــران
دوست بسیار عزیزم جناب شمس با احترامی که به شخص جنابعالی قائل هستم باید بگم که پیشنهادی دارم که از این راه کمک حال دوستان نشید چون بنده بنظرم کاملا اشتباه هستش چون نمونه ای که به شما گفتم محلی که اسمش و بردم وجود خارجی نداره و منباب تست مطرح کردم درحالی که در اطراف قزوین محلی به نام سول تپه وجود نداره که تعاریف بعدی در اون صدق بکنه.
ایزد یار و نگهدارتان دوستان کاوشگر

عقل سرمایه ای است که هرگز تمام نمیشود
درپناه حق سرفراز و پایدار باشید

دوشنبه 10 فروردین1394 - 11:55pm
ICQ YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام دوستان خواهشن کاری نکنید که کسی که کمک میکنه به تمامی کاربران درمورد سوالشون اونم بی منت وبی ریا ؛به خاطر یه رفتار .... کمکش رو دریغ کنه .امتحانات خودتون را هم واسه دل خودتون نگه دارید .بازم عذر میخوام از شما .

سه شنبه 10 فروردین1394 - 12:08am
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیز کورکورانه تقلید کردن هنر نیست. درحالی که بنده به جناب شمس ارادت دارم و با ایشون دوست هم هستم. بنده نظرم این بود که با روشی کارسازتر به امثال جنابعالی کمک بشه بهتره که نرید صحرا و دشتو... کاری که از پیش نبرید بماند دچار مخاطره برای خودتون و اعضای اکیپ خودتون نشید. درضمن بنده برای نظر درست دادن منتظر کسب اجازه از جنابتون نیستم و چیزی که برام ثابت بشه در اختیار دوستان قرار میدم. نکته بعدی اینکه اعضای زیادی بنده رو میشناسند و سوابقم رو هم میدونند پس شما بیهوده گلو پاره نکنید دوست بسیار عزیزم. بنده هم از بی قید صحبت کردنم پوزش میطلبم ازتون. موفق باشید

سه شنبه 10 فروردین1394 - 12:18am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان پرسیدن سوال،یا امتحان کردن یه چیز هیچ مشکلی نداره اما هر چیزی یه اداب و رسومی داره که البته اساتید کاملا به این موضوع واقف تر از ما هستن و من مطمن هستم که جناب شمس هم پاسخ قانع کننده ای داشته باشن،من هم از دوستان خواهشم اینه که اگه کسی از راهنمایی های جناب شمس جوابی گرفتن و به مورد رسیدن در حد امکان و توان برای رفع شبهات سایرین اطلاع بدن

جهالت بیش از دانایی احساس امنیت ایجاد میکند

سه شنبه 10 فروردین1394 - 12:20am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم به نوبه خودم کاری با شخصی یا نظرش ندارم و صحبت دوست عزیزمون رمزیاب عزیز که منطقی هست رو قبول دارم و هرکسی یه عقل سالم داره پس بهتره با رجوع به عقلتون تصمیم و صحبت بفرمایید.
به امید موفقیت دوستان

سه شنبه 10 فروردین1394 - 12:23am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

دوست عزیزم بازارگردان عزیز درود . نه بخاطر اینکه موافق یا در جهت له بنده هستید نه بر علیه بنده. نه موضوع این نیست. صحبت اینجاست که ودیعه ای که خداوند در نهاد ما که اشرف مخلوقاتیم نهاده خیلی فراتر از حد و مرزی هستش که ما فرض داریم. بنده قبلا هم عرض کردم نظر بنده خدای نکرده سوئ نیست که با جناب شمس مخالف باشم. ایشون دوست بنده هستند و غرضی با بنده ندارند و بنده هم همچنین. ولی اینجا منافع گروه و انجمن در ارجحیت قرار داره و بنده هم بعنوان یک رمزگشا یک نظر و رای دادم که بار علمی نداشت و منحرف کننده باشه برای کاوشگران عزیزمون باید کسی که خلاف نظرم رو ثابت میکنند رو بپذیرم و سایرین هم وظیفه دارند بدور از روابط دوستانه یا رفاقتی نظر بدهند نه اینکه چون مصاحبتی با بنده یا جناب شمس داشتند جانب داری کنند. دوست عزیز بیایید یادبگیریم در عموم منافع جمع رو در اولویت قرار بدیم نه منافع شخصی رو. دوستان بنده قصد جسارت به احدی رو ندارم ولی کسی به حرف هایی که عرض کردم کمی تامل کند متوجه میشود که بیراه نیست
موفق باشید

سه شنبه 10 فروردین1394 - 12:32am
ICQ YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان من با تمام احترامی که برای جناب شمس قائلم و قصد جانبداری از کسیو هم ندارم،فکر نمیکنم محک زدن هر موضوع یا علم هیچگونه مشکلی داشته باشه مخصوصا برای جناب شمس که خیلی از علمشون مطمئن هستن حتی باید بگم که این ازمایش باید توسط یک نفر کلید میخورد که جناب رمزیاب پا پیش گذاشتن.خود من هم از اقای شمس در مورد یه مکان اطلاعات گرفتم که تو چند روز اینده برای بررسی میرم و نتیجه رو هرچی که باشه اعلام میکنم از بعضی از دوستانم خواهش میکنم هی پشت سر هم اسمنپرسن و یک موردو دنبال کنن تا این تاپیک یه نتیجه خوب واسه همه داشته باشه.از جناب شمس هم معذرت خواهی میکنم که مجبوریم یه کم رک باشیم،منتظر شنیدن پاسخ استادانه جناب شمس هستیم
با درود

جهالت بیش از دانایی احساس امنیت ایجاد میکند

سه شنبه 10 فروردین1394 - 1:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام .مجدد .دوست عزیز من توهین نکردم به شما .بلکه تست وامتحان رو اینجور مطرح نکنید که کسایی که قصد کمک به کاربران عزیز رو دارن دل سرد بشن .حتی اگه اشتباهی هم وجود داشته باشن .بازم از همه دوستان به خاطر جوابی که دادم معذرت میخوام .حتی از شما دوست گرامی .من یکی از تمامی اساتید به خاطر لطفشون به همه ما ممنونم یاحق

سه شنبه 10 فروردین1394 - 1:15am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure