انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 2:33pm

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 227 , 228 , 229 , 230 , 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

meisam121 نوشته است:
سلام و خسته نباشید خدمت استاد راجب (چوبان یوردی )اگه ممکنه راهنمایی بفرمایین
اینجا محل نگه داری دام بوده و توسط چوپانان اسیم گذاری شده

دوشنبه 3 اردیبهشت1397 - 12:19pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

eragon2 نوشته است:
سلام استاد شمس منیم عزیزقارداشیم.
اگر امکانی اولسا بولارا دا بیر باخ . قوربان اولوم سنه.

(باش بلاغ - قزلجه مروان - کهول لر - تویبه داغی - خزانه داغی - الپنجه - یوللو دره سی - قورد دره سی (گرگ) - قیزلار قلعه سی - قیز قلعه سی )

خزانه داغی میتونه مهم باشه شاید خزانه در کوه باشد
الپنجه هم شاید نماد دست در انجا باشد
قیز قلعه هم حتما یک قلعه در انجا است

دوشنبه 3 اردیبهشت1397 - 12:24pm
YIM
آواتار کاربر

salam7 نوشته است:
eragon2 نوشته است:
سلام استاد شمس منیم عزیزقارداشیم.
اگر امکانی اولسا بولارا دا بیر باخ . قوربان اولوم سنه.

(باش بلاغ - قزلجه مروان - کهول لر - تویبه داغی - خزانه داغی - الپنجه - یوللو دره سی - قورد دره سی (گرگ) - قیزلار قلعه سی - قیز قلعه سی )

خزانه داغی میتونه مهم باشه شاید خزانه در کوه باشد
الپنجه هم شاید نماد دست در انجا باشد
قیز قلعه هم حتما یک قلعه در انجا است

تشکر از جواب شما دوست عزیز @};-
الپنجه مکانی هست که نماد دست - ردپای انسان به صورت کنده کاری- رد پای شتر هست که از قدیم آنجا زیارتگاه شده برای مردم بدون اینکه کسی در آنجا دفن شده باشه و شایعه هست که حضرت علی (ع) از آنجا عبور کرده و ردپای شترش و خودش در سنگها هست. :D آخه کسی نیست بگه مگه حضرت علی با شتر صخره نوردی میکرد . جاده نبوده که از صخره ای مثل دیوار بالا میرفته . اصلا امکانش هست شتر بتونه به صخره مثل دیوار صعود کنه :D .
خزانه داغی هم تقریبا 800 متری غرب الپنجه هست . و قیز قلعه سی در بالای قله تویبه داغی در سمت جنوب الپنجه هست.

اگه تفسیری دارین ممنون میشم راهنمایی کنید @};-

هر مذهبی داریم خداوند ناظر اعمال ماست

دوشنبه 10 اردیبهشت1397 - 2:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با ارزوی سلامتی برای استاد شمس امیدوارم یکبار دیگه استاد شمس به تاپیکشون برگردند و دل هواداران و اونهایی که به علم ایشون اعتقاد دارند رو شاد کنند. از دوستان دیگه ای که به این اتاق سرمیزنند هم میخوام که با پیامهاشون از استاد شمس بخوان تا یکبار دیگه چراغ انجمن و این محفل و دل بچه ها رو روشن کنند.
امیدوارم پیام بنده را استاد گرامی که احترام زیادی بهشون دارم ببیند و تشریف بیارن و از رییس انجمن اقا مجتبی هم میخوام از استاد شمس دعوت کنند تا بار دیگه به انجمن برگردند.
لطفا اگر با صحبتهای بنده موافق هستید متن بنده را باز نشر کنید تا بلکه استاد ترتیب اثر بدهند.
با سپاس از همه ی دوستان

جانا حدیث حسنت در داستان نگنجد.....رمزی ز راز عشقت در صد زبان نگنجد

سودای زلف و خالت در هر خیال ناید.....اندیشه ی وصالت جز در گمان نگنجد

هرگز نشان ندادند از کوی تو کسی را.....زیرا که راه کوی ات اندر نشان نگنجد

شنبه 6 مرداد1397 - 9:21pm

سلام استاد لطفا در مورد (قزل بره ) اگه طلاعاتی دارین بفرمایید.

جمعه 23 شهریور1397 - 7:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این تایپیک خوابیده و کسی هم فعلا پاسخ گو نیست دیگه پیام نزارین.

انان که دستی را که نانشان میداد گاز گرفتند
محکومند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می زند.

یکشنبه 25 شهریور1397 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
آقای شمس یا مهران دارن در تلگرام به کار استخراج مکان ادامه میدن. تلگرامشون هم آدرسش در پست های ایشان مسخص است در قسمت امضای هر پستشون.
ایشان در تلگرام به دلایلی و به دلخواهشون فقط سه شنبه ها اون هم در طول یک دقیقه و فقط درساعت ۱۰ شب پذیرای اسم مکان ها هستند و فقط به بیست اسم بسنده می کنند و فقط یکبار به پی وی اشخاص جواب می فرستن و هیچ چیزش عمومی نمیشه و گفتن اشخاص جواب تفسیر را نفرستند چون به تفسیر نه اضافه می کنند نه کم می کنند. یه جورایی که من شک می کنم شمس فلزجو با شمس تلگرام فرق میکنند
اولا کاری که از اینجا شروع بشه و به تلگرام ختم بشه خودش توهینی بزرگ به اهداف سایت فلزجو هست .
در سایت فلزجو هیچ کس پذیرای محدودیت یا منت یا هزینه یا ... نیست و تبادل اطلاعات اموزنده و تجربیات در اینجا به صورت کاملا رایگان در خدمت تمام علاقمندان و نیاز مندان قرار گرفته و می گیرد
چرا آقای شمس در کانال تلگرام اینقدر محدودیت و اذیت و حتی بدون پرسش و جواب فقط یکبار تفسیر می کنند اون هم حتی کمتر از تاپتیک.
خیلی ببخشید در اینجا با سوال های متداول چه غلطی کردیم که حالا شما در تلگرام چیزهایی اضافه نکردین به جز محدودیت.

همیشه امید داشته باش

شنبه 28 تیر1398 - 2:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام و خسته نباشید منطقه ای به اسم (شازو قاز) داریم ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید با تشکر از استاد

شنبه 11 مرداد1398 - 1:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت همه دوستان واساتید واقعی سایت بی نظیر فلزجو دوستان واقعا کمی تامل و تفکر در بعضی مواقع به نظر حقیر بد نیست آخه این استخراج فلان چیز از روی اسم مکانها دیگه از نظر حقیر توهین به شعور من یکی هست اولا قبل از اینکه من بخوام اموالی رو مثلا در فرحزاد پنهان کنم اونجا اسمش فرحزاد بوده و به واسطه چال کردن چهار تا سکه و ..... توسط من نوعی اسمش نشده فرحزاد ثانیا اگه بعد از مت مثلا صد سال بعد آقای ایکس و ...... اونجا دفینه بزارن تو اون منطقه تکلیف تفسیزش چیه حالا تناقضات دیگری هم هست که بماند با تشکر [-X =))

پنج شنبه 26 تیر1399 - 12:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Dadson نوشته است:
با سلام خدمت همه دوستان واساتید واقعی سایت بی نظیر فلزجو دوستان واقعا کمی تامل و تفکر در بعضی مواقع به نظر حقیر بد نیست آخه این استخراج فلان چیز از روی اسم مکانها دیگه از نظر حقیر توهین به شعور من یکی هست اولا قبل از اینکه من بخوام اموالی رو مثلا در فرحزاد پنهان کنم اونجا اسمش فرحزاد بوده و به واسطه چال کردن چهار تا سکه و ..... توسط من نوعی اسمش نشده فرحزاد ثانیا اگه بعد از مت مثلا صد سال بعد آقای ایکس و ...... اونجا دفینه بزارن تو اون منطقه تکلیف تفسیزش چیه حالا تناقضات دیگری هم هست که بماند با تشکر [-X =))

مدتی پیش یک گروه کثیف که متاسفانه هر روز توسط اعضاء همین انجمن تشکر و قدردانی میشدن و در اصل تشکرشون اسمی جز خایه مالی نداشت این افراد کثیف رو بزرگتر و بزرگتر و مشهورتر کردن که نتیجه اش شد کلاهبرداری این افراد کثیف بواسطه فروش فلزیابی به نام ماینستر.مدتی بعد بازم برخی از همین افراد کثیف شروع کردن با روشی دیگه بنام استخراج محل دفینه با استفاده از اسامی قدیم محل ها جیب مردم رو خالی کردن که نتیجه اش شد بازم شکست و تضرر عده ای.همین گروه سپس در تلگرام شروع به این کار کردن که خودم با ای دی متفاوتی چند بار محک زدمشون و جز چرت و پرت و مشتی مزخرف از شمس و یک دو نفر دیگه چیزی نخوندم.همین شمس رو دو بار با فاصله حدود 3 هفته از هم محک زدم.در هر دو بار کلماتی عین هم براش فرستادم ولی بگونه ای فرستادم که نتونه متوجه بشه من همون سه هفته پیشی هستم.باور کنید دو تا جواب کاملا چرت و متفاوت داد.
موضوع اینجاست تا وقتی اشخاص و اعضاء این انجمن بیخود و بیجهت اشخاص رو ستایش میکنن و بدون توجه به سابقه و نوع فعالیت و پیشینه طرف میرن تو فاز خایه مالی و تقدیر و تشکر از طرف ،نتیجه میشه همین کلاهبرداری ها و همین قداست دادن های کاملا بی پشتوانه به اشخاص.

پنج شنبه 26 تیر1399 - 5:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 227 , 228 , 229 , 230 , 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure