انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 4:32pm

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 174 , 175 , 176 , 177 , 178 , 179 , 180 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت استاد گرامی، از اسامی زیر هرکدوم که براتون مقدوره رو لطفا آنالیز بفرمایید، ممنون، ( چشمه علی _ برج اسپید _ قلعه دختر _ تنگه آهنگری )

چهارشنبه 17 تیر1394 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کر بختیاری نوشته است:
با سلام خدمت استاد گرامی، از اسامی زیر هرکدوم که براتون مقدوره رو لطفا آنالیز بفرمایید، ممنون، ( چشمه علی _ برج اسپید _ قلعه دختر _ تنگه آهنگری )

چشمه علی که معلومه از اسمش اولین نفر یکی به نام علی اون چشمه رو پیدا کرده و سرمبارک رو توی چشمه فرو کرده و میل نموده اند :D برج اسپید:اگه منظور برج سپید باشه که حتما برجی بوده که با رنگ سپید رنگ شده اما اگر منظور اسپید بوده حتما جناب میگ میگ از اونجا عبور میکرده و به دلیل سرعت زیاد ایشون این نام رو بر ان نهاده اند :D قلعه دختر هم اختمالا جایی بوده که انجا دخترها رو شوهر میدادن و الان چون ان قلعه دیگر تخریب شده اند درد بی شوهری رواج پیدا کرده :D تنگه ی اهنگری هم جاییست که بدون شک موپالمو و زیردستانشان شمشیرهای پولادین میساختن و در ان مکان میتوان ابزار جنگی زیادی پیدا کرد :D اینها نظر بنده ی حقیر بود تا نظر استاد چی باشد

چهارشنبه 17 تیر1394 - 3:03pm

سلام دوست عزیز لطف کن و عباس یری و یا عیری یره ( زمین کج ) رو برام بگی ممنون می شم

چهارشنبه 17 تیر1394 - 3:23pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
mhak نوشته است:
کر بختیاری نوشته است:

چشمه علی که معلومه از اسمش اولین نفر یکی به نام علی اون چشمه رو پیدا کرده و سرمبارک رو توی چشمه فرو کرده و میل نموده اند :D برج اسپید:اگه منظور برج سپید باشه که حتما برجی بوده که با رنگ سپید رنگ شده اما اگر منظور اسپید بوده حتما جناب میگ میگ از اونجا عبور میکرده و به دلیل سرعت زیاد ایشون این نام رو بر ان نهاده اند :D قلعه دختر هم اختمالا جایی بوده که انجا دخترها رو شوهر میدادن و الان چون ان قلعه دیگر تخریب شده اند درد بی شوهری رواج پیدا کرده :D تنگه ی اهنگری هم جاییست که بدون شک موپالمو و زیردستانشان شمشیرهای پولادین میساختن و در ان مکان میتوان ابزار جنگی زیادی پیدا کرد :D اینها نظر بنده ی حقیر بود تا نظر استاد چی باشد

دوست عزیز فکر کنم شما اینجا رو با جوکستان اشتباهی گرفتید,امـثال شماها هستند که با این جملات تو سایتهای دیگه مانع پیشرفت دیگران شده اند,لطفآ در این تاپیک پستی قرار ندید که برخورد خواهم کرد و این اولین و آخرین هشدار بنده میباشد! X( [-X

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:31pm
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

دوستان خواهشا رعایت کنید

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از اساتید عذرخواهی میکنم شرمنده دیگه هیچ پستی توی این تاپیک نمیزنم البته جناب شمس این رو هم بگم نه به خاطر تهدیدتون بلکه به خاطر احترامی که برای شما قائلم این کار رو نمیکنم

چهارشنبه 17 تیر1394 - 5:40pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

hamid33 نوشته است:
Shams_60 نوشته است:
hamid33 نوشته است:
خدا به شما اجر بده در این ایام پربرکت شماهم یه کمکی به ما کن
یه جاهست جای خوبیه بنام حاج بلاغی
خواهشا استخراج کنید

سلام,
حاج بلاغی:دقیقآ در سمت غربی چشمه تو یه سینه کش و یا سربالایی یه سنگی وجود داره که از نظر شکل و رنگ نسبت به سنگهای منطقه تون خودش رو متمایز کرده!
از بزرگان و موی سپیدان محل بپرسید حتمآ که اسم دقیقش حاجی بلاغی هستش یا حاج بلاغی؟
اگر حاج باشه شعاع 2 متری سنگ قبر سرداری نهفه هست و اگر حاجی باشه شما باید خود سنگ را بشکافید که بارش 333 عدد سکه طلا میباشد!
بنده را هم مورد لطف خود قرار دهید ;)
موفق و در پناه حق باشید :YMPRAY:

ببخشید حاجی بلاغی درسته
شمس جان هرچی باشه اول شما بعد ما هستیم
ممنون شمس جان سنگ رو تا حالا دقت نکردم اما در 20 متری به طرف غرب یه تپه ای رو کندن که ازش
فقط یه اتاق خالی در اومده ممکنه به اینجا ربط داشته باشه

بله ربط داره و هیچ باری نداره چونکه بار خط حاجی بلاغی داخل خود سنگ جاساز میباشد!
موفق باشید

Shams_60@

چهارشنبه 17 تیر1394 - 5:43pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

reza21 نوشته است:
Shams_60 نوشته است:
reza21 نوشته است:
شمس جان آقایی دمت گرم
اگه تپه فیروز رو لطف کنید ممنونتم

سلام,
تپه فیروز:سمت شرق تپه باید یه چشمه ای باید باشه که اسم نداره و متعلق به اسم تپه فیروز میباشد,سمت غربی این چشمه یه راه اصلی و مالرو و یه راه فرعی وجود داره!
در این مکان شما زیارتگاه مخی در زیر خاک پنهان میباشد و چیز دیگری وجود ندارد!
تشریف ببرید کامل از ریش سفیدتون بپرسید بعد بنده در خدمتتان هستم!
موفق باشید

بله چشمه و راه درسته اما الان اونجا زیارتگاه نیست شاید خیلی قدیم بوده
حالا این زیارتگاه مخفی که شمامیگین جنسی داره یا نه
ممنون

عرض کردم زیارتگاه مخفی ,دقت دوست عزیز!!! :-?
قرار نیست و نبوده که در دید شماها و بنده باشه,برا هم زیارتگاه مخفی درست کردن زیر خاک! [-X
سمت شرق تپه دره ای با کف صاف و پهن وجود داره و سمت شرق لبه این دره راه اصلی و بعد چشمه ای که عرض کردم!
در مخفی این زیارتگاه بین تپه و دره تو سینه کش و سربالایی هستش!

موفق باشید

Shams_60@

چهارشنبه 17 تیر1394 - 5:48pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

yusef نوشته است:
با سلا خدمت استاد شمس با تشکر از حضور دوباره تون وزحمات جنابعالی لطفا تفسیر (بابا غیب)(آلیش داشی)را لطف کنید :x

سلام,
باباغیب یه چشمه آبی داره که آبش از کف میاد بالا و بعضی وقتا خشک میشه و این چشمه چون متعلق به خط و مکان باباغیب میباشد اسم نداره و بی اسم میباشد,میشناسید دقیقآ؟

Shams_60@

چهارشنبه 17 تیر1394 - 5:54pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

mohsen733 نوشته است:
سلام
استاد خسته نباشید .
لطفا شاهکوه هم استخراج کنید .
ممنون

سلام,
شاهکوه:سمت غرب این کوه به تپه ای با سنگ چین دایره ای شکل به ابعاد 3*3 که اتاقی در آن در عمق 3 متری قرار دارد!
در مکان شما به نشانی خاصی اشاره نشده تا آدرس دقیق مشخص کنم.
موفق باشید

Shams_60@

چهارشنبه 17 تیر1394 - 6:09pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 174 , 175 , 176 , 177 , 178 , 179 , 180 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure