انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 31 اردیبهشت1403 - 4:50pm

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 173 , 174 , 175 , 176 , 177 , 178 , 179 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام اقای شمس دوست عزیز کاربر جدید هستم خوشحالم در محضر شما ودوستان هستم استاد یکبار هم سوالم رو مطرح کردم گویا بخاطر مشغله ندیدید خواهشان در مورد علم نخ وریسمان توضیحه کاملی بدید ممنون میشم بزرگواری میفرمایید استاد منتظر جوابتون هستم

سه شنبه 15 تیر1394 - 1:50am

با سلام استاد ممنون میشم این دو رو هم استخراج کنید
خمس
ارمنی کوی

سه شنبه 16 تیر1394 - 4:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد شمس عزیز از خداوند به خاطر وجود نازنین شما سپاسگزارم.و قدردان زحمات بی دریغ شما هستم.

لطفا اگر زحمتی نیست این دو محل را استخراج بفرمایید.وپیغام خصوصی کنید

جیدالی قایا
غازان بلاغی

اهورا مزدا نگهبان شما

جانا حدیث حسنت در داستان نگنجد.....رمزی ز راز عشقت در صد زبان نگنجد

سودای زلف و خالت در هر خیال ناید.....اندیشه ی وصالت جز در گمان نگنجد

هرگز نشان ندادند از کوی تو کسی را.....زیرا که راه کوی ات اندر نشان نگنجد

سه شنبه 16 تیر1394 - 9:24am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام سردار شمس عزیز. من خیلی وقت پیش پستی برای شما گذاشتم که میخواستم من رو کمک کنید.چند بارم باز لینک پست رو دادم . اگه وقت دارید یکی از اینا رو که اسون و سهله و میتونید کممک کنید برای من شرح بدید اگه زحمتی نیست. سوال در لینک زیر
viewtopic.php?f=26&t=2397&p=102533&hilit=%DA%86%D8%A7%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%A7#p102533

سه شنبه 16 تیر1394 - 4:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون جناب شمس که وقت میزارید @};-

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

سه شنبه 16 تیر1394 - 7:01pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد شمس لطفا راهنمای کنید. /کیالو/
تشکر بزرگوار

ذهن های بزرگ ، ایده ها را مورد بحث قرار می دهند ؛ ذهن های متوسط در مورد رویدادها صحبت می کنند ، ذهن های کوچک در مورد افراد صحبت می کنند

سه شنبه 16 تیر1394 - 10:53pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
دوستان عزیز و کاوشگران گرامی,
بنده هر جایی رو در مکانتون عرض کردم رو رو کاغذ بیارید{امتداد همه دره ها و راه ها و بعضی تپه ها از شمال به جنوبه}روی چهار جهت کاغذ شمال ,جنوب,شرق و غرب رو مشخص کنید,شرق 90 درجه جغرافیایی میشه و غرب هم 270 درجه جغرافیایی هستش,هر دره,راه,تپه,چشمه و ... رو در اسم مکان استخراج کردم رو روی کاغذ ترسیم کنید,و خطی رو که ریسمان بهش میگیم رو از شرق به غرب وصل کنید,حالا توجه کنید که تپه ,چشمه,چاه باستانی,قبر و ... باید دقیقآ زیر این ریسمان قرار بگیره و منظور از تراز و ریسمان شرق به غرب که همون 90 درجه شرقی و 270 درجه غربی رو در بیرون روی زمین موقع کشتن یه جا با قطب نما پیدا کنید و بکار ببرید! @};-
این کار در آوردن کروکی محل بار هستش که بعضی از دوستانی که نسخ مشاهده کرده باشند متوجه صحت حرف های بنده میشند! @};-
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه دوستان کاوشگر گرامی :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

چهارشنبه 16 تیر1394 - 3:23am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
Shams_60 نوشته است:
دوستان عزیز و کاوشگران گرامی,
بنده هر جایی رو در مکانتون عرض کردم رو رو کاغذ بیارید{امتداد همه دره ها و راه ها و بعضی تپه ها از شمال به جنوبه}روی چهار جهت کاغذ شمال ,جنوب,شرق و غرب رو مشخص کنید,شرق 90 درجه جغرافیایی میشه و غرب هم 270 درجه جغرافیایی هستش,هر دره,راه,تپه,چشمه و ... رو در اسم مکان استخراج کردم رو روی کاغذ ترسیم کنید,و خطی رو که ریسمان بهش میگیم رو از شرق به غرب وصل کنید,حالا توجه کنید که تپه ,چشمه,چاه باستانی,قبر و ... باید دقیقآ زیر این ریسمان قرار بگیره و منظور از تراز و ریسمان شرق به غرب که همون 90 درجه شرقی و 270 درجه غربی رو در بیرون روی زمین موقع کشتن یه جا با قطب نما پیدا کنید و بکار ببرید! @};-
این کار در آوردن کروکی محل بار هستش که بعضی از دوستانی که نسخ مشاهده کرده باشند متوجه صحت حرف های بنده میشند! @};-
با آرزوی موفقیت و سربلندی برای همه دوستان کاوشگر گرامی :YMPRAY: :YMPRAY: :YMPRAY:

سلام و عرض ادب خدمت شما استادشمس عزیز @};-
استاد عزیز واقعا خیلی خوشحالم از دیدن پست جدید و بازگشت دوبارتون به انجمن :ymhug:
خداروشکر که سلامت و سرحال هستید من و خیلی از دوستان همیشه دعاگوی سلامتی شما عزیز بوده ایم و هستیم @};-

چهارشنبه 17 تیر1394 - 5:37am

سلام به همه دوستان و اقای شمس گرامی.شما با زبان کوردی وکویش ولهجه هاش کار کردیید؟چند اسم مکان هست لطفا راهنمایی کنید.تخت جانماز(به فارسی تخت جانماز).مه له خه زه نه(گردنه ی خزانه) .کانی چه رمگ(به فارسی کانی سفید)

چهارشنبه 17 تیر1394 - 12:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به استاد شمس
استاد دره ای به نام قوش دره ممنون میشم استخراجش کنید

چهارشنبه 17 تیر1394 - 12:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 173 , 174 , 175 , 176 , 177 , 178 , 179 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 36 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure