انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 21 اردیبهشت1403 - 4:11am

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 171 , 172 , 173 , 174 , 175 , 176 , 177 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران سرای من!
ramin نوشته است:
انشالله که اقای شمس بعد از زدن این پستم تشریف میارن به انجمن و در تاپیک مربوط خودش فعالیتشونو ادامه میدن

@};- با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما مهندس رامین عزیز و دوست گرامیم @};-

طبق فرمایشات شما حتمآ همینطور خواهد بود ولی دوستان هم لطفآ صبور و با حوصله باید باشند تا سئوالاتشان رو جواب بدهم!

گروه تخصصی باستانی و فلزیابی شمس

Shams_60@

https://t.me/+F9aJE1TFT601YTY8

دوشنبه 15 تیر1394 - 1:54pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقای شمس درود بر شما قبل از این که برید سر ساختمون اگر (اندون بن.به زبان مازندرانی) (زیر اب بندان به فارسی)رو بفرمایید خیلی ممنونتون میشم قرار شد امشب برم سروقتش سپاسگذارم. من واقعا به کارتون اعتقاد دارم چون خودم هم قبل از اینکه این تاپیک رو ببینم دنبالش رو گرفته بودم و خیلی خوشحال شدم که دیدم یکی هست که بتونه کمکم کنه.

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شمس جان آقایی دمت گرم
اگه تپه فیروز رو لطف کنید ممنونتم

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:13pm

خدا به شما اجر بده در این ایام پربرکت شماهم یه کمکی به ما کن
یه جاهست جای خوبیه بنام حاج بلاغی
خواهشا استخراج کنید

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:19pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

madrek نوشته است:
سلام استاد اگه میشه کوو دمه -قویلولار- سردخانا-خرسییل-ابانبار-میرکولان زروان زمی هرکدوم که تونستین بگید

سلام,

خرسییل:در این مکان شما 3 تا دره در امتداد شمال به جنوب هستش و آخرین دره شما گودیش به 2 تا دره غربی کنارش خیلی بیشتره و در سمت غربی دره کف صاف جاده مالرو و قدیمی که کاروانها در آن زمان از ای استفاده میکردند وجود داره که امتدادش حتمآ شمال شرقی به جنوب غربی هستش و اگر وسط این راه بایستید و 2 تا دست ها تون رو باز کنید بطوری که دست راستتون غرب و دست چپتون دقیقآ سمت شرق رو به شما نشون میده و در اینصورت پشتتان به شمال خواهد بود.(برای خودتان کروکی بکشید راحت متوجه خواهید شد)

در این حال شما متوجه یه تپه خاکی کاملآ ریخته به ابعاد 4*4 و ارتفاع 1 متر سمت غرب راه و 3 تا سنگ درشت به یک اندازه کنار سمت شرق راه خواهید شد,از این به بعد لطف خدا و ردیاب و دستگاه شامل حال شما خواهد شد!
موفق باشید

Shams_60@

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:20pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

دیو سپید نوشته است:
اقای شمس درود بر شما قبل از این که برید سر ساختمون اگر (اندون بن.به زبان مازندرانی) (زیر اب بندان به فارسی)رو بفرمایید خیلی ممنونتون میشم قرار شد امشب برم سروقتش سپاسگذارم. من واقعا به کارتون اعتقاد دارم چون خودم هم قبل از اینکه این تاپیک رو ببینم دنبالش رو گرفته بودم و خیلی خوشحال شدم که دیدم یکی هست که بتونه کمکم کنه.

سلام و درود,

شرمنده با این گویشها کار نکردم نمیخوام بیهوده وقتتون رو تو بیابونا تلف کنم برا همین نمیتونم!

Shams_60@

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

Shams_60 نوشته است:
دیو سپید نوشته است:

سلام و درود,

شرمنده با این گویشها کار نکردم نمیخوام بیهوده وقتتون رو تو بیابونا تلف کنم برا همین نمیتونم!

گویش به فارسیش رو هم نوشتم! در هر صورت از صداقتتون خیلی خوشم اومد ممنون

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:32pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

reza21 نوشته است:
شمس جان آقایی دمت گرم
اگه تپه فیروز رو لطف کنید ممنونتم

سلام,
تپه فیروز:سمت شرق تپه باید یه چشمه ای باید باشه که اسم نداره و متعلق به اسم تپه فیروز میباشد,سمت غربی این چشمه یه راه اصلی و مالرو و یه راه فرعی وجود داره!
در این مکان شما زیارتگاه مخی در زیر خاک پنهان میباشد و چیز دیگری وجود ندارد!
تشریف ببرید کامل از ریش سفیدتون بپرسید بعد بنده در خدمتتان هستم!
موفق باشید

Shams_60@

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:38pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

hamid33 نوشته است:
خدا به شما اجر بده در این ایام پربرکت شماهم یه کمکی به ما کن
یه جاهست جای خوبیه بنام حاج بلاغی
خواهشا استخراج کنید

سلام,
حاج بلاغی:دقیقآ در سمت غربی چشمه تو یه سینه کش و یا سربالایی یه سنگی وجود داره که از نظر شکل و رنگ نسبت به سنگهای منطقه تون خودش رو متمایز کرده!
از بزرگان و موی سپیدان محل بپرسید حتمآ که اسم دقیقش حاجی بلاغی هستش یا حاج بلاغی؟
اگر حاج باشه شعاع 2 متری سنگ قبر سرداری نهفه هست و اگر حاجی باشه شما باید خود سنگ را بشکافید که بارش 333 عدد سکه طلا میباشد!
بنده را هم مورد لطف خود قرار دهید ;)
موفق و در پناه حق باشید :YMPRAY:

Shams_60@

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:47pm
استاد حروف باستانی
استاد حروف باستانی
آواتار کاربر

mehrdad23276 نوشته است:
سلام استاد شمس خواهشا سنگ چشمه و گه کول که اسم کوهی هست رو استخراج کنید برام ممنون استاد

سلام,
داخل خود چشمه بارش موجود هست که باید با ردیاب و دستگاه پالسی مورد بررسی قرار گیرد اگر بارش تخلیه و چشمه قبلا تخریب نشده باشد, بارش تو 3 تا کوزه و هر کوزه 333 عدد سکه که مجموعآ 999 عدد سکه طلا میباشد.
موفق و پاینده باشید :YMPRAY:

Shams_60@

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:55pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 171 , 172 , 173 , 174 , 175 , 176 , 177 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure