انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 7:31pm

پاسخ به موضوع  [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 , 173 ... 231  بعدی
 استخراج محل جنس از طریق حروف باستانی{اسم مکان} 
نویسنده پیغام

انشا الله هر جا هست سالم و سلامت و خدا نگه دارش باشه .....

شنبه 16 خرداد1394 - 8:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

جناب شمس عزیز. مدتی که ازتون خبری نیست واین تاپیک با 25000 بیننده و بالغ بر 1600 پست که تا این تاریخ گذاشته شده از اون شور و حال و تکاپویی که داشت افتاده.
لطفا هموطنان خودتون رو تنها نزارید.
دستان پر مهرتون رو میفشارم و شما رو به خدای ایران میسپارم

اهورا مزدا نگهبان شما

اندر ضمیر دلها گنجی نهان نهادی ........از دل اگر بر اید در اسمان نگنجد

جانا حدیث حسنت در داستان نگنجد.....رمزی ز راز عشقت در صد زبان نگنجد

سودای زلف و خالت در هر خیال ناید.....اندیشه ی وصالت جز در گمان نگنجد

هرگز نشان ندادند از کوی تو کسی را.....زیرا که راه کوی ات اندر نشان نگنجد

جمعه 5 تیر1394 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام استاد اگه میشه کوو دمه -قویلولار- سردخانا-خرسییل-ابانبار-میرکولان زروان زمی هرکدوم که تونستین بگید

یکشنبه 7 تیر1394 - 6:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شمس عزیز باور بفرمایید اکثر دوستان در وحله اول نگران خودتونند بعد مشتاق راهنماییهاتون پس اگر تمایلی به ادامه این لطف به بچه ها ندارید لا اقل خبری از خودتون بدید ودوستان مثل من نگرانو از نگرانی فارغ کنید با ارزوی سلامتی وطول عمر برای شما

دوشنبه 8 تیر1394 - 11:31am

به گفته های اقای شمس یکم دقت کنید متوجه میشید چیا گفته وچیکار کرد همه جاهارو ازتون دقیق پرسیدورفت

سه شنبه 9 تیر1394 - 6:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

موستاین نوشته است:
نوش جونش شما چرا ناراحتییییییییی .مالی که زیر زمینه صاحبش خداست .حتی اگه ما مال وثروت بچه زن داریم باز صاحبش خداست . پس واسه چی برا چیزی که مال ما نیست ناراحت باشیم .

شما دیگه نیاز نیست تا این حد لاو بترکونی و عشقولانش کنی داداش من...هرکسی نقطه ی خودشو داره و برا پیدا کردنش زحمت کشیده..یه خواهشی که از دوستان دارم اینه که لطف کنید..واقعا لطف کنید از کل فضای اون منطقه عکس نزارید..بعضی ها رو دیدم از جاهای خیلی دور از نقطشون عکس میگیرن میزارن و خیلی تابلوه و میشه پیدا کرد منطقشونو..برخی از کارشناسان در کشور هستن که توی هر استانی ادمای خودشونو دارن و راحت پیدا میکنن اونجا رو..خدا نکنه تو خصوصی اسم استانتون رو گفته باشید که کارتون درومده..

سه شنبه 9 تیر1394 - 6:27pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: دیار آزادمردان، زاگرس جنوبی
ratmehran نوشته است:
به گفته های اقای شمس یکم دقت کنید متوجه میشید چیا گفته وچیکار کرد همه جاهارو ازتون دقیق پرسیدورفت

درود
ولی ایشون نه اسم شهر پرسید و نه اسم استان. البته نمیدونم تو قسمت خصوصی از دوستان پرسید یا نه. در مجموع بهتره شتابزده قضاوت نکنیم.

جور دشمن چه کند گر نکشد طالب دوست
گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند

سه شنبه 9 تیر1394 - 6:39pm

اگه توجه کرده باشی حرفاش مثل فالگیرا همش یجور بود بیشتر بچه ها توضیح دادن تا اون جواب بده تاره همه جا راه مالرو هست اگه نبودم لابد خود طرف اشتباه کرده اون وقت دستگاه بی استفاده یجایی مونده ولی به اینا تکیه میشه باعث تاسفه

سه شنبه 9 تیر1394 - 7:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
ratmehran نوشته است:
اگه توجه کرده باشی حرفاش مثل فالگیرا همش یجور بود بیشتر بچه ها توضیح دادن تا اون جواب بده تاره همه جا راه مالرو هست اگه نبودم لابد خود طرف اشتباه کرده اون وقت دستگاه بی استفاده یجایی مونده ولی به اینا تکیه میشه باعث تاسفه

دوس عزیز کم لطفی میکنید جناب شمس این همه جارو میخاد بره بکنه بابا بیخیال اینم از اون حرفا بودا :D بعضی از دوستان باعث عدم حضور ایشون شدن و تا جایی که میدونم دل سرد شدن برای ایشون آرزوی موفقیت دارم

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 9 تیر1394 - 8:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

به بعضی از کاربرا حق میدم که از ریسمان سیاه و سفید بترسن ولی ترس تا این حد گاهی اوقات موجب ضرر میشه.
من قبل از اینکه این تاپیک رو ببینم خودم به این کار اعتقاد زیادی داشتم و همش دنبال سر نخهایی از معنی اسم مکانهایی که بهش مشکوک بودم داشتم تا حدودی هم به یه جاهایی رسیدم و واقعا به این موضوع رسیدم که نام بعضی از مکانها واقعا میتونه مارو به هدف برسونه از کسایی که با این دوستمون ارتباط دارن تقاضا میکنم دوباره ایشون رو به اینجا برگردونن.

چهارشنبه 10 تیر1394 - 1:19pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 2308 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 167 , 168 , 169 , 170 , 171 , 172 , 173 ... 231  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 22 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure